NASLEDNJA PRVENSTVENA TEKMA
NkNafta1903-logo

NAFTA 1903 – DRAVINJA

30. krog |  Lendava,
Športni park Lendava
19.05.2024 ob 15.00

00Dni02Ur41Min05Sek
DRAVINJA
  • Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
    Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
  • Lestvica SNL
    Lestvica SNL
Lestvica strelcev 2.SNL

Bončina prvi na lestvici strelcev

Toni Lun Bončina je s 17. goli v sezoni  uvrščen na prvo mesto med strelci 2. SNL.
Čestitamo

NAPREJ NAFTA!!!!

TONI LUN BONČINA

POZICIJA:  Napadalec
ROJEN: 02.12.2002
VIŠINA:  178
TEŽA:  72
ŠT. DRESA:  9
DRŽAVLJANSTVO:  Slovensko

Oštrek drugi na lestvici strelcev

Stjepan Oštrek je z 14. goli v sezoni  uvrščen na drugo mesto med strelci 2. SNL.
Čestitamo

NAPREJ NAFTA!!!!

STJEPAN OŠTREK

POZICIJA:  Vezni igralec
ROJEN: 09.08.1996
VIŠINA:  179
TEŽA:  74,8
ŠT. DRESA:  10
DRŽAVLJANSTVO:  Hrvaško
EON NEXTGEN - NAFTA 1903

1.SML - REZULTAT ZADNJE TEKME

1. SML TEKMA PRED NAMI

DOMŽALE - NAFTA1903

1Dan05Ur11Min

30. krog | Domžale,
Športni park Domžale – igrišče z UT
20.05.2024 ob 17.30

  • 1SML – U19 – Tekme pred nami
    1SML – U19 – Tekme pred nami
    Neodigrane tekme 1.Slovenske mladinske lige
Odigrane tekme

  • Lestvica SML
    Lestvica SML
U15 / U17 - NAFTA 1903

2.SKL - ZADNJA ODIGRANA TEKMA

2. SKL TEKMA PRED NAMI

  • Lestvica 2.SKL
    Lestvica 2.SKL
Odigrane tekme
  • 2SKL – U17 – Tekme pred nami
    2SKL – U17 – Tekme pred nami

U15 - ZADNJA ODIGRANA TEKMA

U15 TEKMA PRED NAMI

  • Lestvica 2.LIGA U15
    Lestvica 2.LIGA U15
Odigrane tekme
  • LIGA U15 – Tekme pred nami
    LIGA U15 – Tekme pred nami
Nafta 1903

NAŠA EKIPA TRENUTNO ŠTEJE

0
30

ČLANSKIH IGRALCEV

0
14

TRENERJEV

0
8

SELEKCIJ

0
191

ČLANOV SELEKCIJ

120 LET NOGOMETA

NK Nafta 1903 praznuje častitljivih 120 let obstoja, ki so zaznamovani s strastjo, predanostjo in športnim duhom. Kot  najstarejši nogometni klub v Sloveniji je Nafta 1903 igrala ključno vlogo pri oblikovanju nogometne kulture in prispevala k lokalni športni dediščini. Zgodovina kluba ponosno odraža trajnostno predanost športu ter povezovanje skupnosti skozi desetletja. Čestitke NK Nafti 1903 ob jubileju, ki simbolizira trdnost, vztrajnost in neprecenljiv prispevek k nogometni zgodovini. NAPREJ NAFTA!!!

NAŠI SPONZORJI
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2023/24
30. krog
Nedelja, 19.maj 2024 | Lendava, Športni park Lendava
Lestvica SNL

Lestvica po 30. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Primorje eMundia29178459
2.Nafta 190329184758
3.Beltinci Klima Tratnjek30175856
4.Gorica30158753
5.Brinje Grosuplje29156851
6.Triglav Kranj301461048
7.Kety Emmi&Impol Bistrica291351144
8.Rudar Velenje291071237
9.Jadran Dekani30991236
10.TKK Tolmin308101234
11.Vitanest Bilje29871431
12.Dravinja29871431
13.Krka29861530
14.Ilirija 191129781429
15.Tabor Sežana29781429
16.Fužinar SIJ Ravne Systems30661824
17.Fužinar Ravne1854919
29. KROG 1.SML 2023-2024
29. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
20 Anej Roman Leljak

Rezervni igralci

12 Maj Škrbič V
2 Nino Peulić
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
21 Dominik Biro
22 David Farkaš
A2S Celje
12 Luka Kolar V
5 Jakob Miklavc
7 Haris Kahvedžić
8 Florjan Jevšenak K
9 Hugo Šelih
10 Ermal Memaj
14 Luka Perković
15 Lovro Turinek
16 Sen Džumhur
17 Timotej Karapandža
21 Janin Petrak

Rezervni igralci

1 Tiijan Zorko V
6 Luka Mladenović
11 Kenan Kurtović
18 Žan Luka Žužek
19 Anej Rizmal
20 Ivano Čančar
Trener
Borut Petkovič
Trener
Spasoje Bulajič
Sodnik
Špeh Jernej Praznik
Zadetki
Jakob Miklavc 0 : 1 3′
Niko Zamuda 1 : 1 16′
Ermal Memaj 1 : 2 38′
Luka Mladenović 1 : 3 58′
Dogodki
Maj Plej 20′
Menjava Mladenović /  Petrak 23′
Hugo Šelih 23′
Menjava Novak /  Gonza 33′
Silvio Pigac 50′
Menjava Vidmajer /  Leljak 59′
Menjava Petrinović /  Rajh 62′
Menjava Žužek /  Miklavc 70′
Menjava Kurtović /  Šelih 76′
Menjava Čančar /  Memaj 76′
Menjava Rizmal /  Perković 76′
Menjava Peulić /  Macanović 76′
Menjava Biro /  Zamuda 82′
Kenan Kurtović 87′
Blaž Sintič 87′
1SML – U19 – Tekme pred nami
Neodigrane tekme 1.Slovenske mladinske lige

30. krog
Ponedeljek, 20.maj 2024 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Lestvica SML
 

Lestvica po 30. krogu 1.SML VZHOD

T Z N P T
1.Maribor29205465
2.Mura29186560
3.A2S Celje29167655
4.Olimpija Ljubljana29167655
5.Brinje Grosuplje301641052
6.Domžale29137946
7.Bravo Mastercard301261242
8.Koper3010101040
9.Kalcer Radomlje291131536
10.Rudar Velenje Korektbau301121735
11.Ilirija Extra-Lux291031633
12.Aluminij29881332
13.Krka29941631
14.Gorica29861530
15.Nafta 190329741825
16.Tabor Sežana29561821
27. KROG 2.SKL 2023-2024
27. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 17.05.2024 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 3:2

Nafta 1903
1 Maj Škrbič V
5 Gergő Tamás
6 Izidor Horvat K
10 Nejc Bencak
11 Anej Mihajlović
14 Edvin Torhač
15 Fabian Novak
17 Jure Veberič
18 Benedek Farkas
19 Val Mandžuka
20 Samo Bauer

Rezervni igralci

2 Domen Pamič
3 Zsombor Markó
4 Lan Gjuran
13 Liam Rok
16 Teo Kirbiš
21 Milán Szilágyi
22 David Žinić
Novogradnje MB Tabor
1 Ruj Rožman V
2 Žiga Čas
4 Vid Breznik Videtič
5 Maks Štorman
7 Gal Mauko
8 Anel Tabaković
9 Tian Pečič
10 Marko Beljić
11 Lukas Zalar
18 Ermal Bajrami
19 Žiga Krašovec

Rezervni igralci

3 Žan Čertalič V
14 Teo Darmopil K
15 Anže Kranjc
17 Mark Buser
20 Vid Benčič
Trener
Trener
Luka Pintarič
Sodnik
Lukas Gregorinčič
Zadetki
Lukas Zalar 0 : 1 33′
Nejc Bencak 1 : 1 38′
Lukas Zalar 1 : 2 50′
Anej Mihajlović 2 : 2 59′
Edvin Torhač 3 : 2 71′
Dogodki
Žiga Čas 34′
Menjava Markó /  Mandžuka 46′
Menjava Rok /  Veberič 46′
Gergő Tamás 52′
Ermal Bajrami 54′
Menjava Čertalič /  Beljić 55′
Menjava Kranjc /  Bajrami 55′
Menjava Pamič  /  Novak 60′
Menjava Buser /  Tabaković 70′
Menjava Darmopil /  Pečič 70′
Edvin Torhač 71′
Menjava Szilágyi /  Mihajlović 76′
Menjava Gjuran /  Tamás 76′
Menjava Benčič /  Štorman 82′
Izidor Horvat 86′
Vid Breznik Videtič 88′
Lestvica 2.SKL

Lestvica po 27. krogu 2.SKL VZHOD

T Z N P T
1.Rudar Velenje26202462
2.Nafta 190327202562
3.Novogradnje MB Tabor27182756
4.Drava26136745
5.KETY EMMI&IMPOL Bistrica271231239
6.Šampion Klima Celje271061136
7.Miklavž27771328
8.Krško Posavje26711822
9.Veržej Sparta Slatina26631721
10.Aluvar Beltinci27322211
2SKL – U17 – Tekme pred nami

27. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
27. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 17.05.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
12 Aleks Munda V
2 Jan Mavrin
3 Marko Strbad
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
16 Arian Jurčec
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

1 Daniel Pivljakovič V
4 Aron Kulčar
8 Roko Bistrović
13 Neo Rok
14 Tomo Kerovec
17 Timon Magyar
18 Nikola Lebar
Novogradnje MB Tabor
22 Matic Suljić V
7 Nik Lubas
13 Amel Dulić
16 Žiga Novak
40 Luka Premzl
49 Samir Mešković
51 Jaša Fingušt
73 Tay Ber
77 Dino Mustafić K
80 Nardi Përzhaku
81 Nikola Zevnik

Rezervni igralci

1 Golob Mironov Maks V
3 Enej Krček
8 Faris Ahmetović
18 Luka Mumlek
55 Almir Haliti
88 Nik Mikolič
Trener
Aleš Bagola
Trener
Simon Štrakl
Sodnik
Mihael Jurasović
Zadetki
Miha Kokaš 1 : 0 5′
Viktor Becze 2 : 0 30′
Viktor Becze (11m) 3 : 0 34′
Nardi Përzhaku 3 : 1 79′
Dogodki
Menjava Mumlek /  Fingušt 24′
Menjava Magyar /  Voglar 41′
Menjava Rok /  Strbad 41′
Menjava Haliti /  Zevnik 48′
Menjava Bistrović /  Jurčec 48′
Menjava Kerovec /  Mavrin 56′
Menjava Ahmetović /  Lubas 59′
Menjava Mikolič /  Mešković 68′
Menjava Lebar /  Gönc 68′
Lestvica 2.LIGA U15
 

Lestvica po 27. krogu 1.SML VZHOD

T Z N P T
1.Kety Emmi&Impol Bistrica27212465
2.Nafta 190327194461
3.Krško26171852
4.Novogradnje MB Tabor271341043
5.Rudar Velenje261141137
6.Šampion ZEUS27981035
7.Krško Posavje16111434
8.Veržej Sparta Slatina26951232
9.Aluvar Beltinci27731724
10.Miklavž27441916
11.Drava26431915
LIGA U15 – Tekme pred nami

NEODIGRANE TEKME 2.liga U15 - 2023/2024