Selekcija U15 2020/21

ODIGRANE TEKME LIGE U15 SEZONA 2020/2021

Vse odigrane tekme NK Nafta lige U15 v sezoni 2020/21 z rezultati, postavo in dogodki tekme

  • 12. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    12. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    12. krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | 18.10.2020 ob 11.00
  • 11. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    11. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    11. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 10.10.2020 ob 11.00
  • 10. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    10. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
    10. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 03.10.2020 ob 18.00
  • 9.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    9.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Nafta 1903 - Fortis Jarenina |Sobota, 26.september 2020
  • 8.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    8.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Dravograd - Nafta 1903 | Sreda, 30.september 2020
  • 7.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    7.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Nafta 1903 - Šampion | Sobota, 19.september 2020
  • 6.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    6.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Dravinja - Nafta 1903 | Nedelja, 13.september 2020
  • 5.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    5.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Nafta 1903 - Vipoll Veržej | Nedelja, 6.september 2020
  • 4.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    4.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Maribor - Nafta 1903 | Sobota, 29.avgust 2020
  • 3.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    3.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Nafta 1903 - Beltinci | Sreda, 26.avgust 2020
  • 2.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    2.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Mura - Nafta 1903 | Sobota, 22.avgust 2020
  • 1.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    1.KROG – LIGA U15 – 2020/21
    Nafta 1903 - Fužinar | Nedelja, 16.avgust 2020
12. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
12. krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | 18.10.2020 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Drava Ptuj
1 Jan Lampret K V
2 Matic Čuš  
3 Aljaž Ficjan  
4 Jaka Žerjav  
6 Martin Marinkovič Borovnik  
9 Žiga Horvat  
11 Marko Voda  
14 Gal Kosar  
15 Alen Pšajd  
19 Kiar Vertič  
20 Lukas Čeh  

Rezervni igralci

12 Taj Vajs V
5 Anej Kirbiš  
7 Nik Brlek  
8 Aleks Repina  
10 Lukas Vočanec  
16 Žiga Kosar  
17 Vid Huber  
Nafta 1903
1 Patrik Legen V
2 Gal Marko  
4 Leander Mark Zelenko  
7 Adem Horvat  
8 Vid Škerget  
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič  
14 Maj Rusjan  
15 Vid Gabriel Lebar  
19 Mario Novak  
21 Klemen Zver  

Rezervni igralci

12 Aaron Svetec V
11 Bruno Vlah  
13 Buda Kepe György  
16 Edvin Torhač  
17 Aljoša Kutoš  
22 Dominik István Salamon  
Trener
Ian Emeršič
Trener
Matej Nemec
Sodnik
Gregor Herga

 

Zadetki
Vid Škerget 0 : 1 12′
Jaka Žerjav 1 : 1 26′
Lukas Čeh 2 : 1 36′
Vid Škerget 2 : 2 45′

 

Dogodki
Menjava Repina /  Horvat 36′
Jaka Žerjav 38′
Menjava Kosar /  Marinkovič Borovnik 43′
Menjava Kirbiš /  Kosar 49′
Menjava Brlek /  Pšajd 49′
Klemen Zver 52′
Menjava Vočanec /  Čeh 56′
Menjava Kutoš /  Zver 56′
Menjava Vlah /  Škerget 61′
Aljoša Kutoš 69′
11. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
11. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 10.10.2020 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
1 Patrik Legen V
2 Gal Marko  
4 Leander Mark Zelenko  
5 Tine Balantič  
6 Sergej Ščančar  
8 Vid Škerget  
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič  
14 Maj Rusjan  
15 Vid Gabriel Lebar  
19 Mario Novak  

Rezervni igralci

12 Aaron Svetec V
11 Bruno Vlah  
13 Buda Kepe György  
16 Edvin Torhač  
17 Aljoša Kutoš  
21 Klemen Zver  
22 Dominik István Salamon  
Aluminij
21 Bian Zupanc V
3 Dario Letonja  
4 Gal Princl  
7 Tim Metličar Fric  
9 Cene Grbavac  
10 Lan Mesarič K
15 Nejc Grubor  
16 Kris Strelec  
17 Gal Namestnik  
19 Matej Kotnik  
22 Lan Lozinšek  

Rezervni igralci

1 Nik Šmigoc V
6 Domen Jus  
8 Lan Drevenšek  
11 Anej Damjanovič  
13 Anžej Kvas  
14 Vito Zagoršek Horvat  
24 Sultan Ćerimi  
Trener
Matej Nemec
Trener
Damjan Metličar
Sodnik
Ludvik Gönc

 

Zadetki
Anej Damjanovič 0 : 1 49′
Anej Damjanovič 0 : 2 69′

 

Dogodki
Menjava Zver /  Škerget 36′
Menjava Kutoš /  Lebar 36′
Menjava Damjanovič /  Grbavac 46′
Menjava Ćerimi /  Grubor 46′
Menjava Kvas  /  Letonja 46′
Menjava Salamon /  Zver 52′
Menjava Zagoršek Horvat /  Kvas 59′
Menjava Vlah /  Rusjan 63′
Menjava Jus /  Mesarič 69′
10. KROG LIGA U15 VZHOD 20/21
10. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 03.10.2020 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 8:2

Rudar Velenje
99 Niklas Reberšak Ježovnik V
4 Lovro Golič  
7 Haris Kahvedžić  
8 Neo Mrkonjić  
10 Jaša Jelen K
11 Adin Jahić  
15 Nik Pirečnik  
21 Stevo Krejić  
32 Staš Petek  
72 Tin Jurić  
77 Jakob Miklavc  

Rezervni igralci

1 Lan Jovanović V
9 Andraž Turinek  
13 Tian Skornšek  
17 Ajas Halilović  
19 Mark Iršič  
22 Luka Daničić  
Nafta 1903
1 Patrik Legen V
2 Gal Marko  
4 Leander Mark Zelenko  
5 Tine Balantič  
6 Sergej Ščančar  
8 Vid Škerget  
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič  
14 Maj Rusjan  
19 Mario Novak  
21 Klemen Zver  

Rezervni igralci

12 Aaron Svetec V
7 Žan Škrban  
11 Tin Kuhar  
15 Vid Gabriel Lebar  
22 Edvin Torhač  
24 Adem Horvat  
Trener
Franci Oblak
Trener
Matej Nemec
Sodnik
Rade Kovačič

 

Zadetki
Nik Pirečnik 1 : 0 5′
Adin Jahić 2 : 0 21′
Haris Kahvedžić 3 : 0 22′
Jaša Jelen 4 : 0 28′
Stevo Krejić 5 : 0 30′
Dominik Biro 5 : 1 32′
Dominik Biro 5 : 2 51′
Jaša Jelen 6 : 2 54′
Jaša Jelen 7 : 2 60′
Jaša Jelen 8 : 2 64′

 

Dogodki
Menjava Lebar /  Zver 36′
Menjava Turinek /  Krejić 49′
Menjava Skornšek /  Jahić 49′
Menjava Halilović /  Mrkonjić 49′
Menjava Iršič /  Jurić 57′
Menjava Daničić /  Petek 57′
Menjava Horvat /  Balantič 63′
Menjava Torhač /  Škerget 68′
Menjava Škrban /  Rusjan 68′
Menjava Kuhar /  Novak 68′
9.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Nafta 1903 - Fortis Jarenina |Sobota, 26.september 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  0:2


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
8 Vid Škerget
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
14 Maj Rusjan
19 Mario Novak
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Edvin Torhač
11 Zeteny Laszlo Szigeti
13 Buda Kepe György
15 Vid Gabriel Lebar
17 Aljoša Kutoš
22 David Kulčar

ZADETKI TEKME

Anis Greifoner 0 : 1 34′
Jon Košat 0 : 2 53′

DOGODKI

Menjava Košat /  Greifoner 42′
Menjava Kutoš /  Škerget 49′
Žiga Gonza 51′
Menjava Kramberger /  Petek 56′
Menjava Lebar /  Rusjan 58′
Luka Šalamun Jarc 64′
Menjava Torhač /  Zver 67′
Menjava Kepe György /  Novak 67′
Menjava Žinko /  Hamler 68′
Menjava Rodošek /  Ogrinc 69′
Menjava Horvat /  Gonza 70′

SODNIKI

Gönc Ludvik (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Vučko Mavricij (2. pomoč)

8.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Dravograd - Nafta 1903 | Sreda, 30.september 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  2:0


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
14 Maj Rusjan
17 Aljoša Kutoš
19 Mario Novak
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Edvin Torhač
11 Tin Kuhar
13 Buda Kepe György
15 Vid Gabriel Lebar
22 Zeteny Laszlo Szigeti

ZADETKI TEKME

Leon Uranek 1 : 0 28′
Teo Hudovernik 2 : 0 55′

DOGODKI

Menjava Vidmar /  Kasami 45′
Sergej Ščančar 51′
Menjava Koren /  Stajnko Knez 59′
Aljoša Kutoš 61′
Menjava Lebar /  Rusjan 62′
Mario Novak 63′
Menjava Rožič /  Hudovernik 65′

SODNIKI

Hrvacki Jure (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč)

7.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Nafta 1903 - Šampion | Sobota, 19.september 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  1:1


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
14 Maj Rusjan
17 Aljoša Kutoš
19 Mario Novak
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

12 Tim Herženjak V
3 Žan Škrban
8 Vid Škerget
11 Adem Horvat
15 Zeteny Laszlo Szigeti
16 Edvin Torhač
22 Buda Kepe György

ZADETKI TEKME

Dominik Biro 1 : 0 17′
Tai Marguč 1 : 1 46′

DOGODKI

Menjava Škerget /  Kutoš 36′
Menjava Strašek /  Brkić 57′
Mario Novak 62′
Menjava Horvat /  Zver 63′

SODNIKI

Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Žižek Boris (1. pomoč), Škrban Kaja (2. pomoč)

6.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Dravinja - Nafta 1903 | Nedelja, 13.september 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  3:4


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
14 Maj Rusjan
17 Aljoša Kutoš
19 Mario Novak
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Žan Škrban
8 Vid Škerget
11 Tin Kuhar
15 Vid Gabriel Lebar
16 Edvin Torhač
22 David Kulčar

ZADETKI TEKME

Dominik Biro 0 : 1 6′
Dominik Biro 0 : 2 8′
Benjamin Brglez 1 : 2 26′
Dominik Biro 1 : 3 37′
Enej Herman 2 : 3 42′
Klemen Zver 2 : 4 47′
Aljaž Vodopivec 3 : 4 60′

DOGODKI

Menjava Škerget /  Kutoš 36′
Lenart Gošnik 40′
Menjava Landeker /  Šipka 43′
Menjava Kulčar /  Zver 49′
Marsel Čoh 63′
Menjava Torhač /  Rusjan 65′
Menjava Kuhar /  Novak 67′

SODNIKI

Mitrovič Marko (glavni sodnik), Marković Kristijan (1. pomoč), Borovnik Miha (2. pomoč)
5.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Nafta 1903 - Vipoll Veržej | Nedelja, 6.september 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  2:1


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
14 Maj Rusjan
16 Mario Novak
17 Aljoša Kutoš
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

7 Žan Farkaš
8 Vid Škerget
11 Adem Horvat
13 Buda Kepe György
15 Vid Gabriel Lebar
19 Edvin Torhač
22 David Kulčar

ZADETKI TEKME

Dominik Biro 1 : 0 4′
Vid Škerget 2 : 0 58′
Rok Filipič 2 : 1 62′

DOGODKI

Menjava Farkaš /  Zver 42′
Menjava Škerget /  Kutoš 44′
Menjava Petek /  Petek 46′
Menjava Holcman /  Marinič 52′
Menjava Lebar /  Rusjan 54′
Menjava Horvat /  Vundrl 56′
Žan Horvat Herco 64′
Menjava Kulčar /  Novak 69′

SODNIKI

Pintarić Zlatko (glavni sodnik), Vučko Mavricij (1. pomoč), Horvat Robert (2. pomoč)

4.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Maribor - Nafta 1903 | Sobota, 29.avgust 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  10:0


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
14 Maj Rusjan
15 Vid Gabriel Lebar
17 Aljoša Kutoš
21 Klemen Zver
22 David Kulčar

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Edvin Torhač
8 Vid Škerget
11 Tin Kuhar
13 Buda Kepe György

ZADETKI TEKME

Lanej Bakšič 1 : 0 7′
Lanej Bakšič 2 : 0 12′
Luka Schaubach 3 : 0 20′
Lanej Bakšič 4 : 0 22′
Vito Koren 5 : 0 27′
Matej Cener 6 : 0 29′
Matej Cener 7 : 0 31′
Jan Pušnik 8 : 0 45′
Matej Cener 9 : 0 57′
Matej Cener 10 : 0 61′

DOGODKI

Menjava Petrovič /  Lorbek 36′
Menjava Pušnik /  Velkner 36′
Menjava Grajf /  Schaubach 36′
Aljoša Kutoš 44′
Menjava Kop /  Bakšič 50′
Menjava Torhač /  Kutoš 54′
Menjava Kuhar /  Kulčar 63′
Vid Gabriel Lebar 64′
Menjava Kepe György /  Lebar 69′

SODNIKI

Založnik Vito (glavni sodnik), Bezjak Adam (1. pomoč), Dugonik Jakob Dan (2. pomoč)

3.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Nafta 1903 - Beltinci | Sreda, 26.avgust 2020

Trener: Matej Nemec


REZULTAT TEKME:  1:3


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
8 Vid Škerget
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
17 Aljoša Kutoš
21 Klemen Zver
22 David Kulčar

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Zeteny Laszlo Szigeti
11 Adem Horvat
13 Buda Kepe György
14 Žan Škrban
15 Vid Gabriel Lebar
18 Až Majerič

ZADETKI TEKME

Dominik Biro 1 : 0 25′
Lan Marinič 1 : 1 28′
Lan Marinič 1 : 2 35′
Lan Marinič 1 : 3 42′

DOGODKI

Menjava Bukovec /  Zelko 21′
Menjava Horvat /  Kutoš 36′
Menjava Lebar /  Škerget 50′
Menjava Horvat /  Bukovec 60′
Menjava Alač /  Marinič 69′

SODNIKI

Pintarić Zlatko (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Vučko Mavricij (2. pomoč)
2.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Mura - Nafta 1903 | Sobota, 22.avgust 2020

Trener: Borut Petkovič


REZULTAT TEKME:  9:0


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
4 Leander Mark Zelenko
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
8 Vid Škerget
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
15 Vid Gabriel Lebar
21 Klemen Zver
22 David Kulčar

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
3 Zeteny Laszlo Szigeti
11 Adem Horvat
13 Buda Kepe György
14 Žan Škrban
17 Aljoša Kutoš
18 Až Majerič

ZADETKI TEKME

Jakob Nejc Ružič 1 : 0 14′
Aljaž Vogrinčič (11m) 2 : 0 25′
Aljaž Vogrinčič 3 : 0 28′
Jakob Nejc Ružič 4 : 0 33′
Tian Kosi 5 : 0 44′
Jakob Nejc Ružič 6 : 0 50′
Tian Kosi 7 : 0 66′
David Vidmajer 8 : 0 69′
Jakob Nejc Ružič 9 : 0 70′

DOGODKI

Menjava Horvat /  Lebar 25′
Sergej Ščančar 26′
Menjava Szigeti /  Zver 36′
Menjava Kosi /  Ignjič 36′
Menjava Majerič /  Škerget 45′
Menjava Žekš /  Sečkar 45′
Menjava Šinko  /  Kuzma 45′
Gašper Fišer 46′
Menjava Hočevar /  Vogrinčič 50′
Menjava Leopold /  Fišer 53′
Menjava Kutoš /  Balantič 64′

SODNIKI

Klaneček Žan (glavni sodnik), Filipič Rene (1. pomoč), Kranjc Andrej (2. pomoč)

1.KROG – LIGA U15 – 2020/21
Nafta 1903 - Fužinar | Nedelja, 16.avgust 2020

Trener: Borut Petkovič


REZULTAT TEKME:  0:5


PRVA POSTAVA

1 Patrik Legen V
2 Gal Marko
3 Tin Kuhar
5 Tine Balantič
6 Sergej Ščančar
9 Dominik Biro K
10 Kimi Lavrenčič
13 Buda Kepe György
15 Vid Gabriel Lebar
18 Až Majerič
21 Klemen Zver

REZERVNI IGRALCI

12 Aaron Svetec V
8 Edvin Torhač
14 Žan Škrban
17 Aljoša Kutoš

ZADETKI TEKME

Nejc Planšak 0 : 1 1′
Til Guzej 0 : 2 18′
Nejc Planšak 0 : 3 39′
Nejc Planšak 0 : 4 57′
Til Guzej 0 : 5 58′

DOGODKI

Til Guzej 24′
Menjava Kutoš /  Kuhar 36′
Menjava Stočko /  Podojsteršek 48′
Menjava Slemnik /  Kert 54′
Menjava Rednak /  Guzej 59′
Menjava Sedovšek /  Napečnik 61′
Menjava Škrban /  Majerič 61′
Menjava Torhač /  Kepe György 63′
Menjava Ahmetović /  Valant 68′

SODNIKI

Gregorinčič Lukas (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Škrban Kaja (2. pomoč)