Akademija 2020/2021

Trener: Silvester Bažika
Pomočnik trenerja: István Hermán

SELEKCIJA U-19

Mladinska ekipa U-19  Leto  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Matej Mihaljuš, Tine Sobočan, Jan Plej, David Partlić, Bruno Šimunković

Srednja vrsta od leve

István Hermán, David Jožef Horvath, Luka Andrašec, Miha Novak, Hunor Varga, Silvester Bažika

sedijo od leve

Matej Mezga, Dino Murković, Borna Škrobar, Nik Sakelšek, Lovro Koščak, Rene Jaušovec

Trener: Simon Koren
Pomočnik trenerja: István Hermán

SELEKCIJA U-17

Kadetska ekipa U-17  Leto  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Rok Fras, Vid Sakač, Žiga Legen, Gašper Recek, Roko Mađarić, Erik Glogovec, Aljaž Lukač

Srednja vrsta od leve

István Hermán, Jakob Virag, Jakob Rajšp, Žan Mustač, Jaka Bukovec, Edo Topolinjak, Lovro Mađarić, Zoltán Rodek, Lan Prosič Vrbnjak

sedijo od leve

Ármin Zsolt Póczák, Santino Nikolić, Josip Kodba, Vito Vugrinec, Žan Rubin, Erik Kovács, Niko Zamuda

Trener: Nemec Matej  Pomočnik trenerja: Márk Völgy

SELEKCIJA U-15

Nogometna šola  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Vid Gabriel Lebar, Mark Leander Zelenko, Sergej Ščančar, Aljoša Kutoš, Maj Rusjan, Bruno Vlah

Srednja vrsta od leve

Dominik Salamon, Edvin Torhač, Dominik Biro, Marko Gal, Márk Völgy, Nemec Matej, Tine Balantič, Klemen Zver, Marko Novak

sedijo od leve

Patrik Legen, Tin Kuhar, Buda György Kepe, Aron Svetec, Kimi Lavrenčič, Vid Škerget, Tim Herženjak

Trener: Petkovič Borut

SELEKCIJA U-14

Nogometna šola  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Herženjak Tim,  Lebar Vid Gabriel, Sakač Luka, Kuhar Tin, Torhač Edvin, Petkovič Borut, Komaricki Nik, Prendl Domen, Kulčar David, Svetec Aaron

sedijo od leve

Kepe Timotej, Krampač Erik, Obradovič Kleo, Gönc Marko, Gazdag Tim, Pálfi Nimród, Ščančar Gazdag Tim

Trener: Borut Gerenčer
Pomočnik trenerja: Jan Lörinc

SELEKCIJA U-13

Nogometna šola 2020-2021

Člani selekcije

Peta vrsta: Trener – Robert Gerenčer, Viktor Becze, Botond Csondor, Jure Biro, Pomočnik trenerja: Jan Lörinc, Pamič Domen
Četrta vrsta : Gergő Farkas, Lan Gjuran, Cuk Matija, Zsombor Markó, Aron Kulčar, Adam Somi
Tretja vrsta: Vida Neo, Črt Soldat, Jure Nežič, Aleš Zver, Anej Slavič
Druga vrsta: Rok Kolman, Adem Horvat, Anže Veingerl, Jure Ajhmajer
Prva vrsta: Žak Žoldoš, Alen Kepe, Gergő Ternacz, Horvath Samuel, Mark Kocet, Nino Hertl, Sergej Kapun

Trener:  Roland Polareczki.

SELEKCIJA U-11

Nogometna šola Leto  2020-2021

Člani selekcije

Tretja vrsta: Plevel Matjaž, Tim Zver, Trener: Roland Polareczki, Tadej Kepe, Pavšer Staš, Tim Horvatič, Nikola Lebar
Druga vrsta: Söke Sandro, Šuškovec Alexandar, Dino Cofek Šraj, Denis Lebar, Ščančar Lan
Prva vrsta: Aljaž Bokan, Evian Wolf, Csondor Bulcsú, Luka Kutoš, Gönc Márk, Žiga Grut

Trener: András Bence Kovács |  Pomočnik trenerja: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-9

Nogometna šola 2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Adam Zagorec, András Bence Kovács, Lukas Feher, Leo Činč, Žiga Čeh, Tim Dominič, Gabriel Jaklovič Hostej, Enej Kopinja, Markus Kepe, Lukács Áron, Rok Hozjan

sedijo od leve

Jaka Lovenjak, Filip Časar, Kris Bedo, Etien Mavrič, Dejan Gomboc Plejić, Adam Lapajne Kocon, Rok Torma

Trener: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-7

Nogometna šola 2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Adam Zagorec, Mágor Márton Kepe, Arnold Kocsis, Enej Wolf,  Nail Komaricki, Tomi Plevel, Gábor Varga, Erik Somi Cuk, Niklas Gyurkač, Dániel Varga, Matija Mlakar

sedijo od leve

Erik Hozjan, Bojan Baša, Konor Gazdag, David Komloš, Kevin Šebjanič, Milan Balantič, Rafael Gyurkač

X