Lestvica U15

Lestvica po 22. krogu U15 vzhod

T Z N P T
1.Maribor21201061
2.Drava Ptuj22162450
3.Celje21143445
4.Aluminij21132641
5.Rogaška - Rogatec20130739
6.Mura21112835
7.Rudar Velenje21111934
8.Fortis Jarenina21102932
9.Kety Emmi Bistrica2184928
10.Šampion21821126
11.Krško Šentjernej21641122
12.Nafta 190321631221
13.Dravograd21701421
14.Aluvar Beltinci21411613
15.Veržej21411613
16.Fužinar SIJ Ravne systems2122178
Neodigrane tekme 2SNL
30. krog
Petek, 20.maj 2022 | Lendava, Športni park Lendava
29. KROG 2.SNL 2021-2022
29. krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče | 13.05.2022 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 1:0

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
10 Luka Marič
17 Lan Štravs
21 Stian Džumhur
22 Patrik Raduha K
23 Luka Sočič
29 Aleksandar Zeljković
77 Žan Žaler
88 Marin Rantaša
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
4 Tarik Bagola
9 Vito Mörec
11 Žiga Hartman
19 Gal Grobelnik
24 Marko Maučec
27 Luka Hari
33 Yevgeniy Daniel Vinokurov
47 Adis Emruli
Nafta 1903
12 Marko Galoši V
4 Gergő Bolla
7 Burai Erik Csaba
8 Nermin Haljeta
10 Dániel Németh
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
28 Erik Németh
70 Žan Florjanc
99 Vedran Vinko K
Rezervni igralci
1 Aljaž Cotman V
5 Lukas Magdič
9 Marko Čuček Bezjak
11 Dominik Drk
13 Dávid Zana
37 Niko Zamuda
95 Dániel Fekete
Trener
Damjan Gajser
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Božo Kondić
Zadetki
Adis Emruli 1 : 0 93′
Dogodki
Patrik Raduha 9′
Aleksandar Zeljković 33′
Burai Erik Csaba 45′
Menjava Grobelnik /  Džumhur 56′
Menjava Drk /  Burai Erik Csaba 62′
Menjava Maučec /  Raduha 68′
Menjava Mörec /  Pihler 68′
Menjava Zana /  Florjanc 77′
Menjava Emruli /  Štravs 82′
Maksimiljan Zorman 83′
Menjava Zamuda /  Szabó 87′
Erik Németh 88′
Dániel Németh 88′
Luka Sočič 92′
Adis Emruli 92′
Gergő Bolla 92′
Adis Emruli 93′
Marin Rantaša 95′