SELEKCIJA U13 ZMAGALA NA TURNIRJU “RUDAR CUP 2023”
Selekcija U13 se je včeraj udeležila malonogometnega turnirja “RUDAR CUP 2023” v sosednjem Murskem Središču na Hrvaškem.
Na celotnem turnirju je prejela le en gol in med 16 ekipami zasluženo osvojila prvo mesto. Za najboljšega vratarja in igralca turnirja sta bila izbrana igralca Nafte Lukas Dokleja in Leo Marčec.
Na turnirju so za mlade Naftaše nastopili: Lukas Dokleja, Andrej Malovič,Neo Cimerman, David Varga, Aljaž Bokan,Nejc Virag,Pater Sobočan,Denis Žerdin,Enej Kopinja in Leo Marčec.
ČESTITKE CELI EKIPI.