Selekcija U17 2022/23

ODIGRANE TEKME 1. SLOVENSKE KADETSKE LIGE 2022/2023

Vse odigrane tekme NK Nafta 1.SKL v sezoni 2022/23 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

14. KROG U17 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:5

Nova KBM Aluminij
36Anej ZupanK V
2Luka Schaubach
3Dario Letonja
5Nik Gajšek
7Staš Kraner
17Tino Hamler
20Nik Bek
23Cene Grbavac
32Žiga Kosar
44Oskar Medved
77Mitja Kotnik
Rezervni igralci
1Nik ŠmigocV
11Anej Veber
16Nikolas Tomasović
22Anej Vodan
47Maričić Jaša
99Anej Lenart
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
18Matija Taradi
20Izidor Horvat
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
16Florijan Cirkvenčić
17Marko Blaž Simonović
19Leon Valentin Kuzma
21Dominik Biro
Trener
Trener
Simon Koren
Sodnik
Urban Kresnik
Zadetki
Mitja Kotnik1 : 013′
Rene Leopold1 : 128′
Tian Kosi1 : 238′
Žiga Gonza1 : 341′
Žiga Gonza1 : 460′
Tian Kosi1 : 576′
Anej Veber2 : 582′
Mitja Kotnik3 : 585′
Maričić Jaša4 : 586′
Dogodki
Anej Zupan15′
MenjavaTomasović /  Gajšek56′
MenjavaNovak /  Taradi56′
MenjavaJaša /  Grbavac62′
Nik Bek66′
Mario Novak67′
MenjavaVodan /  Bek78′
MenjavaSimonović /  Horvat78′
MenjavaVeber /  Kraner80′
MenjavaLenart /  Medved80′
MenjavaCirkvenčić /  Gonza81′
MenjavaSintič /  Jurović83′
13. KROG U17 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT | 29.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Kalcer Radomlje
1Anže LočnikarK V
2Mišel Raztresen
3Sergej Stojanov
4Matija Volčanšek
6Tian Marsel
7Luka Pasutto
8Roko Mavra
9Adin Jahić
11Leo Peranović
13Maj Kmetič
15Tarik Hasanić
Rezervni igralci
12Luka JelićV
5Kristian Pernek
14Alen Muminović
16Tristan Cizej Miskić
17Renato Ljubičić
18Gal Corn
19Enej Potočnik Slatnar
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
13Lan Marinič
16Tjan Kuzma
19Leon Valentin Kuzma
20Izidor Horvat
Trener
Dragan Čadikovski
Trener
Simon Koren
Sodnik
Aljoša Markež
Zadetki
Luka Pasutto1 : 044′
Leon Jurović1 : 152′
Tian Kosi1 : 265′
Leo Peranović2 : 284′
Dogodki
Matija Volčanšek32′
MenjavaNovak /  Biro46′
MenjavaLjubičić /  Volčanšek55′
MenjavaMuminović /  Hasanić57′
Maj Kmetič59′
MenjavaCizej Miskić /  Pasutto68′
MenjavaMarinič /  Petrinović68′
Lan Marinič72′
Tian Marsel75′
Sergej Stojanov85′
MenjavaPernek /  Jahić86′
12. KROG U17 2022-2023
12. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 22.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
18Matija Taradi
19Mykyta Babenko
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
13Lan Marinič
16Tjan Kuzma
17Marko Blaž Simonović
20Izidor Horvat
Gorica
1Luka PetejanV
2Tit Rušt
3Filip Vrtovec
4Aleksandar Perlić
5Anej Gleščič
6Ahmed Nalo
7Žan Pišot
8Kristijan Stratorski
9Maks VeličkovK
10Maj Blažič
11Rene Humar
Rezervni igralci
12Luka FigeljV
13Tilen Bitežnik
14Noel Lozej
15Bine Valič
16Alex Novak
17David Šušmelj
18Ardit Kukaj
Trener
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Marko Romih
Zadetki
Tian Kosi1 : 092′
Dogodki
Kimi Lavrenčič13′
Anej Gleščič17′
Rene Leopold18′
Ahmed Nalo57′
MenjavaŠušmelj /  Pišot68′
MenjavaNovak /  Petrinović70′
MenjavaMarinič /  Babenko83′
Tian Kosi92′
11. KROG U17 2022-2023
11. krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza | 16.10.2022 ob 12.30

REZULTAT TEKME:  4:0

Maribor
1Marsel Kamenšek PahičV
4Nik Voglar
5Mark Kramberger
6Jan Jurgec
7Niko Grlić
9Alban Veselaj
10Lanej BakšičK
13Žan Petrovič
14Anej Lorbek
20Jan Krajnc
24Nal Lan Koren
Rezervni igralci
12Nejc AntoničV
3Alin Kumer
8Niko Osterc
11Aljaž Vogrinčič
18Vito Koren
21Val Bislimaj
22Patrik Roze
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
2Blaž Sintič
3Rene Leopold
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian KosiK
9Mario Novak
11Roko Petrinović
17Marko Blaž Simonović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
13Lan Marinič
16Tjan Kuzma
19Leon Valentin Kuzma
20Izidor Horvat
22Borna Rihtarec
Trener
Milan Žurman
Trener
Simon Koren
Sodnik
Andraž Kos
Zadetki
Mark Kramberger1 : 024′
Nik Voglar2 : 047′
Nik Voglar3 : 065′
Nal Lan Koren4 : 083′
Dogodki
Danylo Malov18′
Jan Krajnc41′
Nik Voglar42′
Roko Petrinović46′
MenjavaVogrinčič /  Krajnc57′
MenjavaKuzma /  Simonović57′
MenjavaRoze /  Bakšič64′
MenjavaHorvat /  Novak64′
MenjavaRihtarec /  Taradi67′
MenjavaKumer /  Petrovič68′
MenjavaBislimaj /  Veselaj72′
Žiga Gonza72′
Dominik Biro77′
MenjavaMarinič /  Biro80′
MenjavaKuzma /  Gonza80′
Alin Kumer80′
MenjavaKoren /  Jurgec84′
10. KROG U17 2022-2023
10. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 12.10.2022 ob 12.30

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
17Marko Blaž Simonović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
13Lan Marinič
16Tjan Kuzma
20Izidor Horvat
22Borna Rihtarec
Koper
12Tadej BonacaV
3Alex Martin Prodan
4Igor Babič
6Jan Strcaj
7Kenan Kurtović
8Jakob Slak
9Sean Subašić
10Luka ŽavbiK
14Liam Harambašić
20Erik Milošević
21Maj Žigart
Rezervni igralci
1Tomaž ŽavbiV
2Mark Apollonio
11Luka Tunanović
15Daut Aličehajić
16Benjamin Hadžirić
17Patrick France
Trener
Simon Koren
Trener
Samir Zulič
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Danylo Malov (11m)1 : 055′
Dogodki
Kimi Lavrenčič26′
MenjavaTunanović /  Žigart54′
MenjavaApollonio /  Prodan56′
MenjavaNovak /  Simonović57′
Sean Subašić60′
Mario Novak60′
MenjavaHadžirić /  Strcaj61′
Luka Žavbi62′
Anej Roškar66′
Dominik Biro68′
Luka Tunanović71′
MenjavaAličehajić /  Harambašić72′
MenjavaFrance /  Subašić74′
Igor Babič83′
MenjavaMarinič /  Petrinović87′
Danylo Malov90′
MenjavaRihtarec /  Novak92′
Luka Žavbi95′
9. KROG U17 2022-2023
9. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | 08.10.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  5:2

Bravo Nova KBM
1Žan TrivunčevićV
2Andraž Jančič
3Jaša Kraševec
4Leo Jusić
5Nace Čenčič
6Jure JudežK
8Luka Močiler
9Flavio Junčaj
11Nik Grohar
17Dominik Drobnič
18Edi Midžan
Rezervni igralci
7Naj Lulić
10Denis Hamulić
14Jakob Kavčič
16Timotej Drobež
19Kobi Bajc
27Jure Selan
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
17Marko Blaž Simonović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
16Tjan Kuzma
19Leon Valentin Kuzma
20Izidor Horvat
22Borna Rihtarec
Trener
Janez Ferk
Trener
Simon Koren
Sodnik
Vanja Janković
Zadetki
Dominik Drobnič1 : 08′
Tian Kosi1 : 122′
Luka Močiler (11m)2 : 124′
Matija Taradi2 : 243′
Jaša Kraševec3 : 257′
Jaša Kraševec4 : 267′
Dominik Drobnič5 : 274′
Dogodki
Nik Ozvatič23′
MenjavaBajc /  Jančič38′
Jaša Kraševec41′
MenjavaNovak /  Simonović58′
Kobi Bajc59′
Nik Grohar60′
MenjavaHamulić /  Junčaj65′
MenjavaRihtarec /  Petrinović69′
MenjavaKavčič /  Močiler74′
MenjavaDrobež /  Midžan80′
MenjavaKuzma /  Taradi80′
MenjavaLulić /  Grohar84′
Danylo Malov84′
MenjavaHorvat /  Biro85′
MenjavaKuzma /  Gonza85′
Kimi Lavrenčič87′
Nace Čenčič90′
8. KROG U17 2022-2023
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:5

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
10Kimi LavrenčičK
17Marko Blaž Simonović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
9Mario Novak
11Roko Petrinović
16Tjan Kuzma
19Leon Valentin Kuzma
20Izidor Horvat
Olimpija Ljubljana
12Nik ČebuljV
2Nikolaj Mihelič
3Lev BohincK
4Svit Oblak
5Nik Pirečnik
6Žan Luka Šega
7Aldin Jakupović
9Marcel Petrov
10Žiga Pečjak
11Žan Kovačević
18Mateo Aćimović
Rezervni igralci
14Luka Lučić
15Šan Liao Novak
16Blaž Komić
17Val Čepin
Trener
Simon Koren
Trener
Jasmin Jerič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Žan Kovačević0 : 117′
Žiga Pečjak0 : 245′
Lev Bohinc0 : 350′
Nik Pirečnik0 : 474′
Žan Kovačević0 : 589′
Dogodki
Leon Jurović27′
MenjavaLiao Novak /  Jakupović45′
MenjavaPetrinović /  Simonović54′
MenjavaNovak /  Kosi60′
MenjavaLučić /  Aćimović74′
Nikolaj Mihelič75′
Rene Leopold76′
MenjavaHorvat /  Biro77′
Žan Kovačević79′
Žiga Gonza79′
MenjavaKomić /  Pečjak82′
MenjavaČepin /  Petrov82′
MenjavaKuzma /  Gonza82′
MenjavaSintič /  Leopold84′
7. KROG U17 2022-2023
7. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.09.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:4

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
21Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
2Blaž Sintič
13Lan Marinič
14Tjan Kuzma
17Marko Blaž Simonović
18Matija Taradi
20Izidor Horvat
Domžale
1Benjamin MatičičV
2Nejc Štifter
3Mark Voldrih Simčič
4David Stojanoski
5Jošt Remic
6Aljaž Zabukovnik
7Anej Koroša
8Gal Kranjčič
9Robert Rašić
10Luka TopalovićK
11Luka Dovžan Karahodžić
Rezervni igralci
12Jaka CenceljV
13Jakub Šupuk
14Marko Krstić
15Emin Hodžić
16Luka Kušić
17Svit Hočevar
18Grega Kaluder
Trener
Simon Koren
Trener
Ante Bratić
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Luka Dovžan Karahodžić0 : 120′
Luka Topalović0 : 239′
Luka Dovžan Karahodžić0 : 341′
Luka Dovžan Karahodžić0 : 444′
Leon Jurović (11m)1 : 464′
Dogodki
Anej Roškar28′
MenjavaŠupuk /  Štifter46′
MenjavaTaradi /  Novak46′
Danylo Malov55′
MenjavaHočevar /  Kranjčič58′
MenjavaLegen /  Ozvatič62′
MenjavaSimonović /  Biro65′
MenjavaSintič /  Leopold65′
Anej Koroša65′
MenjavaHodžić /  Koroša71′
MenjavaKuzma /  Petrinović77′
MenjavaKrstić /  Rašić79′
Jakub Šupuk81′
Blaž Sintič84′
MenjavaKušić /  Dovžan Karahodžić86′
6. KROG U17 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Mura
1Jan LampretV
5Mateo Tomašić
7Jakob Nejc Ružič
10Nejc Sečkar
11Gašper Fišer
15Samo Sečkar
18Anej Roman Leljak
19David Vidmajer
20Mai Kolbl
21Anej Kerec
22Bine AnželjK
Rezervni igralci
12Mai RantašaV
4Jonathan Tobias Rec
6Marko Jerebic
8Jaka Žerjav
9Oliver Ignjič
13Lucas Vočanec
14Nejc Vöröš
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
11Roko Petrinović
18Matija Taradi
21Dominik Biro
Rezervni igralci
22Patrik LegenV
2Blaž Sintič
13Lan Marinič
15Leon Valentin Kuzma
16Tjan Kuzma
17Marko Blaž Simonović
20Izidor Horvat
Trener
Rok Lovrec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Mediha Durić
Zadetki
Mario Novak0 : 146′
Dogodki
David Vidmajer20′
David Vidmajer28′
Mai Kolbl36′
Bine Anželj39′
Samo Sečkar47′
MenjavaIgnjič /  Kerec48′
MenjavaJerebic /  Leljak56′
MenjavaVöröš /  Kolbl60′
MenjavaMarinič /  Biro71′
MenjavaSimonović /  Petrinović81′
MenjavaRec /  Sečkar83′
MenjavaKuzma /  Novak89′
Marko Blaž Simonović91′
5. KROG U17 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
6Danylo Malov
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
25Borna Rihtarec
69Dominik Biro
Rezervni igralci
22Patrik LegenV
11Tjan Kuzma
17Marko Blaž Simonović
20Roko Petrinović
23Matija Taradi
24Izidor Horvat
44Florijan Cirkvenčić
A2S Celje
1Jakob KobalV
3Marko Cvijetić
6Dušan Vukelić
7Haris KahvedžićK
8Jakob Miklavc
10Ivano Čančar
11Timothy Dassena Ček
16Aljaž Vodopivec
17Timotej Karapandža
18Dejan Suhovršnik
20Nik Arlič
Rezervni igralci
12Luka JankovićV
5Tai Križnik
9Anej Dorić
13Mark Kavrečič
14Tian Skornšek
19Žan Luka Žužek
21Janin Petrak
Trener
Simon Koren
Trener
Marko Gobec
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Dušan Vukelić (11m)0 : 161′
Dogodki
Kimi Lavrenčič33′
Borna Rihtarec45′
Marko Cvijetić48′
MenjavaPetrinović /  Biro55′
Borna Rihtarec56′
Leon Jurović61′
MenjavaPetrak /  Cvijetić67′
MenjavaTaradi /  Lavrenčič67′
MenjavaSimonović /  Novak71′
MenjavaDorić /  Suhovršnik73′
Rene Leopold75′
Roko Petrinović76′
MenjavaŽužek /  Vodopivec87′
MenjavaSkornšek /  Dassena Ček90′
4. KROG U17 2022-2023
4. krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | 21.08.2022 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  7:1

Ilirija Extra-Lux
1Nik StrmecV
2Gabriel Sojer
3Kristian Cvetić
4Matic Bajc
5Uroš Zorko
6Tim PavličK
7Mark Antonij Intihar
8Taj Rožič Šuligoj
9Jakob Raspet
10Matjaž Veber
11Maksim Vid Beljkaš
Rezervni igralci
12Vid PertovtV
14Tomas Puc
15Aljoša Rugelj
16Jurij Kvaternik
17Jan Nikolić
18Denis Videnović
19Nik Šonc
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
20Roko Petrinović
23Leon Valentin Kuzma
25Borna Rihtarec
Rezervni igralci
22Patrik LegenV
11Tjan Kuzma
14Sergej Ščančar
17Gal Marko
24Izidor Horvat
44Lan Marinič
69Dominik Biro
Trener
Rok Golob
Trener
Simon Koren
Sodnik
Žiga Bizjak
Zadetki
Taj Rožič Šuligoj1 : 03′
Jakob Raspet2 : 010′
Maksim Vid Beljkaš3 : 015′
Tian Kosi3 : 135′
Taj Rožič Šuligoj4 : 162′
Taj Rožič Šuligoj5 : 169′
Jurij Kvaternik6 : 178′
Jan Nikolić7 : 187′
Dogodki
MenjavaŠonc /  Pavlič24′
MenjavaBiro /  Roškar24′
Kristian Cvetić39′
Žiga Gonza45′
MenjavaNikolić /  Sojer46′
MenjavaPuc /  Cvetić46′
MenjavaKuzma /  Kuzma46′
Mario Novak50′
Matjaž Veber60′
Leon Jurović61′
MenjavaŠčančar /  Petrinović62′
MenjavaKvaternik /  Beljkaš64′
MenjavaVidenović /  Zorko64′
MenjavaMarinič /  Kosi70′
MenjavaHorvat /  Novak72′
Kimi Lavrenčič72′
3. KROG U17 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
20Roko Petrinović
25Borna Rihtarec
69Dominik Biro
Rezervni igralci
11Tjan Kuzma
14Sergej Ščančar
17Gal Marko
22Patrik Legen
23Leon Valentin Kuzma
24Izidor Horvat
44Lan Marinič
Brinje Grosuplje
12Jaka ZrnecV
3Mark Tomšič
5Žak Grabljevec
9Luka Čižmek
10Denis Nikić
11Tin Jurić
14Miha Piškur
17Filip Ježovita
18David Vitamvas
19Sergej LazarevićK
22Miha Mehle
Rezervni igralci
1Jakob PušlarV
4Nik Bizjan
7Urh Zelnik
8David Žinko
13Matej Mehle
15Eso Hankušić
21Liam Strnad
Trener
Simon Koren
Trener
Luka Žinko
Sodnik
Vito Založnik
Zadetki
Mario Novak1 : 021′
Tian Kosi2 : 052′
Urh Zelnik2 : 184′
Dogodki
MenjavaZelnik /  Jurić46′
MenjavaMarko /  Biro46′
MenjavaBizjan /  Tomšič57′
Tian Kosi61′
Mario Novak71′
MenjavaŽinko /  Ježovita74′
MenjavaMarinič /  Novak74′
MenjavaHankušić /  Čižmek78′
MenjavaMehle /  Grabljevec82′
MenjavaKuzma /  Petrinović86′
MenjavaHorvat /  Marko89′
MenjavaKuzma /  Marinič90′
2. KROG U17 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  1:0

Krka
12Jaša HribarV
3Žiga Kolmanič
4Jakob Barborič
5Max Alexander Bilać
6Valentin Zaletel
7Luka PerkovićK
10Luka Kržan
11Tai Meze
13Klemen Kastelic
21Tilen Tomac
23Jakob Štukelj
Rezervni igralci
1David ReteljV
8Nik Pirc
15Bine Zupanič
16Timotej Vrlinič
17Marko Popelar
18Gašper Vidmar
24Nik Gole
Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
7Žiga Gonza
8Tian Kosi
9Mario Novak
10Kimi LavrenčičK
20Roko Petrinović
23Leon Valentin Kuzma
69Dominik Biro
Rezervni igralci
22Patrik LegenV
11Maks Vršič
14Sergej Ščančar
17Gal Marko
24Izidor Horvat
25Borna Rihtarec
44Lan Marinič
Trener
Matej Škrbec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Žiga Kokolj
Zadetki
Luka Perković (11m)1 : 070′
Dogodki
Žiga Kolmanič19′
Jakob Štukelj20′
MenjavaRihtarec /  Kuzma55′
MenjavaVidmar /  Tomac68′
MenjavaMarko /  Biro73′
MenjavaMarinič /  Petrinović73′
MenjavaPopelar /  Štukelj74′
MenjavaVrlinič /  Meze76′
Leon Jurović78′
Jakob Barborič79′
MenjavaHorvat /  Novak85′
Anej Roškar85′
MenjavaZupanič /  Kolmanič90′
1. KROG U17 2022-2023
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1Nik OzvatičV
3Rene Leopold
4Leon Jurović
5Anej Roškar
7Žiga Gonza
10Kimi LavrenčičK
17Gal Marko
20Roko Petrinović
22Tian Kosi
23Leon Valentin Kuzma
69Dominik Biro
Rezervni igralci
12Patrik LegenV
9Mario Novak
14Sergej Ščančar
24Izidor Horvat
25Borna Rihtarec
44Lan Marinič
Nova KBM Aluminij
36Anej ZupanV
2Luka Schaubach
3Dario Letonja
5Nik Gajšek
6Kris Strelec
8Tim Metličar Fric
9Gal Kosar
10Lan MesaričK
17Tino Hamler
19Matej Kotnik
77Mitja Kotnik
Rezervni igralci
13Nejc PunčecV
7Staš Kraner
18Lan Drevenšek
22Anej Vodan
23Cene Grbavac
67Jon Košat
69Leander Mark Zelenko
Trener
Simon Koren
Trener
Primož Gorše
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Gal Kosar0 : 17′
Lan Mesarič0 : 214′
Tian Kosi1 : 231′
Dogodki
Anej Roškar33′
Mitja Kotnik44′
MenjavaKošat /  Kotnik56′
Leon Valentin Kuzma57′
MenjavaRihtarec /  Kuzma59′
MenjavaMarinič /  Biro70′
MenjavaDrevenšek /  Kotnik71′
MenjavaNovak /  Marko74′
MenjavaKraner /  Kosar79′
MenjavaHorvat /  Petrinović79′
Leon Jurović94′