Akademija 2019/2020

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik trenerja: István Hermán  |  Teh.vodja: János Bukovec

SELEKCIJA U-19

Mladinska ekipa U-19  Leto  2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Aleks Šoš, Sašo Pavšič, Leo Vurušič, Dominik Biró, Mateo Šupljika, Martin Michael Lesar

Srednja vrsta od leve

János Bukovec, Dino Murković, Jan Plej, Patrik Kovač, Miha Novak, Bruno Šimunković, David Jožef Horvath, István Kermán

sedijo od leve

Lovro Koščak, David Berden, Leon Sakač, Silvester Bažika, Matej Mihaljuš. Marin Golubić, Mišo Matko

Manjkajo

Dániel Fekete, Bojan Cigut, Leonardo Srša

Trener: Vladimir Šooš |  Pomočnik trenerja: István Hermán

SELEKCIJA U-17

Kadetska ekipa U-17  Leto  2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Rok Škrilec, Tine Sobočan, Patrik Partlić, Lovro Mađarič, Erik Glogovec, Josip Žganec

Srednja vrsta od leve

Vladimir Šooš, Žiga Janža, Matej Mezga, Renato Gabor, Luka Andrašec, Deni Pečarko, Marsel Škraban, Edo Topolnjak, István Hermán

sedijo od leve

Josip Kodba, Justin Jerebic, Luka Gavrilović, Alex Gerič, Julio Mati, Santino Nikolić, Marko Lisjak

Trener: Borut Petkovič |  Pomočnik trenerja: Márk Völgyi

SELEKCIJA U-15

Nogometna šola   2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Žan Farkaš, Domen Sobočan, Tine Balantič, Luka Ferletič, Gabriel Černi, David Bürmen, Nik Komaricki

Srednja vrsta od leve

Patrik Legen, Vito Vugrinec, Žan Rubin, Dominik Biro, Márk Völgyi, Borut Petkovič, Vid Sakač, Erik Kovács, Jan Škafar, Val Pozderec

sedijo od leve

Buda György Kepe, Brin Vida, Martin Kocsis, Saša Jambrošič, David Kulčar, Žan Škrban, Tim Ščančar, Vid Gabriel Lebar

Manjkajo

Luka Činč, Zétény Szigeti

Trener: Borut Gerenčer |  Pomočnik trenerja: Márk Völgyi

SELEKCIJA U-13

Nogometna šola   2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Adam Somi, Anej Čuš Sobočan, Alen Kepe, Luka Žalig, Tin Kuhar, Marko Gonc, Luka Sakač, Adem Horvat, Nino Hertl, Tim Gazdag

Srednja vrsta od leve

Borut Gerenčer, Bicsék Métyás, Neo Vida, Domen Prendl, Aron Svetec, Tino Vučko, Rok Kolman, Tian Hozjan, Jure Kramberger, Erik Krampač, Nimród Palfi, Márk Pálfi, Márk Völgyi

sedijo od leve

Rron Farizi, Anej Slavič, Lan Gjuran, Až Majerič, Samuel Horvath, Tim Herženjak, Domen Pamič, Markó Zsombor, Mark Kocet, Viktor Becze, Matija Cuk

Trener: Roland Polareczki

SELEKCIJA U-11

Nogometna šola   2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Alexander Šuškovič, Črt Soldat, Sergej Kapun, Žak Žoldoš, Aaron Kulčar, Csondor Botond, Jure Nežič

Srednja vrsta od leve

Roland Polareczki, Csondor Bulcsú, Mark Gönc, Denis Lebar, Gergő Rábai, Matjaž Plevel, Evian Wolf

sedijo od leve

Luka Kutoš, Tim Horvatič, Nikola Lebar, Tim Zver, Tadej Kepe, Lan Ščančar, Ignác Morován

Trener: András Bence Kovács | Pomočnik trenerja: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-9

Nogometna šola   2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Gabriel Jaklovič Hostej, Jaka Potisk, Tim Dominič, Žiga Grut, Dino Cofek, Julij Ferletič, András Bence Kovács

sedijo od leve

Ármin Ribarics, Aljaž Bokan, Enej Kopinja, Staš Pavšer, Markus Kepe, Skyler Mlinarič, Rok Žalik, Kris Bedö

Trener: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-7

Nogometna šola   2019 – 2020

Zgornja vrsta od leve

Tomi Plevel, Leo Činč, Filip Časar, Samo Zupanič, Gábor Varga, Marcel Tüske

sedijo od leve

Dejan Gomboc Plejič, Magor Kepe Márton, Milan Balantič, Rok Torma, Áron Lukacs, Etien Mavrič, Matia Mlakar

X