Strokovni štab se poslavlja od NK Nafta 1903

Strokovni štab se poslavlja od Nafte 1903
Danes se je od ekipe poslovil strokovni štab NK Nafta 1903. Po izteku pogodb se njihova skupna pot s klubom zaključuje, za njimi pa ostaja obdobje predanega dela, skupnih trenutkov in pomembnih športnih dosežkov.
Klub se iskreno zahvaljuje glavnemu trenerju Józsefu Bozsiku, pomočniku trenerja Balázsu Veressu, trenerju vratarjev Gézi Vlaszáku in kondicijskemu trenerju Vedranu Vinku za vse, kar so v preteklem obdobju prispevali k delu, razvoju in rezultatom članske ekipe.
Strokovni štab je v času delovanja v klubu vložil veliko energije, znanja in predanosti. S svojim delom so bili pomemben del vsakdanjega utripa ekipe, treningov, priprav na tekme in skupne poti, ki je prinesla tudi uspehe, ki bodo ostali zapisani v zgodovini kluba.
Ob zaključku sodelovanja se jim v NK Nafta 1903 zahvaljujemo za profesionalen odnos, trud in vse skupne trenutke. Vsak od njih je v klubskem okolju pustil svoj pečat, zato jim ob nadaljevanju kariere želimo veliko uspeha, novih izzivov in vse dobro tako na profesionalni kot osebni poti.
Hvala za vse in srečno naprej!






