Selekcija U17 2021/22

ODIGRANE TEKME SLOVENSKE KADETSKE LIGE 2021/2022

Vse odigrane tekme NK Nafta lige U17 Vzhod v sezoni 2021/22 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

2.SKL NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

7. KROG U17 2022-2023
7. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.09.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:4

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
14 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Domžale
1 Benjamin Matičič V
2 Nejc Štifter
3 Mark Voldrih Simčič
4 David Stojanoski
5 Jošt Remic
6 Aljaž Zabukovnik
7 Anej Koroša
8 Gal Kranjčič
9 Robert Rašić
10 Luka Topalović K
11 Luka Dovžan Karahodžić
Rezervni igralci
12 Jaka Cencelj V
13 Jakub Šupuk
14 Marko Krstić
15 Emin Hodžić
16 Luka Kušić
17 Svit Hočevar
18 Grega Kaluder
Trener
Simon Koren
Trener
Ante Bratić
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 1 20′
Luka Topalović 0 : 2 39′
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 3 41′
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 4 44′
Leon Jurović (11m) 1 : 4 64′
Dogodki
Anej Roškar 28′
Menjava Šupuk /  Štifter 46′
Menjava Taradi /  Novak 46′
Danylo Malov 55′
Menjava Hočevar /  Kranjčič 58′
Menjava Legen /  Ozvatič 62′
Menjava Simonović /  Biro 65′
Menjava Sintič /  Leopold 65′
Anej Koroša 65′
Menjava Hodžić /  Koroša 71′
Menjava Kuzma /  Petrinović 77′
Menjava Krstić /  Rašić 79′
Jakub Šupuk 81′
Blaž Sintič 84′
Menjava Kušić /  Dovžan Karahodžić 86′
6. KROG U17 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Mura
1 Jan Lampret V
5 Mateo Tomašić
7 Jakob Nejc Ružič
10 Nejc Sečkar
11 Gašper Fišer
15 Samo Sečkar
18 Anej Roman Leljak
19 David Vidmajer
20 Mai Kolbl
21 Anej Kerec
22 Bine Anželj K
Rezervni igralci
12 Mai Rantaša V
4 Jonathan Tobias Rec
6 Marko Jerebic
8 Jaka Žerjav
9 Oliver Ignjič
13 Lucas Vočanec
14 Nejc Vöröš
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
15 Leon Valentin Kuzma
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
Trener
Rok Lovrec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Mediha Durić
Zadetki
Mario Novak 0 : 1 46′
Dogodki
David Vidmajer 20′
David Vidmajer 28′
Mai Kolbl 36′
Bine Anželj 39′
Samo Sečkar 47′
Menjava Ignjič /  Kerec 48′
Menjava Jerebic /  Leljak 56′
Menjava Vöröš /  Kolbl 60′
Menjava Marinič /  Biro 71′
Menjava Simonović /  Petrinović 81′
Menjava Rec /  Sečkar 83′
Menjava Kuzma /  Novak 89′
Marko Blaž Simonović 91′
5. KROG U17 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Roko Petrinović
23 Matija Taradi
24 Izidor Horvat
44 Florijan Cirkvenčić
A2S Celje
1 Jakob Kobal V
3 Marko Cvijetić
6 Dušan Vukelić
7 Haris Kahvedžić K
8 Jakob Miklavc
10 Ivano Čančar
11 Timothy Dassena Ček
16 Aljaž Vodopivec
17 Timotej Karapandža
18 Dejan Suhovršnik
20 Nik Arlič
Rezervni igralci
12 Luka Janković V
5 Tai Križnik
9 Anej Dorić
13 Mark Kavrečič
14 Tian Skornšek
19 Žan Luka Žužek
21 Janin Petrak
Trener
Simon Koren
Trener
Marko Gobec
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Dušan Vukelić (11m) 0 : 1 61′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 33′
Borna Rihtarec 45′
Marko Cvijetić 48′
Menjava Petrinović /  Biro 55′
Borna Rihtarec 56′
Leon Jurović 61′
Menjava Petrak /  Cvijetić 67′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 67′
Menjava Simonović /  Novak 71′
Menjava Dorić /  Suhovršnik 73′
Rene Leopold 75′
Roko Petrinović 76′
Menjava Žužek /  Vodopivec 87′
Menjava Skornšek /  Dassena Ček 90′
4. KROG U17 2022-2023
4. krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | 21.08.2022 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  7:1

Ilirija Extra-Lux
1 Nik Strmec V
2 Gabriel Sojer
3 Kristian Cvetić
4 Matic Bajc
5 Uroš Zorko
6 Tim Pavlič K
7 Mark Antonij Intihar
8 Taj Rožič Šuligoj
9 Jakob Raspet
10 Matjaž Veber
11 Maksim Vid Beljkaš
Rezervni igralci
12 Vid Pertovt V
14 Tomas Puc
15 Aljoša Rugelj
16 Jurij Kvaternik
17 Jan Nikolić
18 Denis Videnović
19 Nik Šonc
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
23 Leon Valentin Kuzma
25 Borna Rihtarec
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
24 Izidor Horvat
44 Lan Marinič
69 Dominik Biro
Trener
Rok Golob
Trener
Simon Koren
Sodnik
Žiga Bizjak
Zadetki
Taj Rožič Šuligoj 1 : 0 3′
Jakob Raspet 2 : 0 10′
Maksim Vid Beljkaš 3 : 0 15′
Tian Kosi 3 : 1 35′
Taj Rožič Šuligoj 4 : 1 62′
Taj Rožič Šuligoj 5 : 1 69′
Jurij Kvaternik 6 : 1 78′
Jan Nikolić 7 : 1 87′
Dogodki
Menjava Šonc /  Pavlič 24′
Menjava Biro /  Roškar 24′
Kristian Cvetić 39′
Žiga Gonza 45′
Menjava Nikolić /  Sojer 46′
Menjava Puc /  Cvetić 46′
Menjava Kuzma /  Kuzma 46′
Mario Novak 50′
Matjaž Veber 60′
Leon Jurović 61′
Menjava Ščančar /  Petrinović 62′
Menjava Kvaternik /  Beljkaš 64′
Menjava Videnović /  Zorko 64′
Menjava Marinič /  Kosi 70′
Menjava Horvat /  Novak 72′
Kimi Lavrenčič 72′
3. KROG U17 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
11 Tjan Kuzma
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
22 Patrik Legen
23 Leon Valentin Kuzma
24 Izidor Horvat
44 Lan Marinič
Brinje Grosuplje
12 Jaka Zrnec V
3 Mark Tomšič
5 Žak Grabljevec
9 Luka Čižmek
10 Denis Nikić
11 Tin Jurić
14 Miha Piškur
17 Filip Ježovita
18 David Vitamvas
19 Sergej Lazarević K
22 Miha Mehle
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
4 Nik Bizjan
7 Urh Zelnik
8 David Žinko
13 Matej Mehle
15 Eso Hankušić
21 Liam Strnad
Trener
Simon Koren
Trener
Luka Žinko
Sodnik
Vito Založnik
Zadetki
Mario Novak 1 : 0 21′
Tian Kosi 2 : 0 52′
Urh Zelnik 2 : 1 84′
Dogodki
Menjava Zelnik /  Jurić 46′
Menjava Marko /  Biro 46′
Menjava Bizjan /  Tomšič 57′
Tian Kosi 61′
Mario Novak 71′
Menjava Žinko /  Ježovita 74′
Menjava Marinič /  Novak 74′
Menjava Hankušić /  Čižmek 78′
Menjava Mehle /  Grabljevec 82′
Menjava Kuzma /  Petrinović 86′
Menjava Horvat /  Marko 89′
Menjava Kuzma /  Marinič 90′
2. KROG U17 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  1:0

Krka
12 Jaša Hribar V
3 Žiga Kolmanič
4 Jakob Barborič
5 Max Alexander Bilać
6 Valentin Zaletel
7 Luka Perković K
10 Luka Kržan
11 Tai Meze
13 Klemen Kastelic
21 Tilen Tomac
23 Jakob Štukelj
Rezervni igralci
1 David Retelj V
8 Nik Pirc
15 Bine Zupanič
16 Timotej Vrlinič
17 Marko Popelar
18 Gašper Vidmar
24 Nik Gole
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
23 Leon Valentin Kuzma
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Maks Vršič
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
24 Izidor Horvat
25 Borna Rihtarec
44 Lan Marinič
Trener
Matej Škrbec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Žiga Kokolj
Zadetki
Luka Perković (11m) 1 : 0 70′
Dogodki
Žiga Kolmanič 19′
Jakob Štukelj 20′
Menjava Rihtarec /  Kuzma 55′
Menjava Vidmar /  Tomac 68′
Menjava Marko /  Biro 73′
Menjava Marinič /  Petrinović 73′
Menjava Popelar /  Štukelj 74′
Menjava Vrlinič /  Meze 76′
Leon Jurović 78′
Jakob Barborič 79′
Menjava Horvat /  Novak 85′
Anej Roškar 85′
Menjava Zupanič /  Kolmanič 90′
1. KROG U17 2022-2023
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
10 Kimi Lavrenčič K
17 Gal Marko
20 Roko Petrinović
22 Tian Kosi
23 Leon Valentin Kuzma
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mario Novak
14 Sergej Ščančar
24 Izidor Horvat
25 Borna Rihtarec
44 Lan Marinič
Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
6 Kris Strelec
8 Tim Metličar Fric
9 Gal Kosar
10 Lan Mesarič K
17 Tino Hamler
19 Matej Kotnik
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
13 Nejc Punčec V
7 Staš Kraner
18 Lan Drevenšek
22 Anej Vodan
23 Cene Grbavac
67 Jon Košat
69 Leander Mark Zelenko
Trener
Simon Koren
Trener
Primož Gorše
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Gal Kosar 0 : 1 7′
Lan Mesarič 0 : 2 14′
Tian Kosi 1 : 2 31′
Dogodki
Anej Roškar 33′
Mitja Kotnik 44′
Menjava Košat /  Kotnik 56′
Leon Valentin Kuzma 57′
Menjava Rihtarec /  Kuzma 59′
Menjava Marinič /  Biro 70′
Menjava Drevenšek /  Kotnik 71′
Menjava Novak /  Marko 74′
Menjava Kraner /  Kosar 79′
Menjava Horvat /  Petrinović 79′
Leon Jurović 94′
22. KROG U17 2021-2022
22. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.05.2022 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
3 Tilen Grlec
5 Jaka Bukovec K
6 Marck Ropoša
7 Žiga Gonza
9 Tian Kosi
10 Niko Zamuda
20 Kimi Lavrenčič
23 Anej Horvat
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
8 Lan Marinič
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
22 Sergej Ščančar
25 Roko Petrinović
44 Vid Sakač
Miklavž
99 Jan Vid Gorenjak V
4 Lan Rakuša
5 Mai Konec
6 Luka Lipovnik
7 Anej Damjanovič
9 Kristjan Čeh K
10 Miha Gajšek
11 Nejc Kop
15 Matevž Kristanič
18 Patrik Kerep
20 Matej Velkner
Rezervni igralci
17 Nejc Grubor
22 Mai Klasinc Filekovič
24 Gašper Varžič
Trener
Aleš Bagola
Trener
Drago Čučko
Sodnik
Rene Filipič
Zadetki
Tian Kosi 1 : 0 20′
Niko Zamuda 2 : 0 31′
Nejc Kop 2 : 1 37′
Dogodki
Miha Gajšek 10′
Matevž Kristanič 67′
Menjava Biro /  Kovács 68′
Menjava Klasinc Filekovič /  Kristanič 76′
Menjava Marinič /  Kosi 78′
Anej Horvat 81′
21. KROG U17 2021-2022
21. krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej | 14.05.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  0:0

Veržej
1 Tjaž Kuhar V
2 Jure Svetec
3 Gašper Šijanec
4 Rok Filipič
5 Žan Lebar
7 Gregor Petek
16 Nejc Slokan K
17 Anej Vesel
18 Rok Šinko
19 Miha Brus
21 Alen Sretenovič
Rezervni igralci
9 Sven Lebar
14 Filip Petkovič
20 Teo Gangl
Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
6 Marck Ropoša
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
9 Tian Kosi
10 Niko Zamuda
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
20 Kimi Lavrenčič
25 Roko Petrinović
44 Vid Sakač
Trener
Denis Ilješ
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Tomaž Arih
Zadetki
Dogodki
Aljaž Lukač 43′
Niko Zamuda 45′
Gregor Petek 48′
Anej Horvat 48′
Menjava Lebar /  Šinko 51′
Menjava Lavrenčič /  Kosi 58′
Menjava Vugrinec  /  Kovács 59′
Menjava Petkovič /  Lebar 69′
Menjava Gangl /  Svetec 70′
Miha Brus 75′
Jakob Rajšp 78′
Teo Gangl 80′
20. KROG U17 2021-2022
20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  10:2

Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
6 Marck Ropoša
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
10 Niko Zamuda
22 Tian Kosi
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
9 Žan Horvat
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
25 Vid Gabriel Lebar
44 Vid Sakač
Jarenina
44 Alex Šipek V
4 Mark Kramberger
5 Tinej Murko
6 Valentin Skrbinšek K
7 Tian Luka Škrlec
8 Vito Koren
10 Adin Jahić
11 Nino Kramberger
18 Nik Grajf
19 Primož Petko
20 Gal Mauko
Rezervni igralci
3 Vid Steyer
14 Aljaž Sužnik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Sodnik
Rene Filipič
Zadetki
Adin Jahić 0 : 1 8′
Marck Ropoša 1 : 1 14′
Aljaž Lukač 2 : 1 20′
Niko Zamuda 3 : 1 22′
Niko Zamuda 4 : 1 28′
Anej Horvat 5 : 1 35′
Tian Kosi 6 : 1 38′
Tian Kosi 7 : 1 41′
Adin Jahić 7 : 2 47′
Anej Horvat 8 : 2 51′
Niko Zamuda 9 : 2 67′
Niko Zamuda 10 : 2 77′
Dogodki
Tinej Murko 19′
Menjava Grlec /  Rajšp 41′
Menjava Vugrinec  /  Kovács 41′
Jaka Bukovec 49′
Menjava Sakač /  Kosi 55′
Menjava Farkaš /  Prosič Vrbnjak 55′
Menjava Biro /  Lukač 60′
Menjava Steyer /  Škrlec 70′
Menjava Sužnik /  Mauko 78′
19. KROG U17 2021-2022
19. krog | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki | 30.04.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  0:7

Šmartno 1928
1 Svit Zagoričnik V
3 Gal Vuzem
4 Juriy Anić
5 Isak Hankić K
6 Matic Basle
7 Alen Mujagić
9 Gal Piskar
10 Anej Pudgar
11 Staš Petek
15 Denis Lović
17 Tim Vuzem
Rezervni igralci
2 Brin Zagoričnik
Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
3 Tilen Grlec
5 Jaka Bukovec K
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
9 Tian Kosi
10 Niko Zamuda
20 Kimi Lavrenčič
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
6 Marck Ropoša
17 Vito Vugrinec
19 Roko Petrinović
25 Amadej Škraban
44 Vid Sakač
Trener
Toni Lukenda
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Anej Horvat 0 : 1 5′
Jakob Rajšp 0 : 2 21′
Niko Zamuda 0 : 3 27′
Niko Zamuda 0 : 4 30′
Aljaž Lukač 0 : 5 38′
Rene Leopold 0 : 6 59′
Anej Horvat 0 : 7 68′
Dogodki
Žiga Gonza 36′
Menjava Petrinović /  Kosi 41′
Menjava Sakač /  Lukač 41′
Menjava Vugrinec  /  Rajšp 41′
Menjava Škraban /  Gonza 53′
Kimi Lavrenčič 56′
Gal Vuzem 60′
Juriy Anić 62′
Menjava Zagoričnik /  Basle 72′
Gal Piskar 73′
Amadej Škraban 73′
Kimi Lavrenčič 75′
Alen Mujagić 79′
18. KROG U17 2021-2022
18. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 23.04.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
9 Tian Kosi
10 Niko Zamuda
20 Kimi Lavrenčič
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
3 Tilen Grlec
4 Borna Rihtarec
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
19 Roko Petrinović
25 Amadej Škraban
Šampion
1 Anej Požun Kožel V
2 Jakob Čolović
3 Maks Novak
6 Ben Dobovičnik
8 Ermal Memaj
9 Luka Operčkal
10 Tai Obreza K
11 Leon Šiljeg
14 Lan Grčar
16 Domen Milanez
19 Jakob Krajnc
Rezervni igralci
99 Niklas Reberšak Ježovnik V
15 Žiga Selič
20 Filip Stegu
21 Stefan Aleksić
Trener
Aleš Bagola
Trener
Stevo Jovanović
Sodnik
Iva Gabor
Zadetki
Niko Zamuda 1 : 0 21′
Niko Zamuda 2 : 0 29′
Niko Zamuda 3 : 0 43′
Dogodki
Aljaž Lukač 25′
Menjava Selič /  Grčar 50′
Menjava Škraban /  Kovács 55′
Menjava Petrinović /  Lukač 61′
Menjava Aleksić /  Operčkal 63′
Menjava Stegu /  Novak 63′
Menjava Reberšak Ježovnik /  Milanez 70′
Menjava Biro /  Kosi 70′
Menjava Grlec /  Zamuda 75′
17. KROG U17 2021-2022
17. krog | Športni park Slovenska Bistrica | 18.04.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  0:1

KETY EMMI Bistrica
21 Bian Zupanc V
2 Tjaž Šalamun
5 Aleks Korošec
8 Aljaž Gril K
13 Renato Merlak
16 Gašper Podvršnik
18 Leon Kamničar
19 Miha Mokotar
81 Jan Pauman
92 Maks Markelc
98 Enej Marčič
Rezervni igralci
17 Nik Brence
29 Robin Urban Urlep
50 Marcel Landeker
77 Gašper Rečnik
Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
6 Marck Ropoša
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
10 Niko Zamuda
20 Kimi Lavrenčič
24 Jakob Rajšp
25 Tian Kosi
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
3 Tilen Grlec
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
19 Roko Petrinović
44 Vid Sakač
Trener
Danilo Lončarič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Tomaž Arih
Zadetki
Tian Kosi 0 : 1 3′
Dogodki
Menjava Vugrinec  /  Ropoša 38′
Aljaž Lukač 48′
Jan Pauman 56′
Menjava Petrinović /  Lavrenčič 63′
Maks Markelc 63′
Menjava Biro /  Kovács 67′
Menjava Brence /  Markelc 71′
Menjava Grlec /  Zamuda 77′
16. KROG U17 2021-2022
16. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.04.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
9 Tian Kosi
10 Niko Zamuda
17 Marck Ropoša
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
3 Tilen Grlec
11 Dominik Biro
19 Roko Petrinović
20 Kimi Lavrenčič
25 Amadej Škraban
44 Vid Sakač
Mb Tabor
92 Alex Furjan V
3 Jean Luc Gomzi
4 Theodor Podojsteršek
6 Nik Weixl
7 Vid Repnik
9 Matjaž Sep
10 Maid Hodžić K
13 Tibor Kukovec
14 Niko Črnčič
17 Lukas Kocmut
18 Ajdin Curkić
Rezervni igralci
1 Filip Šebalj V
5 Luka Gašperut
19 Marko Beljić
20 Tit Repnik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Matej Planinc
Sodnik
Blaž Vogrinčič
Zadetki
Niko Zamuda 1 : 0 18′
Jaka Bukovec 2 : 0 55′
Dogodki
Anej Horvat 48′
Menjava Repnik /  Gomzi 55′
Tit Repnik 58′
Menjava Beljić /  Curkić 62′
Menjava Škraban /  Ropoša 62′
Menjava Lavrenčič /  Kovács 64′
Menjava Gašperut /  Črnčič 71′
Menjava Biro /  Zamuda 72′
Menjava Grlec /  Rajšp 77′
15. KROG U17 2021-2022
15. krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT | 06.04.2022 ob 14.30