Tekma pred nami
  • Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
    Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23

NAPOVEDNIK TEKEM MLADINSKEGA PROGRAMA

NAFTA 1903 - KRKA

00Dni00Ur00Min

15. krog | Lendava,
Športni park Lendava
26.11.2022 ob 13:30

Tekme pred nami
Odigrane tekme
LESTVICA
Nafta 1903 - Klubske novičke

Sklic redne seje Zbora članov ND Lendava 1903

Lendava, 20.11.2022 Sklic redne seje Zbora članov ND Lendava 1903 V A B I L O   Na podlagi 23.člena

1.SKL: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

Naši fantje so v 14.krogu 1.SKL v Kidričevem proti NKBM Aluminij zabeležili zmago z rezultatom 4:5. Čestitamo na dosežku in

1.SML: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

Mladinska selekcija je v 14.krogu 1.SML na srečanju NKBM Aluminij – Nafta 1903 izgubila tekmo z rezultatom 3:2. Strelca golov

U13 – Šesta zaporedna zmaga

Včeraj se je na umetni travi v Lendavi odigrala prvenstvena tekma U13 med ekipama Nafte in gostujočo ekipo iz Odrancev.

1.SML: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (3:0)

Mladinska selekcija Nafte 1903 je v Športnem parku Radomlje izgubila srečanje 13.kroga 1.SML proti ekipi Radomelj z rezultatom 3:0 PRVA

1.SKL: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (2:2)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 13.kroga 1.SKL proti ekipi Kalcer Radomlje končala tekmo z neodločenim rezultatom 2:2. Strelca
Nafta 1903

Krka – Nafta 1903 (2:1)

17. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma NK Krka – NK Nafta 1903 REZULTAT: 2:1 POLČAS: 1:1 Stadion Portoval Novo mesto 19.11.2022

Nafta 1903 – Primorje (2:4)

16. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma NK Nafta 1903 – Primorje REZULTAT: 2:4 POLČAS: 0:2  Lendava, Športni park Lendava 13.11.2022 Končni

Nafta 1903 – Vitanest Bilje (2:2)

15. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma NK Nafta 1903 – Vitanest Bilje REZULTAT: 2:2 POLČAS: 2:2  Lendava, Športni park Lendava 04.11.2022

Roltek Dob – Nafta 1903 (1:2)

14. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma Roltek Dob – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:2 POLČAS: 0:1 Dob, Športni park Dob 30.10.2022

Nafta 1903 – Jadran Dekani 1:1

13. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma NK Nafta 1903 – Jadran Dekani REZULTAT: 1:1 POLČAS: 1:0  Lendava, Športni park Lendava 22.10.2022

Beltinci – Nafta 1903 4:3

12. KROG 2.SNL Prvenstvena tekma Beltinci Klima Tratnjek – NK Nafta 1903 REZULTAT: 4:3 POLČAS: 2:1 Beltinci, Športni park Beltinc
Nafta 1903

NAŠA EKIPA TRENUTNO ŠTEJE

0
23

ČLANSKIH IGRALCEV

0
14

TRENERJEV

0
8

SELEKCIJ

0
191

ČLANOV SELEKCIJ


Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
14. KROG U17 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:5

Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan K V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
7 Staš Kraner
17 Tino Hamler
20 Nik Bek
23 Cene Grbavac
32 Žiga Kosar
44 Oskar Medved
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
11 Anej Veber
16 Nikolas Tomasović
22 Anej Vodan
47 Maričić Jaša
99 Anej Lenart
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Florijan Cirkvenčić
17 Marko Blaž Simonović
19 Leon Valentin Kuzma
21 Dominik Biro
Trener
Trener
Simon Koren
Sodnik
Urban Kresnik
Zadetki
Mitja Kotnik 1 : 0 13′
Rene Leopold 1 : 1 28′
Tian Kosi 1 : 2 38′
Žiga Gonza 1 : 3 41′
Žiga Gonza 1 : 4 60′
Tian Kosi 1 : 5 76′
Anej Veber 2 : 5 82′
Mitja Kotnik 3 : 5 85′
Maričić Jaša 4 : 5 86′
Dogodki
Anej Zupan 15′
Menjava Tomasović /  Gajšek 56′
Menjava Novak /  Taradi 56′
Menjava Jaša /  Grbavac 62′
Nik Bek 66′
Mario Novak 67′
Menjava Vodan /  Bek 78′
Menjava Simonović /  Horvat 78′
Menjava Veber /  Kraner 80′
Menjava Lenart /  Medved 80′
Menjava Cirkvenčić /  Gonza 81′
Menjava Sintič /  Jurović 83′
14. KROG U19 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:2

Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
16 Rene Škerget
18 val Mihalič Rader
19 Nik Hren
21 Anej Dukarić K
85 Rok Schaubach
Rezervni igralci
69 Tomaž Šešo Zafošnik V
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
15 Gašper Cugmas
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mykyta Babenko
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
Trener
Simon Vidovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Luka Časar 0 : 1 16′
val Mihalič Rader 1 : 1 21′
Rene Škerget 2 : 1 22′
Marko Simonič 3 : 1 36′
Silvio Pigac 3 : 2 89′
Dogodki
Menjava Brunec /  Fras 43′
Dino Horvat 55′
Menjava Zorec /  Schaubach 58′
Gabrijel Drk 62′
Menjava Macanović /  Dukarić 65′
Menjava Cugmas /  Hempt 65′
Menjava Horvat /  Zamuda 81′
Menjava Novak /  Rajšp 81′
Menjava Franci /  Škerget 86′
Nik Hren 87′
Kaj Plej 88′
Luka Časar 89′
13. KROG U19 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje | 29.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Kalcer Radomlje
1 Patrik Mesarić K V
2 Nejc Žunec
3 Luka Purkart
4 Diego Gorgiev
5 Alex Čosić
8 David Šćira
9 Luka Jerin
10 Rok Štorman
11 Matej Malenšek
13 Hanan Duraković
18 Stjepan Davidović
Rezervni igralci
6 Jan Rovšek V
7 Vanja Praskalo
14 Val Brvar
15 Fran Janušić
16 Jakob Šere
17 Črt Vuković
22 Uroš Stojnić
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
8 Santino Nikolič K
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
9 Mykyta Babenko
15 Lovro Novak
16 Erazem Kos
Trener
Erik Merdanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Vanja Janković
Zadetki
Rok Štorman (11m) 1 : 0 3′
David Šćira 2 : 0 56′
Luka Jerin 3 : 0 68′
Dogodki
Santino Nikolič 18′
Gabrijel Drk 38′
Marko Furdi 40′
Dino Horvat 58′
Menjava Brvar /  Žunec 60′
David Šćira 61′
Rok Štorman 63′
Menjava Rovšek /  Duraković 65′
Menjava Praskalo /  Šćira 69′
Menjava Novak /  Rajšp 72′
Menjava Stojnić /  Jerin 75′
Menjava Šere /  Purkart 80′
Jaka Bukovec 82′
Menjava Babenko /  Furdi 85′
13. KROG U17 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT | 29.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Kalcer Radomlje
1 Anže Ločnikar K V
2 Mišel Raztresen
3 Sergej Stojanov
4 Matija Volčanšek
6 Tian Marsel
7 Luka Pasutto
8 Roko Mavra
9 Adin Jahić
11 Leo Peranović
13 Maj Kmetič
15 Tarik Hasanić
Rezervni igralci
12 Luka Jelić V
5 Kristian Pernek
14 Alen Muminović
16 Tristan Cizej Miskić
17 Renato Ljubičić
18 Gal Corn
19 Enej Potočnik Slatnar
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
Trener
Dragan Čadikovski
Trener
Simon Koren
Sodnik
Aljoša Markež
Zadetki
Luka Pasutto 1 : 0 44′
Leon Jurović 1 : 1 52′
Tian Kosi 1 : 2 65′
Leo Peranović 2 : 2 84′
Dogodki
Matija Volčanšek 32′
Menjava Novak /  Biro 46′
Menjava Ljubičić /  Volčanšek 55′
Menjava Muminović /  Hasanić 57′
Maj Kmetič 59′
Menjava Cizej Miskić /  Pasutto 68′
Menjava Marinič /  Petrinović 68′
Lan Marinič 72′
Tian Marsel 75′
Sergej Stojanov 85′
Menjava Pernek /  Jahić 86′
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
14. KROG 2.SNL 2022-2023
14. krog | Dob, Športni park Dob | 30.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Roltek Dob
13 Žiga Fermišek V
2 Žiga Avbelj
4 Miha Vrhovnik
5 Kristijan Šipek
7 Luka Gajič
9 Gašper Černe
17 Klemen Kunstelj K
22 Gašper Petek
31 Edvin Krupić
37 Ivan Makovec
38 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Žan Slak V
11 Nejc Levec
15 Til Bračun
21 Dino Zenković
24 Žiga Dajčman
27 Darko Mitrović
58 Jaka Kasnik
66 Tristan Ciglar
77 Jan Cerar
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
10 Stjepan Oštrek
97 Kaj Plej
Trener
Jernej Javornik
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nermin Haljeta 0 : 2 47′
Kristijan Šipek (11m) 1 : 2 76′
Dogodki
Bence Szabó 15′
Miha Vrhovnik 23′
Blaž Urh 39′
Menjava Zenković /  Vrhovnik 46′
Menjava Kasnik /  Kunstelj 50′
Gašper Petek 54′
Menjava Plej /  Fehér 72′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 77′
Menjava Levec /  Krupić 81′
Jaka Kasnik 82′
Nermin Haljeta 84′
Ivan Makovec 86′
Menjava Oštrek  /  Haljeta 88′
Blaž Urh 90′
14. KROG 2.SNL 2022-2023
14. krog | Dob, Športni park Dob | 30.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Roltek Dob
13 Žiga Fermišek V
2 Žiga Avbelj
4 Miha Vrhovnik
5 Kristijan Šipek
7 Luka Gajič
9 Gašper Černe
17 Klemen Kunstelj K
22 Gašper Petek
31 Edvin Krupić
37 Ivan Makovec
38 Tim Židan
Rezervni igralci
12 Žan Slak V
11 Nejc Levec
15 Til Bračun
21 Dino Zenković
24 Žiga Dajčman
27 Darko Mitrović
58 Jaka Kasnik
66 Tristan Ciglar
77 Jan Cerar
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
10 Stjepan Oštrek
97 Kaj Plej
Trener
Jernej Javornik
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nermin Haljeta 0 : 2 47′
Kristijan Šipek (11m) 1 : 2 76′
Dogodki
Bence Szabó 15′
Miha Vrhovnik 23′
Blaž Urh 39′
Menjava Zenković /  Vrhovnik 46′
Menjava Kasnik /  Kunstelj 50′
Gašper Petek 54′
Menjava Plej /  Fehér 72′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 77′
Menjava Levec /  Krupić 81′
Jaka Kasnik 82′
Nermin Haljeta 84′
Ivan Makovec 86′
Menjava Oštrek  /  Haljeta 88′
Blaž Urh 90′
13. KROG 2.SNL 2022-2023
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:1

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
11 Dominik Drk
15 Stjepan Igrec
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
5 Rafael Luka Stojanović
6 Lucas Vranješ
9 Kristijan Meštrić K
13 Mark Florenin Klavora
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Malik Bah
22 Rai Rudonja
36 Rok Ljutić
77 Jakob Cukjati
Rezervni igralci
30 Miloš Medić V
4 Luka Gotovac
7 Noel Bilić
10 Filip Cukjati
16 Mark Žagar
17 Anes Jakupović
20 Aldin Demiri
28 Nik Fortuna
33 David Iličić
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Dávid Zoltán Gergő 1 : 0 15′
Nik Fortuna 1 : 1 82′
Dogodki
Menjava Drk /  Sulejmanović 46′
Menjava Igrec /  Papp 61′
Menjava Brkić /  Fehér 61′
Menjava Bilić /  Meštrić 68′
Menjava Iličić /  Florenin Klavora 68′
Rafael Luka Stojanović 70′
Tadej Zonta 76′
Žan Kumer 76′
Menjava Jakupović /  Cukjati 78′
Menjava Fortuna /  Rudonja 78′
Menjava Gotovac /  Stojanović 78′
13. KROG 2.SNL 2022-2023
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:1

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
11 Dominik Drk
15 Stjepan Igrec
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
5 Rafael Luka Stojanović
6 Lucas Vranješ
9 Kristijan Meštrić K
13 Mark Florenin Klavora
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Malik Bah
22 Rai Rudonja
36 Rok Ljutić
77 Jakob Cukjati
Rezervni igralci
30 Miloš Medić V
4 Luka Gotovac
7 Noel Bilić
10 Filip Cukjati
16 Mark Žagar
17 Anes Jakupović
20 Aldin Demiri
28 Nik Fortuna
33 David Iličić
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Dávid Zoltán Gergő 1 : 0 15′
Nik Fortuna 1 : 1 82′
Dogodki
Menjava Drk /  Sulejmanović 46′
Menjava Igrec /  Papp 61′
Menjava Brkić /  Fehér 61′
Menjava Bilić /  Meštrić 68′
Menjava Iličić /  Florenin Klavora 68′
Rafael Luka Stojanović 70′
Tadej Zonta 76′
Žan Kumer 76′
Menjava Jakupović /  Cukjati 78′
Menjava Fortuna /  Rudonja 78′
Menjava Gotovac /  Stojanović 78′
12. KROG 2.SNL 2022-2023
12. krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče | 16.10.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 4:3

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
21 Tilen Ščernjavič
23 Luka Sočič
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler
99 Robert Čakš
Rezervni igralci
56 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
11 Vito Mörec
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
45 David Đurak
66 Blaž Baligač
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
Trener
Damjan Gajser
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Henrik Nerguti 1 : 0 19′
Robert Čakš 2 : 0 41′
Nermin Haljeta 2 : 1 48′
Stjepan Oštrek (11m) 2 : 2 54′
Gal Grobelnik (11m) 3 : 2 56′
Bence Szabó 3 : 3 63′
David Đurak 4 : 3 87′
Dogodki
Menjava Szabó /  Dinnyés 16′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Novinič /  Kumer 46′
Menjava Igrec /  Florjanc 46′
Menjava Drk /  Brkić 46′
Menjava Sulejmanović /  Zoltán Gergő 46′
Luka Sočič 50′
Stjepan Oštrek 57′
Menjava Kralj /  Čakš 71′
Menjava Mörec /  Kosi 80′
Menjava Hren /  Pihler 84′
Menjava Đurak /  Grobelnik 84′
Barnabás László Fehér 90′
12. KROG 2.SNL 2022-2023
12. krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče | 16.10.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 4:3

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver K V
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
17 Filip Kosi
19 Gal Grobelnik
21 Tilen Ščernjavič
23 Luka Sočič
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
77 Žan Žaler
99 Robert Čakš
Rezervni igralci
56 Dušan Gyergyek V
5 Žan Vidovič
6 Angelo Timotej Rec
10 Luka Hren
11 Vito Mörec
27 Luka Hari
29 Jan Bruno Kralj
45 David Đurak
66 Blaž Baligač
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
7 Dragan Brkić
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
Trener
Damjan Gajser
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Henrik Nerguti 1 : 0 19′
Robert Čakš 2 : 0 41′
Nermin Haljeta 2 : 1 48′
Stjepan Oštrek (11m) 2 : 2 54′
Gal Grobelnik (11m) 3 : 2 56′
Bence Szabó 3 : 3 63′
David Đurak 4 : 3 87′
Dogodki
Menjava Szabó /  Dinnyés 16′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Novinič /  Kumer 46′
Menjava Igrec /  Florjanc 46′
Menjava Drk /  Brkić 46′
Menjava Sulejmanović /  Zoltán Gergő 46′
Luka Sočič 50′
Stjepan Oštrek 57′
Menjava Kralj /  Čakš 71′
Menjava Mörec /  Kosi 80′
Menjava Hren /  Pihler 84′
Menjava Đurak /  Grobelnik 84′
Barnabás László Fehér 90′