ČLANSKA EKIPA 2020/21

ODIGRANE TEKME 2.SNL SEZONA 2020/2021

  • 12. KROG 2.SNL 2020-2021
    12. KROG 2.SNL 2020-2021
    Nafta 1903 | Rudar Velenje Sreda, 24 marec 2021
  • 13. KROG 2.SNL 2020-2021
    13. KROG 2.SNL 2020-2021
    Triglav Kranj | Nafta 1903 | Nedelja, 21 marec 2021
  • 11. KROG 2.SNL 2020-2021
    11. KROG 2.SNL 2020-2021
    Kalcer Radomlje | Nafta 1903 | Sobota, 10.oktober 2020
  • 10. KROG 2.SNL 2020-2021
    10. KROG 2.SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Jadran Dekani | Sobota, 3.oktober 2020
  • 9. KROG 2.SNL 2020-2021
    9. KROG 2.SNL 2020-2021
    Roltek Dob - Nafta 1903 | Sobota, 26.september 2020
  • 8. KROG 2.SNL 2020-2021
    8. KROG 2.SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Brežice Terme Čatež | Nedelja, 20.september 2020
  • 7. KROG 2.SNL 2020-2021
    7. KROG 2.SNL 2020-2021
    Šmartno 1928 - Nafta 1903 | Sreda, 16.september 2020
  • 6. KROG 2.SNL 2020-2021
    6. KROG 2.SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Vitanest Bilje | Sobota, 12.september 2020
  • 5. KROG 2.SNL 2020-2021
    5. KROG 2.SNL 2020-2021
    Krka - Nafta 1903 | Sobota, 5.september 2020
  • 4. KROG 2SNL 2020-2021
    4. KROG 2SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Beltinci Klima Tratnjek | Sobota, 29.avgust 2020
  • 3. KROG 2SNL 2020-2021
    3. KROG 2SNL 2020-2021
    Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 | Sobota, 22.avgust 2020
  • 2. KROG 2SNL 2020-2021
    2. KROG 2SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Primorje eMundia | Sobota, 15.avgust 2020
  • 1. KROG 2SNL 2020-2021
    1. KROG 2SNL 2020-2021
    Nafta 1903 - Krško | Sreda, 12.avgust 2020
12. KROG 2.SNL 2020-2021
Nafta 1903 | Rudar Velenje Sreda, 24 marec 2021

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak K
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Bruno Šimunković
92 Jan Plej
99 Vedran Vinko
NK Rudar Velenje
13 Matej Radan V
4 David Kašnik K
5 Kristijan Barič
7 Denis Tubić
9 Milos Jovicic
10 Leon Črnčič
11 Nace Koprivnik
17 Adel Halilović
19 Mateo Panadić
25 Gašper Hrovat
28 Sandro Jovanović
Rezervni igralci
22 Kristijan Sekulić V
2 Gašper Jovan
15 Tim Turinek
18 Pavel Vižintin
21 Tom Žurga
30 Amadej Vošnjak
39 Dem Pljava
Trener
Dejan Dončič
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Bojan Tkalčič
Zadetki
Gašper Hrovat 0 : 1 44′
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 1 78′
Tom Žurga 1 : 2 92′
Dogodki
Milos Jovicic 46′
Gašper Hrovat 57′
Menjava Žurga /  Črnčič 63′
Adel Halilović 64′
Menjava Vinko /  Haljeta 65′
David Kašnik 65′
Menjava Vošnjak /  Panadić 74′
Rok Pirtovšek 82′
Menjava Drk /  Szabó 85′
Menjava Turinek /  Barič 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke

13. KROG 2.SNL 2020-2021
Triglav Kranj | Nafta 1903 | Nedelja, 21 marec 2021

REZULTAT TEKME:  1:1

Triglav Kranj
25 Rok Vodišek V
3 Luka Brkić
4 Veron Šalja
9 Mark Čeh
10 Adam Jakupovič
11 Qendrim Hasanaj
19 Luka Vuković
21 Matic Kopač
23 Žan Kumer K
55 Janko Ivetić
78 Aleks Zlatkov
Rezervni igralci
12 Adam Alagić V
8 Nejc Skok Jekovec
16 Gašper Udovič
18 Albin Ahmetaj
20 Tim Idrizi
30 Momir Bojić
90 Tony Livančić
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak K
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko
Rezervni igralci
22 Ožbej Kisovec V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
25 Bruno Šimunković
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
92 Jan Plej
Trener
Boštjan Miklič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Božo Kondić
Zadetki
Albin Ahmetaj 1 : 0 55′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 1 60′
Dogodki
Tim Židan 53′
Menjava Ahmetaj /  Hasanaj 54′
Jaka Bizjak 58′
Menjava Ubochioma /  Vinko 59′
Menjava Livančić /  Kopač 63′
Luka Brkić 65′
Mark Čeh 74′
Luka Vuković 74′
Žan Kumer 77′
Menjava Skok Jekovec /  Jakupovič 78′
Menjava Udovič /  Čeh 78′
Menjava Bojić /  Zlatkov 78′
Dominik Drk 85′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke

11. KROG 2.SNL 2020-2021
Kalcer Radomlje | Nafta 1903 | Sobota, 10.oktober 2020

REZULTAT TEKME:  3:1

Kalcer Radomlje
1 David Šugić V
2 Zvonimir Blaić
5 Rok Jazbec
7 Oliver Kregar
8 Sandi Nuhanović
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
13 Jaka Ihbeisheh
15 Anže Pišek
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
16 Žan Nikolić
19 Robi Jakovljević
33 Anis Đuzić
39 Mark Golob
44 Lenart Brolih
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan
Trener
Oskar Drobne
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Sacha Varga 1 : 0 4′
Oliver Kregar 2 : 0 23′
Jaka Bizjak 2 : 1 72′
Žan Nikolić 3 : 1 92′
Dogodki
Bence Szabó 27′
Menjava Novinič /  Szabó 46′
Luka Guček 62′
David Šugić 66′
Menjava Nikolić /  Kregar 67′
Rok Pirtovšek 68′
Menjava Zabukovnik /  Pišek 77′
Gergő Bolla 87′
Menjava Golob /  Cerar 88′
Menjava Jakovljević /  Nuhanović 88′
Menjava Brolih /  Blaić 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

10. KROG 2.SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Jadran Dekani | Sobota, 3.oktober 2020

REZULTAT TEKME:  8:0

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
18 Bence Szabó
20 Roland Paku K
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
13 Kevin Körmendi
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko
Jadran Dekani
1 Alen Jurca V
4 Aleksander Močić
5 Gal Zorko
7 Rene Šolaja
11 Matjaž Babič K
13 Mark Florenin Klavora
15 Rok Jakomin
19 Tadej Zonta
23 Rene Piciga
26 Rok Frešer
27 Maj Mittendorfer
Rezervni igralci
12 Igor Nenezić V
2 Dino Hot
3 Erik Peroša
10 Marcel Kene
16 Deni Šop
18 Žiga Perhavec
20 Jovan Koprivica
Trener
Dejan Dončič
Trener
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Bence Szabó 1 : 0 17′
Jaka Bizjak (11m) 2 : 0 41′
Stjepan Oštrek 3 : 0 46′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 0 51′
Vedran Vinko 5 : 0 64′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 6 : 0 73′
Stjepan Oštrek 7 : 0 74′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 8 : 0 90′
Dogodki
Stjepan Oštrek 6′
Roland Paku 25′
Menjava Perhavec /  Babič 26′
Rene Piciga 48′
Menjava Peroša /  Zonta 55′
Menjava Kene /  Piciga 55′
Menjava Vinko /  Bizjak 60′
Menjava Drk /  Szabó 60′
Menjava Pozsgai /  Haljeta 69′
Menjava Zagorec /  Paku 69′
Menjava Koprivica /  Šolaja 71′
Menjava Hot /  Jakomin 71′
Menjava Pirtovšek /  Bolla 73′
Aleksander Močić 88′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

9. KROG 2.SNL 2020-2021
Roltek Dob - Nafta 1903 | Sobota, 26.september 2020

REZULTAT TEKME:  4:4

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
2 Žiga Avbelj
5 Kristijan Šipek
14 Benjamin Markuš
18 Albert Račić K
19 Denis Petrovič
20 Matevž Femec
21 Dino Zenković
23 Domen Jugovar
24 Tadej Rems
25 Miha Vrhovnik
Rezervni igralci
12 Gašper Tratnik V
7 Nick Hanik Horvat
9 Luka Hren
10 Simon Gregorin
17 Klemen Kunstelj
22 Denis Tubić
29 Anže Sojer
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
10 Stjepan Oštrek
25 Adam Zagorec
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Trener
Simon Sešlar
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Dejan Vivod
Zadetki
Denis Petrovič 1 : 0 15′
Vedran Vinko 1 : 1 31′
Denis Petrovič 2 : 1 33′
Roland Paku 2 : 2 42′
Dino Zenković 3 : 2 52′
Benjamin Markuš 4 : 2 62′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 3 74′
Stjepan Oštrek 4 : 4 79′
Dogodki
Tadej Pirtovšek 2′
Gergő Bolla 8′
Menjava Ubochioma /  Vinko 58′
Menjava Rebernik /  Pirtovšek 58′
Menjava Oštrek  /  Szabó 58′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 59′
Menjava Hren /  Zenković 69′
Menjava Tubić /  Femec 69′
Menjava Židan /  Körmendi 69′
Luka Hren 84′
Tadej Rems 86′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

8. KROG 2.SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Brežice Terme Čatež | Nedelja, 20.september 2020

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
18 Bence Szabó
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Domagoj Hasan
5 Andraž Lipec
7 Ester Sokler
8 Žiga Jurečič
10 Tin Martić
20 Agon Pajaziti
22 David Božič
23 Matic Predanič
24 Filip Sivonjić
25 Marko Felja K
Rezervni igralci
77 Arne Lovše V
9 Žiga Ribič
11 Jakob Judež
14 Robert Drugovič
18 Timotej Rešetič
21 Albert Aliji
93 Primož Vidmar
Trener
Dejan Dončič
Trener
Rok Zorko
Sodnik
Marko Lacković
Zadetki
Matic Predanič 0 : 1 17′
Nermin Haljeta 1 : 1 46′
Ester Sokler (11m) 1 : 2 85′
Dogodki
Tim Židan 14′
Gergő Bolla 16′
Tin Martić 17′
Menjava Judež /  Jurečič 58′
Nermin Haljeta 59′
Domagoj Hasan 65′
Menjava Szabó /  Paku 66′
Menjava Rešetič /  Pajaziti 66′
David Božič 68′
Menjava Vinko /  Bizjak 70′
Kevin Körmendi 76′
Menjava Drugovič /  Predanič 77′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

7. KROG 2.SNL 2020-2021
Šmartno 1928 - Nafta 1903 | Sreda, 16.september 2020

REZULTAT TEKME:  0:10

Šmartno 1928
12 Žan Verdev V
2 Žiga Pesjak
3 Blaž Verhovšek
5 Alen Bukšek
6 Kristijan Barič
8 Matjaž Trop K
10 Rok Melavc
13 Matevž Križnik
14 Luka Danijel
18 David Hrastnik
19 David Trap
Rezervni igralci
1 Rok Grašič V
4 Gal Zabukovnik
7 Ardit Vezaj
11 Mario Purnat
15 Jan Pavič Kac
17 Matic Funtek
20 Žan Kopušar
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Nermin Haljeta
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
19 Gergő Bolla
20 Roland Paku
24 Meshack Izuchukwu Ubochioma
92 Tim Židan
Rezervni igralci
22 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
8 Dominik Drk
18 Bence Szabó
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
99 Vedran Vinko
Trener
Igor Fenko
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Bojan Tkalčič
Zadetki
Jaka Bizjak (11m) 0 : 1 16′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 0 : 2 19′
Jaka Bizjak 0 : 3 27′
Jaka Bizjak 0 : 4 28′
Nermin Haljeta 0 : 5 43′
Jaka Bizjak 0 : 6 53′
Lucian Pozsgai 0 : 7 59′
Nermin Haljeta 0 : 8 67′
Vedran Vinko 0 : 9 76′
Nermin Haljeta 0 : 10 89′
Dogodki
Rok Melavc 1′
Matjaž Trop 15′
Menjava Szabó /  Novinič 46′
Menjava Vinko /  Ubochioma 46′
Menjava Zabukovnik /  Trop 56′
Menjava Purnat /  Bukšek 56′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 57′
Menjava Zagorec /  Oštrek 57′
Menjava Drk /  Paku 57′
Menjava Pavič Kac /  Verhovšek 62′
Menjava Kopušar /  Danijel 81′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

6. KROG 2.SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Vitanest Bilje | Sobota, 12.september 2020

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Miha Novak V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
92 Mateo Šupljika
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Vitanest Bilje
22 Matija Radikon V
5 Luka Batič
7 Danijel Šturm
10 Nejc Doplihar K
15 Matic Slavec
17 Tin Matić
19 Kevin Humar
20 Abel Marc
24 Luka Žižmond
29 Thomas Breganti
33 Franci Perko
Rezervni igralci
1 Jure Lipičar V
3 Luka Polanc
6 Mark Brešan
9 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
23 Nik Bučinel
28 Matija Pušnar
Trener
Dejan Dončič
Trener
Marin Mikac
Sodnik
Roman Glažar
Zadetki
Mitja Novinič 1 : 0 19′
Stjepan Oštrek 2 : 0 69′
Tin Matić (11m) 2 : 1 79′
Dogodki
Menjava Štrukelj /  Breganti 60′
Gergő Bolla 66′
Kevin Humar 73′
Menjava Koron /  Doplihar 74′
Menjava Pušnar /  Marc 74′
Nejc Doplihar 74′
Menjava Vinko /  Ubochioma 75′
Menjava Zagorec /  Oštrek 88′
Menjava Pozsgai /  Bizjak 92′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

5. KROG 2.SNL 2020-2021
Krka - Nafta 1903 | Sobota, 5.september 2020

REZULTAT TEKME:  1:1

Krka
31 Denis Pintol V
5 Marko Bedek
7 Nejc Filipčič
8 Marko Dušak K
16 Lovro Vrandečič
17 Žiga Kastrevec
19 Miha Vidmar
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
28 Kaheem Anthony Parris
44 Luka Vešner Tičić
Rezervni igralci
22 Jure Ribič V
9 Marko Brekalo
11 Jan Novak
14 Ivan Brekalo
24 Darko Hrka
33 Luka Jakopović
55 Ognjen Bubnjević
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič K
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
88 Tim Židan
95 Dániel Fekete
99 Vedran Vinko
Trener
Zoran Zeljković
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Marko Podgoršek
Zadetki
Nermin Haljeta 0 : 1 65′
Luka Vešner Tičić 1 : 1 79′
Dogodki
Jaka Bizjak 15′
Menjava Vinko /  Bizjak 46′
Roland Paku 46′
Rok Pirtovšek 54′
Menjava Brekalo /  Kastrevec 60′
Menjava Brekalo /  Vidmar 70′
Menjava Hrka /  Filipčič 70′
Marko Brekalo 74′
Stjepan Oštrek 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

4. KROG 2SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Beltinci Klima Tratnjek | Sobota, 29.avgust 2020

REZULTAT TEKME:  4:1

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
8 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
10 Luka Marič
16 Luka Sočič
18 Jan Kristl
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
25 Nik Mršič
30 Vito Mörec
Rezervni igralci
13 Dejan Nemec V
2 Aljoša Šipoš
8 Luka Pihler
17 Samo Žalik
19 Ivo Balažic
26 Aleksandar Zeljković
27 Mateo Verunica
Trener
Dejan Dončič
Trener
Radovan Karanović
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 3′
Vedran Vinko (11m) 2 : 0 6′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 3 : 0 49′
Mitja Mauko 3 : 1 60′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 1 80′
Dogodki
Menjava Zeljković /  Maučec 46′
Menjava Haljeta /  Vinko 61′
Menjava Verunica /  Mauko 64′
Menjava Balažic /  Zorman 69′
Aleksandar Zeljković 74′
Nermin Haljeta 74′
Menjava Pihler /  Kuzma 83′
Menjava Žalik /  Marič 83′
Menjava Drk /  Oštrek 87′
Menjava Pozsgai /  Ubochioma 87′
Rok Pirtovšek 89′
Menjava Pirtovšek /  Židan 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

3. KROG 2SNL 2020-2021
Fužinar Vzajemci - Nafta 1903 | Sobota, 22.avgust 2020

REZULTAT TEKME:  1:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
3 Marko Malešević
7 Matej Potokar
10 Nik Fasvald
11 Edi Horvat
12 Roko Prša
16 Sandi Ćoralić
21 Kan Kovač
22 Žan Florjanc
25 Tadej Trdina K
45 Ioannis Tsivelekidis
Rezervni igralci
1 Anže Verbovšek V
5 Jur Driessen
18 Matic Pipuš
23 Nik Krebs
32 Anže Turičnik
73 Anže Veronik Soldo
99 Filip Jauk
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
24 Meshack Izuchukwu Ubochioma
26 Stjepan Oštrek
29 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
8 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
40 Nermin Haljeta
50 Tadej Pirtovšek
Trener
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Tadej Trdina 1 : 0 12′
Nermin Haljeta 1 : 1 84′
Dogodki
Roko Prša 45′
Menjava Haljeta /  Vinko 46′
Matej Potokar 56′
Rok Pirtovšek 62′
Edi Horvat 68′
Tilen Marčič 72′
Menjava Pipuš /  Ćoralić 76′
Menjava Driessen /  Prša 83′
Menjava Jauk /  Fasvald 86′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

2. KROG 2SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Primorje eMundia | Sobota, 15.avgust 2020

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
12 Marko Galoši V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
1 Florijan Raduha V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
Primorje eMundia
22 Januš Štrukelj V
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
11 Matic Zavnik
13 Jani Curk
14 Žan Leban
15 Haris Dedić
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
24 Jaka Kuraj
25 Matija Škarabot
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Kopatin
9 Tine Kočevar
12 Grega Debenjak
17 Žan Luka Kocjančič
18 Leon Kodermac
20 Žan Nešić
Trener
Dejan Dončič
Trener
Andrej Komac
Sodnik
Dejan Vivod
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 23′
Gergő Bolla 2 : 0 51′
Dogodki
Menjava Kocjančič /  Škarabot 13′
Kevin Körmendi 35′
Menjava Debenjak /  Kodermac 46′
Menjava Kodermac /  Zavnik 46′
Menjava Drk /  Oštrek 66′
Anže Kuraj 71′
Žan Leban 77′
Žan Luka Kocjančič 81′
Menjava Fekete /  Ubochioma 82′
Dominik Drk 87′
Menjava Kopatin /  Kuraj 88′
Menjava Kočevar /  Kuraj 88′
Menjava Pozsgai /  Vinko 88′
Dániel Fekete 89′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

1. KROG 2SNL 2020-2021
Nafta 1903 - Krško | Sreda, 12.avgust 2020

REZULTAT TEKME:  2:0

Nafta 1903
12 Marko Galoši V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
50 Tadej Pirtovšek
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
5 Lukas Magdič
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
88 Tim Židan
95 Dániel Fekete
Krško
1 Matko Kramer V
5 Omar Kočar
9 Luka Anković
10 David Žabec
17 Toni Brezina
20 Luka Radić
21 Pedro Henrique Estumano da Costa
22 Zvonko Pamić K
27 Martin Vrdoljak
28 Saša Domić
93 Ivan Pranjić
Rezervni igralci
12 Ožbej Kisovec V
3 Mateo Smiljanić
13 Gabriel Budimir
39 Matic Mrvič
77 David Fortuna
81 Luka Brkić
99 Antonio Đurić
Trener
Dejan Dončič
Trener
Iztok Kapušin
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 50′
Jaka Bizjak 2 : 0 84′
Dogodki
Rok Pirtovšek 43′
Menjava Đurić /  Vrdoljak 46′
Menjava Mrvič /  Anković 56′
Menjava Budimir /  Estumano da Costa 76′
Saša Domić 80′
David Žabec 86′
Menjava Fekete /  Vinko 87′
Menjava Zagorec /  Paku 90′

Dončič Dejan – Glavni trener
Stegne Anže – Pomočnik trenerja
Szunyog Attila – Zdravnik
Torma Nuša – Oseba medicinske stroke
Šeliga Aleksander – Uradni predstavnik kluba

X