U15 NAFTA1903
odigrane tekme

LIGA U15

tekme pred nami

LIGA U15

Lestvice

LIGA U15

odigrane tekme

LIGA U15

10. krog
10.10.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
9. krog
02.10.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
8. krog
26.09.2026, Športni park Dekani - igrišče z UT
7. krog
19.09.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
6. krog
12.09.2026, Celje
5. krog
05.09.2026, Lendava/Lendva
4. krog
02.09.2026, Ljubljana
3. krog
29.08.2026, Lendava/Lendva
2. krog
22.08.2026
1. krog
19.08.2026
tekme pred nami

LIGA U15

11. krog
31.10.2026, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
12. krog
07.11.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
13. krog
14.11.2026, Športni park Pobrežje - igrišče z UT
14. krog
21.11.2026, Nogometni park Brinje Grosuplje
15. krog
28.11.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
16. krog
06.03.2027, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
26. krog
12.06.2027, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
Lestvice

LIGA U15

Lestvica po 20. krogu LIGA U15

T Z N P T
1.Kalcer Radomlje20133442
2.Maribor20131640
3.Brinje Grosuplje20124440
4.Ilirija Extra-Lux20122638
5.Cinkarna Celje20106436
6.Koper20113636
7.Bravo Generali20112735
8.Bravo otpbanka20112735
9.Olimpija Ljubljana2092929
10.Aluminij2084828
11.Mojstrovina Bistrica20711222
12.Primorje Leone20631121
13.Jadran Dekani20411513
14.Nafta 190320331412
15.Mura20311610
16.Bravo00000
17.Mura Mlinar00000
18.Radomlje00000
6.krog U17 in U15 Nafta proti Koper
20. septembra, 2026

U17: Nafta 1903 tesno izgubila proti Kopru z 2:3

Nafta 1903 U17 je v 7. krogu državnega prvenstva v Lendavi gostila Koper. Gostje so slavili z 2:3, za domače pa sta zadela Nikola Batinić in Mark Gonč. Tekma je

Arhiv novic

U15 22krog Vransko Stadion Videm Vransko 19 04 2026 2

Nafta 1903 v Vranskem ostala brez točk, Združena Savinjska slavila s 3:2

Nafta 1903 je v 22. krogu na gostovanju v Vranskem izgubila proti Združeni Savinjski s 3:2. Lendavčani so dvakrat povedli
21. krog Lendava Nogometna akademija Lendava igrišče št.3 11 04 2026 ob 10 2

U15: Nafta 1903 doma ugnala Miklavž in ostaja tik pod vrhom

U15 ekipa Nafte 1903 je v 21. krogu v Lendavi premagala Miklavž s 3:1. Za domačo zmago so zadeli Alen
U15 20. krog Celje Stadion Olimp Celje 04.04.2026 ob 11 30 2

U15: Nafta 1903 z učinkovitim začetkom do zmage v Celju

U15 Nafta 1903 je v Celju prišla do nove prvenstvene zmage. V 20. krogu je z 2:0 premagala Šampion in
U15 Nafta1903 Veržej A

U15: Nafta 1903 s suvereno predstavo do treh točk

Nafta 1903 U15 je v 19. krogu v Lendavi s 6:0 premagala ekipo KLEOPATRA Veržej. Mladi Lendavčani so kljub močnemu
18 krog Veržej Nafta 1903 U15 in U17 02

Nafta 1903 uspešna v Veržeju: U17 do zmage 5:2, U15 zanesljivo 2:0

Mlajše selekcije Nafte 1903 so bile uspešne v Veržeju. U17 je slavila s 5:2, U15 pa z 2:0. Obe ekipi

Nafta 1903 U15 – GEN Krško Posavje 1:1 | Točka po izenačenju Sökeja

Selekcija Nafta 1903 U15 je v 17. krogu prvenstva v Lendavi remizirala z GEN Krško Posavje z rezultatom 1:1. Gostje

Nafta 1903 U17 in U15 odpirata spomladanski del prvenstva proti Krškemu Posavju

Mladinske selekcije Nafte 1903 začenjajo spomladanski del prvenstva z domačima tekmama proti Krškemu Posavju. Kadetska ekipa U17 v dvoboj vstopa

Priznanja za NK Nafta 1903 na Naj športnik Lendave 2025

NK Nafta 1903 je na prireditvi Naj športnik Lendave 2025 prejela pomembna priznanja za svoje delo. Selekcija U15 je bila

U15 Nafta 1903 z zanesljivo zmago proti Miklavžu: 2:0 pred zimskim premorom

Nafta 1903 U15 je na domačem igrišču zabeležila pomembno zmago proti Miklavžu (2:0) v predzadnji tekmi pred zimskim premorom. Oba

AKTUALNO - NAFTA 1903 - U15

Najnovejše informacije selekcije U15

Stran U15 Nafta 1903 prinaša pregled dogajanja v eni ključnih mlajših selekcij kluba. Zbrane so novice, poročila s tekem, napovedi prihodnjih obračunov, rezultati in drugi poudarki, ki spremljajo sezono mladih nogometašev Nafte.

Selekcija U15 Nafta 1903 predstavlja pomembno stopnjo v razvoju mladih nogometašev, kjer se talent postopoma povezuje z disciplino, ekipno igro in tekmovalnimi izkušnjami. Prav zato je spremljanje te ekipe zanimivo ne le zaradi rezultatov, temveč tudi zaradi napredka posameznikov in celotne skupine skozi sezono.