| 20.krog 1.SLOVENSKA MLADINSKA LIGA |
| Sezona 2023-2024 – prvenstveno srečanje |
| NK Nafta 1903 – ND Gorica |
| REZULTAT: 2:1 POLČAS: 2:0 |
| Lendava, ŠC Lendava – igrišče z UT |
| 04.03.2024 ob 13.00 |
Izjava trenerja Gregorja Bunca po tekmi: “To je bila za nas zelo pomembna tekma po porazu v Grosuplju. Prvi polčas smo igrali zelo dobro povedli z 2:0 in si priigrali dosti priložnosti, ki jih nismo izkoristili. Kazen je sledila v zadnji minuti prvega polčasa, ko smo prejeli zadetek, ki je psihološko vplival na ekipo v drugem polčasu.
Drugi polčas smo bili preveč anemični, v igri smo padli, nasprotnik si je priigral nekaj priložnosti , ki pa so na našo srečo ostale neizkoriščene. Veseli me dejstvo, da smo v drugem polčasu uspeli mrežo ohraniti nedotaknjeno. Imeli smo tudi dobre faze igre v drugem polčasu.
Čestitam mojim igralcem za zmago, imeli so pravi pristop, karakter in voljo, da tekmo zmagamo.”
Strelci golov za Nafto 1903:
| Anej Gleščič (ag) | 1 : 0 | 3′ | |
| Anej Horvat (11m) | 2 : 0 | 12′ | |
| Maj Blažič (11m) | 2 : 1 | 49′ |















