Selekcija U19 2020/21

ODIGRANE TEKME 2 SLOVENSKE MLADINSKE LIGE 2020/2021

Zaradi poslabšanih epidemioloških razmer se do preklica prekinja, oziroma ne dovoljuje nadaljevanje treningov in tekmovanj vseh mladinskih selekcij.  O nadaljevanju tekmovanj vas bomo sproti obveščali na naši spletni strani.
  • 8.KROG – 2.SML – 2020/21
    8.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020
  • 7.KROG – 2.SML – 2020/21
    7.KROG – 2.SML – 2020/21
    Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020
  • 6.KROG – 2.SML – 2020/21
    6.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020
  • 5.KROG – 2.SML – 2020/21
    5.KROG – 2.SML – 2020/21
    Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020
  • 4.KROG – 2.SML – 2020/21
    4.KROG – 2.SML – 2020/21
    Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020
  • 3.KROG – 2.SML – 2020/21
    3.KROG – 2.SML – 2020/21
    NK Nafta - NK Dravograd - 12.09.2020
  • 2.KROG – 2.SML – 2020/21
    2.KROG – 2.SML – 2020/21
    Šmartno 1928 - Nafta 1903 | 5.september 2020
  • U19 – Nafta 1903 – Šampion
    U19 – Nafta 1903 – Šampion
    1. krog | PC Poljana, Velika Polana | 29.08.2020
8.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - ONŠ Hajdina | Sobota, 17.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  4:0


PRVA POSTAVA

1 Miha Novak K V
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
6 Rene Jaušovec
7 Lovro Koščak
8 David Jožef Horvath
9 Matej Mezga
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
19 Jan Plej
20 Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

10 Niko Frančić V
17 Tine Sobočan
18 Nik Sakelšek
23 Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Lovro Koščak 1 : 0 19′
Filip Vidovič (ag) 2 : 0 40′
Lovro Koščak 3 : 0 72′
Bruno Šimunković 4 : 0 77′

DOGODKI

Tilen Rajh 38′
Menjava Ivančič /  Krajnc 46′
Menjava Pišek Svenšek /  Ostroško 46′
Menjava Sakelšek /  Jaušovec 64′
Menjava Frančić /  Mezga 64′
Luka Pišek Svenšek 66′
Jan Plej 66′
Menjava Žirovnik /  Zupanič 68′
Menjava Sobočan /  Martinjaš 75′
Menjava Varga /  Šimunković 78′
Menjava Glažar /  Bojnec 80′

SODNIKI

Kocbek Tilen (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Misja Tjaša (2. pomoč)

7.KROG – 2.SML – 2020/21
Kety Emmi Bistrica - Nafta 1903 | Nedelja, 11.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:1


PRVA POSTAVA

1 Luka Andrašec V
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
7 Lovro Koščak
8 David Jožef Horvath K
9 Matej Mezga
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
18 Nik Sakelšek
19 Jan Plej
20 Erik Glogovec

REZERVNI IGRALCI

12 Miha Novak V
6 Rene Jaušovec
17 Tine Sobočan
23 Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Zal Zanič 1 : 0 44′
Žan Košir 2 : 0 76′
Dino Murković 2 : 1 76′

DOGODKI

Rožle Slaček 43′
Menjava Albreht /  Zanič 52′
Menjava Sobočan /  Glogovec 68′
Menjava Varga /  Mihaljuš 68′
Menjava Pečovnik /  Glinšek 78′
Matija Pečovnik 82′

SODNIKI

Hrvacki Jure (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Grubelnik Matic (2. pomoč)
6.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - Miklavž | Sobota, 3.oktober 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:1


PRVA POSTAVA

1 Luka Andrašec V
2 Borna Škrobar
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
8 David Jožef Horvath K
9 Matej Mezga
10 Niko Frančić
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
19 Jan Plej
20 Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12 Miha Novak V
6 Rene Jaušovec
17 Tine Sobočan
18 Nik Sakelšek
23 Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Nino Franci 0 : 1 82′

DOGODKI

Žak Jesenik 62′
Menjava Bubnič /  Miložič 67′
Borna Škrobar 75′
Menjava Pahernik /  Franci 83′
Menjava Sakelšek /  Murković 86′
Menjava Varga /  Mezga 86′
Menjava Gabor /  Jesenik 87′
David Partlić 91′
Menjava Kocbek /  Družovec 92′

SODNIKI

Skornšek Črt (glavni sodnik), Sedlarevič Nikodin (1. pomoč), Vašl Patrik (2. pomoč)
5.KROG – 2.SML – 2020/21
Nafta 1903 - Jarenina | Nedelja, 27.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:1


PRVA POSTAVA

1 Luka Andrašec V
2 Borna Škrobar
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
7 Lovro Koščak
8 David Jožef Horvath K
9 Matej Mezga
10 Niko Frančić
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
20 Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12 Miha Novak V
6 Rene Jaušovec
17 Tine Sobočan
18 Nik Sakelšek
23 Hunor Levente Varga

ZADETKI TEKME

Niko Frančić 1 : 0 33′
Lucas Lukić 1 : 1 36′
Lovro Koščak 2 : 1 60′

DOGODKI

David Partlić 20′
Menjava Zlatoper Dobrijević /  Fajs 46′
Lucas Lukić 54′
Nik Šenveter 68′
Dino Murković 72′
Menjava Černelič /  Dolšak 73′
Menjava Jaušovec /  Škrobar 74′
Luka Andrašec 74′
Menjava Varga /  Mezga 77′
Menjava Sobočan /  Frančić 83′
Lovro Koščak 84′
Menjava Sakelšek /  Koščak 90′
Nal Dolenc 90′

SODNIKI

Kapun Matej (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Gabor Jožef (2. pomoč)
4.KROG – 2.SML – 2020/21
Vipoll Veržej - Nafta 1903 | Nedelja, 20.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  0:1


PRVA POSTAVA

33 Primož Kocet V
3 Marcel Ritlop
4 marsel Škraban
5 Niko Lesjak
6 Gašper Hozjan K
8 Jure Kokol
10 Blaž Ozbetič
14 Žiga Lukač
18 Filip Jakšič
20 David Škalič
21 Tristan Trajbarič

REZERVNI IGRALCI

12 Filip Vohar V
2 Tilen Šemrl
7 Vito Golinar
9 Niko Bauer
11 Luka Časar
17 Luka Bernad

ZADETKI TEKME

Matej Mezga 0 : 1 77′

DOGODKI

Blaž Ozbetič 32′
Menjava Šemrl /  Ritlop 56′
Tilen Šemrl 59′
Menjava Časar /  Kokol 61′
Menjava Sobočan /  Jaušovec 74′
Menjava Varga /  Mezga 79′
Menjava Bernad /  Škalič 84′
Jan Plej 87′
Hunor Levente Varga 88′
Menjava Sakelšek /  Frančić 89′
Filip Jakšič 89′
Jan Plej 89′

SODNIKI

Založnik Vito (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ramšak Denis (2. pomoč)
3.KROG – 2.SML – 2020/21
NK Nafta - NK Dravograd - 12.09.2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  1:5


PRVA POSTAVA

1 Edo Topolnjak V
2 Borna Škrobar
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
7 Lovro Koščak
8 David Jožef Horvath K
9 Matej Mezga
10 Niko Frančić
13 Dino Murković
19 Jan Plej
20 Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

6 Rene Jaušovec
17 Tine Sobočan
23 Hunor Levente Varga
95 Josip Žganec

ZADETKI TEKME

Klemen Kozjak 0 : 1 14′
Anže Izak 0 : 2 23′
Nejc Čavnik 0 : 3 53′
Klemen Kozjak 0 : 4 81′
Lovro Koščak 1 : 4 84′
Nejc Obretan 1 : 5 88′

DOGODKI

Anže Izak 45′
Menjava Žganec  /  Škrobar 46′
Josip Žganec 47′
Dejan Jevšnik 49′
Menjava Založnik /  Jevšnik 60′
Menjava Krebs /  Čavnik 63′
Menjava Varga /  Mezga 79′
Menjava Sobočan /  Frančić 79′
Menjava Jaušovec /  Horvath 80′
Menjava Podlesnik /  Kozjak 83′
Menjava Pšeničnik /  Vrabič 86′
Menjava Terpotec /  Pori 86′

SODNIKI

Kocbek Tilen (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Misja Tjaša (2. pomoč)

2.KROG – 2.SML – 2020/21
Šmartno 1928 - Nafta 1903 | 5.september 2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik: István Hermán


REZULTAT TEKME:  2:2


PRVA POSTAVA

1 Miha Novak K V
2 Borna Škrobar
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
7 Lovro Koščak
10 Niko Frančić
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
15 Matej Mezga
19 Jan Plej
20 Antonio Martinjaš

REZERVNI IGRALCI

12 Luka Andrašec V
6 Rene Jaušovec
8 David Jožef Horvath
17 Tine Sobočan
18 Nik Sakelšek
23 Hunor Levente Varga
95 Josip Žganec

ZADETKI TEKME

Borna Škrobar 0 : 1 39′
Niko Frančić 0 : 2 41′
Dino Murković (ag) 1 : 2 71′
Demir Sejdinović 2 : 2 90′

DOGODKI

Menjava Primožič /  Pesjak 46′
Menjava Matošević /  Podhovnik 50′
Menjava Varga /  Mezga 51′
Menjava Horvath /  Škrobar 56′
Menjava Sejdinović /  Vasle 60′
Menjava Žganec  /  Koščak 68′
Menjava Muršič /  Pečovnik 70′
Menjava Jurinec /  Rojnik 77′
David Partlić 81′
Menjava Sobočan /  Frančić 84′
Žiga Fajdiga 87′
Tine Sobočan 87′
Hunor Levente Varga 87′
Demir Sejdinović 92′
Bruno Šimunković 94′

SODNIKI

Prelog Blaž (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Pišek Rok (2. pomoč)
U19 – Nafta 1903 – Šampion
1. krog | PC Poljana, Velika Polana | 29.08.2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik trenerja: István Hermán

REZULTAT  TEKME: 1:6

PRVA POSTAVA

1 Miha Novak K V
3 Matej Mihaljuš
4 David Partlić
7 Lovro Koščak
8 David Jožef Horvath
9 Matej Mezga
10 Niko Frančić
11 Bruno Šimunković
13 Dino Murković
19 Jan Plej
95 Josip Žganec

REZERVNI IGRALCI

12 Luka Andrašec V
2 Borna Škrobar
6 Rene Jaušovec
17 Tine Sobočan
20 Nik Sakelšek

ZADETKI TEKME

Luka Jelen 0 : 1 24′
Lovro Koščak 1 : 1 50′
Grega Golob 1 : 2 53′
Andraž Zupanc 1 : 3 60′
Luka Vengust 1 : 4 75′
Nik Pušnik 1 : 5 83′
Sven Goronja 1 : 6 86′

DOGODKI

Grega Golob 16′
Menjava Vengust /  Kužner 46′
Menjava Žula /  Husikić 46′
Menjava Goronja /  Jelen 63′
Menjava Kocijan /  Rakar 69′
Menjava Sobočan /  Mihaljuš 69′
Menjava Škrobar /  Mezga 69′
Menjava Jaušovec /  Žganec 73′
Menjava Frece /  Žužek 75′
Menjava Sakelšek /  Murković 84′

SODNIKI

Glažar Teo (glavni sodnik), Lovrec Leon (1. pomoč), Vuletić Majcen Niko (2. pomoč)
X