Selekcija U19 2020/21

ODIGRANE TEKME 2 SLOVENSKE MLADINSKE LIGE 2020/2021

  • 11. KROG 2.SML 2020-2021
    11. KROG 2.SML 2020-2021
    11. krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor | 22.05.2021 ob 17.30
  • 10. KROG 2.SML 2020-2021
    10. KROG 2.SML 2020-2021
    10. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 15.05.2021 ob 13.00
  • 9. KROG 2.SML 2020-2021
    9. KROG 2.SML 2020-2021
    9. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 02.05.2021 ob 17.00
  • 8.KROG – 2.SML – 2020/21
    8.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020
  • 7.KROG – 2.SML – 2020/21
    7.KROG – 2.SML – 2020/21
    Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020
  • 6.KROG – 2.SML – 2020/21
    6.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020
  • 5.KROG – 2.SML – 2020/21
    5.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020
  • 4.KROG – 2.SML – 2020/21
    4.KROG – 2.SML – 2020/21
    Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020
  • 3.KROG – 2.SML – 2020/21
    3.KROG – 2.SML – 2020/21
    NK Nafta - NK Dravograd - 12.09.2020
  • 2.KROG – 2.SML – 2020/21
    2.KROG – 2.SML – 2020/21
    Šmartno 1928 - Nafta 1903 | 5.september 2020
  • U19 – Nafta 1903 – Šampion
    U19 – Nafta 1903 – Šampion
    1. krog | PC Poljana, Velika Polana | 29.08.2020
11. KROG 2.SML 2020-2021
11. krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor | 22.05.2021 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 3:5

MB Tabor
1Dominik DrolcV
3Mahir Mumanović
5Rok Štuhec
7Žan Levačič
8Anei Polanec
11Siniša Petrušić
14Janik Premrov
16Dejan Bijelić
18Luka FilipovićK
19Žiga Pečnik
20Tai Kokol

Rezervni igralci

12Nejc KresalV
6Žiga Djurovič
9Matjaž Smolko
10Jure Korošec
15Rene Murkovič
Nafta 1903
1Miha NovakK V
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
5Nik Sakelšek
7Lovro Koščak
8David Jožef Horvath
9Matej Mezga
11Bruno Šimunković
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

Rezervni igralci

12Erazem KosV
6Rene Jaušovec
10Niko Frančić
14Žan Mustač
17Tine Sobočan
18Josip Kodba
23Lovro Mađarić
Trener
Franci Kolarič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Matej Kapun

Zadetki
Luka Filipović1 : 029′
Borna Škrobar1 : 133′
Matej Mezga1 : 250′
Luka Filipović2 : 254′
Lovro Koščak2 : 373′
Lovro Koščak2 : 476′
Tine Sobočan2 : 579′
Jure Korošec3 : 585′

Dogodki
MenjavaKodba /  Mihaljuš22′
MenjavaKorošec /  Pečnik46′
MenjavaDjurovič /  Polanec46′
MenjavaFrančić /  Škrobar46′
MenjavaKos /  Novak59′
MenjavaJaušovec /  Horvath72′
MenjavaMurkovič /  Kokol75′
MenjavaSobočan /  Mezga78′
Žiga Djurovič85′
Erazem Kos85′
Tine Sobočan90′
Dejan Bijelić93′
Lovro Koščak93′
10. KROG 2.SML 2020-2021
10. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 15.05.2021 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  3:1

Nafta 1903
1Erazem KosV
4David Partlić
5Nik Sakelšek
7Lovro Koščak
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
10Niko Frančić
11Bruno Šimunković
18Josip Kodba
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

Rezervni igralci

12Miha NovakV
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
6Rene Jaušovec
14Žan Mustač
17Tine Sobočan
23Lovro Mađarić
Krško
99Erazem DornikV
14Leon Adamić
15Ivor Zbožil
17Jere Drenški
19Danis Muratović
23Hamza Kamenjaš
24David Arapović
25Borna Kauzlarić
26Petar Granić
28Fran Derkuća
33Nik GorencK

Rezervni igralci

21Josip Kujundžić
Trener
Silvester Bažika
Trener
Robert Regvar
Sodnik
Vito Založnik

Zadetki
Lovro Koščak1 : 040′
Lovro Koščak2 : 045′
David Arapović2 : 158′
Tine Sobočan3 : 192′

Dogodki
Leon Adamić37′
Petar Granić52′
MenjavaKujundžić /  Granić67′
Nik Gorenc68′
MenjavaŠkrobar /  Mezga70′
Lovro Koščak75′
MenjavaJaušovec /  Frančić83′
MenjavaSobočan /  Šimunković86′
Borna Škrobar89′
MenjavaMihaljuš /  Koščak90′
Tine Sobočan92′
9. KROG 2.SML 2020-2021
9. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 02.05.2021 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  5:1

Rudar Velenje
1Nikola DaničićV
7Marcel Blaj
9Uroš Kondić Mitrović
10Sandro Jovanović
13Urh Gaber Majcenovič
14Til Bračun
16Juš Emeršič
17Kristjan HrastnikK
18Pavel Vižintin
28Davud Kokić
31Rijad Burkić

Rezervni igralci

6Matjaž Mežnar
11Jan Franjo Skok
26Kristjan Irmančnik
Nafta 1903
1Erazem KosV
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
5Nik Sakelšek
7Lovro Koščak
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
11Bruno Šimunković
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

Rezervni igralci

12Lan Prosič VrbnjakV
6Rene Jaušovec
10Niko Frančić
14Žan Mustač
17Tine Sobočan
18Zoltán Rodek
23Lovro Mađarić
Trener
Ramiz Smajlović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek

Zadetki
Marcel Blaj1 : 014′
Sandro Jovanović (11m)2 : 019′
Uroš Kondić Mitrović3 : 023′
Kristjan Hrastnik4 : 050′
Kristjan Irmančnik5 : 070′
Bruno Šimunković5 : 182′

Dogodki
Jan Plej16′
MenjavaSkok /  Emeršič33′
MenjavaFrančić /  Škrobar52′
MenjavaIrmančnik /  Kondić Mitrović55′
MenjavaJaušovec /  Horvath67′
MenjavaMađarić /  Partlić67′
MenjavaSobočan /  Mezga67′
Sandro Jovanović68′
Davud Kokić68′
Niko Frančić68′
MenjavaRodek /  Plej79′
MenjavaMežnar /  Hrastnik80′
8.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  4:0


PRVA POSTAVA

1Miha NovakK V
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
6Rene Jaušovec
7Lovro Koščak
8David Jožef Horvath
9Matej Mezga
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

10Niko FrančićV
17Tine Sobočan
18Nik Sakelšek
23Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Lovro Koščak1 : 019′
Filip Vidovič (ag)2 : 040′
Lovro Koščak3 : 072′
Bruno Šimunković4 : 077′

DOGODKI

Tilen Rajh38′
MenjavaIvančič /  Krajnc46′
MenjavaPišek Svenšek /  Ostroško46′
MenjavaSakelšek /  Jaušovec64′
MenjavaFrančić /  Mezga64′
Luka Pišek Svenšek66′
Jan Plej66′
MenjavaŽirovnik /  Zupanič68′
MenjavaSobočan /  Martinjaš75′
MenjavaVarga /  Šimunković78′
MenjavaGlažar /  Bojnec80′

SODNIKI

Kocbek Tilen (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Misja Tjaša (2. pomoč)

7.KROG – 2.SML – 2020/21
Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:1


PRVA POSTAVA

1Luka AndrašecV
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
7Lovro Koščak
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
18Nik Sakelšek
19Jan Plej
20Erik Glogovec

REZERVNI IGRALCI

12Miha NovakV
6Rene Jaušovec
17Tine Sobočan
23Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Zal Zanič1 : 044′
Žan Košir2 : 076′
Dino Murković2 : 176′

DOGODKI

Rožle Slaček43′
MenjavaAlbreht /  Zanič52′
MenjavaSobočan /  Glogovec68′
MenjavaVarga /  Mihaljuš68′
MenjavaPečovnik /  Glinšek78′
Matija Pečovnik82′

SODNIKI

Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Grubelnik Matic (2. pomoč)
6.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:1


PRVA POSTAVA

1Luka AndrašecV
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
10Niko Frančić
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12Miha NovakV
6Rene Jaušovec
17Tine Sobočan
18Nik Sakelšek
23Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Nino Franci0 : 182?

DOGODKI

Žak Jesenik62′
MenjavaBubnič /  Miložič67′
Borna Škrobar75′
MenjavaPahernik /  Franci83′
MenjavaSakelšek /  Murković86′
MenjavaVarga /  Mezga86′
MenjavaGabor /  Jesenik87′
David Partlić91′
MenjavaKocbek /  Družovec92′

SODNIKI

Skornšek Črt (glavni sodnik), Sedlarevič Nikodin (1. pomoč), Vašl Patrik (2. pomoč)
5.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:1


PRVA POSTAVA

1Luka AndrašecV
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
7Lovro Koščak
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
10Niko Frančić
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
20Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12Miha NovakV
6Rene Jaušovec
17Tine Sobočan
18Nik Sakelšek
23Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Niko Frančić1 : 033′
Lucas Lukić1 : 136′
Lovro Koščak2 : 160′

DOGODKI

David Partlić20′
MenjavaZlatoper Dobrijević /  Fajs46′
Lucas Lukić54′
Nik Šenveter68′
Dino Murković72′
MenjavaČernelič /  Dolšak73′
MenjavaJaušovec /  Škrobar74′
Luka Andrašec74′
MenjavaVarga /  Mezga77′
MenjavaSobočan /  Frančić83′
Lovro Koščak84′
MenjavaSakelšek /  Koščak90′
Nal Dolenc90′

SODNIKI

Kapun Matej (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč)
4.KROG – 2.SML – 2020/21
Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:1


PRVA POSTAVA

33Primož KocetV
3Marcel Ritlop
4marsel Škraban
5Niko Lesjak
6Gašper HozjanK
8Jure Kokol
10Blaž Ozbetič
14Žiga Lukač
18Filip Jakšič
20David Škalič
21Tristan Trajbarič

REZERVNI IGRALCI

12Filip VoharV
2Tilen Šemrl
7Vito Golinar
9Niko Bauer
11Luka Časar
17Luka Bernad

ZADETKI TEKME

Matej Mezga0 : 177?

DOGODKI

Blaž Ozbetič32′
MenjavaŠemrl /  Ritlop56′
Tilen Šemrl59′
MenjavaČasar /  Kokol61′
MenjavaSobočan /  Jaušovec74′
MenjavaVarga /  Mezga79′
MenjavaBernad /  Škalič84′
Jan Plej87′
Hunor Levente Varga88′
MenjavaSakelšek /  Frančić89′
Filip Jakšič89′
Jan Plej89′

SODNIKI

Založnik Vito (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ramšak Denis (2. pomoč)
3.KROG – 2.SML – 2020/21
NK Nafta - NK Dravograd - 12.09.2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  1:5


PRVA POSTAVA

1Edo TopolnjakV
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
7Lovro Koščak
8David Jožef HorvathK
9Matej Mezga
10Niko Frančić
13Dino Murković
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

6Rene Jaušovec
17Tine Sobočan
23Hunor Levente Varga
95Josip Žganec

ZADETKI TEKME

Klemen Kozjak0 : 114′
Anže Izak0 : 223′
Nejc Čavnik0 : 353′
Klemen Kozjak0 : 481′
Lovro Koščak1 : 484′
Nejc Obretan1 : 588′

DOGODKI

Anže Izak45′
MenjavaŽganec  /  Škrobar46′
Josip Žganec47′
Dejan Jevšnik49′
MenjavaZaložnik /  Jevšnik60′
MenjavaKrebs /  Čavnik63′
MenjavaVarga /  Mezga79′
MenjavaSobočan /  Frančić79′
MenjavaJaušovec /  Horvath80′
MenjavaPodlesnik /  Kozjak83′
MenjavaPšeničnik /  Vrabič86′
MenjavaTerpotec /  Pori86′

SODNIKI

Kocbek Tilen (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Misja Tjaša (2. pomoč)

2.KROG – 2.SML – 2020/21
Šmartno 1928 - Nafta 1903 | 5.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:2


PRVA POSTAVA

1Miha NovakK V
2Borna Škrobar
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
7Lovro Koščak
10Niko Frančić
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
15Matej Mezga
19Jan Plej
20Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12Luka AndrašecV
6Rene Jaušovec
8David Jožef Horvath
17Tine Sobočan
18Nik Sakelšek
23Hunor Levente Varga
95Josip Žganec

ZADETKI TEKME

Borna Škrobar0 : 139′
Niko Frančić0 : 241′
Dino Murković (ag)1 : 271′
Demir Sejdinović2 : 290′

DOGODKI

MenjavaPrimožič /  Pesjak46′
MenjavaMatošević /  Podhovnik50′
MenjavaVarga /  Mezga51′
MenjavaHorvath /  Škrobar56′
MenjavaSejdinović /  Vasle60′
MenjavaŽganec  /  Koščak68′
MenjavaMuršič /  Pečovnik70′
MenjavaJurinec /  Rojnik77′
David Partlić81′
MenjavaSobočan /  Frančić84′
Žiga Fajdiga87′
Tine Sobočan87′
Hunor Levente Varga87′
Demir Sejdinović92′
Bruno Šimunković94′

SODNIKI

Prelog Blaž (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Pišek Rok (2. pomoč)
U19 – Nafta 1903 – Šampion
1. krog | PC Poljana, Velika Polana | 29.08.2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik trenerja: István Hermán

REZULTAT  TEKME: 1:6

PRVA POSTAVA

1Miha NovakK V
3Matej Mihaljuš
4David Partlić
7Lovro Koščak
8David Jožef Horvath
9Matej Mezga
10Niko Frančić
11Bruno Šimunković
13Dino Murković
19Jan Plej
95Josip Žganec

REZERVNI IGRALCI

12Luka AndrašecV
2Borna Škrobar
6Rene Jaušovec
17Tine Sobočan
20Nik Sakelšek

ZADETKI TEKME

Luka Jelen0 : 124′
Lovro Koščak1 : 150′
Grega Golob1 : 253′
Andraž Zupanc1 : 360′
Luka Vengust1 : 475′
Nik Pušnik1 : 583′
Sven Goronja1 : 686′

DOGODKI

Grega Golob16′
MenjavaVengust /  Kužner46′
MenjavaŽula /  Husikić46′
MenjavaGoronja /  Jelen63′
MenjavaKocijan /  Rakar69′
MenjavaSobočan /  Mihaljuš69′
MenjavaŠkrobar /  Mezga69′
MenjavaJaušovec /  Žganec73′
MenjavaFrece /  Žužek75′
MenjavaSakelšek /  Murković84′

SODNIKI

Glažar Teo (glavni sodnik), Lovrec Leon (1. pomoč), Vuletić Majcen Niko (2. pomoč)