ČLANSKA EKIPA 2023/24

ODIGRANE TEKME 2.SNL SEZONA 2023/2024

2.SNL NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

24. KROG 2.SNL
24. krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin | 06.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm K
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
22 Dani Perše

Rezervni igralci

12 Jaka Konec V
5 Rastko Marsenić
8 Bine Kavčič
11 Luka Simic
19 Vito Čilić
20 Jämp Sebastian Murillo-Duque
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
24 David Frelih
34 Staš Gerbec
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
77 Blaž Urh
Trener
Sanel Konjević
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Rene Prodanović (11m) 1 : 0 23′
Stjepan Oštrek 1 : 1 28′
Vinko Skrbin 2 : 1 74′
Dogodki
Mitja Novinič 22′
Menjava Igrec /  Zamuda 46′
Menjava Simic /  Perše 56′
Vinko Skrbin 57′
Jani Šturm 59′
Marko Furlan 65′
Menjava Urh /  Erniša 67′
Menjava Frelih /  Perše 69′
Menjava Čilić /  Močnik 82′
Rene Prodanović 84′
Matic Paljk 89′
23. KROG 2.SNL
23. krog | Lendava, Športni park Lendava | 30.03.2024 ob 20.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
23 Žan Kumer
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
8 Patrik Jug
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
47 Alan Kaučič
79 Gašper Černe
88 Marin Rantaša

Rezervni igralci

1 Domen Zver V
4 Ivan Težački
6 Nenad Ignjič
9 Adis Emruli
19 Denis Leban
44 Jakov Katuša
66 Blaž Baligač
77 Žan Črnko
99 Tian Kosi
Trener
József Bozsik
Trener
Damjan Gajser
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Marin Rantaša (ag) 1 : 0 78′
Dogodki
Toni Lun Bončina 25′
Menjava Katuša /  Černe 60′
Mitja Novinič 68′
Žan Bešir 70′
Menjava Težački /  Sočič 73′
Menjava Kosi /  Kralj 73′
Menjava Kumer /  Urh 73′
Menjava Igrec /  Bončina 73′
Maksimiljan Zorman 77′
Mihael Rebernik 77′
Alan Kaučič 85′
Menjava Sebestyén /  Oštrek 92′
21. KROG 2.SNL
22. krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana | 22.03.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:4

Tabor Sežana
22 Žiga Fermišek K V
6 Gabriele De Nuzzo
7 Krasimir Ivanov Todorov
10 Tadej Tomažič
11 Mihajlo Pavlović
13 Trojan Maloku
16 Vid Rupnik
21 Stanislav Hristov Petkov
23 Chigoziem Caleb Chukwuemeka
28 Thaddee Oded Kaleba
93 Axel Mohamed Bakayoko

Rezervni igralci

12 Saša Vuković V
4 Jan Kalšek
5 Adnan Jakupović
8 Rashid Abdul Fuseini
9 Lorenzo Jose Gonzalez Montesdeoca
15 Ros Ukmar
18 Matevž Vrabec
25 Daniel Ćelić
77 Hans Kamta Mpongo
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
Trener
Nace Kosmač
Trener
József Bozsik
Sodnik
Dejan Balažič
Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 14′
Toni Lun Bončina 0 : 2 34′
Toni Lun Bončina 0 : 3 62′
Stjepan Oštrek 0 : 4 69′
Dogodki
Josip Vuica 18′
Mihael Rebernik 31′
Žan Bešir 35′
Menjava Vrabec /  Tomažič 38′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Gabriele De Nuzzo 49′
Menjava Fuseini /  Pavlović 51′
Menjava Mpongo /  Chukwuemeka 51′
Tin Polić 54′
Rashid Abdul Fuseini 55′
Menjava Kumer /  Paljk 74′
Menjava Igrec /  Rebernik 74′
Menjava Gonzalez Montesdeoca /  Rupnik 75′
Menjava Ćelić /  Petkov 75′
Menjava Sebestyén /  Bončina 83′
Menjava Rajh /  Oštrek 83′
21. KROG 2.SNL
21. krog | Lendava, Športni park Lendava | 16.03.2024 ob 17.30 | Prenos: Sportklub 1

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
3 Maj Fogec
6 Damir Zukić
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
9 Mark Gulič
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
18 Goncalo Alexandre Domingues Agrelos
21 Nik Jermol

Rezervni igralci

1 Matej Mavrič V
4 Nikola Kušeta
5 Manuel Linussi
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
17 Alexander Stožinič
19 Gregor Cigoj
24 Dušan Ignjatović
26 Domagoj Babin
Trener
József Bozsik
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 11′
Stjepan Oštrek 2 : 0 71′
Dogodki
Maj Fogec 25′
Menjava Igrec /  Rebernik 64′
Menjava Pigac /  Vuica 64′
Menjava Vuković /  Gulič 65′
Menjava Ignjatović  /  Domingues Agrelos 65′
Matic Paljk 77′
Menjava Babin /  Čandić 78′
Menjava Polić /  Oštrek 81′
Ervin Németh 91′
Menjava Horvat /  Bončina 92′
20. KROG 2.SNL
20. krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem | 10.03.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:4

Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Nikola Tony Curcija V
4 Luka Verbič
6 Papa Mamadou Seck
7 Chris Cener
8 Kan Kovač K
11 Klemen Ofič
15 Martin Pajić
19 Petar Čuić
20 Daniel Miljanovic
21 Kristjan Irmančnik
24 Anže Turičnik

Rezervni igralci

99 Niklas Reberšak Ježovnik V
9 Armans Galajs
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
17 Nik Krebs
18 Jan Patrik Gabrovec
22 Neo Mrkonjić
23 Martin Hovnik
73 Adrian Mendeš
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
18 Jan Rajh V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Anton Tomažič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 8′
Matic Paljk 0 : 2 30′
Žan Bešir 0 : 3 33′
Toni Lun Bončina 0 : 4 48′
Dogodki
Rok Erniša 26′
Menjava Hovnik /  Verbič 46′
Menjava Krebs /  Ofič 46′
Menjava Mendeš /  Turičnik 58′
Menjava Igwe /  Miljanovic 58′
Menjava Dinnyés /  Erniša 62′
Menjava Igrec /  Rebernik 62′
Menjava Gabrovec /  Čuić 71′
Menjava Polić /  Bončina 71′
Papa Mamadou Seck 75′
Menjava Zamuda /  Oštrek 83′
Menjava Čuček Bezjak /  Vuica 83′
19. KROG 2.SNL
19. krog | Lendava, Športni park Lendava | 03.03.2024 ob 13.00 | Prenos: Sportklub 1

REZULTAT TEKME: 1:3

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
10 Luka Baruca
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
21 Lazar Sajčić
22 Dragan Brkić
23 Adis Hodžić
25 Robert Ćosić
43 Darko Hrka K

Rezervni igralci

16 Alen Jurca V
4 Aljaž Vadjunec
8 Darius Daniel Jalinous
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
27 Maj Blažič
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić
Trener
József Bozsik
Trener
Miran Srebrnič
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Luka Baruca (11m) 0 : 1 24′
Lazar Sajčić 0 : 2 48′
Luka Baruca 0 : 3 68′
Toni Lun Bončina 1 : 3 76′
Dogodki
Adis Hodžić 17′
Žan Kumer 22′
Matic Paljk 22′
Menjava Zoltán Gergő /  Pigac 26′
Josip Vuica 27′
Dávid Zoltán Gergő 43′
Menjava Igrec /  Kumer 53′
Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian 58′
Blaž Urh 67′
Menjava Jalinous /  Inwen Langan Mungian 69′
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Marjanac 80′
Menjava Polić /  Vuica 84′
Menjava Krstić /  Kadrić 87′
Menjava Lesjak /  Brkić 87′

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

18. KROG 2.SNL
18. krog | Ljubljana, Stadion Ilirija | 18.11.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:1

1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
6 Tin Štricelj
7 Ismir Nadarević
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
17 Jon Bartolj
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček
Rezervni igralci
4 Damir Zukić
5 Mark Stojinović
14 Filip Lukežič
16 Nace Lepoša
18 Patrik Jug
23 Črt Rotar
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Robert Kopčič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Jon Bartolj 1 : 0 11′
Mihael Rebernik 1 : 1 55′
Dejan Djermanović 2 : 1 60′
Dogodki
Menjava Oštrek  /  Vuica 46′
Menjava Polić /  Erniša 57′
Menjava Igrec /  Zoltán Gergő 57′
Mihael Rebernik 70′
Olivér Dinnyés 71′
Menjava Jug /  Štricelj 72′
Menjava Lukežič /  Nadarević 73′
Menjava Rotar /  Rorič 89′
Menjava Lepoša /  Korošec 89′
17. KROG 2.SNL
17. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2023 ob 16.00 |

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Kety Emmi&Impol Bistrica
12 Primož Fridrih V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
7 Tomi Gobec
9 Chidera Henry Nwoga
11 Andraž Borovnik
17 Žiga Pesjak
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš
66 Rok Frešer
Rezervni igralci
1 Kristijan Župić V
6 Matevž Križnik
18 Maks Markelc
19 Matevž Šega
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
Trener
József Bozsik
Trener
Simon Dvoršak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Chidera Henry Nwoga 0 : 1 21′
Toni Lun Bončina 1 : 1 48′
Silvio Pigac 2 : 1 52′
Toni Lun Bončina 3 : 1 84′
Dogodki
Lan Vidmar 24′
Rok Frešer 42′
Rok Rozman 51′
Toni Lun Bončina 51′
Ante Kuliš 57′
Menjava Križnik /  Gobec 60′
Menjava Pršo /  Kapun 60′
Menjava Igrec /  Paljk 61′
Mihael Rebernik 62′
Silvio Pigac 73′
Menjava Polić /  Rebernik 80′
Menjava Lorbek /  Borovnik 86′
Menjava Zamuda /  Pigac 92′
3. KROG 2.SNL
3. krog | Lendava, Športni park Lendava | 09.11.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
2 Josip Vuica
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
18 Jan Rajh
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Ilirija 1911
1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
4 Damir Zukić
6 Tin Štricelj
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
18 Patrik Jug
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček

Rezervni igralci

5 Mark Stojinović
7 Ismir Nadarević
14 Filip Lukežič
Trener
József Bozsik
Trener
Robert Kopčič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 56′
Matic Paljk 2 : 0 82′
Dogodki
Tin Polić 23′
Miha Špernjak 48′
Menjava Nadarević /  Jug 59′
Menjava Stojinović /  Nadarević 67′
Menjava Paljk /  Igrec 76′
Menjava Vuica /  Polić 76′
Menjava Lukežič /  Štricelj 78′
Ervin Németh 85′
Žiga Korošec 92′
16. KROG 2.SNL
16. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 05.11.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Krka
54 Luka Čadež V
3 Hamza Mešanović
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek K
11 Miha Kancilija
12 Lan Milanović
14 Tihomir Maksimović
17 Adis Hodžić
27 Luka Marković
28 Kristijan Blaževski
55 Mark Gliha
Rezervni igralci
31 Dejan Panić V
7 Domen Žur
9 Robert Perić-Komšić
15 Jan Patrik Gabrovec
18 Ivan Horvat
19 Renato Simić
23 Niki Radovič
44 Tilen Kovačič
77 Amir Dervišević
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Agron Šalja
Trener
József Bozsik
Sodnik
Nejc Gergič
Zadetki
Stjepan Igrec 0 : 1 35′
Stjepan Igrec 0 : 2 37′
Tilen Kovačič 1 : 2 92′
Dogodki
Menjava Igrec /  Oštrek 18′
Menjava Simić /  Kancilija 46′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Menjava Žur /  Bedek 58′
Menjava Dervišević /  Gliha 58′
Tin Polić 70′
Menjava Gabrovec /  Mešanović 77′
Menjava Kovačič /  Maksimović 86′
15. KROG 2.SNL
15. krog | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava | 29.10.2023 ob 14.00

REZULTAT TEKME: 0:1

Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
31 Matic Kopač
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner

Rezervni igralci

12 Nejc Vovko V
23 Matic Skrbinšek V
3 Angelo Timotej Rec
14 Jan Satler
16 Mateo Koprivc
17 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
22 Aleksandar Radić
77 Andraž Kolar
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
József Bozsik
Sodnik
Amel Begič
Zadetki
Josip Vuica 0 : 1 42′
Dogodki
Stjepan Oštrek 25′
Žan Ramšak 41′
Blaž Urh 41′
Mihael Rebernik 46′
Silvio Pigac 49′
Rok Erniša 60′
Menjava Kolar /  Čakš 72′
Menjava Igrec /  Bončina 74′
Menjava Cener /  Oštrek 79′
Menjava Vodopivec /  Privošnik 88′
Safet Jahić 92′
Menjava Verhas /  Rebernik 93′
Ervin Németh 94′
Maj Plej 95′
14. KROG 2.SNL
14. krog | Lendava, Športni park Lendava | 21.10.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
7 Rob Rudonja
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
11 Kristijan Meštrić K
22 Rai Rudonja
23 Aleksa Marković
33 Rok Ljutić
49 Leon Sever
97 Tilen Jurman
99 Erik Galina

Rezervni igralci

12 Denis Zulić V
2 Jure Zupan
8 Kebba Kebell Suso
13 Mark Florenin Klavora
17 Leon Djerdji Pavše
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
20 Stipe Zubanović
28 Alen Dizdarević
Trener
József Bozsik
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Žan Jazbec
Zadetki
Chris Cener 1 : 0 83′
Dogodki
Matic Paljk 11′
Menjava Polić /  Igrec 46′
Menjava Dinnyés /  Sebestyén 46′
Tin Polić 55′
Menjava Suso /  Meštrić 63′
Menjava Dizdarević /  Rudonja 63′
Menjava Cener /  Vuica 72′
Tilen Jurman 72′
Menjava Zonta /  Koprivnik 74′
Erik Galina 81′
Rok Ljutić 90′
Menjava Verhas /  Oštrek 93′
13. KROG 2.SNL
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 15.10.2023 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 0:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
1 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Triglav Kranj
1 Tim Kruljac V
3 Nedim Ljubijankič
5 Domen Lečnik Spaić
7 Jaroš Čadež
10 Mark Čeh
17 Tilen Mlakar
21 Nik Podbregar
33 Janko Ivetić
41 Tim Gašperin
76 Tevž Pokorn K
77 Stefan Petrović
Rezervni igralci
54 Žan Malnar V
2 Tin Mijić
6 Marko Kuvek
11 Andraž Rant
19 Leon Kondić
22 Blaž Jemec
31 Gašper Kukavica
Trener
József Bozsik
Trener
Milomir Kondič
Sodnik
Božo Kondić
Zadetki
Dogodki
Menjava Kuvek /  Ljubijankič 25′
Marko Kuvek 32′
Mihael Rebernik 45′
Nik Podbregar 57′
Toni Lun Bončina 59′
Menjava Dinnyés /  Erniša 63′
Menjava Kondić /  Petrović 65′
Tevž Pokorn 80′
Menjava Polić /  Pigac 84′
Menjava Jemec /  Gašperin 90′
Tin Polić 92′
10. KROG 2.SNL
10. krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje | 11.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 1:3

Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
2 Nik Kapun
3 Anže Šparovec
4 Marko Brkić
5 Lan Piskule K
10 Domen Klančnik
11 Jure Perger
18 Aleks Stojaković
20 Matevž Matko
21 Ivan Makovec
23 Nejc Pušnik

Rezervni igralci

1 Maj Pavli V
6 Miha Vrhovnik
7 Nik Zrnec
14 Jan Kovač
15 Jure Žavbi
16 Anel Islamagić
19 Tomaž Kepic
22 Tim Tomažon Beguš
24 Aljaž Zalaznik
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Trener
Goran Markovič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Anže Jerič
Zadetki
Jure Perger 1 : 0 1′
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 1 23′
Stjepan Oštrek 1 : 2 42′
Toni Lun Bončina 1 : 3 50′
Dogodki
Urban Trobec 23′
Anže Šparovec 35′
Menjava Kovač /  Klančnik 46′
Menjava Igrec /  Erniša 46′
Menjava Dinnyés /  Pigac 46′
Matic Paljk 48′
Menjava Polić /  Bončina 61′
Josip Vuica 64′
Menjava Kepic /  Stojaković 66′
Menjava Zalaznik /  Brkić 66′
Menjava Žavbi /  Perger 73′
Menjava Cener /  Oštrek 73′
Menjava Zrnec /  Kapun 81′
Ervin Németh 86′
12. KROG 2.SNL
12. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 08.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 1:5

Rudar Velenje
72 Duje Biuk V
2 Žiga Dajčman
6 Karlo Plantak
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Nurulah Harbaš
13 Žan Florjanc K
19 Eric Preljevic
23 Jure Matjašič
30 Borna Panić
33 Bratislav Djukić
47 Matija Munić

Rezervni igralci

31 Jure Ribič V
5 Miro Bakula
8 Duje Pešić
9 Adriano Bloudek
14 Anej Kirbiš
20 Dino Redzic
21 Tim Turinek
22 Stian Džumhur
44 Davud Kokić
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Trener
Adnan Zildžović
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mateo Tozan
Zadetki
Blaž Urh 0 : 1 20′
Stjepan Oštrek 0 : 2 24′
Toni Lun Bončina 0 : 3 48′
Stian Džumhur 1 : 3 50′
Stjepan Oštrek 1 : 4 59′
Silvio Pigac 1 : 5 83′
Dogodki
Menjava Džumhur /  Majcenovič 46′
Menjava Pešić /  Harbaš 46′
Menjava Dinnyés /  Paljk 59′
Menjava Redzic /  Plantak 64′
Menjava Bakula /  Djukić 68′
Menjava Igrec /  Bončina 69′
Menjava Polić /  Rebernik 69′
Menjava Cener /  Oštrek 69′
Menjava Bloudek /  Panić 77′
Menjava Čuček Bezjak /  Novinič 77′
11. KROG 2.SNL 2023-2024
11. krog | Lendava, Športni park Lendava | 30.09.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
12 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

99 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
5 Luka Batič
10 Nejc Doplihar K
11 Luka Marjanac
15 Matic Slavec
18 Eldin Koštić
19 Kevin Humar
31 Luka Džaja
33 Franci Perko
44 Kristjan Trdin
99 Ricard Fernandez Betriu

Rezervni igralci

9 Jan Zagomilšek V
4 Eric Vales Ramos
6 Martin Radulović-Veličković
20 Gonçalo José Gonçalves Paulino
30 Dejan Žigon
Trener
József Bozsik
Trener
Marin Mikac
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 2′
Toni Lun Bončina 2 : 0 42′
Matic Paljk 3 : 0 85′
Ricard Fernandez Betriu 3 : 1 90′
Dogodki
Matic Slavec 18′
Menjava Radulović-Veličković /  Koštić 43′
Stjepan Oštrek 44′
Menjava Igrec /  Bončina 46′
Rok Erniša 48′
Kevin Humar 56′
Menjava Dinnyés /  Pigac 60′
Martin Radulović-Veličković 62′
Menjava Polić /  Sebestyén 68′
Menjava Vales Ramos /  Radulović-Veličković 72′
Menjava Cener /  Oštrek 82′
Menjava Gonçalves Paulino /  Humar 88′
8. KROG 2.SNL 2023-2024
9. krog | Lendava, Športni park Lendava | 21.09.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 3:0

Nafta 1903
99 Luka Andrašec V
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
TKK Tolmin
19 Abdulaziz Hamza Fallata V
3 Dylan Georges-Francis Maes
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
Rezervni igralci
1 Blaž Drašček V
12 Jaka Konec V
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
9 Matic Perše
11 Gabrijel Vidmar
20 Tim Kutin
34 Staš Gerbec
88 Haris Sadiković
Trener
József Bozsik
Trener
Sanel Konjević
Sodnik
Anže Šepec
Zadetki
Stjepan Oštrek 1 : 0 20′
Mihael Rebernik 2 : 0 36′
Lóránt Sebestyén 3 : 0 42′
Dogodki
Toni Lun Bončina 19′
Blaž Urh 37′
Rene Prodanović 41′
Menjava Kutin /  Močnik 46′
Menjava Šturm /  Prodanović 46′
Menjava Perše /  Rutar 63′
Menjava Vidmar /  Kujović 63′
Menjava Sadiković /  Perše 63′
Menjava Igrec /  Oštrek 67′
Menjava Rajh /  Polić 67′
Menjava Cener /  Rebernik 78′
Menjava Plej /  Novinič 84′
Menjava Plej /  Bončina 84′
Maj Plej 86′
Dylan Georges-Francis Maes 92′
8. KROG 2.SNL 2023-2024
8. krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče | 15.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 1:1

Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
4 Ivan Težački
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša
Rezervni igralci
1 Domen Zver V
5 Gašper Vodeb
6 Gal Dvoršak
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
17 Tian Kosi
19 Denis Leban
27 Nejc Slokan
77 Staš Popijal
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Nik Fras V
99 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Luka Časar
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
Trener
Damjan Gajser
Trener
József Bozsik
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 12′
Henrik Nerguti 1 : 1 52′
Dogodki
Filip Kosić 44′
Menjava Vodeb /  Zorman 46′
Mihael Rebernik 48′
Gašper Vodeb 58′
Tin Polić 58′
Menjava Igrec /  Polić 67′
Menjava Emruli /  Nerguti 74′
Menjava Cener /  Bončina 79′
Menjava Bujan /  Rantaša 84′
7. KROG 2.SNL 2023-2024
7. krog | Lendava, Športni park Lendava | 09.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 0:0

Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

99 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej
Tabor Sežana
1 Žiga Fermišek V
3 Vid Rupnik
4 Marko Furlan K
6 Nikola Emiliyanov Neychev
7 Trojan Maloku
8 Dawoud Dominik Jalinous
10 Tadej Tomažič
11 Eldin Šehić
16 Alexander Stožinič
17 Matic Kompare
20 Mark Seliškar

Rezervni igralci

12 Saša Vuković V
2 Lovro Bjelopetrovič
5 Adnan Jakupović
9 Mihajlo Pavlović
13 Luka Orel Pogačar
14 Mark Vuleta
15 Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy
18 Rok Ražman
19 Jan Kalšek
Trener
József Bozsik
Trener
Nace Kosmač
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Dogodki
Menjava Vuleta /  Šehić 58′
Menjava Zoltán Gergő /  Paljk 64′
Menjava Polić /  Igrec 64′
Menjava Cener /  Vuica 64′
Menjava Pavlović  /  Tomažič 72′
Menjava Ražman /  Seliškar 72′
Menjava Eddy /  Kompare 81′
Menjava Verhas /  Erniša 82′
6. KROG 2.SNL 2023-2024
6. krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina | 02.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 3:0

Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
5 Haris Dedić K
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol

Rezervni igralci

1 Matej Mavrič V
6 Christian Correia Lotitto
8 Tarik Čandić
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič
Nafta 1903
99 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
37 Mihael Rebernik

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej
Trener
Milan Anđelković
Trener
Sodnik
Dejan Balažič
Zadetki
Edvin Suljanović 1 : 0 45′
Edvin Suljanović 2 : 0 54′
Vuk Vuković 3 : 0 94′
Dogodki
Edvin Suljanović 29′
Menjava Pigac /  Verhas 46′
Menjava Vuković /  Jerin 61′
Menjava Čandić /  Lusa 68′
Menjava Stanojević /  Dobnikar 77′
Menjava Gulič /  Zavnik 77′
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 77′
Menjava Urh /  Erniša 77′
Menjava Polić /  Bončina 77′
Menjava Plej /  Oštrek 77′
Mihael Rebernik 84′
2. KROG 2.SNL 2023-2024
2. krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica | 29.08.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Kristijan Župić V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
6 Matevž Križnik
7 Tomi Gobec
8 Nejc Bračko
10 Jaša Martinčič
11 Andraž Borovnik
18 Edvin Krupić
55 Ante Kuliš

Rezervni igralci

12 Primož Fridrih V
9 Chidera Henry Nwoga
16 Jaka Nežmah
17 Žiga Pesjak
19 Mateo Katić
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
47 Enej Kapun
66 Rok Frešer
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
5 Marko Čuček Bezjak
6 Silvio Pigac
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Trener
Goran Stanković
Trener
Sodnik
Amel Begič
Zadetki
Jaša Martinčič 1 : 0 36′
Dogodki
Edvin Krupić 20′
Tin Polić 41′
Menjava Sebestyén /  Erniša 46′
Menjava Igrec /  Polić 46′
Lan Vidmar 52′
Matic Paljk 57′
Nejc Bračko 59′
Menjava Pršo /  Martinčič 68′
Menjava Frešer /  Krupić 68′
Menjava Nwoga /  Kuliš 68′
Menjava Nežmah /  Gobec 78′
Menjava Kapun /  Borovnik 78′
Luka Pršo 78′
Menjava Verhas /  Novinič 82′
Menjava Cener /  Vuica 82′
87′
Rok Rozman 91′
5. KROG 2.SNL 2023-2024
5. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Fužinar Ravne
88 Marko Deronja V
6 Denis Klinar K
7 Murat Bajraj
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
24 Din Gutić
32 Matic Turičnik
Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
5 Damjan Vukolić
9 Deen Adrović
12 Gal Kotnik
17 Miha Lakovšek
20 Mario Kvesić
22 Jaka Krevh
28 Nino Grilc
Trener
Trener
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 0 40′
Stjepan Oštrek 2 : 0 62′
Dogodki
Marko Deronja 39′
Menjava Adrović /  Carl 46′
Menjava Rebernik /  Verhas 46′
Razvan Andrei Morariu 55′
Menjava Krevh /  Morariu 58′
Menjava Igrec /  Polić 58′
Stjepan Oštrek 64′
Menjava Cener /  Bončina 68′
Menjava Paljk /  Vuica 68′
Menjava Lakovšek /  Gutić 75′
Menjava Vukolić /  Sintean 75′
Kristjan Irmančnik 89′
4. KROG 2.SNL 2023-2024
4. krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica | 13.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 3:4

Gorica
32 Dennis Zeriali V
9 Dragan Brkić
14 Matteo Tomiček
18 Amadej Marinič
24 Tilen Vendramin
30 Leon Marinič
31 Darius Daniel Jalinous
37 Sebastian Lesjak
43 Darko Hrka
55 Nejc Mevlja K
97 Luka Baruca
Rezervni igralci
16 Alen Jurca V
8 Denis Bjelkić
17 Miha Žejen
20 Luka Kovačević
21 Kristjan Laščak
52 Alen Korošec
90 Mark Gomizelj
92 Romeo Bric
99 Zahid Ilijazi
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
7 Chris Cener
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Trener
Miran Srebrnič
Trener
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Leon Marinič 1 : 0 11′
Toni Lun Bončina 1 : 1 22′
Denis Bjelkić 2 : 1 30′
Nejc Mevlja (11m) 3 : 1 55′
Tin Polić 3 : 2 68′
Stjepan Oštrek 3 : 3 91′
Stjepan Oštrek 3 : 4 94′
Dogodki
Menjava Bjelkić /  Brkić 22′
Menjava Dinnyés /  Cener 46′
Menjava Polić /  Paljk 46′
Olivér Dinnyés 54′
Menjava Vuica /  Erniša 61′
Josip Vuica 66′
Menjava Laščak /  Lesjak 75′
Menjava Gomizelj /  Jalinous 75′
Menjava Ilijazi /  Bjelkić 75′
Menjava Verhas /  Bončina 78′
Amadej Marinič 81′
Zahid Ilijazi 88′
1. KROG 2.SNL 2023-2024
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 28.07.2023 ob 20.00

REZULTAT TEKME: 4:2

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
37 Mihael Rebernik

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Krka
54 Luka Čadež V
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
11 Miha Kancilija
12 Luka Jakopović
21 Josip Krznarić K
23 Niki Radovič
27 Luka Marković
28 Kristijan Blaževski
77 Boško Bošković

Rezervni igralci

31 Dejan Panić V
3 Hamza Mešanović
14 Tihomir Maksimović
15 Jan Patrik Gabrovec
16 Matic Sotlar
18 Sergej Božič
24 Niko Miočić
26 Lan Milanović
44 Tilen Kovačič
Trener
Trener
Denis Mojstrovič
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Rok Erniša 1 : 0 30′
Toni Lun Bončina 2 : 0 48′
Ervin Németh (ag) 2 : 1 56′
Tihomir Maksimović (ag) 3 : 1 66′
Andraž Lipec 3 : 2 92′
Mihael Rebernik 4 : 2 93′
Dogodki
Menjava Kumer /  Vuica 25′
Boško Bošković 43′
Menjava Maksimović /  Radovič 46′
Menjava Mešanović /  Bošković 46′
Menjava Igrec /  Verhas 53′
Luka Jakopović 53′
Matic Paljk 64′
Menjava Kovačič /  Kancilija 70′
Tihomir Maksimović 75′
Mihael Rebernik 75′
Menjava Polić /  Erniša 77′
Menjava Cener /  Bončina 77′
Menjava Gabrovec /  Marković 85′