Selekcija U19 2023/24

ODIGRANE TEKME 1. MLADINSKE LIGE 2023/2024

Vse odigrane tekme NK Nafta 1.SML v sezoni 2023/24 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

30. KROG 1.SML 2023-2024
30. krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT | 20.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  3:3

Domžale
1 Tilen Golič V
5 Hamza Salešević
6 Vid Marinković
7 Vid Štefanec
8 Aljaž Zabukovnik
10 Gal Kranjčič
11 Said Duranovic
14 Nik Guberac K
15 Danylo Malov
16 Emils Evelons
18 Denis Nikić

Rezervni igralci

12 Marcel Rastoder V
2 Jan Kraševec
4 Lev Bohinc
9 Kristijan Bandur
17 Luka Radiković
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
15 David Vidmajer
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
20 Anej Roman Leljak
21 Dominik Biro
Trener
Dejan Djuranovič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Tilen Celjer
Zadetki
Emils Evelons (11m) 1 : 0 19′
Kristijan Bandur 2 : 0 33′
Denis Nikić 3 : 0 40′
Jan Rajh 3 : 1 43′
Jan Rajh 3 : 2 54′
Anej Roman Leljak 3 : 3 89′
Dogodki
David Vidmajer 17′
Menjava Bandur /  Štefanec 23′
Hamza Salešević 32′
Menjava Bohinc /  Salešević 46′
Menjava Petrinović /  Bacinger 46′
Menjava Biro /  Peulić 60′
Menjava Radiković /  Marinković 67′
Menjava Leljak /  Rajh 69′
Menjava Macanović /  Vidmajer 75′
Menjava Kraševec /  Guberac 77′
Menjava Gonza /  Zamuda 77′
29. KROG 1.SML 2023-2024
29. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
20 Anej Roman Leljak

Rezervni igralci

12 Maj Škrbič V
2 Nino Peulić
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
21 Dominik Biro
22 David Farkaš
A2S Celje
12 Luka Kolar V
5 Jakob Miklavc
7 Haris Kahvedžić
8 Florjan Jevšenak K
9 Hugo Šelih
10 Ermal Memaj
14 Luka Perković
15 Lovro Turinek
16 Sen Džumhur
17 Timotej Karapandža
21 Janin Petrak

Rezervni igralci

1 Tiijan Zorko V
6 Luka Mladenović
11 Kenan Kurtović
18 Žan Luka Žužek
19 Anej Rizmal
20 Ivano Čančar
Trener
Borut Petkovič
Trener
Spasoje Bulajič
Sodnik
Špeh Jernej Praznik
Zadetki
Jakob Miklavc 0 : 1 3′
Niko Zamuda 1 : 1 16′
Ermal Memaj 1 : 2 38′
Luka Mladenović 1 : 3 58′
Dogodki
Maj Plej 20′
Menjava Mladenović /  Petrak 23′
Hugo Šelih 23′
Menjava Novak /  Gonza 33′
Silvio Pigac 50′
Menjava Vidmajer /  Leljak 59′
Menjava Petrinović /  Rajh 62′
Menjava Žužek /  Miklavc 70′
Menjava Kurtović /  Šelih 76′
Menjava Čančar /  Memaj 76′
Menjava Rizmal /  Perković 76′
Menjava Peulić /  Macanović 76′
Menjava Biro /  Zamuda 82′
Kenan Kurtović 87′
Blaž Sintič 87′
28. KROG 1.SML 2023-2024
28. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 04.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Blaž Sintič
5 Matej Bacinger
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
20 Anej Roman Leljak

Rezervni igralci

12 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Rudar Velenje Korektbau
1 Jakob Camloh V
2 Tian Skornšek
4 Tian Marsel
5 Tai Križnik
6 Lusiano Štitić
7 Stevo Krejić K
8 Tjaš Svitlica
9 Florijan Mežnar
10 Lan Husejnović
18 Jon Zorko Kotnik
20 Petar Brajković

Rezervni igralci

12 Urban Brecl Ojsteršek V
3 Enej Plazl
13 Anže Majhen
14 Elmir Avdić
15 Klemen Nahtigal
16 Tarik Abbas
17 Marin Galić Bosnić
19 Kerim Šehović
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dragan Rajković
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Anej Horvat 1 : 0 21′
Anej Roman Leljak 2 : 0 46′
Anej Horvat 3 : 0 68′
Dogodki
Tian Skornšek 16′
Stevo Krejić 19′
Menjava Šehović /  Skornšek 46′
Menjava Novak /  Gonza 60′
Menjava Abbas /  Husejnović 63′
Menjava Avdić /  Brajković 63′
Menjava Macanović /  Rajh 63′
Anej Horvat 65′
Menjava Nahtigal /  Marsel 73′
Menjava Galić Bosnić /  Mežnar 73′
Menjava Lavrenčič /  Leljak 73′
Menjava Petrinović /  Horvat 77′
Menjava Vidmajer /  Zamuda 77′
Kimi Lavrenčič 79′
27. KROG 1.SML 2023-2024
27. krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | 28.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  3:1

Ilirija Extra-Lux
1 Nejc Dermastija V
3 Luka Škof
7 Denis Videnović
9 Filip Lukežič
10 Jure Novak
14 Tomas Puc
17 Jon Bartolj K
18 Enej Hace
19 Tim Pavlič
20 Marko Kračun
21 Žiga Korošec

Rezervni igralci

12 Nik Strmec V
2 Maks Pori
5 Mark Stojinović
6 Tin Štricelj
15 Amel Letić
16 Jan Nikolić
22 Nace Lepoša
23 Uroš Stojnić
25 Uroš Zorko
Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
7 Luka Časar
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
8 Roko Petrinović
15 David Vidmajer
17 Žiga Gonza
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Trener
Adam Zagorec
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Andrej Pirjevec
Zadetki
Jure Novak 1 : 0 16′
Filip Lukežič 2 : 0 32′
Angelo Macanović 2 : 1 71′
Denis Videnović 3 : 1 94′
Dogodki
Marko Kračun 24′
Leon Jurović 30′
Luka Časar 44′
Menjava Gonza /  Časar 46′
Marko Čuček Bezjak 47′
Maj Plej 60′
Tim Pavlič 63′
Menjava Štricelj /  Kračun 64′
Menjava Leljak /  Bacinger 64′
Menjava Macanović /  Lavrenčič 69′
Menjava Nikolić /  Pavlič 70′
Menjava Letić /  Novak 74′
Menjava Lepoša /  Hace 77′
Menjava Biro /  Horvat 85′
Menjava Stojnić /  Korošec 86′
26. KROG 1.SML 2023-2024
26. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 19.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  1:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Tabor Sežana
1 Benjamin Žerak V
3 Naj Plavšič Vajde
4 Vid Rupnik
6 Matevž Vrabec
9 Mihajlo Pavlović
10 Daniel Ćelić
11 Lawrence Kofi Mensah
14 Filip Kompare
15 Ros Ukmar
18 Noah Fernetti
20 Patrik Malkoč K
Rezervni igralci
12 Miloš Medić V
2 Ardit Kukaj
5 Miha Morelj
7 Tilen Starc
13 Tanaj Kunst
16 Francesco Loggia
17 Lev Gorec
19 David Brajko
Trener
Borut Petkovič
Trener
Jan Košir
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Mihajlo Pavlović 0 : 1 5′
Jan Rajh 1 : 1 81′
Dogodki
Maj Plej 15′
Jan Rajh 24′
Blaž Sintič 38′
Patrik Malkoč 45′
Menjava Kočet /  Macanović 46′
Menjava Gonza /  Peulić 46′
Menjava Morelj /  Malkoč 51′
Lawrence Kofi Mensah 61′
Matej Bacinger 61′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Starc /  Kompare 71′
Matevž Vrabec 78′
Menjava Vidmajer /  Sintič 80′
Menjava Brajko /  Fernetti 84′
Menjava Leljak /  Rajh 84′
Menjava Gorec /  Ćelić 85′
Anej Roman Leljak 86′
Mihajlo Pavlović 91′
Kimi Lavrenčič 93′
25. KROG 1.SML 2023-2024
25. krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | 13.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Koper
1 Jakob Vodan Jecelj V
2 Jakob Pečjak
5 Gal Pečjak
6 Valent Šavor
8 Martin Aščić Pijaža
10 Žan Žabkar K
11 Kenan Lamadžema
14 Jakob Slak
16 Enej Sosič
18 Arman Durmiši
20 Adriano Rizvić

Rezervni igralci

12 Iztok Drašler Raišp V
3 Lukas Bučić
4 Matija Fonda
7 Alex Martin Prodan
9 Maj Žigart
15 Miloš Miličevič
19 Enej Šarlah
21 Luka Tunanović
22 Erik Milošević
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
7 Luka Časar K
8 Jan Rajh
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Žiga Gonza
20 Anej Roman Leljak
21 Dominik Biro
22 David Farkaš
Trener
Nedžad Okčić
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Jan Gregorc
Zadetki
Niko Zamuda 0 : 1 26′
Dogodki
Anej Horvat 3′
Menjava Žigart /  Rizvić 46′
Menjava Milošević /  Lamadžema 46′
Maj Žigart 50′
Menjava Tunanović /  Aščić Pijaža 57′
Menjava Macanović /  Časar 57′
Enej Sosič 70′
Menjava Gonza /  Pigac 80′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 80′
Menjava Leljak /  Rajh 84′
Anej Horvat 85′
Menjava Vidmajer /  Zamuda 93′
Nik Fras 94′
24. KROG 1.SML 2023-2024
23. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 01.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  0:4

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš K
5 Riad Silajdžić
7 Tine Čuk
8 Niko Osterc
10 Patrik Katič
16 Tjan Kolednik
17 Žan Antič Kurbus
22 Anej Lorbek
27 Niko Grlić
Rezervni igralci
12 Nejc Antonič V
6 Mark Kramberger
11 Alex Ristić
13 Nej Rabič
14 Alen Dizdarević
20 Nikolaj Mihelič
21 Anej Dukarić
25 Aljaž Vogrinčič
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Luka Hunjet 0 : 1 2′
Niko Osterc 0 : 2 33′
Alex Ristić 0 : 3 57′
Niko Grlić 0 : 4 87′
Dogodki
Žan Antič Kurbus 38′
Menjava Ristić /  Antič Kurbus 46′
Menjava Mihelič /  Čuk 55′
Menjava Dizdarević /  Lorbek 55′
Menjava Dukarić /  Osterc 55′
Menjava Macanović /  Bacinger 62′
Menjava Kočet /  Peulić 66′
Menjava Leljak /  Zamuda 76′
Menjava Kramberger /  Kolednik 80′
Marko Čuček Bezjak 80′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 84′
Menjava Gonza /  Pigac 84′
23. KROG 1.SML 2023-2024
23. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 01.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  8:2

Olimpija Ljubljana
12 Žan Mauricio V
2 Matej Dvoršak
4 Nikola Motika
5 Nik Pirečnik
8 Jaša Jelen
10 Dino Kojić K
14 Žan Kovačević
17 Edmond Imeraj
19 Oskar Ivanjko Vidmar
20 Aldin Jakupović
21 Tim Matanovič

Rezervni igralci

1 Val Matija Zakrajšek V
3 Ervin Palić
6 David Uršič
7 Nik Balon
9 Senad Porić
13 Žiga Pečjak
16 Marcel Petrov
18 Mateo Aćimović
22 Jan Cedilnik
Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
Trener
Boštjan Miklič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Aldin Jakupović 1 : 0 26′
Aldin Jakupović 2 : 0 28′
Aldin Jakupović 3 : 0 35′
Marcel Petrov 4 : 0 46′
Aldin Jakupović 5 : 0 50′
Jan Rajh 5 : 1 52′
Marcel Petrov 6 : 1 53′
Anej Horvat 6 : 2 72′
Mateo Aćimović 7 : 2 76′
Nikola Motika 8 : 2 82′
Dogodki
Menjava Kočet /  Bukovec 36′
Menjava Petrov /  Kovačević 46′
Jaša Jelen 57′
Menjava Palić /  Matanovič 60′
Menjava Porić /  Imeraj 60′
Menjava Aćimović /  Kojić 63′
Menjava Cedilnik /  Ivanjko Vidmar 63′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Petrinović /  Zamuda 67′
Menjava Leljak /  Rajh 67′
Menjava Macanović /  Pigac 67′
Kimi Lavrenčič 78′
Aldin Jakupović 80′
21. KROG 1.SML 2023-2024
22. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 17.03.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
21 Matej Bacinger

Rezervni igralci

12 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
5 Rene Leopold
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Dominik Biro
20 Anej Roman Leljak
Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič K
3 Luka Schaubach
5 Nikola Popović
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
14 Lan Mesarič
19 Domen Brumec
42 Jaka Žerjav
48 Klemen Rahle
86 Din Glodić

Rezervni igralci

7 Črt Vuković
8 Aleks Repina
9 Gal Kosar
16 Rene Škerget
30 Lukas Čeh
Trener
Borut Petkovič
Trener
Simon Vidovič
Sodnik
Slavko Nemet
Zadetki
Maj Škoflek 0 : 1 10′
Jan Rajh 1 : 1 19′
Maj Škoflek (11m) 1 : 2 80′
Dogodki
Domen Brumec 36′
Jaka Žerjav 40′
Menjava Škerget /  Žerjav 46′
Menjava Macanović /  Gonza 54′
Marko Čuček Bezjak 59′
Menjava Repina /  Schaubach 77′
Menjava Vuković /  Rahle 86′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 86′
Menjava Leljak /  Bacinger 86′
Menjava Kosar /  Brumec 87′
Menjava Čeh /  Simonič 91′
20. KROG 1.SML 2023-2024
20. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 04.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Matej Bacinger
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
5 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
20 Anej Roman Leljak
21 Dominik Biro
22 David Vidmajer
Gorica
1 Dennis Zeriali V
2 Filip Vrtovec
3 Anej Gleščič
4 Alen Korošec K
5 Rene Humar
6 Alesandro Serafino Comita
7 Maks Veličkov
8 Aljaž Vadjunec
9 Tommaso Dario
10 Maj Blažič
11 Matteo Chittaro
Rezervni igralci
12 Luka Figelj V
13 Luka Malešević
14 David Šušmelj
15 Ahmed Nalo
16 Noel Lozej
17 Jasmin Ahmetašević
18 Taj Rožič Šuligoj
Trener
Borut Petkovič
Trener
Miloš Rus
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Anej Gleščič (ag) 1 : 0 3′
Anej Horvat (11m) 2 : 0 12′
Maj Blažič (11m) 2 : 1 49′
Dogodki
Leon Jurović 14′
Alesandro Serafino Comita 15′
Marko Čuček Bezjak 33′
Menjava Nalo /  Vrtovec 46′
Menjava Biro /  Peulić 46′
Nik Fras 46′
Menjava Lavrenčič /  Macanović 56′
Menjava Rožič Šuligoj /  Dario 60′
Kimi Lavrenčič 68′
Dominik Biro 73′
Menjava Gonza /  Zamuda 77′
Menjava Leljak /  Rajh 88′
Menjava Lozej /  Chittaro 89′
Žiga Gonza 95′
Maj Blažič 95′
19. KROG 1.SML 2023-2024
19. krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | 25.02.2024 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  4:1

Brinje Grosuplje
25 Jaka Zrnec V
2 Tevž Kušar
4 Sergej Lazarević
5 Aljaž Zalaznik
6 Oskar Kvaternik
8 Anel Islamagić
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
18 Tin Jurić
21 Liam Strnad
22 Aleks Stojaković

Rezervni igralci

12 Urban Trobec V
7 Rok Štorman
11 Val Močnik
13 Nejc Šteharnik
14 Filip Ježovita
17 David Vitamvas
19 Andraž Miklič
20 Din Handukić
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Matej Bacinger
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
4 Leon Jurović
5 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
20 Anej Roman Leljak
22 David Farkaš
Trener
Urban Žohar
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Burger Miha Omejc
Zadetki
Aleks Stojaković 1 : 0 6′
Nik Zrnec 2 : 0 28′
Anej Horvat (11m) 2 : 1 34′
Aljaž Zalaznik 3 : 1 63′
David Vitamvas 4 : 1 86′
Dogodki
Liam Strnad 14′
Aljaž Zalaznik 33′
Menjava Jurović /  Peulić 46′
Leon Jurović 49′
Sergej Lazarević 50′
Aleks Ristić 56′
Menjava Štorman /  Stojaković 57′
Menjava Miklič /  Kvaternik 57′
Matej Bacinger 58′
Jaka Bukovec 60′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Vitamvas /  Zrnec 64′
Menjava Močnik /  Jurić 68′
Menjava Gonza /  Zamuda 68′
David Vitamvas 70′
Jan Rajh 70′
Menjava Leljak /  Rajh 74′
Menjava Handukić /  Kušar 76′
Menjava Novak /  Macanović 81′
Blaž Sintič 85′
Jaka Bukovec 89′
18. KROG 1.SML 2023-2024
18. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.12.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  6:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
7 Luka Časar
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
18 Angelo Macanović
21 Blaž Sintič
Rezervni igralci
12 Benjamin Kovačić V
2 Nino Peulić
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
11 Žiga Gonza
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Krka
31 Dejan Panić K V
3 Sergej Božič
6 Lan Milanović
9 Tilen Kovačič
10 Matic Sotlar
11 Jan Patrik Gabrovec
15 Tilen Tomac
17 Tai Meze
19 Niki Radovič
23 Enej Jarkovič
25 Jakob Sečen
Rezervni igralci
1 Toni Hlebec V
5 Bine Zupanič
7 Žiga Kolmanič
8 Klemen Kastelic
13 Timotej Vrlinič
14 Kristijan Ćosić
Trener
Borut Petkovič
Trener
Matej Škrbec
Sodnik
Slavko Nemet
Zadetki
Angelo Macanović 1 : 0 12′
Angelo Macanović 2 : 0 22′
Luka Časar 3 : 0 24′
Anej Horvat 4 : 0 56′
Tilen Tomac 4 : 1 59′
Anej Horvat 5 : 1 65′
Tilen Kovačič 5 : 2 68′
Niki Radovič 5 : 3 88′
Saša Kočet 6 : 3 89′
Dogodki
Jan Patrik Gabrovec 32′
Menjava Kastelic /  Sotlar 46′
Menjava Kolmanič /  Božič 53′
Tilen Kovačič 59′
Menjava Biro /  Časar 71′
Menjava Vrlinič /  Tomac 73′
Menjava Jurović /  Macanović 73′
Anej Horvat 76′
Menjava Ćosić /  Meze 80′
Menjava Zupanič /  Jarkovič 84′
Menjava Kočet /  Horvat 84′
Menjava Peulić /  Zamuda 89′
Dominik Biro 91′
16. KROG 1.SML 2023-2024
16. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 05.12.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  1:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Blaž Sintič
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat

Rezervni igralci

12 Benjamin Kovačić V
3 Tilen Grlec
13 Lan Marinič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
18 Angelo Macanović
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Bravo Mastercard
12 Bor Tavčar-Žužek V
5 Nace Čenčič
6 Jure Judež K
9 Luka Pučnik
10 Victor Ntino-Emo Gidado
11 Rok Kopatin
14 David Stojanoski
16 Job Brecelj
17 Lan Hribar
19 Tais Šabotić
20 Andraž Jančič

Rezervni igralci

2 Tine Karo
4 Naj Lulić
7 Edi Midžan
8 Kobi Bajc
13 Jakob Raspet
15 Jaša Kraševec
Trener
Borut Petkovič
Trener
Tomaž Petrovič
Sodnik
Miha Kamplet
Zadetki
Andraž Jančič 0 : 1 40′
Niko Zamuda 1 : 1 59′
Dogodki
David Stojanoski 31′
Jan Rajh 31′
Anej Horvat 41′
Maj Plej 45′
Menjava Bajc /  Šabotić 46′
Menjava Biro /  Gonza 46′
Job Brecelj 54′
Menjava Midžan /  Brecelj 59′
Menjava Raspet /  Kopatin 70′
Menjava Macanović /  Rajh 70′
Menjava Kraševec /  Pučnik 88′
Menjava Lulić /  Čenčič 88′
17. KROG 1.SML 2023-2024
17. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija | 01.12.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  4:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
2 Alin Kumer Čelik
4 Sašo Lovrec
7 Niko Kasalo
10 Jaka Domjan
11 Nal Lan Koren
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
19 Niko Graj
20 Luka Baš
21 Luka Turudija

Rezervni igralci

12 Aljaž Strajnar V
5 Mateo Tomašić
6 Mark Antonij Intihar
8 Tomaž Brdik
9 Žiga Ozbetič
13 Nejc Nedeljko
16 Jakob Nejc Ružič
18 Nejc Sečkar
22 Bine Anželj
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
6 Roko Petrinović
13 Lan Marinič
15 Rene Leopold
18 Angelo Macanović
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Trener
Matjaž Kek
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Luka Turudija (11m) 1 : 0 33′
Niko Graj 2 : 0 41′
Niko Kasalo 3 : 0 54′
Jaka Domjan 4 : 0 88′
Dogodki
Leon Jurović 8′
Nal Lan Koren 38′
Menjava Macanović /  Peulić 46′
Menjava Biro /  Gonza 64′
Menjava Sečkar /  Baš 64′
Menjava Nedeljko /  Kasalo 76′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 79′
Menjava Ozbetič /  Koren 81′
Menjava Petrinović /  Plej 83′
Menjava Kočet /  Zamuda 85′
Menjava Tomašić /  Graj 85′
Menjava Anželj /  Turudija 85′
15. KROG 1.SML 2023-2024
15. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 03.11.2023 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Ivan Verhas
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
3 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
15 David Farkaš
18 Angelo Macanović
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Domžale
1 Lucas Erjavšek V
4 Jon Ficko K
6 Jošt Zajc
7 Vid Štefanec
8 Aljaž Zabukovnik
10 Said Duranovic
11 Luka Dovžan Karahodžić
13 Alen Bukovec
14 Nik Guberac
18 Denis Nikić
19 Emils Evelons

Rezervni igralci

12 Tilen Golič V
2 Jošt Remic
3 Hamza Salešević
5 Tilen Rajter Krebs
15 Gal Javorič
16 Lan Mesarič
17 Denis Hamulić
20 Vid Marinković
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dejan Djuranovič
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Vid Štefanec 0 : 1 18′
Jon Ficko 0 : 2 30′
Anej Horvat 1 : 2 65′
Emils Evelons 1 : 3 73′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 23′
Matej Bacinger 28′
Aljaž Zabukovnik 63′
Menjava Macanović /  Lavrenčič 64′
Jon Ficko 66′
Menjava Mesarič /  Nikić 68′
Menjava Marinković /  Bukovec 74′
Menjava Kočet /  Peulić 75′
Menjava Javorič /  Duranovic 81′
Menjava Hamulić /  Evelons 86′
Matej Bacinger 90′
Menjava Remic /  Dovžan Karahodžić 92′
14. KROG 1.SML 2023-2024
14. krog | Celje, Stadion Olimp Celje | 28.10.2023 ob 12.00

REZULTAT TEKME:  6:0

A2S Celje
1 Jakob Kobal V
7 Domen Justinek
10 Tian Kujović
11 Lucas Mačak
14 Luka Perković
15 Lovro Turinek
16 Sen Džumhur
17 Timotej Karapandža
19 Haris Kahvedžić
20 Nejc Klašnja
22 Florjan Jevšenak K
Rezervni igralci
12 Tiijan Zorko V
3 Jakob Miklavc
4 Nikola Ilinčić
5 Luka Mladenović
8 Miha Sitar
9 Hugo Šelih
18 Ivano Čančar
21 Janin Petrak
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Luka Časar
10 Niko Zamuda K
11 Santino Nikolič
16 Anej Horvat
18 Angelo Macanović
Rezervni igralci
12 Benjamin Kovačić V
3 Tilen Grlec
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
15 David Farkaš
19 Saša Kočet
22 Matija Taradi
Trener
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Domen Justinek 1 : 0 16′
Tian Kujović (11m) 2 : 0 53′
Lucas Mačak 3 : 0 57′
Lucas Mačak 4 : 0 61′
Hugo Šelih 5 : 0 77′
Hugo Šelih 6 : 0 83′
Dogodki
Menjava Ilinčić /  Klašnja 46′
Menjava Gonza /  Horvat 46′
Menjava Kočet /  Peulić 46′
Menjava Petrak /  Justinek 64′
Menjava Taradi /  Macanović 67′
Menjava Lavrenčič /  Časar 67′
Menjava Čančar /  Perković 68′
Žiga Gonza 69′
Menjava Šelih /  Kujović 73′
Menjava Mladenović /  Karapandža 73′
Menjava Grlec /  Nikolič 77′
13. KROG 1.SML 2023-2024
13. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 22.10.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  0:3

Rudar Velenje Korektbau
12 Urban Brecl Ojsteršek V
4 Kerim Šehović
5 Klemen Nahtigal
6 Lusiano Štitić
8 Ajdin Kadrić
9 Tarik Abbas
10 Marin Galić Bosnić
13 Anže Majhen K
14 Elmir Avdić
17 Gašper Cugmas
19 Tino Mijošek
Rezervni igralci
1 Lan Kos V
2 Tian Skornšek
3 Tian Marsel
7 Stevo Krejić
15 Tjaš Svitlica
20 Florijan Mežnar
21 Žiga Kos
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
8 Jan Rajh
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej K
18 Angelo Macanović
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
6 David Vidmajer
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
15 David Farkaš
19 Saša Kočet
21 Rene Leopold
22 Matija Taradi
Trener
Dragan Rajković
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Jure Andrejka
Zadetki
Anej Horvat 0 : 1 8′
Niko Zamuda 0 : 2 40′
Angelo Macanović 0 : 3 83′
Dogodki
Menjava Kočet /  Horvat 36′
Maj Plej 45′
Menjava Mežnar /  Cugmas 50′
Menjava Gonza /  Plej 80′
Nik Fras 92′
Menjava Marsel /  Kadrić 93′
Menjava Krejić /  Abbas 100′
Menjava Taradi /  Zamuda 111′
Nino Peulić 120′
12. KROG 1.SML 2023-2024
12. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 14.10.2023 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  2:2

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
8 Ivan Verhas
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej K
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 David Vidmajer
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
15 Lovro Novak
18 Angelo Macanović
19 Saša Kočet
21 Rene Leopold
22 David Farkaš
Ilirija Extra-Lux
1 Nik Strmec V
3 Matevž Kobal
6 Tin Štricelj
7 Yzer Zyberi
8 Maks Pori
10 Jure Novak
14 Enej Hace K
18 Kevin Benkič
20 Matevž Medič Slaček
21 Gabriel Sojer
22 Nace Lepoša
Rezervni igralci
9 Filip Lukežič
11 Van Vučko
17 Jon Švigelj
19 Tim Pavlič
Trener
Borut Petkovič
Trener
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Enej Hace 0 : 1 19′
Gabriel Sojer 0 : 2 45′
Kaj Plej 1 : 2 68′
Anej Horvat 2 : 2 71′
Dogodki
Matevž Kobal 16′
Matej Bacinger 21′
Menjava Lukežič /  Štricelj 31′
Menjava Macanović /  Lavrenčič 46′
Menjava Švigelj /  Zyberi 57′
Jon Švigelj 57′
Niko Zamuda 66′
Menjava Pavlič /  Benkič 67′
Leon Jurović 78′
Tim Pavlič 84′
Tim Pavlič 87′
Menjava Vučko /  Lepoša 91′
Gabriel Sojer 93′
11. KROG 2.SML 2023-2024
11. krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana | 07.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  2:0

Tabor Sežana
1 Mark Žerjal V
4 Jan Kalšek K
5 Vid Rupnik
7 Tilen Starc
8 Matevž Vrabec
9 Mihajlo Pavlović
11 Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy
14 Filip Kompare
15 Ros Ukmar
19 Saša Blagojević
20 Miha Morelj

Rezervni igralci

12 Enei Bole V
2 Leon Gačnik
3 Naj Plavšič Vajde
6 David Brajko
10 Ardit Kukaj
13 Lev Gorec
16 Arsen Giorgi
17 Roan Jusufspahić
18 Matija Briščik
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
8 Ivan Verhas
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej K
22 Matija Taradi

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
7 Žiga Gonza
10 Niko Zamuda
13 Lan Marinič
18 Angelo Macanović
19 David Farkaš
21 Rene Leopold
Trener
Uroš Barut
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Burger Miha Omejc
Zadetki
Mihajlo Pavlović 1 : 0 71′
Mihajlo Pavlović (11m) 2 : 0 81′
Dogodki
Ros Ukmar 24′
Tilen Starc 28′
Miha Morelj 37′
Anej Horvat 45′
Menjava Zamuda /  Taradi 46′
Leon Jurović 62′
Menjava Jusufspahić /  Morelj 73′
Menjava Gonza /  Plej 75′
Menjava Grlec /  Verhas 75′
Menjava Brajko /  Starc 81′
Menjava Macanović /  Horvat 83′
Menjava Kukaj /  Pavlović 88′
Menjava Gorec /  Kompare 89′
Menjava Marinič /  Lavrenčič 91′
10. KROG 2.SML 2023-2024
10. krog | Lendava, Športni park Lendava | 29.09.2023 ob 18.00

REZULTAT TEKME:  1:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Matej Bacinger
8 Ivan Verhas
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
21 Jaka Bukovec K
22 Matija Taradi
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
10 Niko Zamuda
13 Lan Marinič
15 Angelo Macanović
18 Lovro Novak
19 Saša Kočet
Koper
1 Tim Štrasberger V
2 Jakob Pečjak
4 Matija Fonda
5 Gal Pečjak
6 Valent Šavor
7 Luka Žavbi
8 Adriano Rizvić
9 Erik Milošević
10 Žan Žabkar K
11 Kenan Lamadžema
19 Enej Šarlah
Rezervni igralci
12 Jakob Vodan Jecelj V
3 Lukas Bučić
13 Emar Redžić
14 Liam Harambašić
16 Enej Sosič
18 Alex Martin Prodan
20 Filippo Gustini
21 Luka Tunanović
22 Martin Aščić Pijaža
Trener
Borut Petkovič
Trener
Igor Božič
Sodnik
Niko Mihelič
Zadetki
Adriano Rizvić 0 : 1 88′
Maj Plej 1 : 1 90′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 15′
Nino Peulić 39′
Matej Bacinger 66′
Menjava Sosič /  Fonda 72′
Menjava Aščić Pijaža /  Milošević 72′
Menjava Zamuda /  Verhas 76′
Menjava Gustini /  Žavbi 78′
Menjava Tunanović /  Šarlah 78′
Menjava Gonza /  Horvat 84′
Jaka Bukovec 87′
Menjava Jurović /  Plej 92′
Kaj Plej 93′
9. KROG 2.SML 2023-2024
9. krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT | 23.09.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  7:1

Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš K
4 Nik Voglar
5 Riad Silajdžić
9 Marcos Tavares
10 Brin Horvat
14 Lun Grizold
16 Tjan Kolednik
20 Anej Dukarić
27 Niko Grlić
Rezervni igralci
12 Vladyslav Doroshenko V
7 Tine Čuk
8 Patrik Katič
11 Alex Ristić
15 Luka Petek
19 Gal Mikluš Senekovič
22 Anej Lorbek
23 Lanej Bakšič
25 Aljaž Vogrinčič
Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
8 Jan Rajh
9 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Matej Bacinger
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
21 Jaka Bukovec K
Rezervni igralci
12 Nik Fras V
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
15 Angelo Macanović
18 Rene Leopold
20 Dominik Biro
22 David Farkaš
Trener
Dejan Dončič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Tilen Kocbek
Zadetki
Marcos Tavares 1 : 0 3′
Niko Grlić 2 : 0 12′
Lun Grizold 3 : 0 35′
Patrik Katič 4 : 0 48′
Alex Ristić 5 : 0 62′
Patrik Katič 6 : 0 66′
Anej Horvat 6 : 1 81′
Niko Grlić 7 : 1 83′
Dogodki
Menjava Lavrenčič /  Horvat 45′
Menjava Ristić /  Tavares 46′
Menjava Katič /  Grizold 46′
Menjava Lorbek /  Kolednik 46′
Menjava Jurović /  Zamuda 46′
Menjava Petek /  Silajdžić 60′
Menjava Vogrinčič /  Horvat 60′
Menjava Biro /  Nikolič 60′
Menjava Gonza /  Rajh 60′
8. KROG 2.SML 2023-2024
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 15.09.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
8 Jan Rajh
10 Niko Zamuda
11 Matej Bacinger
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Santino Nikolič
21 Jaka Bukovec K

Rezervni igralci

12 Benjamin Kovačić V
3 Lovro Novak
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
15 Angelo Macanović
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Olimpija Ljubljana
12 Žan Mauricio V
2 Matej Dvoršak
4 Ervin Palić
5 Vall Janković
6 David Uršič
8 Jaša Jelen
9 Senad Porić
11 Marcel Kobal
15 Marko Ristić K
16 Marcel Petrov
20 Aldin Jakupović

Rezervni igralci

1 Som Kumar V
3 Lev Bohinc
7 Nik Balon
14 Žan Kovačević
17 Nik Pirečnik
18 Nikolaj Mihelič
19 Edmond Imeraj
21 Tim Matanovič
22 Oskar Ivanjko Vidmar
Trener
Borut Petkovič
Trener
Boštjan Miklič
Sodnik
Matej Kapun
Zadetki
Anej Horvat 1 : 0 35′
Aldin Jakupović 1 : 1 42′
Aldin Jakupović 1 : 2 88′
Dogodki
Vall Janković 18′
Matej Dvoršak 29′
Jan Rajh 40′
Aldin Jakupović 63′
Menjava Imeraj /  Porić 65′
Menjava Macanović /  Zamuda 65′
Jaka Bukovec 76′
Jan Farkaš 78′
Menjava Kovačević /  Kobal 80′
Menjava Ivanjko Vidmar /  Petrov 80′
Menjava Lavrenčič /  Horvat 80′
Kimi Lavrenčič 84′
Menjava Kočet /  Rajh 86′
Menjava Balon /  Jakupović 91′
7. KROG 2.SML 2023-2024
7. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | 01.09.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 2:0

1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič K
5 Nikola Popović
6 Marko Simonič
7 Črt Vuković
10 Maj Škoflek
11 Leo Čeh
16 Rene Škerget
17 Miha Gajšek
19 Domen Brumec
48 Klemen Rahle

Rezervni igralci

28 Lan Jovanović V
3 Luka Schaubach
8 Aleks Repina
18 Vito Koren
20 Enej Kramberger
22 Tino Hamler
33 Anej Roman Leljak
67 Jon Košat
80 Anej Damjanovič
Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
17 Matej Bacinger
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Benjamin Kovačić V
2 Nino Peulić
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
18 Rene Leopold
19 Saša Kočet
22 Matija Taradi
Trener
Simon Vidovič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Miha Gajšek 1 : 0 56′
Maj Škoflek 2 : 0 83′
Dogodki
Marko Simonič 29′
Menjava Kramberger /  Čeh 35′
Matej Bacinger 46′
Dino Horvat 56′
Menjava Hamler /  Vuković 57′
Menjava Vidmajer /  Gonza 66′
Menjava Lavrenčič /  Zamuda 71′
Jaka Bukovec 72′
Menjava Peulić /  Čuček Bezjak 77′
Menjava Kočet /  Horvat 83′
Menjava Repina /  Škoflek 86′
Menjava Leljak /  Brumec 89′
6. KROG U19 2023-2024
6. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 25.08.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 5:1

Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
8 Jan Rajh
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Matej Bacinger
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec K

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
19 Saša Kočet
22 Matija Taradi
Kalcer Radomlje
1 Tilen Gašper Štiftar V
2 Val Brvar
3 Sergej Stojanov
5 Petar Bačić
7 Rok Štorman
8 Fran Janušić
10 Filip Andjelić K
11 Matej Malenšek
13 Hanan Duraković
19 David Šćira
27 Stjepan Davidović

Rezervni igralci

12 Anže Ločnikar V
6 Diego Gorgiev
9 Maksim Vid Beljkaš
16 Roko Mavra
17 Alen Muminović
18 Teodor Žganec
20 Leo Peranović
21 Uroš Stojnić
22 Nemanja Milojević
Trener
Borut Petkovič
Trener
Primož Kočar
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Jan Rajh 1 : 0 3′
Niko Zamuda 2 : 0 25′
Niko Zamuda 3 : 0 27′
Stjepan Davidović 3 : 1 38′
Matej Bacinger 4 : 1 56′
Kimi Lavrenčič 5 : 1 92′
Dogodki
Matej Malenšek 11′
David Šćira 19′
Dino Horvat 40′
Menjava Mavra /  Duraković 54′
Menjava Beljkaš /  Malenšek 56′
Menjava Peranović /  Štorman 61′
Niko Zamuda 64′
Menjava Stojnić /  Janušić 69′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 69′
Menjava Gonza /  Zamuda 70′
Menjava Milojević /  Davidović 79′
Menjava Taradi /  Rajh 79′
Jan Oto 85′
Menjava Kočet /  Plej 86′
Roko Mavra 91′
5. KROG U19 2023-2024
5. krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica | 20.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 3:0

Gorica
1 Luka Figelj V
2 Rene Humar
3 Kristjan Laščak
4 Alen Korošec K
5 Luka Mutavčić
6 Anej Gleščič
7 Taj Rožič Šuligoj
8 Mattia De Bernardi
9 Zahid Ilijazi
10 Maj Blažič
11 Maks Veličkov
Rezervni igralci
12 Vid Pertovt V
13 David Šušmelj
14 Tit Rušt
15 Romeo Bric
16 Noel Lozej
17 Kristjan Kavčič
Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Matej Bacinger
17 Žiga Gonza
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Tilen Grlec
13 Lan Marinič
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
19 Saša Kočet
21 Rene Leopold
22 Matija Taradi
Trener
Borivoje Lučić
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Žiga Kokolj
Zadetki
Maj Blažič 1 : 0 15′
Taj Rožič Šuligoj 2 : 0 66′
Maj Blažič 3 : 0 74′
Dogodki
Menjava Šušmelj /  Laščak 46′
Matej Bacinger 46′
Maks Veličkov 48′
Menjava Peulić /  Gonza 57′
Menjava Lozej /  Gleščič 76′
Menjava Kočet /  Časar 78′
Menjava Bric /  Veličkov 79′
Mattia De Bernardi 80′
Menjava Kavčič  /  Ilijazi 83′
Menjava Taradi /  Horvat 83′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 83′
Menjava Rušt /  Humar 86′
4. KROG U19 2023-2024
4. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 16.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 1:4

Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
2 Nino Peulić
6 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
15 David Vidmajer
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Brinje Grosuplje
12 Jaka Zrnec V
3 Mark Tomšič
4 Sergej Lazarević
5 Aljaž Zalaznik
8 Anel Islamagić
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
11 Val Močnik
19 Andraž Miklič
21 Liam Strnad
24 Aleks Stojaković

Rezervni igralci

1 Alek Ivić V
2 Tevž Kušar
6 Filip Ježovita
14 Miha Piškur
15 Žak Grabljevec
17 David Vitamvas
Trener
Borut Petkovič
Trener
Urban Žohar
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Aleks Ristić 0 : 1 1′
Aleks Stojaković 0 : 2 15′
Aljaž Zalaznik 0 : 3 36′
Leon Jurović 1 : 3 46′
Nik Zrnec 1 : 4 51′
Dogodki
Mark Tomšič 11′
Leon Jurović 32′
Menjava Vitamvas /  Zrnec 57′
Menjava Kušar /  Stojaković 57′
Menjava Grabljevec /  Močnik 57′
Menjava Vidmajer /  Grlec 57′
Menjava Kočet /  Horvat 61′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 66′
Andraž Miklič 67′
Menjava Piškur /  Tomšič 68′
Menjava Ježovita /  Zalaznik 72′
Menjava Gonza /  Zamuda 72′
Žiga Gonza 79′
Menjava Peulić /  Pigac 87′
3. KROG U19 2023-2024
3. krog | Mirna, Športni park Mirna | 11.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 0:1

Krka
31 Jaša Hribar V
2 Jakob Barborič
3 Sergej Božič
6 Niko Miočić
8 Lan Milanović
9 Tilen Kovačič
10 Matic Sotlar
11 Mark Gliha K
14 Nejc Kop
19 Enej Jarkovič
20 Nik Pirc

Rezervni igralci

1 Toni Hlebec V
4 Tian Mitič
5 Luka Hudomalj
7 Žiga Kolmanič
13 Luka Kržan
15 Svit Bartolj
17 Tai Meze
25 Jakob Sečen
Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
2 Nino Peulić
7 Žiga Gonza
13 Lan Marinič
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
22 Matija Taradi
Trener
Matej Škrbec
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Žiga Kokolj
Zadetki
Kaj Plej 0 : 1 34′
Dogodki
Menjava Kržan /  Kovačič 46′
Menjava Mitič /  Jarkovič 57′
Menjava Gonza /  Zamuda 58′
Menjava Sečen /  Miočić 62′
Menjava Peulić /  Horvat 62′
Sergej Božič 66′
Dino Horvat 68′
Menjava Hudomalj /  Božič 70′
Mark Gliha 70′
Maj Plej 70′
Menjava Kolmanič /  Pirc 78′
Dino Horvat 78′
Menjava Lavrenčič /  Plej 81′
Matic Sotlar 87′
Jan Oto 88′
Menjava Taradi /  Plej 94′
2. KROG U19 2023-2024
2. krog | Lendava, Športni park Lendava | 03.08.2023 ob 17.30 |

REZULTAT TEKME: 2:3

Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
17 Kaj Plej
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
3 Tilen Grlec
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
15 Lovro Novak
18 Lan Marinič
22 Matija Taradi
Mura
12 Jan Lampret V
2 Alin Kumer
3 Žan Črnko
4 Sašo Lovrec
6 Nenad Ignjič K
8 Luka Močiler
10 Jaka Domjan
11 Nal Lan Koren
14 Anej Jelovica
19 Niko Graj
21 Luka Baš

Rezervni igralci

1 Vid Šumenjak V
5 Mateo Tomašić
7 Tomaž Brdik
9 Žiga Ozbetič
13 Jakob Nejc Ružič
16 Leon Uranek
17 Tian Kosi
18 Nejc Sečkar
22 Bine Anželj
Trener
Borut Petkovič
Trener
Matjaž Kek
Sodnik
Lukas Gregorinčič
Zadetki
Niko Zamuda 1 : 0 16′
Jaka Domjan 1 : 1 18′
Alin Kumer 1 : 2 47′
Jaka Domjan 1 : 3 54′
Marko Čuček Bezjak 2 : 3 69′
Dogodki
Jan Farkaš 3′
Jaka Bukovec 27′
Alin Kumer 35′
Niko Zamuda 39′
Menjava Jurović /  Bukovec 46′
Menjava Gonza /  Lavrenčič 46′
Menjava Grlec /  Biro 56′
Menjava Peulić /  Kočet 60′
Menjava Brdik /  Baš 62′
Nenad Ignjič 63′
Menjava Ozbetič /  Jelovica 78′
Marko Čuček Bezjak 84′
Niko Graj 84′
Menjava Marinič /  Oto 89′
Menjava Kosi /  Domjan 89′
Menjava Anželj /  Ignjič 92′
Menjava Sečkar /  Koren 92′
Maj Plej 93′
1. KROG U19 2023-2024
1. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | 29.07.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:1

1 Luka Dakić K V
2 Andraž Jančič
4 Leo Jusić
5 Nace Čenčič
7 Edi Midžan
8 Kobi Bajc
9 Rok Kopatin
17 Dominik Drobnič
18 Tais Šabotić
21 Reo Mraz
23 Jakob Raspet
Rezervni igralci
22 Žan Trivunčević V
6 Jure Judež
10 Eroll Šabanaj
11 Nik Grohar
16 Job Brecelj
19 David Stojanoski
20 Naj Lulić
24 Tine Karo
Nafta 1903
1 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
4 Jan Oto
5 Leon Jurović
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
11 Jan Rajh
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Saša Kočet
20 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
3 Tilen Grlec
8 Žiga Gonza
10 Niko Zamuda
14 Kimi Lavrenčič
15 Roko Petrinović
21 Jaka Bukovec
22 Matija Taradi
Trener
Tomaž Petrovič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Niko Mihelič
Zadetki
Jakob Raspet 1 : 0 2′
Edi Midžan 2 : 0 38′
Silvio Pigac (11m) 2 : 1 52′
Dogodki
Jakob Raspet 30′
Dino Horvat 32′
Edi Midžan 35′
Menjava Grlec /  Biro 46′
Menjava Gonza /  Kočet 46′
Menjava Judež /  Midžan 57′
Menjava Grohar /  Mraz 57′
Menjava Karo /  Jančič 57′
Menjava Šabanaj /  Čenčič 67′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 74′
Menjava Lulić /  Raspet 76′
Menjava Bukovec /  Peulić 82′
Eroll Šabanaj 93′