Akademija 2020/2021

Trener: Silvester Bažika |  Pomočnik trenerja: István Hermán

SELEKCIJA U-19

Mladinska ekipa U-19  Leto  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Matej Mihaljuš, Tine Sobočan, Jan Plej, David Partlić, Bruno Šimunković

Srednja vrsta od leve

István Hermán, David Jožef Horvath, Luka Andrašec, Miha Novak, Hunor Varga, Silvester Bažika

sedijo od leve

Matej Mezga, Dino Murković, Borna Škrobar, Nik Sakelšek, Lovro Koščak, Rene Jaušovec

Trener: Simon Koren |  Pomočnik trenerja: István Hermán

SELEKCIJA U-17

Kadetska ekipa U-17  Leto  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Rok Fras, Vid Sakač, Žiga Legen, Gašper Recek, Roko Mađarić, Erik Glogovec, Aljaž Lukač

Srednja vrsta od leve

István Hermán, Jakob Virag, Jakob Rajšp, Žan Mustač, Jaka Bukovec, Edo Topolinjak, Lovro Mađarić, Zoltán Rodek, Lan Prosič Vrbnjak

sedijo od leve

Ármin Zsolt Póczák, Santino Nikolić, Josip Kodba, Vito Vugrinec, Žan Rubin, Erik Kovács, Niko Zamuda

Trener: Matej Nemec |  Pomočnik trenerja: Márk Völgyi

SELEKCIJA U-15

Nogometna šola  2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Vid Gabriel Lebar, Mark Leander Zelenko, Sergej Ščančar, Aljoša Kutoš, Maj Rusjan, Bruno Vlah

Srednja vrsta od leve

Dominik Salamon, Edvin Torhač, Dominik Biro, Marko Gal, Márk Völgyi, Nemec Matej, Tine Balantič, Klemen Zver, Mario Novak

sedijo od leve

Patrik Legen, Tin Kuhar, Buda György Kepe, Aron Svetec, Kimi Lavrenčič, Vid Škerget, Tim Herženjak

Trener: Borut Gerenčer     |  Pomočnik trenerja: Jan Lörinc

SELEKCIJA U-13

Nogometna šola 2020-2021

Člani selekcije

Becze Viktor, Biro Jure, Csondor Botond, Cuk Matija, Gjuran Lan
Hertl Nino, Horvat Adem, Horvath Samuel, Kapun Sergej, Kepe Alen,
Kocet Mark, Kocsis Mark, Kulcar Aron, Maher Jure, Marko Zsombor,
Nezic Jure, Pamic Domen, Slavic Anej, Soldat Crt, Somi Adam
Ternacz Gergo, Veigerl Anže, Vida Neo, Zoldos Zak, Zver Aleš,
Farkas Gergő

Trener:  Roland Polareczki.

SELEKCIJA U-11

Nogometna šola Leto  2020-2021

Člani selekcije

Bokan Aljaž, Cofek Dino, Csondor Bulcsú, Ferletic Julij, Gönc Márk
Grut Ziga, Horvatic Tim, Kepe Tadej, Kutos Luka, Lebar Denis, Lebar Nikola, Pavšer Staš, Plevel Matjaz, Scancar Lan, Soke Sandro, Šuškovič Podgor Alexandar, Wolf Evian, Zver Tim

Trener: András Bence Kovács |  Pomočnik trenerja: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-9

Nogometna šola 2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Adam Zagorec, András Bence Kovács, Lukas Feher, Leo Činč, Žiga Čeh, Tim Dominič, Gabriel Jaklovič Hostej, Enej Kopinja, Markus Kepe, Lukács Áron, Rok Hozjan

sedijo od leve

Jaka Lovenjak, Filip Časar, Kris Bedo, Etien Mavrič, Dejan Gomboc Plejić, Adam Lapajne Kocon, Rok Torma

Trener: Adam Zagorec

SELEKCIJA U-7

Nogometna šola 2020-2021

Zgornja vrsta od leve

Adam Zagorec, Mágor Márton Kepe, Arnold Kocsis, Enej Wolf,  Nail Komaricki, Tomi Plevel, Gábor Varga, Erik Somi Cuk, Niklas Gyurkač, Dániel Varga, Matija Mlakar

sedijo od leve

Erik Hozjan, Bojan Baša, Konor Gazdag, David Komloš, Kevin Šebjanič, Milan Balantič, Rafael Gyurkač