LIGA U15 VZHOD 23/24

ODIGRANE TEKME 2. LIGE U15 2023/2024

Vse odigrane tekme NK Nafta 2.lige klubskih tekmovanj U15 v sezoni 2023/24 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

27. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
27. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 17.05.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
12 Aleks Munda V
2 Jan Mavrin
3 Marko Strbad
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
16 Arian Jurčec
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

1 Daniel Pivljakovič V
4 Aron Kulčar
8 Roko Bistrović
13 Neo Rok
14 Tomo Kerovec
17 Timon Magyar
18 Nikola Lebar
Novogradnje MB Tabor
22 Matic Suljić V
7 Nik Lubas
13 Amel Dulić
16 Žiga Novak
40 Luka Premzl
49 Samir Mešković
51 Jaša Fingušt
73 Tay Ber
77 Dino Mustafić K
80 Nardi Përzhaku
81 Nikola Zevnik

Rezervni igralci

1 Golob Mironov Maks V
3 Enej Krček
8 Faris Ahmetović
18 Luka Mumlek
55 Almir Haliti
88 Nik Mikolič
Trener
Aleš Bagola
Trener
Simon Štrakl
Sodnik
Mihael Jurasović
Zadetki
Miha Kokaš 1 : 0 5′
Viktor Becze 2 : 0 30′
Viktor Becze (11m) 3 : 0 34′
Nardi Përzhaku 3 : 1 79′
Dogodki
Menjava Mumlek /  Fingušt 24′
Menjava Magyar /  Voglar 41′
Menjava Rok /  Strbad 41′
Menjava Haliti /  Zevnik 48′
Menjava Bistrović /  Jurčec 48′
Menjava Kerovec /  Mavrin 56′
Menjava Ahmetović /  Lubas 59′
Menjava Mikolič /  Mešković 68′
Menjava Lebar /  Gönc 68′
26. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
26. krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | 12.05.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 4:0

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Mai Tratenšek V
3 Tarik Muminović
5 Kristjan Rebernik
6 Jaka Veranič
9 Bor Vantur K
10 Patrik Papotnik
15 Aljaž Berdnik
22 Arnel Kuntner Taraj
26 Gašper Sevšek
30 Ismail Iseni
31 Tim Hvalič

Rezervni igralci

7 Jan Očko
8 Nikola Delić
11 Nino Grobeljšek
12 Anže Kneževič
17 Lan Sentič
20 Jakob Ostruh
25 Miha Metličar
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Roko Bistrović
8 Maxim Axel Stojiljković
13 Neo Rok
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
18 Nikola Lebar
Trener
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Žiga Lunežnik
Zadetki
Jaka Veranič (11m) 1 : 0 18′
Ismail Iseni 2 : 0 38′
Tim Hvalič 3 : 0 51′
Arnel Kuntner Taraj 4 : 0 71′
Dogodki
Menjava Bistrović /  Magyar 41′
Menjava Zver /  Strbad 41′
Tim Zver 48′
Miha Šarkezi 56′
Menjava Jurčec /  Kokaš 61′
Menjava Stojiljković /  Voglar 61′
Menjava Sentič /  Muminović 63′
Menjava Rok /  Kapun 66′
Menjava Delić /  Iseni 69′
Menjava Ostruh /  Kuntner Taraj 72′
Menjava Metličar /  Hvalič 73′
Filip Andrejčák 74′
Menjava Kneževič /  Rebernik 75′
25. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
25. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 3:2

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Tomo Kerovec
8 Maxim Axel Stojiljković
13 Neo Rok
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
17 Timon Magyar
Rudar Velenje
12 Adis Huseinović V
6 Lovro Jerič
11 Edin Hoxhaj
14 Tjaš Klemenčič Florjanc K
18 Kristijan Hojnik
19 Urban Potočnik
21 Saša Milovanović
23 Lukas Škrobot
33 Aleks Lesjak Rigelnik
47 David Pek
80 Nace Kovač

Rezervni igralci

79 Gal Padovan V
4 Ognjen Moravac
5 Lenart Rok Benčina
8 Lan Fajfar
9 Eman Ibrahimović
10 Adriano Romih
17 David Zajc
Trener
Aleš Bagola
Trener
Franci Oblak
Sodnik
Kaja Škrban
Zadetki
Miha Šarkezi 1 : 0 18′
Kristijan Hojnik 1 : 1 38′
Vito Kocijan 2 : 1 47′
Lukas Škrobot 2 : 2 60′
Miha Šarkezi 3 : 2 75′
Dogodki
Miha Kokaš 23′
Menjava Zajc /  Pek 49′
Menjava Magyar /  Virag 65′
Menjava Fajfar /  Milovanović 68′
Menjava Jurčec /  Kokaš 69′
Vito Kocijan 70′
Menjava Benčina /  Škrobot 77′
Menjava Zver /  Kapun 77′
Menjava Romih /  Zajc 78′
Menjava Moravac /  Kovač 78′
Márk Gönc 78′
Menjava Stojiljković /  Gönc 79′
24. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
24. krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško | 28.04.2024 ob 11.30

REZULTAT TEKME: 0:4

Krško
1 Tim Smrke V
4 Tian Božič K
6 Filip Zorko
10 Vid Čeč
15 Taj Šunta
17 Lovro Žerjav
18 Jurij Novak
21 Vane Kitanski
24 Urban Lebar
69 Enej Zupančič
77 Nik Hočevar

Rezervni igralci

2 Bleron Kolukaj
3 Patrik Štrucl
7 Aleksej Rusić
16 Andraž Kolander
30 Bruno Smrekar
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze K
9 Miha Šarkezi
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Aron Kulčar
8 Maxim Axel Stojiljković
13 Neo Rok
15 Jan Mavrin
16 Arian Jurčec
18 Tin Štampar
Trener
Žiga Jurečič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Denis Bogolin
Zadetki
Miha Šarkezi 0 : 1 16′
Miha Šarkezi 0 : 2 25′
Tin Štampar 0 : 3 77′
Filip Andrejčák 0 : 4 80′
Dogodki
Menjava Kolukaj /  Novak 46′
Menjava Smrekar /  Kitanski 49′
Menjava Rusić /  Zorko 55′
Menjava Štrucl /  Zupančič 58′
Menjava Mavrin /  Magyar 59′
Nik Hočevar 61′
Menjava Kolander /  Hočevar 62′
Menjava Jurčec /  Kokaš 63′
Menjava Stojiljković /  Zver 63′
Menjava Kulčar /  Strbad 74′
Menjava Štampar /  Šarkezi 76′
Aron Kulčar 82′
23. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
23. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 20.04.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 4:1

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
15 Jan Mavrin
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
3 Marko Strbad
8 Maxim Axel Stojiljković
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
17 Timon Magyar
18 Tin Štampar
Šampion ZEUS
1 Tjan Bačaj Čelofiga V
2 Žan Leljak
7 Gašper Faktor
8 Taš Blatnik
9 Dejan Krčmar
10 Jan Ulčnik K
11 Anže Končan
13 Maks Doberšek
15 Emin Jusić
16 Leonardo Pilih
17 Gal Aleksej Cuder

Rezervni igralci

12 Vid Višner V
3 Žan Špes
4 Mai Janc
5 Taj Jusić
6 Karpo Felicijan
18 Alen Hlastec
Trener
Aleš Bagola
Trener
Stevo Jovanović
Sodnik
Mihael Jurasović
Zadetki
Gašper Faktor (11m) 0 : 1 9′
Miha Šarkezi 1 : 1 18′
Miha Kokaš 2 : 1 23′
Miha Šarkezi 3 : 1 32′
Arian Jurčec 4 : 1 78′
Dogodki
Vito Kocijan 9′
Sergej Kapun 22′
Menjava Jurčec /  Kokaš 50′
Menjava Magyar /  Voglar 55′
Menjava Stojiljković /  Magyar 60′
Menjava Špes /  Pilih 63′
Menjava Zver /  Kapun 63′
Menjava Hlastec /  Krčmar 66′
Menjava Felicijan /  Blatnik 66′
Menjava Jusić /  Jusić 70′
Menjava Štampar /  Šarkezi 70′
Menjava Janc /  Cuder 72′
22. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
22. krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej | 13.04.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME: 1:4

Veržej Sparta Slatina
12 Jan Švab V
4 Jakob Senčar
6 Valentin Vukovič Kosi
7 Jan Kolar
8 Maj Pučko
9 Miha Svetec
10 Tej Lovenjak
14 Nino Križanič K
17 Žiga Cipot
19 Aljaž Lenarčič
20 Alen Balažic

Rezervni igralci

3 Jan Slana
5 Anej Vertačnik
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
18 Tin Štampar
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Aron Kulčar
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
17 Timon Magyar
Trener
Robert Černela
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Alex Gutalj
Zadetki
Valentin Vukovič Kosi 1 : 0 3′
Miha Kokaš 1 : 1 18′
Tin Štampar 1 : 2 32′
Miha Šarkezi 1 : 3 61′
Viktor Becze 1 : 4 78′
Dogodki
Menjava Šarkezi /  Štampar 54′
Menjava Zver /  Kapun 57′
Menjava Vertačnik /  Senčar 62′
Menjava Slana /  Lovenjak 67′
Menjava Jurčec /  Kokaš 67′
Menjava Magyar /  Virag 72′
Menjava Stojiljković /  Voglar 72′
21. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
21. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 06.04.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 4:1

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
18 Jan Mavrin
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
3 Marko Strbad
4 Neo Rok
8 Maxim Axel Stojiljković
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
17 Tin Štampar
Drava
1 Alex Džurič V
2 Gašper Hrenko
3 Filip Meško
6 Jan Čuček
9 Urban Moharič
10 Tian Gabrovec K
11 Egor Novac
13 Nino Strnad
15 Timotej Muzek
18 Julijan Krašna
19 Timotej Kocbek

Rezervni igralci

8 NEJ KOLARIČ
16 Matic Smaka
Trener
Aleš Bagola
Trener
Damjan Vogrinec
Sodnik
Mihael Jurasović
Zadetki
Urban Moharič 0 : 1 4′
Luka Voglar 1 : 1 40′
Márk Gönc 2 : 1 58′
Miha Kokaš 3 : 1 60′
Miha Kokaš 4 : 1 69′
Dogodki
Menjava Smaka /  Krašna 41′
Menjava Strbad /  Mavrin 52′
Menjava KOLARIČ /  Novac 63′
Menjava Zver /  Kocijan 63′
Menjava Jurčec /  Kokaš 70′
Menjava Štampar /  Gönc 73′
Menjava Stojiljković /  Voglar 76′
20. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 30.03.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 1:4

Aluvar Beltinci
12 Aleks Sobočan V
3 Jernej Granfol
5 Niko Bojnec
6 Grega Tratnjek
7 Tristan Rantaša
9 Štefan Granfol K
13 Jure Wolf
15 Mai Stojko
20 Tomaž Horvat
22 Jakob Cigüt
23 Jan Fras

Rezervni igralci

1 Viktor Pavlin V
2 Manuel Kramar
10 Vasja Ščančar
14 Nejc Rogan
17 Luka Kerčmar
19 Andrej Antolin
21 Matevž Klemenčič
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
17 Timon Magyar
18 Jan Mavrin
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Roko Bistrović
6 Luka Voglar
8 Maxim Axel Stojiljković
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
19 Tin Štampar
Trener
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Matej Janič
Zadetki
Viktor Becze (11m) 0 : 1 30′
Filip Andrejčák 0 : 2 50′
Luka Voglar 0 : 3 59′
Miha Kokaš 0 : 4 64′
Niko Bojnec 1 : 4 71′
Dogodki
Jure Wolf 25′
Menjava Klemenčič /  Wolf 41′
Miha Šarkezi 43′
Menjava Voglar /  Magyar 45′
Menjava Antolin /  Cigüt 51′
Menjava Zver /  Strbad 52′
Niko Bojnec 52′
Menjava Kerčmar /  Fras 58′
Menjava Štampar /  Gönc 61′
Jernej Granfol 61′
Menjava Stojiljković /  Virag 63′
Menjava Jurčec /  Šarkezi 66′
Menjava Ščančar /  Tratnjek 71′
Tomaž Horvat 72′
Daniel Pivljakovič 80′
Tin Štampar 80′
Tomaž Horvat 80′
19. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
19. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 23.03.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 6:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc
Rezervni igralci
12 Aleks Munda V
4 Neo Rok
6 Luka Voglar
8 Maxim Axel Stojiljković
14 Tim Zver
16 Arian Jurčec
18 Jan Mavrin
Miklavž
1 Jan Dajčman V
2 Gal Novak
6 Enej Pečonik
9 Luka Magdič
11 Endi Akmadžić
14 Tai Pavel
17 Gregor Firar
18 Nik Marušič K
19 Esmin Ramić
21 Anže Gorgiev-Skutnik
22 Anej Jovanović
Rezervni igralci
12 Vid Šerdoner V
3 Nejc Žurman
8 Tai Pridigar
10 Nejc Krnjak
13 Nik Korošec
20 Jon Žnidarič
Trener
Aleš Bagola
Trener
Drago Čučko
Sodnik
Kaja Škrban
Zadetki
Filip Andrejčák 1 : 0 3′
Márk Gönc 2 : 0 18′
Viktor Becze 3 : 0 42′
Márk Gönc 4 : 0 47′
Miha Kokaš 5 : 0 72′
Filip Andrejčák 6 : 0 79′
Dogodki
Menjava Krnjak /  Novak 41′
Menjava Žnidarič /  Magdič 41′
Menjava Voglar /  Virag 46′
Menjava Stojiljković /  Magyar 46′
Menjava Mavrin /  Strbad 46′
Menjava Korošec /  Jovanović 53′
Menjava Zver /  Kapun 53′
Menjava Rok /  Kocijan 53′
Menjava Pridigar /  Ramić 69′
Menjava Žurman /  Akmadžić 71′
18. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
18. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 16.03.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 3:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Aron Kulčar
6 Luka Voglar
8 Maxim Axel Stojiljković
16 Arian Jurčec
19 Sergej Kapun
20 Jan Mavrin
Rudar Velenje
12 Adis Huseinović V
3 Savo Sprečaković
6 Lovro Jerič
11 Edin Hoxhaj
14 Tjaš Klemenčič Florjanc K
17 David Zajc
18 Kristijan Hojnik
19 Urban Potočnik
33 Aleks Lesjak Rigelnik
47 David Pek
80 Nace Kovač

Rezervni igralci

79 Gal Padovan V
4 Ognjen Moravac
5 Lenart Rok Benčina
9 Eman Ibrahimović
13 Daris Mušić
22 Ajdin Omerhodžić
29 Madai Finkšt
Trener
Aleš Bagola
Trener
Franci Oblak
Sodnik
Ludvik Gönc
Zadetki
Miha Kokaš 1 : 0 58′
Márk Gönc 2 : 0 70′
Arian Jurčec 3 : 0 80′
Dogodki
Menjava Mušić /  Potočnik 41′
Menjava Kapun /  Magyar 41′
Menjava Voglar /  Zver 41′
David Pek 45′
Menjava Benčina /  Mušić 59′
Menjava Omerhodžić /  Pek 66′
Menjava Stojiljković /  Virag 66′
Menjava Jurčec /  Kokaš 69′
Menjava Ibrahimović /  Sprečaković 73′
Menjava Kulčar /  Strbad 73′
Marko Strbad 73′
Menjava Moravac /  Zajc 76′
17. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
17. krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT | 09.03.2024 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 0:0

Drava
1 Alex Džurič V
2 Gašper Hrenko
3 Filip Meško
4 Jan Vogrin
6 Jan Čuček
7 Nel Škrinjar
9 Urban Moharič
10 Tian Gabrovec K
13 Nino Strnad
18 Julijan Krašna
19 Aljaž Fras

Rezervni igralci

5 Žan Stočko
8 NEJ KOLARIČ
15 Timotej Muzek
16 Matic Smaka
17 Anis Pepić
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
6 Luka Voglar
7 Viktor Becze K
9 Miha Šarkezi
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun
21 Filip Andrejčák
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Aleks Munda V
4 Aron Kulčar
8 Maxim Axel Stojiljković
10 Oliver Virag
16 Arian Jurčec
17 Timon Magyar
18 Tin Štampar
Trener
Igor Fenko
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Miha Borovnik
Zadetki
Dogodki
Filip Meško 22′
Vito Kocijan 26′
Tian Gabrovec 28′
Gašper Hrenko 36′
Menjava Stočko /  Hrenko 41′
Menjava Virag /  Kapun 41′
Menjava Magyar /  Voglar 57′
Menjava Muzek /  Moharič 62′
Menjava Štampar /  Gönc 62′
Timon Magyar 66′
Menjava Stojiljković /  Andrejčák 75′
Menjava Jurčec /  Kokaš 79′
Menjava Smaka /  Strnad 81′
16. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
16. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 18.11.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 7:1

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Tadej Kepe
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Krško Posavje
1 Tim Smrke V
4 Tian Božič K
8 Tilen Jevšnik
9 Aljaž Jagrič
10 Vid Čeč
11 Max Zorko
17 Lovro Žerjav
18 Jurij Novak
20 Svit Medved
24 Urban Lebar
77 Nik Hočevar

Rezervni igralci

3 Patrik Štrucl
5 Iman Merdanović
6 Filip Zorko
7 Aleksej Rusić
16 Andraž Kolander
Trener
Aleš Bagola
Trener
Žiga Jurečič
Sodnik
Kaja Škrban
Zadetki
Miha Kokaš 1 : 0 12′
Miha Šarkezi 2 : 0 14′
Miha Kokaš 3 : 0 26′
Miha Kokaš 4 : 0 41′
Vid Čeč (11m) 4 : 1 51′
Miha Šarkezi 5 : 1 53′
Miha Šarkezi 6 : 1 62′
Miha Kokaš 7 : 1 69′
Dogodki
Svit Medved 34′
Nik Hočevar 39′
Menjava Štrucl /  Zorko 41′
Menjava Zorko /  Novak 41′
Menjava Kulčar /  Kocijan 44′
Menjava Merdanović /  Jevšnik 52′
Sergej Kapun 52′
Menjava Kolander /  Jagrič 56′
Menjava Rusić /  Žerjav 56′
Menjava Titan /  Stojiljković 65′
Menjava Kepe /  Zver 70′
Menjava Lebar /  Gönc 73′
Menjava Cipot /  Strbad 73′
15. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
15. krog | Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 11.11.2023 ob 10.00

REZULTAT TEKME: 0:3

Miklavž
99 Jaša Slavinec V
2 Gal Novak
6 Enej Pečonik
7 Lee Samson Alijaj
8 Nik Korošec
10 Nejc Krnjak
11 Endi Akmadžić
18 Nik Marušič K
19 Nikolaj Zorec
21 Anže Gorgiev-Skutnik
22 Anej Jovanović

Rezervni igralci

1 Benjamin Horvat V
3 Nik Ivaniševič
4 Jan Macsween
5 Žan Movrin
9 Tai Pridigar
17 Tai Macuh
20 Matevž Merčnik
Nafta 1903
1 Leon Šoltić V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
16 Tadej Kepe
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Trener
Drago Čučko
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Matevž Sovec
Zadetki
Miha Kokaš 0 : 1 60′
Marko Strbad 0 : 2 62′
Viktor Becze 0 : 3 63′
Dogodki
Viktor Becze 57′
Menjava Merčnik /  Pečonik 62′
Menjava Lebar /  Virag 65′
Menjava Ivaniševič /  Krnjak 67′
Menjava Cipot /  Zver 67′
Menjava Horvat /  Slavinec 68′
Anej Jovanović 69′
Menjava Car /  Gönc 70′
Menjava Kepe /  Strbad 70′
Menjava Kulčar /  Kocijan 70′
Menjava Macuh /  Jovanović 74′
Menjava Pridigar /  Akmadžić 76′
14. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
14. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 07.11.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
16 Tadej Kepe
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Aluvar Beltinci
1 Viktor Pavlin V
4 Andrej Antolin
5 Niko Bojnec
6 Grega Tratnjek
7 Luka Zver
8 Jernej Granfol
9 Štefan Granfol K
10 Vasja Ščančar
15 Jakob Cigüt
18 Luka Kreslin
21 Matic Hanc

Rezervni igralci

11 Niko Graber
13 Manuel Kramar
14 Nejc Rogan
16 Jaša Zadravec
17 Luka Kerčmar
19 Nicolas Recek
20 Tomaž Horvat
Trener
Aleš Bagola
Trener
Nuša Ladinek
Sodnik
Patrik Herženjak
Zadetki
Miha Kokaš 1 : 0 35′
Dogodki
Oliver Virag 17′
Menjava Horvat /  Zver 41′
Menjava Recek /  Antolin 49′
Menjava Kerčmar /  Tratnjek 58′
Menjava Titan /  Kocijan 64′
Menjava Kramar  /  Cigüt 71′
Menjava Cipot /  Stojiljković 76′
Menjava Car /  Gönc 81′
Nicolas Recek 83′
13. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
13. krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor | 29.10.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Novogradnje MB Tabor
1 Golob Mironov Maks V
4 Samir Mešković
5 Luka Premzl K
8 Lan Sentič
9 Urban Ornik
10 Amel Dulić
11 Jaša Fingušt
12 Žiga Novak
13 Tay Ber
16 Luka Mumlek
18 Rok Završnik
Rezervni igralci
2 Nardi Përzhaku
6 Faris Ahmetović
7 Nikola Zevnik
14 Matic Suljić
17 Almir Haliti
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze K
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
22 Márk Gönc
Rezervni igralci
12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
19 Tadej Kepe
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Trener
Igor Kotnik
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Jan Ristić
Zadetki
Amel Dulić 1 : 0 73′
Dogodki
Samir Mešković 6′
Viktor Becze 36′
Márk Gönc 39′
Menjava Haliti /  Ber 41′
Menjava Kepe /  Kocijan 41′
Menjava Përzhaku /  Fingušt 48′
Menjava Suljić /  Ornik 48′
Menjava Ahmetović /  Završnik 62′
Miha Šarkezi 68′
Nardi Përzhaku 72′
Menjava Car /  Gönc 77′
Menjava Zevnik /  Novak 89′
Menjava Lebar /  Stojiljković 89′
12. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
12. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 21.10.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME: 3:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze K
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
18 Tadej Kepe
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Šampion ZEUS
99 Benjamin Lončar V
2 Žan Leljak
3 Lukas Krajnc
5 Taj Jusić
9 Gašper Faktor
10 Jan Ulčnik K
11 Ivor Cestnik
15 Emin Jusić
16 Leonardo Pilih
17 Gal Aleksej Cuder
18 Alen Hlastec

Rezervni igralci

1 Tjan Bačaj Čelofiga V
4 Mai Janc
6 Maks Doberšek
7 Tim Janušič
8 Taš Blatnik
14 Dejan Krčmar
Trener
Aleš Bagola
Trener
Stevo Jovanović
Sodnik
Borut Hozjan
Zadetki
Miha Šarkezi 1 : 0 10′
Viktor Becze 2 : 0 29′
Miha Šarkezi 3 : 0 31′
Dogodki
Menjava Kulčar /  Kocijan 25′
Menjava Blatnik /  Hlastec 36′
Menjava Bačaj Čelofiga /  Lončar 41′
Menjava Titan /  Magyar 41′
Menjava Krčmar /  Cuder 53′
Menjava Janc /  Jusić 63′
Menjava Doberšek /  Pilih 67′
Menjava Car /  Kokaš 71′
Menjava Cipot /  Zver 74′
Menjava Lebar /  Stojiljković 76′
11. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
9. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 30.09.2023 ob 10.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Veržej Sparta Slatina
12 Jan Švab V
4 Jakob Senčar
6 Valentin Vukovič Kosi
7 Jan Kolar
8 Maj Pučko
10 Tej Lovenjak
14 Nino Križanič
15 Žiga Vrbnjak
16 Matjaž Maučec
17 Žiga Sintič
18 Matic Ritonja K

Rezervni igralci

5 Anej Vertačnik
9 Miha Svetec
19 Aljaž Lenarčič
20 Alen Balažic
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
4 Tadej Kepe
6 Žiga Cipot
8 Maxim Axel Stojiljković
15 Nikola Lebar
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Trener
Nedeljko Topič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Matej Janič
Zadetki
Sergej Kapun 0 : 1 3′
Miha Šarkezi 0 : 2 9′
Dogodki
Matic Ritonja 17′
Tim Zver 40′
Menjava Balažic  /  Maučec 41′
Menjava Stojiljković /  Kocijan 42′
Menjava Titan /  Zver 52′
Jan Kolar 53′
Oliver Virag 58′
Menjava Svetec /  Lovenjak 74′
Menjava Lenarčič /  Senčar 74′
Menjava Cipot /  Gönc 75′
Menjava Car /  Kokaš 78′
Menjava Lebar /  Magyar 80′
10. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
10. krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT | 07.10.2023 ob 10.30

REZULTAT TEKME:  1:2

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Mai Tratenšek V
5 Kristjan Rebernik
9 Bor Vantur K
10 Patrik Papotnik
11 Nino Grobeljšek
15 Aljaž Berdnik
18 Jan Glogovšek
22 Arnel Kuntner Taraj
26 Gašper Sevšek
30 Ismail Iseni
31 Tim Hvalič
Rezervni igralci
33 Gal Lešnik V
3 Tarik Muminović
8 Tim Zupančič
12 Anže Kneževič
13 Nino Strnad
20 Jakob Ostruh
77 Aljaž Mraz
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
22 Márk Gönc
Rezervni igralci
12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
19 Sergej Kapun
20 Teo Titan
21 Tilen Car
Trener
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Lan Verko
Zadetki
Ismail Iseni 1 : 0 23′
Miha Šarkezi 1 : 1 51′
Miha Kokaš 1 : 2 55′
Dogodki
Menjava Kulčar /  Kocijan 15′
Viktor Becze 38′
Menjava Kapun /  Stojiljković 41′
Aron Kulčar 42′
Menjava Mraz /  Hvalič 59′
Miha Šarkezi 68′
Ismail Iseni 70′
Tim Zver 70′
Menjava Titan /  Kulčar 71′
Menjava Strnad /  Papotnik 75′
Sergej Kapun 81′
9. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
9. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 30.09.2023 ob 10.00

REZULTAT TEKME: 1:6

Rudar Velenje
1 Adis Huseinović V
3 Savo Sprečaković
5 Daris Mušić
6 Lovro Jerič
7 Elmas Softić
9 Lan Fajfar
14 Tjaš Klemenčič Florjanc K
15 Nace Kovač
16 Lukas Škrobot
17 David Zajc
19 Urban Potočnik

Rezervni igralci

12 Gal Padovan V
4 Ognjen Moravac
11 Adriano Romih
18 Eman Ibrahimović
20 Fran Kukovec
21 Saša Milovanović
22 Alvaro Reberšak Ježovnik
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
8 Maxim Axel Stojiljković
15 Nikola Lebar
20 Teo Titan
21 Tadej Kepe
Trener
Franci Oblak
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Žan Luka Vasle
Zadetki
Miha Šarkezi 0 : 1 17′
Miha Šarkezi 0 : 2 27′
David Zajc 1 : 2 34′
Miha Kokaš 1 : 3 51′
Miha Kokaš 1 : 4 55′
Miha Kokaš 1 : 5 60′
Adis Huseinović (ag) 1 : 6 64′
Dogodki
Menjava Moravac /  Fajfar 53′
Menjava Milovanović /  Mušić 58′
Menjava Ibrahimović /  Sprečaković 64′
Menjava Titan /  Kapun 64′
Menjava Stojiljković /  Gönc 65′
Menjava Cipot /  Zver 67′
Menjava Kepe /  Kocijan 69′
Menjava Romih /  Zajc 71′
Menjava Reberšak Ježovnik /  Softić 71′
Menjava Lebar /  Kokaš 71′
8. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
8. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 23.09.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  6:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun
20 Teo Titan
Rezervni igralci
12 Leon Šoltić V
4 Aron Kulčar
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
17 Timon Magyar
21 Tilen Car
22 Márk Gönc
Drava
1 Alex Džurič V
2 Gašper Hrenko
3 Filip Meško
4 Jan Vogrin
5 Žan Stočko
6 Egor Novac
7 Nel Škrinjar
9 Julijan Krašna
10 Tian Gabrovec K
14 Izak Šilak
15 Timotej Muzek
Rezervni igralci
12 Jan Dajčman V
8 NEJ KOLARIČ
11 Krešimir Šmintić
16 Klemen Tikvič
17 Marko Maltarić
Trener
Aleš Bagola
Trener
Simon Štrakl
Sodnik
Robert Horvat
Zadetki
Sergej Kapun 1 : 0 18′
Miha Šarkezi 2 : 0 21′
Miha Kokaš 3 : 0 25′
Viktor Becze 4 : 0 32′
Oliver Virag 5 : 0 68′
Miha Šarkezi 6 : 0 72′
Dogodki
Menjava Šmintić /  Krašna 41′
Menjava Magyar /  Titan 41′
Menjava Gönc /  Zver 41′
Jan Vogrin 50′
Menjava Dajčman /  Džurič 55′
Menjava Lebar /  Stojiljković 55′
Menjava Maltarić /  Šilak 60′
Menjava Kulčar /  Strbad 60′
Menjava Cipot /  Kocijan 60′
Menjava KOLARIČ /  Vogrin 72′
Menjava Tikvič /  Novac 72′
Aron Kulčar 78′
7. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
7. krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT | 16.09.2023 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  2:0

Krško Posavje
99 Andrej Radinović V
4 Tian Božič K
6 Filip Zorko
8 Tilen Zupančič Jevšnik
9 Aljaž Jagrič
10 Vid Čeč
15 Taj Šunta
17 Lovro Žerjav
20 Svit Medved
24 Urban Lebar
77 Nik Hočevar

Rezervni igralci

1 Tim Smrke V
7 Aleksej Rusić
16 Andraž Kolander
18 Jurij Novak
19 Jaka Perše
Nafta 1903
12 Leon Šoltić V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun
20 Teo Titan
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

6 Žiga Cipot
8 Maxim Axel Stojiljković
15 Nikola Lebar
17 Timon Magyar
18 Tadej Kepe
21 Tilen Car
Trener
Žiga Jurečič
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Jakob Pehar
Zadetki
Svit Medved 1 : 0 61′
Svit Medved 2 : 0 72′
Dogodki
Nik Hočevar 43′
Teo Titan 48′
Tian Božič 50′
Menjava Rusić /  Zorko 55′
Menjava Stojiljković /  Titan 63′
Menjava Magyar /  Gönc 66′
Menjava Novak /  Jagrič 69′
Menjava Perše /  Hočevar 69′
Menjava Kolander /  Zupančič Jevšnik 73′
Menjava Car /  Kapun 73′
Menjava Cipot /  Zver 74′
Menjava Kepe /  Strbad 77′
Leon Šoltić 79′
6. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
6. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 13.09.2023 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  0:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
20 Teo Titan
21 Tadej Kepe
Miklavž
22 Jaša Slavinec V
5 Enej Pečonik
6 Tai Macuh
7 Lee Samson Alijaj
8 Nik Korošec
10 Nejc Krnjak
11 Endi Akmadžić
18 Nik Marušič K
19 Nikolaj Zorec
21 Anže Gorgiev-Skutnik
23 Anej Jovanović

Rezervni igralci

12 Benjamin Horvat V
3 Anej Žunić
4 Žan Movrin
9 Tai Pridigar
15 Nik Ivaniševič
16 Jan Macsween
Trener
Aleš Bagola
Trener
Damir Jurenec
Sodnik
Kaja Škrban
Zadetki
Dogodki
Menjava Pridigar /  Macuh 33′
Menjava Žunić /  Korošec 41′
Menjava Movrin /  Krnjak 49′
Aron Kulčar 49′
Enej Pečonik 52′
Tim Zver 55′
Menjava Titan /  Kapun 56′
Menjava Macsween /  Pridigar 65′
Menjava Lebar /  Stojiljković 71′
Anej Jovanović 72′
Menjava Ivaniševič /  Akmadžić 73′
Oliver Virag 77′
5. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
5. krog | Gančani, ŠRC Aluvar Gančani | 09.09.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:3

Aluvar Beltinci
1 Viktor Pavlin V
2 Andrej Antolin
5 Niko Bojnec
6 Grega Tratnjek
8 Jernej Granfol
9 Štefan Granfol K
14 Nejc Rogan
18 Luka Kreslin
19 Nicolas Recek
21 Hanc Matic
23 Jan Fras

Rezervni igralci

12 Aleks Sobočan V
7 Luka Zver
10 Vasja Ščančar
11 Niko Graber
15 Jakob Cigüt
17 Luka Kerčmar
20 Tomaž Horvat
Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
17 Timon Magyar
20 Teo Titan
21 Tilen Car
22 Márk Gönc
Trener
Nuša Ladinek
Trener
Aleš Bagola
Sodnik
Rene Filipič
Zadetki
Miha Šarkezi 0 : 1 5′
Miha Kokaš 0 : 2 41′
Nicolas Recek 1 : 2 47′
Aron Kulčar 1 : 3 76′
Dogodki
Nicolas Recek 29′
Jan Fras 40′
Menjava Zver /  Tratnjek 41′
Menjava Cigüt /  Fras 41′
Menjava Titan /  Stojiljković 48′
Menjava Ščančar /  Antolin 55′
Menjava Gönc /  Zver 56′
Oliver Virag 60′
Menjava Graber /  Granfol 63′
Menjava Horvat /  Recek 67′
Menjava Car /  Kokaš 71′
Sergej Kapun 72′
Menjava Magyar /  Kapun 74′
Menjava Cipot /  Strbad 78′
4. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
4. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 02.09.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
17 Timon Magyar
20 Tadej Kepe
21 Tilen Car
22 Márk Gönc
Novogradnje MB Tabor
12 Golob Mironov Maks V
3 Almir Haliti
5 Luka Premzl K
6 Faris Ahmetović
8 Lan Sentič
9 Urban Ornik
11 Jaša Fingušt
13 Tay Ber
15 Nardi Përzhaku
20 Rok Završnik
22 Žiga Novak

Rezervni igralci

4 Samir Mešković
7 Nikola Zevnik
14 Matic Suljić
17 Amel Dulić
18 Matija Vehovar
21 Luka Mumlek
Trener
Aleš Bagola
Trener
Tadej Cipot
Sodnik
Robert Horvat
Zadetki
Miha Šarkezi 1 : 0 72′
Dogodki
Menjava Suljić /  Ornik 48′
Menjava Gönc /  Kapun 51′
Menjava Vehovar /  Novak 53′
Menjava Zevnik /  Fingušt 53′
Luka Premzl 54′
Almir Haliti 55′
Menjava Mumlek /  Haliti 60′
Menjava Car /  Kokaš 68′
Menjava Dulić /  Përzhaku 70′
Menjava Magyar /  Stojiljković 78′
Tilen Car 79′
Menjava Lebar /  Šarkezi 80′
Matija Vehovar 81′
2. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
2. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 19.08.2023 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  2:2

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
7 Viktor Becze
8 Maxim Axel Stojiljković
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
17 Timon Magyar
19 Sergej Kapun

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Tadej Kepe
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
20 Teo Titan
21 Tilen Car
22 Márk Gönc
Veržej Sparta Slatina
12 Jan Švab V
4 Jakob Senčar
5 Anej Vertačnik
7 Jan Kolar
8 Maj Pučko
9 Miha Svetec
14 Nino Križanič
15 Žiga Vrbnjak
16 Matjaž Maučec
17 Anej Švarcl
18 Matic Ritonja K

Rezervni igralci

11 Mai Stojko V
3 Žiga Sintič
10 Tej Lovenjak
13 Dia Borovič
19 Aljaž Lenarčič
20 Alen Balažic
Trener
Aleš Bagola
Trener
Nedeljko Topič
Sodnik
Robert Horvat
Zadetki
Miha Svetec 0 : 1 6′
Anej Švarcl 0 : 2 20′
Miha Kokaš 1 : 2 45′
Márk Gönc 2 : 2 76′
Dogodki
Viktor Becze 22′
Miha Kokaš 33′
Menjava Stojko /  Švarcl 41′
Menjava Gönc /  Magyar 41′
Menjava Titan /  Kapun 41′
Menjava Balažic  /  Svetec 48′
Menjava Cipot /  Stojiljković 50′
Anej Vertačnik 58′
Matjaž Maučec 66′
Menjava Lebar /  Kocijan 68′
Menjava Lovenjak /  Stojko 72′
1. KROG 2.LIGA U15 2023-2024
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 23.08.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Daniel Pivljakovič V
3 Marko Strbad
4 Aron Kulčar
5 Vito Kocijan
8 Maxim Axel Stojiljković
9 Miha Šarkezi
10 Oliver Virag K
11 Miha Kokaš
14 Tim Zver
19 Sergej Kapun
22 Márk Gönc

Rezervni igralci

12 Leon Šoltić V
2 Tadej Kepe
6 Žiga Cipot
15 Nikola Lebar
17 Timon Magyar
20 Teo Titan
21 Tilen Car
KETY EMMI&IMPOL Bistrica
1 Mai Tratenšek V
5 Kristjan Rebernik
8 Tim Zupančič K
10 Patrik Papotnik
11 Nino Grobeljšek
13 Nino Strnad
15 Aljaž Berdnik
18 Jan Glogovšek
22 Arnel Kuntner Taraj
26 Gašper Sevšek
30 Ismail Iseni

Rezervni igralci

4 Tilen Ciglarič
7 Jan Očko
9 Bor Vantur
12 Anže Kneževič
20 Jakob Ostruh
25 Miha Metličar
77 Aljaž Mraz
Trener
Aleš Bagola
Trener
Luka Ornik
Sodnik
Patrik Herženjak
Zadetki
Gašper Sevšek 0 : 1 76′
Dogodki
Menjava Vantur /  Strnad 41′
Miha Šarkezi 49′
Menjava Magyar /  Kapun 58′
Menjava Titan /  Kokaš 70′
Menjava Mraz /  Papotnik 78′
Menjava Car /  Stojiljković 79′
Menjava Ostruh /  Iseni 80′
Oliver Virag 81′