Selekcija U17 2021/22

ODIGRANE TEKME SLOVENSKE KADETSKE LIGE 2021/2022

Vse odigrane tekme NK Nafta lige U17 Vzhod v sezoni 2021/22 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

21. KROG U17 2021-2022
21. krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej | 14.05.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  0:0

Veržej
1Tjaž KuharV
2Jure Svetec
3Gašper Šijanec
4Rok Filipič
5Žan Lebar
7Gregor Petek
16Nejc SlokanK
17Anej Vesel
18Rok Šinko
19Miha Brus
21Alen Sretenovič
Rezervni igralci
9Sven Lebar
14Filip Petkovič
20Teo Gangl
Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
9Tian Kosi
10Niko Zamuda
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Jan FarkašV
3Tilen Grlec
11Dominik Biro
17Vito Vugrinec
20Kimi Lavrenčič
25Roko Petrinović
44Vid Sakač
Trener
Denis Ilješ
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Tomaž Arih
Zadetki
Dogodki
Aljaž Lukač43′
Niko Zamuda45′
Gregor Petek48′
Anej Horvat48′
MenjavaLebar /  Šinko51′
MenjavaLavrenčič /  Kosi58′
MenjavaVugrinec  /  Kovács59′
MenjavaPetkovič /  Lebar69′
MenjavaGangl /  Svetec70′
Miha Brus75′
Jakob Rajšp78′
Teo Gangl80′
20. KROG U17 2021-2022
20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  10:2

Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
10Niko Zamuda
22Tian Kosi
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Jan FarkašV
3Tilen Grlec
9Žan Horvat
11Dominik Biro
17Vito Vugrinec
25Vid Gabriel Lebar
44Vid Sakač
Jarenina
44Alex ŠipekV
4Mark Kramberger
5Tinej Murko
6Valentin SkrbinšekK
7Tian Luka Škrlec
8Vito Koren
10Adin Jahić
11Nino Kramberger
18Nik Grajf
19Primož Petko
20Gal Mauko
Rezervni igralci
3Vid Steyer
14Aljaž Sužnik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Sodnik
Rene Filipič
Zadetki
Adin Jahić0 : 18′
Marck Ropoša1 : 114′
Aljaž Lukač2 : 120′
Niko Zamuda3 : 122′
Niko Zamuda4 : 128′
Anej Horvat5 : 135′
Tian Kosi6 : 138′
Tian Kosi7 : 141′
Adin Jahić7 : 247′
Anej Horvat8 : 251′
Niko Zamuda9 : 267′
Niko Zamuda10 : 277′
Dogodki
Tinej Murko19′
MenjavaGrlec /  Rajšp41′
MenjavaVugrinec  /  Kovács41′
Jaka Bukovec49′
MenjavaSakač /  Kosi55′
MenjavaFarkaš /  Prosič Vrbnjak55′
MenjavaBiro /  Lukač60′
MenjavaSteyer /  Škrlec70′
MenjavaSužnik /  Mauko78′
19. KROG U17 2021-2022
19. krog | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki | 30.04.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  0:7

Šmartno 1928
1Svit ZagoričnikV
3Gal Vuzem
4Juriy Anić
5Isak HankićK
6Matic Basle
7Alen Mujagić
9Gal Piskar
10Anej Pudgar
11Staš Petek
15Denis Lović
17Tim Vuzem
Rezervni igralci
2Brin Zagoričnik
Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
3Tilen Grlec
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
9Tian Kosi
10Niko Zamuda
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
6Marck Ropoša
17Vito Vugrinec
19Roko Petrinović
25Amadej Škraban
44Vid Sakač
Trener
Toni Lukenda
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Anej Horvat0 : 15′
Jakob Rajšp0 : 221′
Niko Zamuda0 : 327′
Niko Zamuda0 : 430′
Aljaž Lukač0 : 538′
Rene Leopold0 : 659′
Anej Horvat0 : 768′
Dogodki
Žiga Gonza36′
MenjavaPetrinović /  Kosi41′
MenjavaSakač /  Lukač41′
MenjavaVugrinec  /  Rajšp41′
MenjavaŠkraban /  Gonza53′
Kimi Lavrenčič56′
Gal Vuzem60′
Juriy Anić62′
MenjavaZagoričnik /  Basle72′
Gal Piskar73′
Amadej Škraban73′
Kimi Lavrenčič75′
Alen Mujagić79′
18. KROG U17 2021-2022
18. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 23.04.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
9Tian Kosi
10Niko Zamuda
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
3Tilen Grlec
4Borna Rihtarec
11Dominik Biro
17Vito Vugrinec
19Roko Petrinović
25Amadej Škraban
Šampion
1Anej Požun KoželV
2Jakob Čolović
3Maks Novak
6Ben Dobovičnik
8Ermal Memaj
9Luka Operčkal
10Tai ObrezaK
11Leon Šiljeg
14Lan Grčar
16Domen Milanez
19Jakob Krajnc
Rezervni igralci
99Niklas Reberšak JežovnikV
15Žiga Selič
20Filip Stegu
21Stefan Aleksić
Trener
Aleš Bagola
Trener
Stevo Jovanović
Sodnik
Iva Gabor
Zadetki
Niko Zamuda1 : 021′
Niko Zamuda2 : 029′
Niko Zamuda3 : 043′
Dogodki
Aljaž Lukač25′
MenjavaSelič /  Grčar50′
MenjavaŠkraban /  Kovács55′
MenjavaPetrinović /  Lukač61′
MenjavaAleksić /  Operčkal63′
MenjavaStegu /  Novak63′
MenjavaReberšak Ježovnik /  Milanez70′
MenjavaBiro /  Kosi70′
MenjavaGrlec /  Zamuda75′
17. KROG U17 2021-2022
17. krog | Športni park Slovenska Bistrica | 18.04.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  0:1

KETY EMMI Bistrica
21Bian ZupancV
2Tjaž Šalamun
5Aleks Korošec
8Aljaž GrilK
13Renato Merlak
16Gašper Podvršnik
18Leon Kamničar
19Miha Mokotar
81Jan Pauman
92Maks Markelc
98Enej Marčič
Rezervni igralci
17Nik Brence
29Robin Urban Urlep
50Marcel Landeker
77Gašper Rečnik
Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
10Niko Zamuda
20Kimi Lavrenčič
24Jakob Rajšp
25Tian Kosi
32Erik Kovács
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
3Tilen Grlec
11Dominik Biro
17Vito Vugrinec
19Roko Petrinović
44Vid Sakač
Trener
Danilo Lončarič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Tomaž Arih
Zadetki
Tian Kosi0 : 13′
Dogodki
MenjavaVugrinec  /  Ropoša38′
Aljaž Lukač48′
Jan Pauman56′
MenjavaPetrinović /  Lavrenčič63′
Maks Markelc63′
MenjavaBiro /  Kovács67′
MenjavaBrence /  Markelc71′
MenjavaGrlec /  Zamuda77′
16. KROG U17 2021-2022
16. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.04.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
9Tian Kosi
10Niko Zamuda
17Marck Ropoša
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
3Tilen Grlec
11Dominik Biro
19Roko Petrinović
20Kimi Lavrenčič
25Amadej Škraban
44Vid Sakač
Mb Tabor
92Alex FurjanV
3Jean Luc Gomzi
4Theodor Podojsteršek
6Nik Weixl
7Vid Repnik
9Matjaž Sep
10Maid HodžićK
13Tibor Kukovec
14Niko Črnčič
17Lukas Kocmut
18Ajdin Curkić
Rezervni igralci
1Filip ŠebaljV
5Luka Gašperut
19Marko Beljić
20Tit Repnik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Matej Planinc
Sodnik
Blaž Vogrinčič
Zadetki
Niko Zamuda1 : 018′
Jaka Bukovec2 : 055′
Dogodki
Anej Horvat48′
MenjavaRepnik /  Gomzi55′
Tit Repnik58′
MenjavaBeljić /  Curkić62′
MenjavaŠkraban /  Ropoša62′
MenjavaLavrenčič /  Kovács64′
MenjavaGašperut /  Črnčič71′
MenjavaBiro /  Zamuda72′
MenjavaGrlec /  Rajšp77′
15. KROG U17 2021-2022
15. krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT | 06.04.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  1:6

Hajdina
1Bor BregantV
2Blaž LipavšekK
4Jan Trstenjak
5Borut Korez
6Anžej Kvas
9Leon Wolf
10Teo Fridl
13Cene Grbavac
14Anže Šibila
17Žiga Kokot
19Rok Kukovec
Rezervni igralci
3Tomaž Šešo Zafošnik
7Anej Marčič
8Alen Galun
11Anej Turk
15Alem Duraković
16Luka Šlamberger
Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
17Vito Vugrinec
19Roko Petrinović
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
Rezervni igralci
22Nik OzvatičV
3Tilen Grlec
4Borna Rihtarec
11Dominik Biro
25Amadej Škraban
44Vid Sakač
Trener
Ladislav Drosk
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Filip Jarc
Zadetki
Anej Horvat0 : 14′
Anej Horvat0 : 231′
Anej Horvat0 : 336′
Anžej Kvas1 : 340′
Roko Petrinović1 : 453′
Dominik Biro1 : 577′
Amadej Škraban1 : 678′
Dogodki
MenjavaŠlamberger /  Wolf41′
MenjavaDuraković /  Kvas41′
MenjavaŠkraban /  Kovács41′
Jakob Rajšp48′
MenjavaSakač /  Lavrenčič57′
MenjavaGrlec /  Rajšp57′
MenjavaŠešo Zafošnik /  Duraković62′
MenjavaBiro /  Vugrinec63′
MenjavaRihtarec /  Petrinović63′
Tilen Grlec75′
14. KROG U17 2021-2022
14. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 27.03.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  3:2

Rudar Velenje
1Lan JovanovićV
3Enej Plazl
5Gal ŠvecK
7Blendi Shala
9Stevo Krejić
11Tian Skornšek
13Anže Majhen
14Elmir Avdić
16Anej Tamše- Marinič
18Lejl Sulejmanović
21Alen Omerović
Rezervni igralci
12Luka JankovićV
2Luka Daničić
6Jošt Menih Dokl
8Neo Mrkonjić
15Lamar Sulejmanović
19Tjaš Svitlica
20Ajas Halilović
Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
4Jaka BukovecK
6Jakob Rajšp
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
9Kimi Lavrenčič
10Niko Zamuda
17Marck Ropoša
23Anej Horvat
25Amadej Škraban
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
3Tilen Grlec
11Dominik Biro
19Roko Petrinović
32Erik Kovács
44Vid Sakač
Trener
Igor Vinojčič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Elmir Avdić1 : 010′
Niko Zamuda1 : 130′
Elmir Avdić2 : 143′
Niko Zamuda2 : 244′
Blendi Shala3 : 259′
Dogodki
Tian Skornšek12′
Anej Tamše- Marinič16′
Aljaž Lukač18′
Niko Zamuda18′
MenjavaHalilović /  Tamše- Marinič51′
MenjavaKovács /  Škraban51′
Rene Leopold52′
MenjavaSakač /  Lavrenčič56′
MenjavaPetrinović /  Lukač69′
Alen Omerović72′
MenjavaGrlec /  Rajšp77′
MenjavaSulejmanović /  Sulejmanović80′
MenjavaSvitlica /  Omerović80′
13. KROG U17 2021-2022
13. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 18.03.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
3Tilen Grlec
8Aljaž Lukač
10Niko Zamuda
17Marck RopošaK
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
25Amadej Škraban
44Vid Sakač
69Rene Leopold
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
9Tian Kosi
11Dominik Biro
14Sergej Ščančar
19Roko Petrinović
22Lan Marinič
32Erik Kovács
NŠ Dravograd
12Miha Linasi JeromelV
3Leon Uranek
4Anže Pažek
5Jaka ČavnikK
7Boštjan Smrečnik
8Lun Grizold
10Nal Lan Koren
11Miha Lakovšek
14Anej Rizmal
16Jaka Konečnik
17Aljaž Previšić
Rezervni igralci
1Matevž OšlakV
2Jon Belšak
6Nejc Šteharnik
9Nik Čede
13Maid Mušić
15Aleks Medved
18Teo Hudovernik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Dejan Veršovnik
Sodnik
Majcen Niko Vuletić
Zadetki
Lun Grizold0 : 175′
Dogodki
Lun Grizold43′
MenjavaKosi /  Sakač51′
MenjavaKovács /  Škraban56′
Anej Rizmal66′
MenjavaBiro /  Horvat68′
Jakob Rajšp74′
MenjavaČede /  Konečnik78′
Nal Lan Koren78′
11. KROG U17 2021-2022
11. krog | Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 12.03.2022 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  3:2

Miklavž
24Jan Vid GorenjakV
2Enej Colnarič
6Luka Lipovnik
7Anej Damjanovič
8Matic Gosnik
9Kristjan ČehK
11Luka Hajdinjak
16Aljoša Kokotovič
17Nejc Kop
19Denis Kosi
20Matej Velkner
Rezervni igralci
1Vito VuksanovičV
3Agim Haliti
10Val Zupančič
14Tim Svetej
15Nejc Grubor
18Patrik Kerep
Nafta 1903
12Nik OzvatičV
3Tilen Grlec
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza
8Aljaž Lukač
10Niko Zamuda
17Marck Ropoša
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
69Rene Leopold
Rezervni igralci
1Jan FarkašV
6Vito Vugrinec
11Dominik Biro
14Sergej Ščančar
19Roko Petrinović
25Amadej Škraban
44Vid Sakač
Trener
Drago Čučko
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Adam Bezjak
Zadetki
Anej Damjanovič1 : 025′
Jakob Rajšp1 : 138′
Marck Ropoša (11m)1 : 242′
Matej Velkner2 : 262′
Anej Damjanovič3 : 279′
Dogodki
MenjavaŠkraban /  Grlec41′
Enej Colnarič42′
Žiga Gonza43′
Aljaž Lukač45′
Marck Ropoša51′
MenjavaGrubor /  Hajdinjak69′
Niko Zamuda72′
MenjavaKerep /  Kop78′
Rene Leopold80′
12. KROG 2.SKL 2021-2022
12. krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško | 07.11.2021 ob 12.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Krško
13Val MedvedK V
2Domen Pacek 
3Gal Golob 
4Jonas Mijatović 
6Urban Bračun 
7Tomaž Brdik 
8Nik Pirc 
9Dino Srkoč 
14Filip Vukelić 
15Lukas Bernardič 
69Lan Milanović 

Rezervni igralci

1Andraž Sotelšek 
11Tai Meze 
12Mehdija Davarović 
Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Tilen Grlec 
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza 
14Rene Leopold 
17Vito Vugrinec 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
32Erik Kovács 
69Amadej Škraban 

Rezervni igralci

12Patrik LegenV
4Sergej Ščančar 
8Tian Kosi 
9Žan Horvat 
10Niko Zamuda 
25Gal Marko 
44Vid Sakač 
Trener
Darijan Matić
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Tim Kmetec

 

Zadetki
Lukas Bernardič1 : 046′
Rene Leopold1 : 161′
Niko Zamuda1 : 264′

 

Dogodki
Urban Bračun38′
Rene Leopold47′
MenjavaZamuda /  Vugrinec50′
MenjavaKosi /  Kovács50′
MenjavaMeze /  Bernardič59′
Nik Pirc70′
Jakob Rajšp71′
MenjavaHorvat /  Gonza77′
Gal Golob79′
10. KROG 2.SKL 2021-2022
10. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 23.10.2021 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
12Nik OzvatičV
3Tilen Grlec 
4Aljaž Lukač 
5Jaka Bukovec 
6Marck RopošaK
7Žiga Gonza 
10Niko Zamuda 
14Rene Leopold 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 

Rezervni igralci

1Jakob ViragV
8Tian Kosi 
11Dominik Biro 
17Vito Vugrinec 
25Gal Marko 
32Erik Kovács 
44Vid Sakač 
Veržej
1Tjaž KuharV
2Jure Svetec 
4Rok Filipič 
5Žan Lebar 
9Sven Lebar 
10Nejc SlokanK
13Domen Ledinšek 
15Anej Roškar 
18Rok Šinko 
19Miha Brus 
21Alen Sretenovič 

Rezervni igralci

12Aljaž SlugaV
3Gašper Šijanec 
6Filip Holcman 
8Luka Petek 
16Filip Petkovič 
17Anej Vesel 
20Žan Horvat Herco 
Trener
Aleš Bagola
Trener
Denis Ilješ
Sodnik
Nik Zupanič

 

Zadetki
Niko Zamuda1 : 06′
Jakob Rajšp2 : 069′
Niko Zamuda3 : 074′

 

Dogodki
MenjavaŠijanec /  Lebar25′
MenjavaPetek /  Lebar41′
MenjavaHorvat Herco /  Šinko49′
MenjavaVesel /  Sretenovič58′
MenjavaKosi /  Lavrenčič62′
Jure Svetec62′
MenjavaKovács /  Ropoša66′
MenjavaHolcman /  Brus71′
MenjavaVugrinec  /  Rajšp72′
MenjavaBiro /  Zamuda76′
MenjavaSakač /  Horvat78′
Anej Roškar78′
9. KROG 2.SKL 2021-2022
9. krog | Jarenina, Športni park Jarenina | 16.10.2021 ob 10.00

REZULTAT TEKME:  2:2

Jarenina
12Nejc PunčecV
4Luka Prelog 
6Valentin Skrbinšek 
7Lovro Markoli 
10Jon Košat 
14Jaka Celcer 
15Aldin RošićK
16Niko Kump 
17Tino Hamler 
18Luka Gole 
19Primož Petko 

Rezervni igralci

22Alex ŠipekV
5Eric Rodošek 
9Tian Luka Škrlec 
Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Tilen Grlec 
4Aljaž Lukač 
6Marck RopošaK
7Žiga Gonza 
10Niko Zamuda 
14Rene Leopold 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
25Gal Marko 

Rezervni igralci

12Nik OzvatičV
17Vid Gabriel Lebar 
32Erik Kovács 
44Vid Sakač 
Trener
 
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Daniel Grabovac

 

Zadetki
 Jaka Celcer1 : 012′
Marck Ropoša (11m)1 : 135′
 Aldin Rošić2 : 159′
Aljaž Lukač2 : 278′

 

Dogodki
 Niko Kump34′
Tilen Grlec38′
MenjavaKovács /  Marko41′
MenjavaLebar /  Rajšp60′
MenjavaSakač /  Leopold71′
 MenjavaŠkrlec /  Celcer72′
 MenjavaRodošek /  Prelog74′
 Luka Gole74′
Erik Kovács79′
8. KROG 2.SKL 2021-2022
8. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.10.2021 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Tilen Grlec 
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
10Niko Zamuda 
14Rene Leopold 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 

Rezervni igralci

12Nik OzvatičV
8Tian Kosi 
11Dominik Biro 
17Vito Vugrinec 
25Gal Marko 
44Vid Sakač 
69Amadej Škraban 
Šmartno 1928
1Svit ZagoričnikV
3Maks Novak 
4Juriy Anić 
5Isak Hankić 
7Alen Mujagić 
8Gal Stojko Krevzel 
9Mladen Dimčić 
11Staš Petek 
14Lan Grčar 
16Anej Tamše- Marinič 
17Tim Vuzem 

Rezervni igralci

2Brin Zagoričnik 
6Matic Basle 
Trener
Aleš Bagola
Trener
Toni Lukenda
Sodnik
Blaž Vogrinčič

 

Zadetki
Kimi Lavrenčič1 : 048′
Anej Horvat2 : 061′
Marck Ropoša3 : 079′

 

Dogodki
Žiga Gonza34′
Juriy Anić38′
MenjavaZagoričnik /  Vuzem64′
MenjavaŠkraban /  Rajšp67′
MenjavaMarko /  Zamuda70′
Anej Horvat75′
MenjavaBasle /  Petek78′
MenjavaKosi /  Horvat78′
Brin Zagoričnik79′
7. KROG 2.SML 2021-2022
7. krog | Celje, Stadion Olimp Celje | 03.10.2021 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  3:2

Šampion
1Žan JugV
5Matevž Žula 
6Filip Frece 
8Amadej Trbežnik 
9Blaž KocijanK
10Maj Čebular 
13Rok Kužner 
14Niki Šiljeg 
16Tomaž Šporin 
17Sven Goronja 
21Galib Husikić 

Rezervni igralci

99Nemanja MoćićV
3Žan Resnik 
4Denis Djaković 
7Urh Grabnar 
11Patrik Perc 
20Žan Luka Vasle 
Nafta 1903
12Erazem KosV
3David Partlić 
4Andrija Perković 
6Dominik Novak 
7Marko Čuček Bezjak 
8Josip ŽganecK
9Matej Mezga 
10Niko Frančić 
11Marko Furdi 
13Gabrijel Drk 
20Antonio Martinjaš 

Rezervni igralci

1Lan Prosič VrbnjakV
2Borna Škrobar 
16Rene Jaušovec 
17Santino Nikolič 
19Zoltán Rodek 
23Lovro Mađarić 
95Noa Medved 
Trener
Bojan Arčan
Trener
Simon Koren
Sodnik
Denis Ramšak

 

Zadetki
Blaž Kocijan1 : 05′
Gabrijel Drk1 : 17′
Blaž Kocijan2 : 147′
Tomaž Šporin3 : 158′
David Partlić3 : 282′

 

Dogodki
Maj Čebular37′
MenjavaMedved /  Perković56′
MenjavaNikolič /  Furdi56′
MenjavaŠkrobar /  Žganec56′
MenjavaJaušovec /  Novak73′
MenjavaDjaković /  Žula79′
Blaž Kocijan79′
Noa Medved79′
MenjavaVasle /  Čebular84′
MenjavaGrabnar /  Goronja88′
7. KROG 2.SKL 2021-2022
7. krog | Celje, Stadion Olimp Celje | 03.10.2021 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:5

Šampion
1Anej Požun KoželV
2Jakob Čolović 
8Ermal Memaj 
9Luka Operčkal 
10Tai ObrezaK
11Leon Šiljeg 
13Antonio Šakić 
16Domen Milanez 
17Matevž Benedejčič 
18Mirza Jazavac 
19Jakob Krajnc 

Rezervni igralci

99Niklas Reberšak JežovnikV
4Gal Piskar 
6Ben Dobovičnik 
14Filip Stegu 
15Tai Marguč 
Nafta 1903
12Nik OzvatičV
3Tilen Grlec 
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
8Tian Kosi 
14Rene Leopold 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
69Amadej Škraban 

Rezervni igralci

1Jan FarkašV
9Žan Horvat 
10Niko Zamuda 
17Vito Vugrinec 
20Kimi Lavrenčič 
25Gal Marko 
32Erik Kovács 
Trener
Stevo Jovanović
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Simon Matej Podgoršek

 

Zadetki
Anej Horvat0 : 122′
Ermal Memaj1 : 134′
Niko Zamuda1 : 243′
Niko Zamuda1 : 352′
Niko Zamuda1 : 465′
Niko Zamuda1 : 571′

 

Dogodki
Aljaž Lukač29′
MenjavaDobovičnik /  Šakić41′
MenjavaZamuda /  Škraban41′
Matevž Benedejčič45′
MenjavaMarko /  Kosi54′
MenjavaStegu /  Čolović68′
MenjavaMarguč /  Obreza70′
MenjavaPiskar /  Memaj70′
MenjavaKovács /  Rajšp70′
MenjavaLavrenčič /  Lukač71′
MenjavaVugrinec  /  Grlec77′
6. KROG 2.SKL 2021-2022
6. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 25.09.2021 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:1

Nafta 1903
12Nik OzvatičV
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
8Tian Kosi 
10Niko Zamuda 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
69Amadej Škraban 

Rezervni igralci

1Patrik LegenV
3Tilen Grlec 
9Žan Horvat 
11Dominik Biro 
14Rene Leopold 
17Vito Vugrinec 
44Vid Sakač 
KETY EMMI Bistrica
1Urh EberlV
2Tjaž Šalamun 
5Aleks Korošec 
7Tim JezovšekK
16Gašper Podvršnik 
17Nik Brence 
18Leon Kamničar 
19Miha Mokotar 
21Jan Pušnik 
81Jan Pauman 
88Gašper Pipenbaher 

Rezervni igralci

8Aljaž Gril 
10Alen Hren 
11Miha Žerjav 
12Luka Flisar 
20Simon Vodovnik 
78Endrit Veselaj 
98Enej Marčič 
Trener
Aleš Bagola
Trener
Danilo Lončarič
Sodnik
Adam Bezjak

 

Zadetki
Tian Kosi1 : 022′
Marck Ropoša (11m)2 : 031′
Marck Ropoša3 : 053′
Miha Mokotar3 : 161′
Anej Horvat4 : 180′

 

Dogodki
Gašper Pipenbaher30′
MenjavaMarčič /  Brence36′
MenjavaVodovnik /  Kamničar41′
MenjavaGril /  Jezovšek41′
Niko Zamuda55′
MenjavaVugrinec  /  Škraban60′
Anej Horvat60′
Žiga Gonza65′
Marck Ropoša66′
MenjavaHorvat /  Lavrenčič67′
MenjavaSakač /  Zamuda72′
MenjavaBiro /  Kosi73′
MenjavaLeopold /  Lukač78′
Žan Horvat80′
5. KROG 2.SKL 2021-2022
5. krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor | 18.09.2021 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  1:3

Mb Tabor
1Alex FurjanV
2Vid Repnik 
3Tibor Kukovec 
4Kenan Ždero 
5Liam Doplihar 
6Maj Čertalič 
9Matjaž Sep 
10Maid HodžićK
11Aleksej Sedič 
16Lukas Kocmut 
18Teo Kralj Gregorec 

Rezervni igralci

12Filip ŠebaljV
7Robinho Mustafa 
8Ajdin Curkić 
14Jean Luc Gomzi 
17Harun Mehmeti 
Nafta 1903
12Nik OzvatičV
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
8Tian Kosi 
10Niko Zamuda 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
32Erik Kovács 

Rezervni igralci

1Jan FarkašV
3Amadej Škraban 
11Dominik Biro 
17Vito Vugrinec 
19Gal Marko 
44Vid Sakač 
69Sergej Ščančar 
Trener
Luka Pintarič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Rok Pišek

 

Zadetki
Marck Ropoša (11m)0 : 112′
Niko Zamuda0 : 255′
Liam Doplihar1 : 277′
Niko Zamuda1 : 380′

 

Dogodki
Erik Kovács32′
Aleksej Sedič53′
MenjavaMustafa /  Kralj Gregorec54′
MenjavaŠkraban /  Kosi54′
Robinho Mustafa54′
MenjavaMehmeti /  Kocmut60′
MenjavaCurkić /  Ždero60′
MenjavaVugrinec  /  Kovács60′
Harun Mehmeti63′
MenjavaBiro /  Lavrenčič69′
MenjavaGomzi /  Sep76′
MenjavaSakač /  Horvat76′
4. KROG 2.SKL 2021-2022
4. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 29.09.2021 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
12Nik OzvatičV
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
8Tian Kosi 
17Vito Vugrinec 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 
69Amadej Škraban 

Rezervni igralci

1Jan FarkašV
3Tilen Grlec 
9Žan Horvat 
11Dominik Biro 
14Rene Leopold 
32Erik Kovács 
44Vid Sakač 
Hajdina
1Bor BregantV
2Blaž Lipavšek 
4Borut Korez 
5Rok Kukovec 
7Tim Metličar Fric 
9Nejc Bedenik 
10Aljaž Janžekovič 
11Dario Letonja 
13Cene Grbavac 
17Alen Jambriško 
18Leon WolfK

Rezervni igralci

19Anže Šibila 
Trener
Aleš Bagola
Trener
Aleksander Verlak
Sodnik
Blaž Vogrinčič

 

Zadetki
Erik Kovács1 : 043′

 

Dogodki
MenjavaKovács /  Vugrinec41′
MenjavaBiro /  Škraban56′
 Nejc Bedenik60′
 MenjavaŠibila /  Janžekovič65′
 Leon Wolf71′
Anej Horvat78′
2. KROG 2.SKL 2021-2022
2. krog | Dravograd, Športni center Dravograd | 29.08.2021 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  1:1

NŠ Dravograd
1Matevž OšlakV
3Leon Uranek
4Jon Belšak
5Jaka Čavnik
7Boštjan Smrečnik
8Lun GrizoldK
9Nal Lan Koren
11Miha Lakovšek
14Anej Rizmal
16Amadej Plazovnik
17Aljaž Previšić
Rezervni igralci
12Miha LinasiV
2Jure Kotnik
6Nejc Šteharnik
10Jaka Konečnik
13Nik Čede
15Aleks Medved
18Teo Hudovernik
Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Amadej Škraban
5Jaka BukovecK
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Niko Zamuda
14Rene Leopold
17Vito Vugrinec
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
32Erik Kovács
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
4Sergej Ščančar
9Žan Horvat
11Dominik Biro
24Gal Marko
44Vid Sakač
Trener
Borut Vrhnjak
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Kristijan Marković
Zadetki
Nal Lan Koren1 : 01′
Rene Leopold1 : 178′
Dogodki
Erik Kovács28′
Rene Leopold32′
MenjavaSakač /  Vugrinec48′
MenjavaMedved /  Previšić52′
MenjavaBiro /  Škraban57′
Dominik Biro58′
MenjavaHorvat /  Lavrenčič62′
Kimi Lavrenčič63′
Anej Rizmal75′
1. KROG 2.SKL 2021-2022
1. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 21.08.2021 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Tilen Grlec
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša
8Tian Kosi
10Niko Zamuda
14Rene Leopold
20Kimi Lavrenčič
23Anej Horvat
24Jakob Rajšp
32Erik Kovács
Rezervni igralci
12Nik OzvatičV
4Sergej Ščančar
7Žiga Gonza
9Žan Horvat
11Dominik Biro
17Vito Vugrinec
44Vid Sakač
Krško
13Val MedvedK V
2Gal Golob
4Domen Pacek
6Filip Vukelić
7Tomaž Brdik
8Nik Pirc
9Lukas Bernardič
10Tai Meze
11Jonas Mijatović
14Jaka Baznik
69Lan Milanović
Rezervni igralci
12Andraž Sotelšek
Trener
Aleš Bagola
Trener
Radovan Karanović
Sodnik
Matej Kapun

 

Zadetki
Niko Zamuda1 : 023′
Nik Pirc1 : 124′
Jonas Mijatović1 : 229′

 

Dogodki
MenjavaGonza /  Grlec41′
MenjavaBiro /  Kovács41′
MenjavaSotelšek /  Bernardič51′
Marck Ropoša51′
MenjavaHorvat /  Kosi60′
Kimi Lavrenčič60′
MenjavaVugrinec  /  Horvat75′
Žiga Gonza76′