Selekcija U19 2022/23

ODIGRANE TEKME 1. MLADINSKE LIGE 2022/2023

Vse odigrane tekme NK Nafta 1.SML v sezoni 2022/23 z rezultati, postavo in dogodki tekme. Za prikaz dogodka klikni na sliko

NAFTA 1903

TRENUTNE LESTVICE

29. KROG 1.SML 2023-2024
29. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
20 Anej Roman Leljak

Rezervni igralci

12 Maj Škrbič V
2 Nino Peulić
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
21 Dominik Biro
22 David Farkaš
A2S Celje
12 Luka Kolar V
5 Jakob Miklavc
7 Haris Kahvedžić
8 Florjan Jevšenak K
9 Hugo Šelih
10 Ermal Memaj
14 Luka Perković
15 Lovro Turinek
16 Sen Džumhur
17 Timotej Karapandža
21 Janin Petrak

Rezervni igralci

1 Tiijan Zorko V
6 Luka Mladenović
11 Kenan Kurtović
18 Žan Luka Žužek
19 Anej Rizmal
20 Ivano Čančar
Trener
Borut Petkovič
Trener
Spasoje Bulajič
Sodnik
Špeh Jernej Praznik
Zadetki
Jakob Miklavc 0 : 1 3′
Niko Zamuda 1 : 1 16′
Ermal Memaj 1 : 2 38′
Luka Mladenović 1 : 3 58′
Dogodki
Maj Plej 20′
Menjava Mladenović /  Petrak 23′
Hugo Šelih 23′
Menjava Novak /  Gonza 33′
Silvio Pigac 50′
Menjava Vidmajer /  Leljak 59′
Menjava Petrinović /  Rajh 62′
Menjava Žužek /  Miklavc 70′
Menjava Kurtović /  Šelih 76′
Menjava Čančar /  Memaj 76′
Menjava Rizmal /  Perković 76′
Menjava Peulić /  Macanović 76′
Menjava Biro /  Zamuda 82′
Kenan Kurtović 87′
Blaž Sintič 87′
28. KROG 1.SML 2023-2024
28. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 04.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Blaž Sintič
5 Matej Bacinger
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
20 Anej Roman Leljak

Rezervni igralci

12 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Rudar Velenje Korektbau
1 Jakob Camloh V
2 Tian Skornšek
4 Tian Marsel
5 Tai Križnik
6 Lusiano Štitić
7 Stevo Krejić K
8 Tjaš Svitlica
9 Florijan Mežnar
10 Lan Husejnović
18 Jon Zorko Kotnik
20 Petar Brajković

Rezervni igralci

12 Urban Brecl Ojsteršek V
3 Enej Plazl
13 Anže Majhen
14 Elmir Avdić
15 Klemen Nahtigal
16 Tarik Abbas
17 Marin Galić Bosnić
19 Kerim Šehović
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dragan Rajković
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Anej Horvat 1 : 0 21′
Anej Roman Leljak 2 : 0 46′
Anej Horvat 3 : 0 68′
Dogodki
Tian Skornšek 16′
Stevo Krejić 19′
Menjava Šehović /  Skornšek 46′
Menjava Novak /  Gonza 60′
Menjava Abbas /  Husejnović 63′
Menjava Avdić /  Brajković 63′
Menjava Macanović /  Rajh 63′
Anej Horvat 65′
Menjava Nahtigal /  Marsel 73′
Menjava Galić Bosnić /  Mežnar 73′
Menjava Lavrenčič /  Leljak 73′
Menjava Petrinović /  Horvat 77′
Menjava Vidmajer /  Zamuda 77′
Kimi Lavrenčič 79′
27. KROG 1.SML 2023-2024
27. krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | 28.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  3:1

Ilirija Extra-Lux
1 Nejc Dermastija V
3 Luka Škof
7 Denis Videnović
9 Filip Lukežič
10 Jure Novak
14 Tomas Puc
17 Jon Bartolj K
18 Enej Hace
19 Tim Pavlič
20 Marko Kračun
21 Žiga Korošec

Rezervni igralci

12 Nik Strmec V
2 Maks Pori
5 Mark Stojinović
6 Tin Štricelj
15 Amel Letić
16 Jan Nikolić
22 Nace Lepoša
23 Uroš Stojnić
25 Uroš Zorko
Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
7 Luka Časar
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
14 Kimi Lavrenčič
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
8 Roko Petrinović
15 David Vidmajer
17 Žiga Gonza
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Trener
Adam Zagorec
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Andrej Pirjevec
Zadetki
Jure Novak 1 : 0 16′
Filip Lukežič 2 : 0 32′
Angelo Macanović 2 : 1 71′
Denis Videnović 3 : 1 94′
Dogodki
Marko Kračun 24′
Leon Jurović 30′
Luka Časar 44′
Menjava Gonza /  Časar 46′
Marko Čuček Bezjak 47′
Maj Plej 60′
Tim Pavlič 63′
Menjava Štricelj /  Kračun 64′
Menjava Leljak /  Bacinger 64′
Menjava Macanović /  Lavrenčič 69′
Menjava Nikolić /  Pavlič 70′
Menjava Letić /  Novak 74′
Menjava Lepoša /  Hace 77′
Menjava Biro /  Horvat 85′
Menjava Stojnić /  Korošec 86′
26. KROG 1.SML 2023-2024
26. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 19.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  1:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Tabor Sežana
1 Benjamin Žerak V
3 Naj Plavšič Vajde
4 Vid Rupnik
6 Matevž Vrabec
9 Mihajlo Pavlović
10 Daniel Ćelić
11 Lawrence Kofi Mensah
14 Filip Kompare
15 Ros Ukmar
18 Noah Fernetti
20 Patrik Malkoč K
Rezervni igralci
12 Miloš Medić V
2 Ardit Kukaj
5 Miha Morelj
7 Tilen Starc
13 Tanaj Kunst
16 Francesco Loggia
17 Lev Gorec
19 David Brajko
Trener
Borut Petkovič
Trener
Jan Košir
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Mihajlo Pavlović 0 : 1 5′
Jan Rajh 1 : 1 81′
Dogodki
Maj Plej 15′
Jan Rajh 24′
Blaž Sintič 38′
Patrik Malkoč 45′
Menjava Kočet /  Macanović 46′
Menjava Gonza /  Peulić 46′
Menjava Morelj /  Malkoč 51′
Lawrence Kofi Mensah 61′
Matej Bacinger 61′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Starc /  Kompare 71′
Matevž Vrabec 78′
Menjava Vidmajer /  Sintič 80′
Menjava Brajko /  Fernetti 84′
Menjava Leljak /  Rajh 84′
Menjava Gorec /  Ćelić 85′
Anej Roman Leljak 86′
Mihajlo Pavlović 91′
Kimi Lavrenčič 93′
25. KROG 1.SML 2023-2024
25. krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | 13.04.2024 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Koper
1 Jakob Vodan Jecelj V
2 Jakob Pečjak
5 Gal Pečjak
6 Valent Šavor
8 Martin Aščić Pijaža
10 Žan Žabkar K
11 Kenan Lamadžema
14 Jakob Slak
16 Enej Sosič
18 Arman Durmiši
20 Adriano Rizvić

Rezervni igralci

12 Iztok Drašler Raišp V
3 Lukas Bučić
4 Matija Fonda
7 Alex Martin Prodan
9 Maj Žigart
15 Miloš Miličevič
19 Enej Šarlah
21 Luka Tunanović
22 Erik Milošević
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
7 Luka Časar K
8 Jan Rajh
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Žiga Gonza
20 Anej Roman Leljak
21 Dominik Biro
22 David Farkaš
Trener
Nedžad Okčić
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Jan Gregorc
Zadetki
Niko Zamuda 0 : 1 26′
Dogodki
Anej Horvat 3′
Menjava Žigart /  Rizvić 46′
Menjava Milošević /  Lamadžema 46′
Maj Žigart 50′
Menjava Tunanović /  Aščić Pijaža 57′
Menjava Macanović /  Časar 57′
Enej Sosič 70′
Menjava Gonza /  Pigac 80′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 80′
Menjava Leljak /  Rajh 84′
Anej Horvat 85′
Menjava Vidmajer /  Zamuda 93′
Nik Fras 94′
24. KROG 1.SML 2023-2024
23. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 01.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  0:4

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
21 Rene Leopold
22 Dominik Biro
Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš K
5 Riad Silajdžić
7 Tine Čuk
8 Niko Osterc
10 Patrik Katič
16 Tjan Kolednik
17 Žan Antič Kurbus
22 Anej Lorbek
27 Niko Grlić
Rezervni igralci
12 Nejc Antonič V
6 Mark Kramberger
11 Alex Ristić
13 Nej Rabič
14 Alen Dizdarević
20 Nikolaj Mihelič
21 Anej Dukarić
25 Aljaž Vogrinčič
Trener
Borut Petkovič
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Luka Hunjet 0 : 1 2′
Niko Osterc 0 : 2 33′
Alex Ristić 0 : 3 57′
Niko Grlić 0 : 4 87′
Dogodki
Žan Antič Kurbus 38′
Menjava Ristić /  Antič Kurbus 46′
Menjava Mihelič /  Čuk 55′
Menjava Dizdarević /  Lorbek 55′
Menjava Dukarić /  Osterc 55′
Menjava Macanović /  Bacinger 62′
Menjava Kočet /  Peulić 66′
Menjava Leljak /  Zamuda 76′
Menjava Kramberger /  Kolednik 80′
Marko Čuček Bezjak 80′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 84′
Menjava Gonza /  Pigac 84′
23. KROG 1.SML 2023-2024
23. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 01.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  8:2

Olimpija Ljubljana
12 Žan Mauricio V
2 Matej Dvoršak
4 Nikola Motika
5 Nik Pirečnik
8 Jaša Jelen
10 Dino Kojić K
14 Žan Kovačević
17 Edmond Imeraj
19 Oskar Ivanjko Vidmar
20 Aldin Jakupović
21 Tim Matanovič

Rezervni igralci

1 Val Matija Zakrajšek V
3 Ervin Palić
6 David Uršič
7 Nik Balon
9 Senad Porić
13 Žiga Pečjak
16 Marcel Petrov
18 Mateo Aćimović
22 Jan Cedilnik
Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
5 Matej Bacinger
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
2 Nino Peulić
6 Angelo Macanović
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Saša Kočet
20 Anej Roman Leljak
Trener
Boštjan Miklič
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Aldin Jakupović 1 : 0 26′
Aldin Jakupović 2 : 0 28′
Aldin Jakupović 3 : 0 35′
Marcel Petrov 4 : 0 46′
Aldin Jakupović 5 : 0 50′
Jan Rajh 5 : 1 52′
Marcel Petrov 6 : 1 53′
Anej Horvat 6 : 2 72′
Mateo Aćimović 7 : 2 76′
Nikola Motika 8 : 2 82′
Dogodki
Menjava Kočet /  Bukovec 36′
Menjava Petrov /  Kovačević 46′
Jaša Jelen 57′
Menjava Palić /  Matanovič 60′
Menjava Porić /  Imeraj 60′
Menjava Aćimović /  Kojić 63′
Menjava Cedilnik /  Ivanjko Vidmar 63′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Petrinović /  Zamuda 67′
Menjava Leljak /  Rajh 67′
Menjava Macanović /  Pigac 67′
Kimi Lavrenčič 78′
Aldin Jakupović 80′
21. KROG 1.SML 2023-2024
22. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 17.03.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Nik Fras V
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
7 Žiga Gonza
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Silvio Pigac
21 Matej Bacinger

Rezervni igralci

12 Nik Ozvatič V
2 Nino Peulić
5 Rene Leopold
6 Angelo Macanović
14 Kimi Lavrenčič
15 David Vidmajer
17 Roko Petrinović
19 Dominik Biro
20 Anej Roman Leljak
Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič K
3 Luka Schaubach
5 Nikola Popović
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
14 Lan Mesarič
19 Domen Brumec
42 Jaka Žerjav
48 Klemen Rahle
86 Din Glodić

Rezervni igralci

7 Črt Vuković
8 Aleks Repina
9 Gal Kosar
16 Rene Škerget
30 Lukas Čeh
Trener
Borut Petkovič
Trener
Simon Vidovič
Sodnik
Slavko Nemet
Zadetki
Maj Škoflek 0 : 1 10′
Jan Rajh 1 : 1 19′
Maj Škoflek (11m) 1 : 2 80′
Dogodki
Domen Brumec 36′
Jaka Žerjav 40′
Menjava Škerget /  Žerjav 46′
Menjava Macanović /  Gonza 54′
Marko Čuček Bezjak 59′
Menjava Repina /  Schaubach 77′
Menjava Vuković /  Rahle 86′
Menjava Lavrenčič /  Rajh 86′
Menjava Leljak /  Bacinger 86′
Menjava Kosar /  Brumec 87′
Menjava Čeh /  Simonič 91′
20. KROG 1.SML 2023-2024
20. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 04.03.2024 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
4 Leon Jurović
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Matej Bacinger
Rezervni igralci
12 Nik Ozvatič V
5 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
20 Anej Roman Leljak
21 Dominik Biro
22 David Vidmajer
Gorica
1 Dennis Zeriali V
2 Filip Vrtovec
3 Anej Gleščič
4 Alen Korošec K
5 Rene Humar
6 Alesandro Serafino Comita
7 Maks Veličkov
8 Aljaž Vadjunec
9 Tommaso Dario
10 Maj Blažič
11 Matteo Chittaro
Rezervni igralci
12 Luka Figelj V
13 Luka Malešević
14 David Šušmelj
15 Ahmed Nalo
16 Noel Lozej
17 Jasmin Ahmetašević
18 Taj Rožič Šuligoj
Trener
Borut Petkovič
Trener
Miloš Rus
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Anej Gleščič (ag) 1 : 0 3′
Anej Horvat (11m) 2 : 0 12′
Maj Blažič (11m) 2 : 1 49′
Dogodki
Leon Jurović 14′
Alesandro Serafino Comita 15′
Marko Čuček Bezjak 33′
Menjava Nalo /  Vrtovec 46′
Menjava Biro /  Peulić 46′
Nik Fras 46′
Menjava Lavrenčič /  Macanović 56′
Menjava Rožič Šuligoj /  Dario 60′
Kimi Lavrenčič 68′
Dominik Biro 73′
Menjava Gonza /  Zamuda 77′
Menjava Leljak /  Rajh 88′
Menjava Lozej /  Chittaro 89′
Žiga Gonza 95′
Maj Blažič 95′
19. KROG 1.SML 2023-2024
19. krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | 25.02.2024 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  4:1

Brinje Grosuplje
25 Jaka Zrnec V
2 Tevž Kušar
4 Sergej Lazarević
5 Aljaž Zalaznik
6 Oskar Kvaternik
8 Anel Islamagić
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
18 Tin Jurić
21 Liam Strnad
22 Aleks Stojaković

Rezervni igralci

12 Urban Trobec V
7 Rok Štorman
11 Val Močnik
13 Nejc Šteharnik
14 Filip Ježovita
17 David Vitamvas
19 Andraž Miklič
20 Din Handukić
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Nino Peulić
3 Blaž Sintič
6 Angelo Macanović
8 Jan Rajh
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
18 Matej Bacinger
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Jan Farkaš V
4 Leon Jurović
5 Rene Leopold
7 Žiga Gonza
14 Kimi Lavrenčič
17 Roko Petrinović
19 Mario Novak
20 Anej Roman Leljak
22 David Farkaš
Trener
Urban Žohar
Trener
Borut Petkovič
Sodnik
Burger Miha Omejc
Zadetki
Aleks Stojaković 1 : 0 6′
Nik Zrnec 2 : 0 28′
Anej Horvat (11m) 2 : 1 34′
Aljaž Zalaznik 3 : 1 63′
David Vitamvas 4 : 1 86′
Dogodki
Liam Strnad 14′
Aljaž Zalaznik 33′
Menjava Jurović /  Peulić 46′
Leon Jurović 49′
Sergej Lazarević 50′
Aleks Ristić 56′
Menjava Štorman /  Stojaković 57′
Menjava Miklič /  Kvaternik 57′
Matej Bacinger 58′
Jaka Bukovec 60′
Menjava Lavrenčič /  Bacinger 63′
Menjava Vitamvas /  Zrnec 64′
Menjava Močnik /  Jurić 68′
Menjava Gonza /  Zamuda 68′
David Vitamvas 70′
Jan Rajh 70′
Menjava Leljak /  Rajh 74′
Menjava Handukić /  Kušar 76′
Menjava Novak /  Macanović 81′
Blaž Sintič 85′
Jaka Bukovec 89′
Kvalifikacije za popolnitev 1.SML-2krog
2. krog | Lendava, Športni park Lendava | 27.05.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 4:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
5 Jan Oto
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
14 Dominik Biro
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
4 Nino Peulić
11 Žiga Gonza
19 Rok Fras
20 Kimi Lavrenčič
Fužinar SIJ Ravne Systems
88 Alen Vertačnik V
3 Matija Založnik
7 Damjan Vukolić
10 Matic Turičnik K
11 Matic Kotnik
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Žan Strojnik
20 Dejan Fink
22 Nikola Popović
30 Jaka Krevh
Rezervni igralci
1 Manuel Petrović V
4 Metod Angeli
5 Nino Grilc
8 Nino Tušek Rebernik
16 Filip Čelik
24 Adin Šepić
73 Tarik Leniči
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Oblak
Sodnik
Anže Šepec
Zadetki
Luka Časar 1 : 0 14′
Anej Horvat 2 : 0 20′
Nik Krebs (11m) 2 : 1 30′
Silvio Pigac (11m) 3 : 1 50′
Luka Časar 4 : 1 79′
Dogodki
Jaka Bukovec 41′
Jaka Krevh 50′
Menjava Leniči /  Strojnik 61′
Menjava Grilc /  Fink 61′
Menjava Šepić /  Kotnik 74′
Menjava Angeli /  Krivec 74′
Menjava Lavrenčič /  Nikolič 74′
Menjava Peulić /  Horvat 77′
Kimi Lavrenčič 80′
Menjava Tušek Rebernik /  Popović 82′
Nik Krebs 83′
Menjava Gonza /  Zamuda 87′
Menjava Fras /  Časar 90′
Menjava Grlec /  Plej 93′
Kvalifikacije za popolnitev 1.SML-1krog
1. krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem | 24.05.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Fužinar SIJ Ravne Systems
88 Alen Vertačnik V
3 Matija Založnik
7 Damjan Vukolić
10 Matic Turičnik K
11 Matic Kotnik
12 Nejc Krivec
16 Filip Čelik
17 Nik Krebs
20 Dejan Fink
22 Nikola Popović
30 Jaka Krevh

Rezervni igralci

1 Manuel Petrović V
4 Metod Angeli
5 Nino Grilc
8 Nino Tušek Rebernik
18 Žan Strojnik
24 Adin Šepić
73 Tarik Leniči
Nafta 1903
1 Nik Fras V
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
4 Nino Peulić
14 Dominik Biro
15 Leon Jurović
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Trener
Simon Oblak
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Niko Mihelič
Zadetki
Silvio Pigac (11m) 0 : 1 10′
Matic Kotnik 1 : 1 47′
Silvio Pigac (11m) 1 : 2 50′
Dejan Fink 2 : 2 56′
Dogodki
Maj Plej 23′
Matic Kotnik 45′
Alen Vertačnik 50′
Jaka Bukovec 59′
Menjava Leniči /  Fink 62′
Menjava Strojnik /  Kotnik 74′
Menjava Tušek Rebernik /  Krivec 74′
Menjava Peulić /  Zamuda 74′
Menjava Šepić /  Čelik 84′
Menjava Grilc /  Krevh 84′
Menjava Horvat /  Oto 84′
Menjava Biro /  Časar 87′
26. KROG U19 2022-2023
26. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.05.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 4:11

Nafta 1903
12 Erazem Kos V
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras

Rezervni igralci

1 Nik Fras V
3 Tilen Grlec
13 Lan Marinič
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
20 Fran Jaklin
Kalcer Radomlje
1 Patrik Mesarić K V
3 Luka Purkart
5 Alex Čosić
7 Filip Andjelić
8 Jan Rovšek
10 Rok Štorman
11 Matej Malenšek
15 Fran Janušić
17 Val Brvar
18 Stjepan Davidović
19 David Šćira

Rezervni igralci

2 Nejc Žunec
4 Denis Solaković
6 Vanja Praskalo
13 Hanan Duraković
14 Diego Gorgiev
21 Jakob Šere
22 Uroš Stojnić
Trener
Silvester Bažika
Trener
Erik Merdanović
Sodnik
Matej Kapun
Zadetki
David Šćira 0 : 1 18′
Rok Fras (ag) 0 : 2 21′
Luka Časar 1 : 2 24′
Filip Andjelić 1 : 3 25′
Rok Štorman 1 : 4 26′
Silvio Pigac 2 : 4 34′
David Šćira 2 : 5 39′
Matej Malenšek 2 : 6 41′
Silvio Pigac 3 : 6 50′
Uroš Stojnić 3 : 7 53′
Uroš Stojnić 3 : 8 56′
Rok Štorman 3 : 9 57′
David Šćira 3 : 10 64′
Rok Štorman 3 : 11 85′
Silvio Pigac (11m) 4 : 11 88′
Dogodki
Silvio Pigac 11′
Val Brvar 15′
Menjava Praskalo /  Brvar 46′
Menjava Stojnić /  Malenšek 46′
Menjava Duraković /  Davidović 46′
Menjava Grlec /  Fras 46′
Menjava Gorgiev /  Janušić 58′
Menjava Jaklin /  Čuček Bezjak 59′
Menjava Horvat /  Plej 59′
Menjava Šere /  Andjelić 67′
Menjava Novak /  Nikolič 76′
Menjava Marinič /  Zamuda 76′
25. KROG U19 2022-2023
25. krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT | 03.05.2023 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:3

Gorica
1 Dennis Zeriali V
2 Luka Mutavčić
3 Matevž Kobal
4 Alen Korošec
5 Gregor Oberdank
7 Aljaž Vadjunec K
9 Zahid Ilijazi
10 Maj Šuljić
17 Luka Majić
20 Kristjan Laščak
21 Mattia De Bernardi
Rezervni igralci
12 Vid Pertovt V
6 Staš Gerbec
11 Festim Kukaj
14 Alex Banjac
16 Kris Ivančič
19 Vit Felc
22 Tilen Malkoč
Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec K
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
13 Lan Marinič
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Trener
Borivoje Lučić
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tilen Celjer
Zadetki
Silvio Pigac 0 : 1 15′
Kaj Plej 0 : 2 21′
Dino Horvat 0 : 3 27′
Dogodki
Silvio Pigac 40′
Menjava Malkoč /  Šuljić 41′
Menjava Banjac /  Mutavčić 46′
Menjava Pertovt /  Zeriali 46′
Menjava Fras /  Plej 46′
Menjava Horvat /  Pigac 46′
Menjava Grlec /  Peulić 69′
Menjava Gerbec /  Vadjunec 74′
Menjava Novak /  Nikolič 74′
Menjava Kukaj /  Majić 77′
Menjava Marinič /  Časar 79′
Maj Plej 83′
Jaka Bukovec 90′
Nik Fras 91′
24. KROG U19 2022-2023
24. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 29.04.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 0:0

Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp

Rezervni igralci

12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
13 Lan Marinič
14 Zoltán Rodek
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš
7 Tine Čuk
9 Marcos Tavares K
10 Patrik Katič
11 Alen Dizdarević
14 Marcel Lorber
19 Gal Mikluš Senekovič
20 Anej Dukarić
21 Anej Ferčec

Rezervni igralci

12 Vladyslav Doroshenko V
6 Brin Horvat
8 Jan Rajh
15 Lun Grizold
16 Tjan Kolednik
22 Anej Vršič
24 Žan Antič Kurbus
Trener
Silvester Bažika
Trener
Danijel Širec
Sodnik
Slavko Nemet
Zadetki
Dogodki
Menjava Fras /  Rajšp 8′
Luka Časar 35′
Menjava Horvat /  Plej 46′
Jaka Bukovec 57′
Menjava Antič Kurbus /  Dukarić 69′
Menjava Horvat /  Katič 69′
Žan Antič Kurbus 71′
Menjava Grlec /  Fras 74′
Marko Čuček Bezjak 80′
Menjava Novak /  Časar 92′
23. KROG U19 2022-2023
23. krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | 26.04.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 3:0

Koper
1 Jakob Vodan Jecelj V
2 Rene Kodarin
5 Gal Pečjak
7 Riad Silajdžić K
8 Filippo Gustini
9 Tay Husanović
18 Ijan Ukovič
19 Enej Šarlah
20 Martin Aščić Pijaža
21 Mark Vuleta
22 Jakob Pečjak

Rezervni igralci

12 Benjamin Žerak V
3 Urs Poropat
4 Marin Galić Bosnić
10 Žan Žabkar
11 Rene Hrvatin
15 Tarik Abbas
16 Enej Sosič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Jaka Bukovec
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
13 Lan Marinič
15 Lovro Novak
19 Rok Fras

Rezervni igralci

12 Jakov Hamonajec V
14 Zoltán Rodek
16 Anej Horvat
18 Florijan Cirkvenčić
22 Jakob Rajšp
Trener
Igor Božič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Rok Lavrenčič
Zadetki
Enej Šarlah 1 : 0 14′
Enej Šarlah 2 : 0 56′
Rene Hrvatin 3 : 0 64′
Dogodki
Jan Oto 30′
Menjava Žabkar /  Aščić Pijaža 46′
Menjava Hrvatin /  Pečjak 46′
Menjava Horvat /  Marinič 46′
Menjava Rajšp /  Fras 46′
Rene Kodarin 52′
Menjava Sosič /  Kodarin 56′
Menjava Abbas /  Husanović 61′
Nino Peulić 62′
Menjava Poropat /  Silajdžić 67′
Menjava Rodek /  Novak 80′
Menjava Cirkvenčić /  Zamuda 84′
Ijan Ukovič 88′
22. KROG U19 2022-2023
22. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 23.04.2023 ob 14.30

REZULTAT TEKME: 1:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
13 Lan Marinič
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin

Rezervni igralci

14 Florijan Cirkvenčić
18 Erazem Kos
Bravo Mastercard
1 Luka Dakić V
4 Kristjan Trdin K
5 Enej Jarkovič
6 Gašper Gaberšek Rotovnik
8 Urban Stražišar
9 Luka Pučnik
10 Nejc Velepič
11 Peter Cverle
17 Lan Hribar
20 Vid Marinković
24 Tine Karo

Rezervni igralci

7 Lovro Žle
14 Jakob Kavčič
21 Reo Mraz
Trener
Silvester Bažika
Trener
Matej Drobnič
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Fran Jaklin 1 : 0 34′
Luka Pučnik 1 : 1 41′
Dogodki
Niko Zamuda 37′
Menjava Mraz /  Velepič 70′
Enej Jarkovič 73′
Menjava Žle /  Karo 79′
Marko Čuček Bezjak 80′
Menjava Kavčič /  Cverle 81′
Dino Horvat 87′
Menjava Kos /  Jaklin 88′
21. KROG U19 2022-2023
21. krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | 16.04.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:0

Olimpija Ljubljana
12 Nik Čebulj V
2 Danylo Malov
3 Blaž Komić
4 Jan Cedilnik
6 Žan Luka Šega
8 Žiga Pečjak
9 Matej Tadič
10 Renato Čaušević Ferhatović K
11 Svit Hočevar
18 Mateo Aćimović
21 Žan Kovačević
Rezervni igralci
1 Val Matija Zakrajšek V
7 Elmin Šljivar
13 Jaka Čibej
14 Luka Lučić
15 Amadej Miličević
16 Haris Beganović
17 Svit Oblak
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
2 Blaž Sintič
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović K
5 Anej Roškar
8 Matija Taradi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič
11 Roko Petrinović
17 Marko Blaž Simonović
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Jure Ajhmajer V
7 Florijan Cirkvenčić
16 Borna Rihtarec
18 Bruno Vlah
19 Saša Kočet
20 Izidor Horvat
Trener
Jasmin Jerič
Trener
Simon Koren
Sodnik
Burger Miha Omejc
Zadetki
Žiga Pečjak 1 : 0 10′
Matej Tadič 2 : 0 12′
Svit Hočevar 3 : 0 26′
Blaž Komić 4 : 0 82′
Dogodki
Menjava Kočet /  Novak 46′
Menjava Rihtarec /  Taradi 46′
Jan Cedilnik 52′
Menjava Vlah /  Petrinović 61′
Menjava Oblak /  Cedilnik 64′
Menjava Miličević /  Aćimović 64′
Menjava Čibej /  Šega 64′
Menjava Lučić /  Hočevar 64′
Menjava Horvat /  Biro 67′
Menjava Cirkvenčić /  Simonović 75′
Menjava Beganović /  Tadič 80′
Izidor Horvat 80′
20. KROG U19 2022-2023
20. krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr. | 08.04.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:0

Domžale
1 Maj Tjaš Podkrajšek V
2 Nik Guberac
3 Jan Satler
4 Danylo Tkachuk
5 Alen Bukovec
6 Jon Ficko K
7 Domen Brumec
8 Edvin Krupić
9 Vanja Kopunović
10 Lan Lekše
11 Staš Popijal

Rezervni igralci

12 Marcel Rastoder V
13 Hamza Salešević
15 Kristijan Bandur
17 Črt Vuković
18 Mark Barišič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
4 Nino Peulić
5 Jan Oto
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
19 Rok Fras
21 Jaka Bukovec

Rezervni igralci

3 Erazem Kos
22 Jakob Rajšp
Trener
Dejan Djuranovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Dejan Bavrlić
Zadetki
Domen Brumec 1 : 0 6′
Staš Popijal 2 : 0 29′
Jan Satler 3 : 0 36′
Dogodki
Maj Plej 32′
Jaka Bukovec 49′
Menjava Rajšp /  Fras 65′
Menjava Barišič /  Krupić 72′
Menjava Salešević /  Popijal 72′
Menjava Kos /  Časar 73′
Menjava Vuković /  Guberac 79′
Menjava Bandur /  Kopunović 79′
19. KROG U19 2022-2023
19. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.04.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  2:1

1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jan Oto
6 Murár András
7 Luka Časar
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
4 Nino Peulić
8 Santino Nikolič
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Jakob Rajšp
Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Sašo Lovrec
8 Timotej Brkić
10 Jaka Domjan
11 Vid Štefanec
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
19 Niko Graj
21 Luka Turudija
22 Luka Baš
Rezervni igralci
12 Mai Rantaša V
4 Žan Buček
6 Nenad Ignjič
9 Žiga Ozbetič
13 Jakob Nejc Ružič
Trener
Silvester Bažika
Trener
Matjaž Kek
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Maj Plej 1 : 0 53′
Timotej Brkić 1 : 1 62′
Kaj Plej 2 : 1 85′
Dogodki
Timotej Brkić 36′
Vid Štefanec 40′
Tian Rantaša 52′
Menjava Ozbetič /  Baš 58′
Erazem Kos 62′
Menjava Horvat /  Zamuda 65′
Menjava Nikolič /  Murár András 70′
Marko Čuček Bezjak 75′
Menjava Ignjič /  Štefanec 85′
Menjava Fras /  Plej 90′
Menjava Peulić /  Časar 92′
18. KROG U19 2022-2023
18. krog | Celje, Stadion Olimp Celje | 12.03.2023 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  5:0

A2S Celje
12 Luka Kolar V
6 Luka Mlakar
7 Domen Justinek
8 Miha Sitar K
9 Luka Štravs
10 Lucas Mačak
11 Leon Bulajić
16 Sen Džumhur
17 Nino Milić
19 Tom Kerezovič
22 Florjan Jevšenak
Rezervni igralci
1 Luka Janković V
5 Mark Stojinović
13 Adam Marcen
18 Tadej Dimec
20 Denis Leban
21 Janin Petrak
Nafta 1903
1 Nik Fras V
5 Jan Oto
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
15 Murár András
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
4 Nino Peulić
14 Zoltán Rodek
22 Jakob Rajšp
Trener
Simon Sešlar
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tilen Kocbek
Zadetki
Luka Štravs 1 : 0 3′
Lucas Mačak 2 : 0 22′
Luka Mlakar 3 : 0 28′
Domen Justinek 4 : 0 41′
Miha Sitar 5 : 0 67′
Dogodki
Menjava Petrak /  Štravs 57′
Menjava Stojinović /  Kerezovič 57′
Menjava Rajšp /  Oto 60′
Menjava Peulić /  Zamuda 64′
Menjava Dimec /  Justinek 67′
Menjava Leban /  Bulajić 70′
Menjava Grlec /  Čuček Bezjak 76′
Menjava Marcen /  Jevšenak 78′
Menjava Rodek /  Plej 85′
17. KROG U19 2022-2023
17. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 04.03.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1 Nik Fras V
5 Jan Oto
6 Dino Horvat
7 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin

Rezervni igralci

12 Jakov Hamonajec V
4 Nino Peulić
14 Zoltán Rodek
15 Lovro Novak
22 Jakob Rajšp
Ilirija Extra-Lux
1 Aljaž Božič V
2 Luka Nadarević
4 Damir Zukić
6 Tin Štricelj
8 Luka Škof
9 Jakob Snedic
10 Jure Novak
15 Maks Savič
17 Jon Bartolj K
20 Yzer Zyberi
24 Matevž Medič Slaček

Rezervni igralci

12 Nejc Dermastija V
13 Jan Mušič
18 Enej Hace
19 Kevin Benkič
22 Nace Lepoša
23 Črt Rotar
Trener
Silvester Bažika
Trener
Robert Kopčič
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Silvio Pigac (11m) 1 : 0 33′
Dogodki
Kaj Plej 21′
Jan Oto 31′
Menjava Rotar /  Škof 46′
Dino Horvat 59′
Menjava Peulić /  Horvat 61′
Menjava Benkič /  Savič 66′
Menjava Mušič /  Novak 66′
Menjava Rajšp /  Zamuda 74′
Menjava Lepoša /  Bartolj 82′
Menjava Hace /  Nadarević 82′
Fran Jaklin 85′
Menjava Rodek /  Časar 91′
16. KROG U19 2022-2023
16. krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | 26.02.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  5:1

Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
3 Mark Tomšič
5 Aljaž Zalaznik
7 Vid Hojč
8 Kristjan Tomažin
9 Aleks Ristić
14 Peter Čeferin K
16 Andraž Miklič
18 Anel Islamagić
19 Jaka Bahor
23 Nejc Klašnja

Rezervni igralci

1 Jakob Pušlar V
10 Nik Zrnec
11 Val Močnik
17 Blaž Štrekelj
20 Din Handukić
21 Mihajlo Maletić
22 Strahinja Rajković
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
4 Aljaž Lukač
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras
22 Jakob Rajšp

Rezervni igralci

12 Erazem Kos V
3 Tilen Grlec
5 Murár András
6 Luka Časar
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak
14 Zoltán Rodek
Trener
Erik Marinšek
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jelenko Jandrič
Zadetki
Aleks Ristić 1 : 0 7′
Anel Islamagić 2 : 0 13′
Niko Zamuda 2 : 1 19′
Vid Hojč 3 : 1 26′
Aleks Ristić 4 : 1 40′
Vid Hojč 5 : 1 69′
Dogodki
Maj Plej 9′
Vid Hojč 16′
Anel Islamagić 24′
Aljaž Zalaznik 34′
Menjava Časar /  Zamuda 46′
Menjava Čuček Bezjak /  Rajšp 46′
Menjava Nikolič /  Pigac 46′
Menjava Handukić /  Klašnja 62′
Menjava Grlec /  Plej 62′
Menjava Štrekelj /  Ristić 68′
Menjava Zrnec /  Islamagić 68′
Menjava Rajković /  Zalaznik 68′
Menjava Rodek /  Horvat 87′
15. KROG U19 2022-2023
15. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 26.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Jakob Rajšp
Krka
1 Aljaž Božič V
2 Nik Stanič
3 Sergej Božič
4 Jakob Zbašnik
5 Luka Hudomalj
6 Jakob Sečen
7 Edmond Imeraj
8 Nejc Andrejčič
10 Niki Radovič
19 Nik Kovačič
25 Luka Kolegar K
Rezervni igralci
12 Som Kumar V
11 Taj Krupić
15 Mark Gliha
16 Žiga Gazvoda
21 Jan Patrik Gabrovec
Trener
Silvester Bažika
Trener
Denis Mojstrovič
Sodnik
Miha Kamplet
Zadetki
Luka Kolegar 0 : 1 6′
Dogodki
Dino Horvat 67′
Menjava Gliha /  Andrejčič 72′
Menjava Horvat /  Časar 72′
Menjava Gabrovec /  Imeraj 76′
Menjava Gazvoda /  Radovič 88′
Niki Radovič 88′
Nik Kovačič 89′
14. KROG U19 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:2

Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
16 Rene Škerget
18 val Mihalič Rader
19 Nik Hren
21 Anej Dukarić K
85 Rok Schaubach
Rezervni igralci
69 Tomaž Šešo Zafošnik V
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
15 Gašper Cugmas
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mykyta Babenko
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
Trener
Simon Vidovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Luka Časar 0 : 1 16′
val Mihalič Rader 1 : 1 21′
Rene Škerget 2 : 1 22′
Marko Simonič 3 : 1 36′
Silvio Pigac 3 : 2 89′
Dogodki
Menjava Brunec /  Fras 43′
Dino Horvat 55′
Menjava Zorec /  Schaubach 58′
Gabrijel Drk 62′
Menjava Macanović /  Dukarić 65′
Menjava Cugmas /  Hempt 65′
Menjava Horvat /  Zamuda 81′
Menjava Novak /  Rajšp 81′
Menjava Franci /  Škerget 86′
Nik Hren 87′
Kaj Plej 88′
Luka Časar 89′
13. KROG U19 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje | 29.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Kalcer Radomlje
1 Patrik Mesarić K V
2 Nejc Žunec
3 Luka Purkart
4 Diego Gorgiev
5 Alex Čosić
8 David Šćira
9 Luka Jerin
10 Rok Štorman
11 Matej Malenšek
13 Hanan Duraković
18 Stjepan Davidović
Rezervni igralci
6 Jan Rovšek V
7 Vanja Praskalo
14 Val Brvar
15 Fran Janušić
16 Jakob Šere
17 Črt Vuković
22 Uroš Stojnić
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
8 Santino Nikolič K
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
9 Mykyta Babenko
15 Lovro Novak
16 Erazem Kos
Trener
Erik Merdanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Vanja Janković
Zadetki
Rok Štorman (11m) 1 : 0 3′
David Šćira 2 : 0 56′
Luka Jerin 3 : 0 68′
Dogodki
Santino Nikolič 18′
Gabrijel Drk 38′
Marko Furdi 40′
Dino Horvat 58′
Menjava Brvar /  Žunec 60′
David Šćira 61′
Rok Štorman 63′
Menjava Rovšek /  Duraković 65′
Menjava Praskalo /  Šćira 69′
Menjava Novak /  Rajšp 72′
Menjava Stojnić /  Jerin 75′
Menjava Šere /  Purkart 80′
Jaka Bukovec 82′
Menjava Babenko /  Furdi 85′
12. KROG U19 2022-2023
12. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 22.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  0:2

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
7 Noa Medved
9 Marko Čuček Bezjak K
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Gorica
1 Nik Milenković V
2 Luka Mutavčić
3 Matevž Kobal
4 Alen Korošec
7 Aljaž Vadjunec K
8 Mattia De Bernardi
10 Maj Šuljić
11 Festim Kukaj
14 Vit Felc
17 Luka Majić
18 Tilen Malkoč
Rezervni igralci
12 Luka Figelj V
5 Gregor Oberdank
9 Zahid Ilijazi
13 Ammar Lidan
15 Kristjan Laščak
16 Kris Ivančič
21 Staš Gerbec
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Živec
Sodnik
Anže Šepec
Zadetki
Festim Kukaj (11m) 0 : 1 55′
Zahid Ilijazi 0 : 2 95′
Dogodki
Fran Jaklin 21′
Aljaž Vadjunec 32′
Silvio Pigac 35′
Matevž Kobal 53′
Noa Medved 58′
Menjava Fras /  Rajšp 65′
Menjava Zamuda /  Furdi 65′
Festim Kukaj 70′
Jaka Bukovec 72′
Vit Felc 75′
Niko Zamuda 75′
Menjava Ivančič /  Majić 76′
Menjava Ilijazi /  Felc 76′
Menjava Horvat /  Časar 81′
Menjava Oberdank /  Šuljić 85′
Menjava Drk /  Plej 85′
Noa Medved 91′
11. KROG U19 2022-2023
11. krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza | 16.10.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  4:0

Maribor
1 Lukas Tomažič V
2 Luka Hunjet
3 Luka Poredoš
6 Brin Horvat
8 Jan Rajh
9 Marcos Tavares K
14 Marcel Lorber
15 Lun Grizold
18 Timotej Brkić
19 Gal Mikluš Senekovič
21 Anej Ferčec
Rezervni igralci
12 Vladyslav Doroshenko V
13 Sašo Lovrec
16 Tjan Kolednik
17 Tadej Petančič
20 Matej Kraner
22 Luka Baš
24 Žan Antič Kurbus
Nafta 1903
1 Nik Fras V
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
16 Anej Horvat
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
19 Rok Fras
Trener
Danijel Širec
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tanja Subotić
Zadetki
Marcos Tavares 1 : 0 9′
Timotej Brkić 2 : 0 24′
Anej Ferčec (11m) 3 : 0 42′
Luka Baš 4 : 0 74′
Dogodki
Marko Čuček Bezjak 15′
Santino Nikolič 22′
Kaj Plej 39′
Maj Plej 41′
Menjava Furdi /  Horvat 46′
Menjava Brunec /  Zamuda 46′
Jan Rajh 46′
Silvio Pigac 47′
Marcos Tavares 49′
Lun Grizold 52′
Menjava Baš /  Tavares 57′
Menjava Drk /  Nikolič 61′
Menjava Horvat /  Medved 61′
Menjava Antič Kurbus /  Rajh 65′
Menjava Lovrec /  Grizold 65′
Menjava Novak /  Plej 68′
Menjava Kolednik /  Ferčec 74′
Menjava Petančič /  Horvat 79′
10. KROG U19 2022-2023
10. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 12.10.2022 ob 15.00

REZULTAT TEKME:  1:0

1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
2 Dino Horvat
5 Lovro Novak
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Koper
1 Tim Štrasberger V
2 Rene Kodarin
3 David Stanojević K
5 Stefan Ilić
7 Riad Silajdžić
8 Filippo Gustini
9 Tay Husanović
10 Tom Kerezovič
15 Mark Vuleta
16 Enej Sosič
19 Enej Šarlah
Rezervni igralci
12 Jakob Vodan Jecelj V
4 Matija Fonda
11 Vukašin Daničić
14 Luka Živčić
18 Ijan Ukovič
21 Marin Galić Bosnić
22 Luka Orel Pogačar
Trener
Silvester Bažika
Trener
Novica Nikčevič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Santino Nikolič 1 : 0 84′
Dogodki
Luka Časar 19′
Filippo Gustini 22′
Menjava Galić Bosnić /  Šarlah 50′
Santino Nikolič 60′
Menjava Brunec /  Zamuda 64′
Stefan Ilić 74′
Nik Fras 75′
Luka Časar 78′
Menjava Ropoša /  Medved 80′
Menjava Ukovič /  Vuleta 86′
Silvio Pigac 89′
Menjava Horvat /  Plej 90′
Jakob Rajšp 92′
Menjava Horvat /  Nikolič 93′
9. KROG U19 2022-2023
9. krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | 08.10.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  6:1

Bravo Mastercard
1 Luka Dakić V
4 Kristjan Trdin K
5 Enej Jarkovič
6 Urban Stražišar
10 Senad Porić
11 Lan Hribar
16 Gal Dagarin
17 Beno Selan
18 Lovro Žle
19 Luka Pučnik
20 Vid Marinković
Rezervni igralci
12 Alek Ivić V
2 Martin Hovnik
9 Luka Ševo
13 Jan Franc Kopatin
24 Tine Karo
Nafta 1903
12 Erazem Kos V
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič
9 Marko Čuček Bezjak K
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
Rezervni igralci
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Jakob Rajšp
Trener
Matej Drobnič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jan Gregorc
Zadetki
Lovro Žle 1 : 0 10′
Senad Porić 2 : 0 25′
Luka Pučnik 3 : 0 27′
Jan Franc Kopatin 4 : 0 78′
Beno Selan 5 : 0 83′
Beno Selan 6 : 0 87′
Luka Časar 6 : 1 90′
Dogodki
Fran Jaklin 2′
Lovro Žle 16′
Gal Dagarin 31′
Santino Nikolič 39′
Gal Dagarin 39′
Menjava Rajšp /  Medved 46′
Menjava Karo /  Marinković 63′
Menjava Brunec /  Zamuda 63′
Menjava Kopatin /  Žle 69′
Menjava Hovnik /  Porić 72′
Menjava Horvat /  Drk 75′
Nejc Brunec 77′
Menjava Ševo /  Stražišar 79′
8. KROG U19 2022-2023
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Nafta 1903
12 Erazem Kos V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
11 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Olimpija Ljubljana
1 Dejan Panić V
2 Din Ćejvanović
5 Ervin Palić
6 Gal Pečjak
8 Marcel Kobal
9 Jakob Pečjak
10 Jure Zupan K
11 Dino Kojić
13 Tin Mijić
15 Matej Dvoršak
19 Nik Podbregar
Rezervni igralci
12 Val Matija Zakrajšek V
4 David Uršič
7 Nik Balon
14 Tihomir Maksimović
16 Dominik Čosič
17 Tim Matanovič
18 Eldin Koštić
Trener
Silvester Bažika
Trener
Anton Usnik
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Niko Zamuda 1 : 0 7′
Niko Zamuda 2 : 0 22′
Dino Kojić 2 : 1 37′
Tihomir Maksimović 2 : 2 73′
Dogodki
Din Ćejvanović 15′
Menjava Balon /  Ćejvanović 27′
Dino Kojić 37′
Erazem Kos 37′
Menjava Koštić /  Kobal 46′
Menjava Uršič /  Palić 46′
Fran Jaklin 54′
Menjava Maksimović /  Pečjak 58′
Menjava Fras /  Čuček Bezjak 63′
Maj Plej 68′
Menjava Ropoša /  Zamuda 70′
Menjava Brunec /  Časar 75′
Menjava Furdi /  Medved 75′
Matej Dvoršak 76′
Menjava Horvat /  Plej 83′
Tihomir Maksimović 92′
7. KROG U19 2022-2023
7. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.09.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
12 Erazem Kos V
5 Maj Plej
6 Luka Časar
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
Rezervni igralci
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
7 Marko Furdi
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Jakob Rajšp
19 Rok Fras
Domžale
1 Aljaž Strajnar V
2 Mark Barišič
3 Nik Guberac
4 Jernej Belinc
5 Tilen Rajter Krebs
6 Jon Ficko K
7 Luka Turudija
8 Domen Brumec
9 Almin Tatarević
10 Lan Lekše
11 Alen Bukovec
Rezervni igralci
12 Basel Gawish V
13 Jon Švigelj
14 Hamza Salešević
15 Kristijan Bandur
16 Staš Popijal
17 Alex Banjac
18 Vanja Kopunović
Trener
Silvester Bažika
Trener
Darko Birjukov
Sodnik
Miha Kamplet
Zadetki
Alen Bukovec (11m) 0 : 1 11′
Almin Tatarević 0 : 2 37′
Lan Lekše 0 : 3 47′
Luka Časar 1 : 3 63′
Dogodki
Mark Barišič 18′
Erik Glogovec 29′
Menjava Bandur /  Ficko 46′
Menjava Gawish /  Strajnar 46′
Silvio Pigac 53′
Menjava Furdi /  Glogovec 55′
Menjava Ropoša /  Zamuda 58′
Menjava Banjac /  Tatarević 59′
Jernej Belinc 62′
Menjava Fras /  Nikolič 66′
Menjava Brunec /  Pigac 73′
Menjava Popijal /  Lekše 78′
Alex Banjac 83′
Maj Plej 86′
Kaj Plej 87′
6. KROG U19 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Enej Meglič
6 Nenad Ignjič
7 Niko Kasalo
8 Domen Donko
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
18 Nejc Nedeljko
19 Niko Graj
20 Vid Štefanec
Rezervni igralci
12 Niko Draškovič V
2 Nik Lebar
9 Žiga Krušič
10 Jaka Domjan
11 Žan Buček
21 Nino Friš
22 Tim Huber
Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
13 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
11 Erik Glogovec
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Lovro Novak
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Domen Donko 1 : 0 40′
Jaka Domjan 2 : 0 90′
Jaka Domjan 3 : 0 91′
Dogodki
Anej Jelovica 28′
Noa Medved 39′
Menjava Lebar /  Črnko 46′
Menjava Glogovec /  Medved 61′
Menjava Krušič /  Nedeljko 61′
Menjava Ropoša /  Plej 67′
Vid Štefanec 69′
Menjava Buček /  Štefanec 70′
Menjava Brunec /  Zamuda 72′
Menjava Horvat /  Bukovec 77′
Menjava Domjan /  Kasalo 78′
Menjava Fras /  Nikolič 80′
Menjava Friš /  Donko 89′
5. KROG U19 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec K
7 Noa Medved
8 Silvio Pigac
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Jakob Rajšp
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
A2S Celje
12 Luka Kolar V
3 Jan Satler
4 Nikola Ilinčić
6 Florjan Jevšenak
7 Domen Justinek
8 Miha Sitar K
11 Tian Kujović
14 Luka Mlakar
16 Sen Džumhur
17 Lucas Mačak
19 Nino Milić
Rezervni igralci
1 Urban Brecl Ojsteršek V
5 Luka Mladenović
9 Nejc Bezjak
10 Maj Škoflek
15 Lovro Turinek
18 Tadej Dimec
20 Denis Leban
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Sešlar
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Tian Kujović 0 : 1 42′
Domen Justinek 0 : 2 48′
Domen Justinek 0 : 3 62′
Luka Časar 1 : 3 75′
Dogodki
Gabrijel Drk 39′
Noa Medved 41′
Kaj Plej 43′
Menjava Furdi /  Glogovec 46′
Menjava Časar /  Medved 49′
Menjava Brunec /  Zamuda 54′
Menjava Leban /  Jevšenak 64′
Menjava Turinek /  Džumhur 64′
Nejc Brunec 72′
Menjava Rajšp /  Ropoša 73′
Menjava Horvat /  Plej 75′
Luka Mlakar 78′
Menjava Škoflek /  Mačak 79′
Menjava Dimec /  Mlakar 85′
Maj Plej 92′
4. KROG U19 2022-2023
4. krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | 21.08.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME:  5:0

Ilirija Extra-Lux
1 Luka Dakić V
2 Luka Nadarević
5 Oskar Kvaternik
6 Tin Štricelj
7 Patrik Katič
8 Luka Škof
10 Jure Novak
17 Jon Bartolj K
20 Kevin Benkič
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček
Rezervni igralci
3 Tilen Vendramin
4 Damir Zukić
9 Jan Mušič
11 Adam Marcen
19 Enej Hace
22 Nace Lepoša
23 Črt Rotar
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
19 Luka Časar
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Luka Meglić
9 Marko Furdi
11 Jakob Rajšp
18 Anej Horvat
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
Trener
Robert Kopčič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Danijel Jerman
Zadetki
Jure Novak 1 : 0 4′
Jure Novak 2 : 0 31′
Žiga Korošec 3 : 0 44′
Žiga Korošec 4 : 0 52′
Jure Novak 5 : 0 61′
Dogodki
Žiga Korošec 18′
Menjava Mušič /  Štricelj 46′
Menjava Rotar /  Škof 46′
Menjava Furdi /  Ropoša 55′
Menjava Hace /  Katič 63′
Noa Medved 66′
Menjava Marcen /  Novak 67′
Menjava Brunec /  Zamuda 67′
Menjava Horvat /  Medved 67′
Menjava Jaklin /  Drk 68′
Oskar Kvaternik 69′
Menjava Lepoša /  Benkič 72′
Kaj Plej 72′
Menjava Rajšp /  Nikolič 82′
Enej Hace 83′
3. KROG U19 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  5:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Rok Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
6 Din Bjelkić
7 Vid Hojč
8 Kristjan Tomažin
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
14 Peter Čeferin
15 Aljaž Zalaznik
16 Andraž Miklič
17 Blaž Štrekelj
21 Mihajlo Maletić
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
3 Kristjan Penica
4 Kristijan Bandur
11 Val Močnik
19 Jaka Bahor
Trener
Silvester Bažika
Trener
Erik Marinšek
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Erik Glogovec 1 : 0 15′
Vid Hojč 1 : 1 21′
Noa Medved 2 : 1 27′
Luka Časar 3 : 1 53′
Kaj Plej 4 : 1 55′
Marko Furdi 5 : 1 64′
Dogodki
Marck Ropoša 6′
Jaka Bukovec 34′
Peter Čeferin 43′
Noa Medved 43′
Menjava Časar /  Medved 46′
Menjava Furdi /  Glogovec 50′
Menjava Bandur /  Zalaznik 57′
Menjava Močnik /  Hojč 63′
Menjava Bahor /  Štrekelj 67′
Menjava Brunec /  Plej 67′
Menjava Penica /  Miklič 72′
Menjava Horvat /  Furdi 74′
Menjava Jaklin /  Zamuda 78′
Val Močnik 87′
2. KROG U19 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 19.30

REZULTAT TEKME:  0:0

Krka
1 Aljaž Božič V
2 Nik Stanič
3 Sergej Božič
4 Jakob Zbašnik
5 Luka Hudomalj
7 Edmond Imeraj
9 Tilen Kovačič
10 Niki Radovič
11 Taj Krupić
21 Jan Patrik Gabrovec
25 Luka Kolegar K
Rezervni igralci
6 Jakob Sečen
8 Nejc Andrejčič
12 Som Kumar
16 Žiga Gazvoda
18 Matic Sotlar
19 Nik Kovačič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Andy Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Rok Fras
23 Nejc Brunec
Trener
Denis Mojstrovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Andrejka
Zadetki
Dogodki
Jan Patrik Gabrovec 14′
Marck Ropoša 14′
Niko Zamuda 23′
Menjava Kovačič /  Gabrovec 30′
Menjava Furdi /  Medved 64′
Jaka Bukovec 66′
Menjava Brunec /  Zamuda 71′
Menjava Časar /  Glogovec 75′
Menjava Sotlar /  Imeraj 80′
Maj Plej 80′
Menjava Sečen /  Kovačič 89′
Nejc Brunec 91′
1. KROG U19 2022-2023
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:4

Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Andy Fras
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Furdi
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
23 Nejc Brunec
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
2 Dino Horvat
4 Tilen Grlec
11 Erik Glogovec
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
25 Aljaž Lukač
Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović K
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Klemen Mlakar
16 Rene Škerget
17 Matej Dvoršak
21 Anej Dukarić
27 Rok Schaubach
48 Klemen Rahle
Rezervni igralci
13 Nejc Punčec V
7 Maj Lorbek
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
19 Nik Hren
77 Gregor Dover
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Vidovič
Sodnik
Tilen Kocbek
Zadetki
Marko Simonič 0 : 1 10′
Klemen Rahle 0 : 2 12′
Lukas Hempt 0 : 3 15′
Matej Dvoršak 0 : 4 79′
Dogodki
Klemen Rahle 30′
Menjava Glogovec /  Ropoša 46′
Menjava Horvat /  Medved 46′
Lukas Hempt 51′
Menjava Dover /  Colnarič 59′
Menjava Franci /  Mlakar 61′
Menjava Časar /  Zamuda 66′
Menjava Horvat /  Furdi 66′
Gabrijel Drk 69′
Menjava Zorec /  Simonič 76′
Menjava Macanović /  Rahle 82′