Akademija 2022/2023

NK NAFTA 1903 - U19

Trener: Gregor Bunc
Pomočnik trenerja: István Hermán
Trener vratarjev: Stanislav Kuzma

SELEKCIJA U-19

Mladinska selekcija U-19  Leto  2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Erazem Kos, Rok Fras, Gabrijel Drk, Fran Jaklin, Fras Nik

Srednja vrsta od leve

István Hermán – pom. trenerja, Nejc Brunec, Dino Horvat, Anej Horvat, Stanislav Kuzma – trener vratarjev, Maj Plej, Luka Časar, Peulić Nino, Gregor Bunc – trener

sedijo od leve

Noa Medved, Zoltán Rodek, Jakob Rajšp, Kaj Plej, Marko Furdi

NK NAFTA 1903 - U17

Trener: Simon Koren
Pomočnik trenerja: Aleš Bagola
Trener vratarjev: Sebastjan Starovasnik

SELEKCIJA U-17

Kadetska selekcija U-17  Leto  2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Nik Ozvatič, Blaž Sintič, Tian Kosi, Lan Marinič, Sergej Ščančar, Rene Leopold, Patrik Legen

Srednja vrsta od leve

Simon Koren – trener, Matija Taradi, Danylo Malov, Anej Roškar, Sebastjan Starovasnik – trener vratarjev, Leon Jurović, Žiga Gonza, Dominik Biro, Aleš Bagola – pom. trenerja

sedijo od leve

Roko Petrinović, Tjan Kuzma, Kimi Lavrenčič, Mykyta Babenko, Tim Herženjak, Leon Valentin Kuzma, Maks Vršič, Marko Simonović, Izidor Horvat

NK NAFTA 1903 - U16

Trener: Borut Petkovič

SELEKCIJA U-16

Selekcija U16  2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Tim Herženjak, Stepan Ilinov, Nik Barbarič, Péter Mikler, David Kacijan, Jure Ajhmajer

Srednja vrsta od leve

Borut Petkovič – trener, Bruno Vlah, Nejc Bujan, Sergej Ščančar, Edvin Torhač, Péter Varga, Arianit Kadrija, Žan Farkaš, Domen Julijan Smej

sedijo od leve

Matic Horvat, Teo Varga, Leonardo Mlinarić, Viktor Becze, Tilen Zaman, Peter Bakonszegi, Teo Kirbiš, Markó Zsombor, Timon Magyar, Domen Pamič

Trener: Borut Gerenčer

SELEKCIJA U-15

Selekcija U15  2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Jure Ajhmajer, Adem Horvat, Oliver Virag, Tilen Car, Adam Somi, Gergő Ternácz, Jure Biro, Lovro Zaman, Daniel Pivljakovič

Srednja vrsta od leve

Žak Žoldoš, Lan Gjuran, Metod Kosi, Fabian Novak, Matija Krznar, Sergej Kapun, David Žinić, David Jalušić, Aron Kulčar, Borut Gerenčer – trener

sedijo od leve

Matic Horvat, Teo Varga, Leonardo Mlinarić, Viktor Becze, Tilen Zaman, Peter Bakonszegi, Teo Kirbiš, Markó Zsombor, Timon Magyar, Domen Pamič

NK NAFTA 1903 - U13

Trener: Ivo Prettner

SELEKCIJA U-13

Nogometna šola 2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Tim Horvatič, Tim Zver, Mark Gönc, Domen Horvat, Aleksandar Šušković

Srednja vrsta od leve

Sandro Söke, Tadej Kepe, Žiga Grut, Dino Cofek Šraj, Tina Plevel, Ivo Prettner – trener

Sedijo od leve

Nikola Lebar, Lan Ščančar, Luka Kutoš, David Varga, Staš Pavšer

NK NAFTA 1903 - U11

Trener:  Roland Polareczki.

SELEKCIJA U-11

Nogometna šola Leto  2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Aljaž Bokan, Žiga Čeh, Andrej Malović, Gabriel Jaklovič Hostej, Enej Kopinja

Srednja vrsta od leve

Roland Polareczki – trener, Lan Prendl, Markus Kepe, Tim Dominič, Filip Časar, Dejan Gomboc Plejič

Sedijo od leve

Leo Činč, Jaka Lovenjak, Áron Lukács, Lukas Feher, Etien Mavrič

NK NAFTA 1903 - U9

Trener: András Bence Kovács
Pomočnik trenerja: Jan Lőrinc

SELEKCIJA U-9

Nogometna šola 2021-2022

Zgornja vrsta od leve

Kovács András Bence (trener), Luka Prendl, Dániel Varga, Teodor Šooš, Rafael Gyurkač, Izak Šajt, David Goričanec, Jan Lőrinc (pomočnik trenerja)

Srednja vrsta od leve

David Komloš, Nal Komaricki, Tomi Plevel, Sven Nemec, Marko Lučić, Erik Cuk Somi, Miha Török, Niklas Gyurkač.

sedijo od leve

Alexander Car, Taj Bači, Timo Šipoš Konstantin, Milan Balantič, Teo Vida, Rene Bogdan, Enej Wolf.

NK NAFTA 1903 - U7

Trener: Jan Lőrinc
Pomočnik trenerja: András Bence Kovács

SELEKCIJA U-7

Nogometna šola 2022-2023

Zgornja vrsta od leve

Kovács András Bence (pomočnik trenerja), Gabriel Gyurkač, Filip Lebar, Maks Hebar, Adam Varga, Rafael Čuka Baša, Jure Žižek, Jan Lőrinc (trener)

Srednja vrsta od leve

Jaka Bokan, Marko Nađ, Jaka Bogdan Horvat, Žiga Cofek Šraj, Melis Somi, Tim Žižek.

sedijo od leve

Filip Lučić, Liam Grebenjak, Bine Milič, Lucija Časar, Rolando Lopez, Oskar Horvath, Anže Herženjak, Florjan Györköš.