Selekcija U17 2020/21

ODIGRANE TEKME SLOVENSKE KADETSKE LIGE 2020/2021

Zaradi poslabšanih epidemioloških razmer se do preklica prekinja, oziroma ne dovoljuje nadaljevanje treningov in tekmovanj vseh mladinskih selekcij.  O nadaljevanju tekmovanj vas bomo sproti obveščali na naši spletni strani.
  • 8.KROG – 2.SKL – 2020/21
    8.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020
  • 7.KROG – 2.SKL – 2020/21
    7.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020
  • 6.KROG – 2.SKL – 2020/21
    6.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020
  • 5.KROG – 2.SKL – 2020/21
    5.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020
  • 4.KROG – 2.SKL – 2020/21
    4.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020
  • 3.KROG – 2.SKL – 2020/21
    3.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Nafta 1903 - NŠ Dravograd | Sobota, 12.september 2020
  • 2.KROG – 2.SKL – 2020/21
    2.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Šmartno 1928 - Nafta 1903 | Sobota, 5.september 2020
  • 1.KROG – 2.SKL – 2020/21
    1.KROG – 2.SKL – 2020/21
    Nafta 1903 - Šampion | Sobota, 29.avgust 2020
8.KROG – 2.SKL – 2020/21
Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020

Trener: Simon Koren |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:2


PRVA POSTAVA

22 Edo Topolnjak V
3 Žiga Legen
6 Vid Sakač
7 Josip Kodba
8 Erik Kovács
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec K
14 Rok Fras
17 Vito Vugrinec
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

1 Jakob Virag V
5 Roko Mađarić
19 Žan Mustač
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin
32 Zoltán Rodek

ZADETKI TEKME

Aljaž Verlak 0 : 1 6′
Aljaž Verlak 0 : 2 77′

DOGODKI

Žiga Legen 11′
Menjava Rodek /  Sakač 33′
Zoltán Rodek 37′
Erik Kovács 44′
Menjava Mustač /  Vugrinec 50′
Menjava Bregant /  Cvetko 55′
Menjava Jambriško /  Korez 55′
Aljaž Verlak 57′
Menjava Rajšp /  Nikolič 61′
Menjava Mađarić /  Glogovec 68′
Menjava Janžekovič /  Hanžel 70′
Aljaž Janžekovič 72′
Menjava Šibila /  Horvat 79′

SODNIKI

Misja Tjaša (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Kocbek Tilen (2. pomoč)
7.KROG – 2.SKL – 2020/21
Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020

Trener: Simon Koren |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  1:0


PRVA POSTAVA

22 Edo Topolnjak V
3 Žiga Legen
4 Jaka Bukovec K
7 Josip Kodba
8 Erik Kovács
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
14 Rok Fras
17 Vito Vugrinec
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač

REZERVNI IGRALCI

1 Jakob Virag V
6 Vid Sakač
23 Lovro Mađarić
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin
32 Zoltán Rodek

ZADETKI TEKME

Albin Veselaj 1 : 0 30′

DOGODKI

Menjava Žerjav /  Hren 41′
Menjava Mađarić /  Vugrinec 41′
Menjava Brence /  Malec 53′
Menjava Rodek /  Nikolič 55′
Gal Štern 63′
Aljaž Lukač 66′
Menjava Sakač /  Legen 67′
Menjava Rubin /  Kovács 70′
Gašper Recek 78′

SODNIKI

Grubelnik Matic (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Hrvacki Jure (2. pomoč)
6.KROG – 2.SKL – 2020/21
Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020

REZULTAT TEKME:  3:1


PRVA POSTAVA

22 Edo Topolnjak V
3 Žiga Legen
6 Vid Sakač
8 Erik Kovács
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec K
14 Rok Fras
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

4 Luka Gavrilović
5 Roko Mađarić
7 Josip Kodba
17 Vito Vugrinec
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin
32 Zoltán Rodek

ZADETKI TEKME

Erik Kovács 1 : 0 17′
Kristjan Čeh 1 : 1 27′
Gašper Recek 2 : 1 64′
Vito Vugrinec 3 : 1 85′

DOGODKI

Menjava Smodič /  Mihalič Rader 9′
Vid Sakač 29′
Menjava Gosnik /  Franci 41′
Lovro Mađarić 45′
Menjava Kodba /  Sakač 47′
Anej Gabor 59′
Menjava Kirbiš /  Gabor 63′
Menjava Vugrinec  /  Nikolič 63′
Žan Nikić 65′
Kristjan Čeh 68′
Erik Kovács 68′
Gašper Recek 70′
Menjava Mađarić /  Recek 72′
Menjava Kokotovič /  Kelbič 74′
Menjava Doberšek /  Rajh 74′
Menjava Rodek /  Zamuda 82′
Vito Smodič 86′
Aljaž Lukač 86′

SODNIKI

Vašl Patrik (glavni sodnik), Sedlarevič Nikodin (1. pomoč), Skornšek Črt (2. pomoč)
5.KROG – 2.SKL – 2020/21
Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020

Trener: Vladimir Šooš |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:3


PRVA POSTAVA

1 Jan Farkaš V
7 Josip Kodba
8 Erik Kovács
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec K
14 Rok Fras
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić
32 Zoltán Rodek

REZERVNI IGRALCI

22 Edo Topolnjak V
5 Roko Mađarić
6 Vid Sakač
17 Vito Vugrinec
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin

ZADETKI TEKME

Lovro Markoli 25′
Erik Kovács 48′
Menjava Vugrinec  /  Fras 53′
Menjava Sakač /  Rodek 53′
Menjava Rajšp /  Nikolič 60′
Menjava Gole /  Romih 62′
Menjava Celcer /  Zorec 67′
Menjava Caf /  Čuček Bezjak 70′
Menjava Črnčič /  Markoli 70′
Menjava Mađarić /  Glogovec 70′
Menjava Rubin /  Mađarić 70′

DOGODKI

SODNIKI

Gabor Jožef (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Kapun Matej (2. pomoč)

4.KROG – 2.SKL – 2020/21
Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020

Trener: Simon Koren |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  3:0


PRVA POSTAVA

22 Edo Topolnjak V
3 Žiga Legen
4 Jaka Bukovec K
5 Roko Mađarić
6 Vid Sakač
7 Josip Kodba
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

1 Jan Farkaš V
8 Erik Kovács
14 Luka Gavrilović
17 Vito Vugrinec
24 Aljaž Utroša
25 Žan Rubin

ZADETKI TEKME

Amadej Škraban 1 : 0 55′
Marcel Petek 2 : 0 61′
Domen Marinič 3 : 0 76′

DOGODKI

Alen Sretenovič 34′
Menjava Kovács /  Mađarić 41′
Menjava Pajek /  Vertačnik 48′
Andy Fras 56′
Menjava Gavrilović /  Legen 59′
Menjava Grlec /  Škraban 67′
Menjava Lebar /  Ozbetič 75′
Menjava Ledinšek /  Sretenovič 77′
Menjava Črček /  Fras 78′

SODNIKI

Ramšak Denis (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Založnik Vito (2. pomoč)

3.KROG – 2.SKL – 2020/21
Nafta 1903 - NŠ Dravograd | Sobota, 12.september 2020

Trener:  István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:1


PRVA POSTAVA

1 Jan Farkaš V
3 Žiga Legen
6 Vid Sakač
7 Josip Kodba
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec K
14 Rok Fras
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

22 Jakob Virag V
5 Luka Gavrilović
8 Erik Kovács
17 Vito Vugrinec
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin

ZADETKI TEKME

Jan Lampret 0 : 1 52′

DOGODKI

Vid Sakač 16′
Gašper Gaberšek Rotovnik 20′
Žiga Legen 29′
Menjava Kovács /  Fras 34′
Luka Schöndorfer 38′
Aljaž Previšić 38′
Erik Glogovec 38′
Aljaž Lukač 60′
Menjava Rubin /  Nikolič 63′
Jan Lampret 66′
Menjava Plazovnik /  Previšić 68′
Žan Rubin 70′
Menjava Gavrilović /  Sakač 74′
Menjava Par /  Schöndorfer 78′

SODNIKI

Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Kocbek Tilen (2. pomoč)
2.KROG – 2.SKL – 2020/21
Šmartno 1928 - Nafta 1903 | Sobota, 5.september 2020

Trener: Vladimir Šooš |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:2


PRVA POSTAVA

22 Edo Topolnjak V
4 Jaka Bukovec K
6 Vid Sakač
7 Josip Kodba
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
14 Rok Fras
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

1 Jan Farkaš V
3 Žiga Legen
5 Roko Mađarić
8 Erik Kovács
17 Vito Vugrinec
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin

ZADETKI TEKME

Niko Zamuda 0 : 1 24′
Alen Omerović (11m) 1 : 1 46′
Aljaž Lukač (ag) 2 : 1 67′
Erik Glogovec 2 : 2 70′

DOGODKI

Aljaž Lukač 26′
Gašper Recek 28′
Niko Zamuda 36′
Menjava Kovács /  Fras 43′
Jaka Bukovec 45′
Menjava Legen /  Nikolič 49′
Menjava Strmčnik /  Lesjak 61′
Menjava Vidmar /  Plazl 63′
Menjava Majhen /  Škrobar 70′
Menjava Anić /  Nahtigal 77′
Menjava Vugrinec  /  Lukač 79′
Menjava Doberšek /  Omerović 80′
Menjava Rubin /  Recek 82′

SODNIKI

Pišek Rok (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Prelog Blaž (2. pomoč)

1.KROG – 2.SKL – 2020/21
Nafta 1903 - Šampion | Sobota, 29.avgust 2020

Trener: Vladimir Šooš |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:2


PRVA POSTAVA

1 Jan Farkaš V
4 Jaka Bukovec K
6 Vid Sakač
7 Josip Kodba
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
14 Rok Fras
19 Gašper Recek
20 Aljaž Lukač
23 Lovro Mađarić

REZERVNI IGRALCI

12 Edo Topolnjak V
3 Žiga Legen
5 Luka Gavrilović
8 Erik Kovács
17 Vito Vugrinec
24 Jakob Rajšp
25 Žan Rubin

ZADETKI TEKME

Nik Jančič 0 : 1 14′
Urh Videčnik 0 : 2 28′

DOGODKI

Menjava Kovács /  Fras 33′
Menjava Obreza /  Krajnc 50′
Menjava Puncer /  Šiljeg 55′
Menjava Aleš /  Drobne 57′
Menjava Gavrilović /  Kodba 58′
Menjava Kolar /  Jančič 72′
Menjava Legen /  Bukovec 72′
Menjava Rajšp /  Nikolič 78′
Menjava Vugrinec  /  Lukač 78′

SODNIKI

Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Lovrec Leon (1. pomoč), Glažar Teo (2. pomoč)

X