Selekcija U17 2023/24

ODIGRANE TEKME 2. SLOVENSKE KADETSKE LIGE 2023/2024

Vse odigrane tekme NK Nafta 2.SKL v sezoni 2023/24 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

21. KROG 2.SKL 2023-2024
20. krog | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 30.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
3 Zsombor Markó
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
9 David Jalušić
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
16 Dorian Balent
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
13 Liam Rok
15 Fabian Novak
17 Jure Veberič
18 Benedek Farkas
19 Val Mandžuka
21 Teo Kirbiš
Drava
12 David Kramberger K V
2 Ambrož Čič
4 Mert Ali
8 alen pekmezovič
9 Amadej Ploj
10 Luka Brumen
11 Matic Čeh
13 Anej Vinkler
17 Nai Lipuš
19 Matija Vrečko
21 TIM VRBNJAK

Rezervni igralci

5 Fabian Pšajd
6 Amadej Krašna
18 Teo Vidovič
20 Ray Mulec
Trener
Roland Polareczki
Trener
Igor Fenko
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Amadej Ploj 0 : 1 46′
Amadej Ploj 0 : 2 64′
Dogodki
David Jalušić 53′
Menjava Veberič /  Torhač 60′
Menjava Novak /  Markó 60′
Maj Škrbič 79′
Menjava Farkas /  Bauer 83′
Menjava Mulec /  Ploj 88′
Menjava Rok /  Balent 88′
Menjava Pšajd /  VRBNJAK 89′
20. KROG 2.SKL 2023-2024
20. krog | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 30.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 0:1

Aluvar Beltinci
1 Tim Herženjak V
4 Rafael Pavlin
7 Matic Habjanič
9 Jure Rajner Mesarič
10 Lan Kosi
11 Anže Kolmanko
13 Matic Husar
14 Nejc Vöröš
15 Maks Horvat
18 Marko Jerebic K
19 Adem Horvat

Rezervni igralci

2 Jurij Granfol
3 Klemen Ficko
5 Alen Marič
6 Lukas Hozjan
8 Matic Horvat
17 Jaka Fišer
20 Lian Tratnjek
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
9 David Jalušić
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
16 Dorian Balent
17 Jure Veberič
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Domen Pamič
3 Zsombor Markó
13 Liam Rok
15 Fabian Novak
18 Benedek Farkas
19 Val Mandžuka
Trener
Jožef Hegler
Trener
Sodnik
Tilen Kocbek
Zadetki
Nejc Bencak 0 : 1 17′
Dogodki
Maks Horvat 21′
Menjava Novak /  Torhač 46′
Menjava Mandžuka /  Veberič 63′
Menjava Marič /  Habjanič 70′
Izidor Horvat 77′
Menjava Tratnjek /  Rajner Mesarič 79′
Menjava Fišer /  Kosi 79′
Menjava Farkas /  Bencak 84′
Menjava Hozjan  /  Horvat 89′
Menjava Horvat /  Horvat 89′
Menjava Markó /  Mihajlović 90′
Menjava Rok /  Bauer 93′
Péter Varga 94′
19. KROG 2.SKL 2023-2024
19. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 23.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 7:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
9 David Jalušić
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
18 Benedek Farkas

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Domen Pamič
3 Zsombor Markó
13 Liam Rok
17 Jure Veberič
19 Val Mandžuka
22 David Žinić
Miklavž
1 Taj Vajs V
5 Nejc Kocbek K
7 Klemen Gradišnik
10 Maj Babič
14 Vid Brodnjak
15 Nejc Lončar
17 Amar Velić
18 Jan Pekič
19 Gašper Dušej
20 Tjan Raner
21 Vid Zemljič

Rezervni igralci

24 Rene Zorger V
9 Miha Kovačec
12 Žiga Babič
13 Nejc Katič
22 Gal Žižek
Trener
Trener
Damir Jurenec
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Gergő Tamás 1 : 0 4′
Edvin Torhač 2 : 0 24′
David Jalušić 3 : 0 26′
Val Mandžuka 4 : 0 60′
Liam Rok 5 : 0 72′
Nejc Bencak 6 : 0 75′
Jure Veberič 7 : 0 78′
Dogodki
Menjava Katič /  Gradišnik 14′
Benedek Farkas 17′
Menjava Zorger /  Vajs 46′
Menjava Mandžuka /  Torhač 47′
Menjava Pamič  /  Tamás 47′
Menjava Markó /  Mihajlović 59′
Menjava Veberič /  Novak 59′
Menjava Rok /  Farkas 59′
Menjava Žižek /  Velić 71′
Menjava Babič /  Brodnjak 74′
18. KROG 2.SKL 2023-2024
18. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 16.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 3:2

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 David Jalušić
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Mario Novak
8 Péter Varga
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
17 Jure Veberič
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Domen Pamič
9 Val Mandžuka
13 Liam Rok
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
18 Benedek Farkas
Rudar Velenje
1 Lan Kos V
5 Žiga Kos
6 Svit Tajnšek
7 Lan Husejnović
8 Tjaš Svitlica K
9 Lamar Sulejmanović
11 Florijan Mežnar
13 Jure Bernjak
16 Anas Ibrahimović
18 Maid Dogdić
20 Jon Zorko Kotnik

Rezervni igralci

3 David Bednjićki
4 Amas Omić
14 Gašper Slemenšek
17 Vid Krenker
21 Nikolaj Vladušić
Trener
Trener
Igor Vinojčič
Sodnik
Damjan Borovič
Zadetki
Lan Husejnović 0 : 1 16′
Nejc Bencak 1 : 1 31′
Nejc Bencak 2 : 1 70′
Mario Novak 3 : 1 87′
Florijan Mežnar 3 : 2 91′
Dogodki
David Jalušić 20′
Menjava Torhač /  Veberič 57′
Žiga Kos 62′
Dorian Balent 68′
Svit Tajnšek 72′
Maid Dogdić 72′
Menjava Slemenšek /  Dogdić 73′
Menjava Farkas /  Bauer 77′
Benedek Farkas 82′
Menjava Bednjićki /  Tajnšek 85′
Menjava Rok /  Bencak 90′
Menjava Pamič  /  Balent 91′
17. KROG 2.SKL 2023-2024
17. krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | 09.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 0:3

Drava
12 David Kramberger K V
2 Ambrož Čič
4 Mert Ali
6 Amadej Krašna
8 alen pekmezovič
9 Amadej Ploj
11 Matic Čeh
13 Anej Vinkler
17 Nai Lipuš
19 Matija Vrečko
21 TIM VRBNJAK
Rezervni igralci
5 Fabian Pšajd
10 Luka Brumen
14 Luka Sitar
15 Alem Alagić
18 Teo Vidovič
22 Ray Mulec
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
17 Mario Novak
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer
21 Jure Veberič
Rezervni igralci
12 Leon Šoltić V
3 Val Mandžuka
4 Domen Pamič
7 Fabian Novak
13 Liam Rok
14 Edvin Torhač
18 Benedek Farkas
Trener
Igor Fenko
Trener
Sodnik
Nik Šeško
Zadetki
Nejc Bencak 0 : 1 39′
Péter Varga 0 : 2 42′
Jure Veberič 0 : 3 59′
Dogodki
Mario Novak 32′
Menjava Sitar /  Krašna 46′
Menjava Vidovič /  VRBNJAK 61′
Menjava Torhač /  Veberič 63′
Dorian Balent 63′
Menjava Mandžuka /  Bauer 67′
Menjava Farkas /  Balent 67′
Menjava Novak /  Varga 73′
Menjava Pšajd /  Ploj 79′
Menjava Rok /  Novak 80′
Matija Vrečko 80′
Nai Lipuš 82′
Menjava Alagić /  Vinkler 87′
16. KROG 2.SKL 2023-2024
16. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 18.11.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
17 Mario Novak
19 Nejc Bencak

Rezervni igralci

3 Zsombor Markó
5 Gergő Tamás
14 Edvin Torhač
18 Benedek Farkas
20 Samo Bauer
21 Jure Veberič
22 Maks Vršič
Krško Posavje
1 Maks Makovec V
2 Klemen Weiss
5 Nik Resnik
6 Luka Novak
7 Amil Limani
8 Rok Koštič
10 Jaka Baznik K
14 Žiga Mežič
17 Tiam Kožar
18 Anej Vračun
19 Nejc Grozina

Rezervni igralci

15 Timotej Burja
20 Mihael Husta
Trener
Boštjan Zemljič
Trener
Gregor Jordan
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Vid Vučko 1 : 0 13′
Edvin Torhač 2 : 0 89′
Dogodki
Mario Novak 6′
Menjava Bauer /  Novak 20′
Klemen Weiss 30′
Menjava Burja /  Vračun 53′
Menjava Husta /  Mežič 53′
Nejc Grozina 70′
Menjava Farkas /  Balent 77′
Luka Novak 77′
Samo Bauer 77′
Menjava Torhač /  Bencak 85′
Menjava Veberič /  Varga 87′
Menjava Vršič /  Vučko 88′
15. KROG 2.SKL 2023-2024
15. krog | Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 11.11.2023 ob 12.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Miklavž
1 Taj Vajs V
4 Gašper Kerep K
5 Nejc Kocbek
7 Taj Voglar
8 Blaž Biškup
10 Luka Čelofiga
14 Nejc Katič
17 Amar Velić
18 Gašper Dušej
20 Jan Pekič
21 Vid Zemljič

Rezervni igralci

24 Urban Ivan Gracej V
9 Vid Brodnjak
12 Tjan Raner
13 Žiga Vegan
15 Nejc Lončar
22 Dominik Gselman
23 Filip Pernat
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
4 Blaž Sintič
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
17 Mario Novak
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

2 Luka Mesarić
3 Zsombor Markó
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
18 Benedek Farkas
21 Jure Veberič
22 Maks Vršič
Trener
Marko Lešnik
Trener
Boštjan Zemljič
Sodnik
Simon Matej Podgoršek
Zadetki
Mario Novak 0 : 1 7′
Vid Zemljič 1 : 1 20′
Nejc Bencak 1 : 2 51′
Dogodki
Anej Kotorčević 18′
Luka Čelofiga 25′
Vid Zemljič 32′
Péter Varga 39′
Jan Pekič 50′
Menjava Raner /  Pekič 56′
Mario Novak 68′
Blaž Biškup 74′
Blaž Sintič 78′
Menjava Brodnjak /  Čelofiga 79′
Menjava Vršič /  Bauer 79′
Menjava Lončar /  Kerep 81′
Menjava Vegan /  Zemljič 84′
Menjava Veberič /  Bencak 86′
Menjava Farkas /  Kotorčević 87′
David Jalušić 88′
Tjan Raner 91′
Menjava Torhač /  Novak 92′
14. KROG 2.SKL 2023-2024
14. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 07.11.2023 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

2 Luka Mesarić
3 Zsombor Markó
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
18 Val Mandžuka
21 Jure Veberič
22 Maks Vršič
Aluvar Beltinci
1 Tim Herženjak V
2 Nejc Bujan
3 Klemen Ficko
6 Lukas Hozjan
8 Matic Horvat
9 Jure Rajner Mesarič K
11 Anže Kolmanko
13 Matic Husar
14 Lian Tratnjek
16 Rafael Pavlin
19 Adem Horvat

Rezervni igralci

12 Maj Dervarič V
5 Alen Marič
7 Jure Hozjan
10 Lan Kosi
17 Staš Bračko
20 Lan Kohek
21 Santijago Horvat
Trener
Boštjan Zemljič
Trener
Simon Baligač
Sodnik
Damjan Borovič
Zadetki
Péter Varga 1 : 0 53′
Jure Veberič 2 : 0 90′
Dogodki
Samo Bauer 13′
Izidor Horvat 50′
Menjava Hozjan /  Pavlin 60′
Menjava Kosi /  Horvat 68′
Menjava Marič /  Horvat 72′
Jure Hozjan 75′
Menjava Torhač /  Bencak 79′
Menjava Horvat /  Ficko 81′
Lan Kosi 86′
Menjava Veberič /  Vučko 89′
Vid Vučko 89′
13. KROG 2.SKL 2023-2024
13. krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor | 29.10.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  1:3

Novogradnje MB Tabor
69 Žan Vidovšek Turner V
2 Aljaž Bombek
5 Alen Crnolić
6 Anel Tabaković
7 Gal Mauko K
8 Harun Mujić
9 Tian Pečič
10 Lukas Zalar
15 Vid Breznik Videtič
16 Žan Zemljič
17 Jure Boršič

Rezervni igralci

1 Rene Zorger
3 Tit Repnik
4 Žiga Krašovec
11 Mark Buser
12 Teo Darmopil
18 Ermal Bajrami
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
17 Mario Novak
20 Samo Bauer
22 Dorian Balent

Rezervni igralci

3 Zsombor Markó
11 Maks Vršič
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
18 Benedek Farkas
19 David Žinić
21 Jure Veberič
Trener
Luka Pintarič
Trener
Boštjan Zemljič
Sodnik
Adam Bezjak
Zadetki
Izidor Horvat (11m) 0 : 1 24′
Vid Vučko 0 : 2 54′
Lukas Zalar 1 : 2 65′
Péter Varga 1 : 3 76′
Dogodki
Gal Mauko 22′
Aljaž Bombek 32′
Menjava Krašovec /  Mujić 46′
Menjava Bajrami /  Zemljič 58′
Menjava Darmopil /  Pečič 58′
Dorian Balent 59′
Menjava Vršič /  Kotorčević 63′
Ermal Bajrami 71′
Menjava Buser /  Mauko 73′
Vid Breznik Videtič 73′
Samo Bauer 73′
Lukas Zalar 74′
Menjava Repnik /  Bombek 79′
Menjava Torhač /  Vučko 88′
Tit Repnik 90′
Gergő Tamás 91′
Menjava Farkas /  Varga 92′
12. KROG 2.SKL 2023-2024
12. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 21.10.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
17 Mario Novak
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer
Rezervni igralci
3 Zsombor Markó
9 Vid Vučko
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
16 Dorian Balent
21 Jure Veberič
Šampion Klima Celje
1 Gašper Kramar V
3 Nik Valenčak
6 Miloš Šarić K
10 Jaka Jensterle
11 Matevž Muškatevc
13 Matevž Grmšek
16 Jakob Artnjak
19 Gal Antloga Lopert
20 David Brkić
21 Gal Kumer
22 Gašper Horvat
Rezervni igralci
2 Nik Pižorn V
14 Saud Luković
15 Vid Horvat
24 Stefan Alexander Sanorija Radovanović
Trener
Boštjan Zemljič
Trener
Bojan Arčan
Sodnik
Ludvik Gönc
Zadetki
Péter Varga 1 : 0 19′
Izidor Horvat (11m) 2 : 0 77′
Dogodki
David Brkić 26′
Gal Antloga Lopert 35′
Menjava Vučko /  Bencak 46′
Matevž Muškatevc 60′
Gal Antloga Lopert 67′
Menjava Horvat /  Muškatevc 68′
Menjava Balent /  Kotorčević 73′
Menjava Torhač /  Bauer 78′
Menjava Luković /  Horvat 82′
Menjava Pižorn /  Kumer 82′
Dorian Balent 84′
Menjava Markó /  Novak 85′
Menjava Veberič /  Varga 89′
11. KROG 2.SKL 2023-2024
11. krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej | 15.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  1:2

Veržej Sparta Slatina
1 Aljaž Sluga V
3 Jan Lesjak
5 Tomaž Šijanec
7 Andraž Krapec K
8 Filip Petek
11 Nik Žnidarič
13 Enej Trajbarič
16 Luka Horvat
17 Anže Šuen
18 Tosja Mlinarič
19 Anej Fafulič
Rezervni igralci
12 Filip Farič V
4 Maks Hegedüš
6 Adel Balčinovič
9 Rene Pajek
14 Miha Pajek
15 Anej Mlinarič
20 Milan Hajdinjak
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Mario Novak
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer
Rezervni igralci
3 Zsombor Markó
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
16 Dorian Balent
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
21 Luka Mesarić
Trener
Trener
Boštjan Zemljič
Sodnik
Matej Kapun
Zadetki
Péter Varga 0 : 1 56′
Andraž Krapec 1 : 1 87′
Adel Balčinovič (ag) 1 : 2 92′
Dogodki
Tosja Mlinarič 49′
Menjava Balčinovič /  Mlinarič 57′
Menjava Vršič /  Bauer 62′
Menjava Pajek /  Fafulič 65′
Tomaž Šijanec 73′
Menjava Torhač /  Novak 74′
Menjava Hegedüš /  Trajbarič 77′
Menjava Balent /  Varga 81′
Menjava Mlinarič /  Šijanec 84′
Andraž Krapec 88′
Menjava Pajek /  Horvat 90′
Adel Balčinovič 91′
10. KROG 2.SKL 2023-2024
10. krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | 07.10.2023 ob 12.30

REZULTAT TEKME:  5:2

Kety Emmi&Impol Bistrica
12 Ruj Rožman V
2 Marcel Landeker K
3 Nik Gajšek
4 Andraž Piko
8 Žiga Nipič
9 Anej Skrbiš
14 Enej Šoštarič
16 Nino Šmigoc
17 Nik Romih
20 Urban Pukl
66 Jaka Nejc Gobec

Rezervni igralci

1 Vito Fartek V
10 Joshua Moraes Tavares
15 Mateja Bajić
24 Jaša Šoba
29 Andraž Obrovnik
47 Nik Zupančič
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
18 Benedek Farkas
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

3 Zsombor Markó
7 Anej Kotorčević
14 Edvin Torhač
15 Lan Gjuran
17 Maks Vršič
21 Luka Mesarić
22 Domen Pamič
Trener
Trener
Boštjan Zemljič
Sodnik
Rok Pišek
Zadetki
Péter Varga 0 : 1 23′
Anej Skrbiš 1 : 1 43′
Jaka Nejc Gobec 2 : 1 65′
Anej Skrbiš 3 : 1 67′
Anej Skrbiš 4 : 1 72′
Mateja Bajić 5 : 1 77′
Edvin Torhač 5 : 2 82′
Dogodki
Menjava Kotorčević /  Jalušić 36′
Menjava Moraes Tavares /  Pukl 46′
Menjava Gjuran /  Mihajlović 60′
Vid Vučko 61′
Jaka Nejc Gobec 73′
Menjava Bajić /  Skrbiš 74′
Menjava Torhač /  Bencak 74′
Menjava Šoba /  Romih 78′
Menjava Obrovnik /  Gobec 81′
Menjava Zupančič /  Piko 81′
Joshua Moraes Tavares 89′
9. KROG 2.SKL 2023-2024
9. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 30.09.2023 ob 12.00

REZULTAT TEKME:  5:0

Rudar Velenje
1 Luka Janković V
2 Gašper Slemenšek
3 David Bednjićki
5 Žiga Kos
6 Svit Tajnšek
7 Lan Husejnović
8 Tjaš Svitlica K
9 Lamar Sulejmanović
10 Jon Zorko Kotnik
11 Florijan Mežnar
13 Jure Bernjak

Rezervni igralci

4 Kevin Podvornik
12 Lan Kos
14 Lovro Potočnik
16 Maid Dogdić
17 Amar Ećimović
18 Jan Meh
19 Nikolaj Vladušić
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

3 Lan Gjuran
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
16 Dorian Balent
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
21 Luka Mesarić
Trener
Igor Vinojčič
Trener
Simon Koren
Sodnik
Rok Jože Pirečnik
Zadetki
Florijan Mežnar 1 : 0 17′
Tjaš Svitlica 2 : 0 23′
Florijan Mežnar 3 : 0 27′
Florijan Mežnar 4 : 0 46′
Lan Husejnović 5 : 0 54′
Dogodki
Gergő Tamás 26′
Menjava Balent /  Jalušić 31′
Menjava Novak /  Kotorčević 46′
Menjava Meh /  Tajnšek 53′
Menjava Potočnik /  Mežnar 58′
Menjava Torhač /  Varga 58′
Menjava Vladušić /  Bednjićki 59′
Menjava Ećimović /  Sulejmanović 63′
Menjava Vršič /  Bauer 63′
Menjava Gjuran /  Vučko 69′
Nejc Bencak 70′
Menjava Dogdić /  Svitlica 71′
8. KROG 2.SKL 2023-2024
8. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 23.09.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  0:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

3 Lan Gjuran
15 Fabian Novak
16 Val Mandžuka
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
21 Luka Mesarić
22 David Žinić
Drava
12 David Kramberger K V
3 Vid Steyer
4 Mert Ali
6 Amadej Krašna
7 Lan Arnuš
8 alen pekmezovič
9 Amadej Ploj
10 Luka Brumen
16 Sašo Štefanec
19 Matija Vrečko
21 TIM VRBNJAK

Rezervni igralci

1 Filip Ornik V
11 Matic Čeh
13 Anej Vinkler
15 Ambrož Čič
Trener
Simon Koren
Trener
Igor Fenko
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Dogodki
Sašo Štefanec 54′
Vid Vučko 54′
Amadej Krašna 64′
TIM VRBNJAK 66′
Menjava Čeh /  Steyer 69′
Menjava Vršič /  Varga 76′
Menjava Vinkler /  pekmezovič 79′
Menjava Farkas /  Kotorčević 88′
Sašo Štefanec 90′
7. KROG 2.SKL 2023-2024
7. krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | 16.09.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Krško Posavje
1 Maks Makovec V
2 Timotej Burja
5 Nik Resnik
6 Luka Novak
10 Jaka Baznik K
11 Nejc Pirc
14 Žiga Mežič
15 Klemen Weiss
17 Tiam Kožar
18 Anej Vračun
19 Nejc Grozina

Rezervni igralci

3 Patrik Štrucl
9 Iman Merdanović
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

10 David Jalušić
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
21 Jure Veberič
22 Teo Kirbiš
Trener
Gregor Jordan
Trener
Simon Koren
Sodnik
Nik Šeško
Zadetki
Jaka Baznik 1 : 0 30′
Gergő Tamás 1 : 1 41′
Anej Vračun 2 : 1 59′
Dogodki
Menjava Jalušić /  Kotorčević 48′
Menjava Farkas /  Bauer 56′
Menjava Vršič /  Varga 60′
Luka Novak 71′
Menjava Štrucl /  Pirc 75′
Menjava Novak /  Bencak 79′
Menjava Merdanović /  Kožar 91′
6. KROG 2.SKL 2023-2024
6. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 13.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
19 Nejc Bencak
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

2 Luka Mesarić
3 Zsombor Markó
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
21 Val Mandžuka
Miklavž
24 Urban Ivan Gracej V
3 Nejc Kocbek
4 Gašper Kerep K
5 Nejc Lončar
6 Blaž Biškup
7 Taj Voglar
9 Miha Kovačec
10 Luka Čelofiga
12 Tjan Raner
17 Amar Velić
22 Dominik Gselman

Rezervni igralci

1 Taj Vajs V
8 Nikola Duvnjak
14 Vid Brodnjak
18 Gašper Dušej
20 Jan Pekič
21 Vid Zemljič
23 Nejc Katič
Trener
Simon Koren
Trener
Damir Jurenec
Sodnik
Patrik Herženjak
Zadetki
Vid Vučko 1 : 0 35′
Gergő Tamás 2 : 0 70′
Nejc Bencak (11m) 3 : 0 79′
Dogodki
Vid Vučko 27′
Menjava Vajs /  Gracej 45′
Menjava Zemljič /  Kerep 45′
Menjava Farkas /  Bauer 69′
Menjava Brodnjak /  Čelofiga 71′
Menjava Pekič /  Biškup 73′
Menjava Vršič /  Vučko 80′
Menjava Katič /  Kovačec 82′
Menjava Torhač /  Kotorčević 82′
Menjava Mandžuka /  Bencak 84′
Menjava Novak /  Varga 90′
5. KROG 2.SKL 2023-2024
5. krog | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 09.09.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  0:3

Aluvar Beltinci
19 Tim Herženjak V
2 Nejc Bujan
4 Jurij Granfol K
5 Alen Marič
6 Lukas Hozjan
9 Jure Rajner Mesarič
10 Lan Kosi
11 Anže Kolmanko
14 Lian Tratnjek
15 Matic Husar
16 Rafael Pavlin
Rezervni igralci
21 Maj Dervarič V
7 Jure Hozjan
8 Matic Horvat
13 Lan Kohek
17 Staš Bračko
18 Adem Horvat
20 Santijago Horvat
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
20 Samo Bauer
Rezervni igralci
3 Zsombor Markó
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
19 Nejc Bencak
21 Nino Hertl
Trener
Matej Nemec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Uroš Gašpar
Zadetki
Péter Varga 0 : 1 28′
Vid Vučko 0 : 2 36′
Nejc Bencak 0 : 3 78′
Dogodki
Menjava Hozjan /  Bujan 46′
Menjava Bencak /  Kotorčević 46′
Menjava Horvat /  Marič 54′
Menjava Bračko /  Hozjan 64′
Nejc Bencak 65′
Menjava Vršič /  Bauer 69′
Menjava Horvat /  Granfol 77′
Menjava Horvat /  Kosi 77′
Anže Kolmanko 78′
Menjava Farkas /  Varga 79′
Menjava Torhač /  Vučko 82′
Menjava Markó /  Balent 88′
4. KROG 2.SKL 2023-2024
4. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 02.09.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  4:2

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

18 Benedek Farkas V
3 Zsombor Markó
13 David Žinić
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Maks Vršič
19 Domen Pamič
Novogradnje MB Tabor
69 Žan Vidovšek Turner V
2 Aljaž Bombek
5 Alen Crnolić
7 Gal Mauko
8 Harun Mujić
10 Marko Beljić K
11 Lukas Zalar
15 Anže Kranjc
17 Jure Boršič
18 Ermal Bajrami
19 Žiga Krašovec

Rezervni igralci

1 Rene Zorger V
3 Tit Repnik
4 Vid Breznik Videtič
6 Anel Tabaković
9 Tian Pečič
13 Teo Darmopil
Trener
Simon Koren
Trener
Luka Pintarič
Sodnik
Ludvik Gönc
Zadetki
Blaž Sintič 1 : 0 38′
Gal Mauko 1 : 1 45′
Gal Mauko 1 : 2 57′
Izidor Horvat (11m) 2 : 2 60′
Blaž Sintič 3 : 2 64′
Fabian Novak 4 : 2 90′
Dogodki
Menjava Tabaković /  Beljić 56′
Menjava Farkas /  Kotorčević 61′
Alen Crnolić 62′
Žan Vidovšek Turner 65′
Menjava Pečič /  Zalar 67′
Menjava Vršič /  Bauer 68′
Menjava Repnik /  Bombek 80′
Menjava Novak /  Jalušić 80′
Menjava Torhač /  Vučko 91′
3. KROG 2.SKL 2023-2024
3. krog | Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki | 26.08.2023 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Šampion Klima Celje
12 Nik Pižorn V
3 Nik Valenčak
4 Miloš Šarić
9 Gal Kumer
10 Gal Antloga Lopert
11 Matevž Muškatevc
13 Jakob Artnjak
14 Sebastian Pilih K
15 Matevž Grmšek
17 Gašper Horvat
18 Jaka Drozg

Rezervni igralci

1 Gašper Kramar V
5 Luka Čolović
6 Stefan Alexander Sanorija Radovanović
7 Luka Josipović
8 David Brkić
16 Vid Horvat
Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
16 Dorian Balent
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Roko Žganec V
3 Lan Gjuran
13 David Žinić
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Maks Vršič
18 Zsombor Markó
Trener
Bojan Arčan
Trener
Simon Koren
Sodnik
Filip Jarc
Zadetki
Péter Varga 0 : 1 22′
Dogodki
Gal Antloga Lopert 18′
Menjava Sanorija Radovanović /  Muškatevc 46′
Menjava Kramar /  Pižorn 46′
Menjava Vršič /  Kotorčević 46′
Menjava Horvat /  Antloga Lopert 63′
Menjava Brkić /  Artnjak 63′
Nik Valenčak 63′
Maks Vršič 73′
Menjava Torhač /  Bauer 75′
Menjava Novak /  Vučko 78′
Gašper Horvat 78′
Anej Mihajlović 78′
Sebastian Pilih 82′
Menjava Josipović /  Horvat 83′
1. KROG 2.SKL 2023-2024
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 23.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
7 Anej Kotorčević
8 Péter Varga
9 Vid Vučko
10 David Jalušić
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Roko Žganec V
3 Zsombor Markó
13 David Žinić
15 Fabian Novak
16 Dorian Balent
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
KETY EMMI&IMPOL Bistrica
1 Vito Fartek V
2 Marcel Landeker
4 Andraž Piko
7 Nino Šmigoc
8 Žiga Nipič
10 Joshua Moraes Tavares
11 Enej Šoštarič
14 Jaka Nejc Gobec
17 Nik Romih
27 Urban Pukl
55 Teo Šteinfelser K

Rezervni igralci

12 Ruj Rožman V
15 Mateja Bajić
19 Jaša Šoba
29 Andraž Obrovnik
47 Nik Zupančič
Trener
Simon Koren
Trener
Bojan Špehonja
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Nino Šmigoc 0 : 1 12′
Péter Varga 1 : 1 53′
Péter Varga 2 : 1 55′
Dogodki
Jaka Nejc Gobec 45′
Menjava Balent /  Torhač 46′
Nino Šmigoc 53′
Žiga Nipič 57′
Menjava Bajić /  Moraes Tavares 67′
Menjava Vršič /  Kotorčević 67′
Menjava Obrovnik /  Pukl 83′
Menjava Farkas /  Bauer 83′
Menjava Novak /  Varga 87′
2. KROG 2.SKL 2023-2024
2. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 19.08.2023 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  6:1

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
2 Anej Mihajlović
3 Izidor Horvat K
4 Blaž Sintič
5 Gergő Tamás
6 Anej Kotorčević
7 Vid Vučko
8 Péter Varga
9 Edvin Torhač
10 David Jalušić
11 Samo Bauer

Rezervni igralci

12 Roko Žganec V
13 David Žinić
14 Fabian Novak
15 Val Mandžuka
16 Dorian Balent
17 Maks Vršič
18 Benedek Farkas
Veržej Sparta Slatina
1 Aljaž Sluga V
3 Jan Lesjak
5 Tomaž Šijanec
7 Andraž Krapec K
8 Filip Petek
10 Jaka Vida
11 Nik Žnidarič
13 Enej Trajbarič
16 Luka Horvat
19 Anej Fafulič
20 Milan Hajdinjak

Rezervni igralci

12 Urban Ivan Gracej V
4 Maks Hegedüš
6 Adel Balčinovič
9 Rene Pajek
14 Miha Pajek
17 Anže Šuen
21 Tim Zadravec
Trener
Simon Koren
Trener
Robert Černela
Sodnik
Aljaž Utroša
Zadetki
Jaka Vida (ag) 1 : 0 6′
Jan Lesjak (ag) 2 : 0 30′
Maks Vršič 3 : 0 61′
Péter Varga 4 : 0 66′
Nik Žnidarič 4 : 1 75′
Vid Vučko 5 : 1 88′
Benedek Farkas 6 : 1 91′
Dogodki
Tomaž Šijanec 33′
Jaka Vida 44′
Filip Petek 45′
Menjava Balčinovič /  Hajdinjak 46′
Menjava Šuen /  Šijanec 46′
Edvin Torhač 53′
Menjava Vršič /  Torhač 57′
Menjava Balent /  Kotorčević 58′
Menjava Hegedüš /  Vida 67′
Menjava Pajek /  Fafulič 67′
Menjava Pajek /  Lesjak 67′
Menjava Žganec /  Škrbič 67′
Menjava Novak /  Bauer 73′
Menjava Farkas /  Varga 88′