Neodigrane tekme PLT sezona 2026/27
NAFTA1903 PRVA LIGA TELEMACH 26 27
13. krog
28.10.2026, Športni park Lendava
14. krog
01.11.2026, Štadion Z'dežele
15. krog
06.11.2026, Športni park Lendava
16. krog
21.11.2026, Ljudski vrt Maribor
17. krog
28.11.2026, Športni park Domžale
18. krog
05.12.2026, Športni park Lendava
19. krog
30.01.2027, Športni park Lendava
20. krog
06.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
21. krog
10.02.2027, Športni park Lendava
22. krog
13.02.2027, Športni park NK Aluminij
23. krog
20.02.2027, Športni park Lendava
24. krog
27.02.2027, Stadion Stožice Ljubljana
25. krog
06.03.2027, Športni park Lendava
26. krog
13.03.2027, Športni park Lendava
27. krog
20.03.2027, Nogometni park Brinje Grosuplje
28. krog
03.04.2027, ŠRC Bonifika Koper
29. krog
10.04.2027, Športni park Lendava
30. krog
14.04.2027, Mestni stadion Fazanerija
31. krog
17.04.2027, Športni park Lendava
32. krog
24.04.2027, Štadion Z'dežele
33. krog
01.05.2027, Športni park Lendava
34. krog
08.05.2027, Ljudski vrt Maribor
35. krog
15.05.2027, Športni park Domžale
36. krog
22.05.2027, Športni park Lendava
5. KROG – PLT
5. krog |Športni park Lendava, Lendava/Lendva 15.08.2026, 18:00
Nafta 1903 odigrane

Nafta 1903 je v 5. krogu Prve lige Telemach v domačem Športnem parku izgubila proti Celju z 1:3. Gostje so zelo hitro izkoristili nezbran začetek Lendavčanov, po 17 minutah vodili že z dvema zadetkoma prednosti, Nafta pa se je z zadetkom Luke Poredoša vrnila v tekmo. V nadaljevanju so domači iskali izenačenje, vendar je Celje v 69. minuti z zadetkom Marka Zabukovnika dokončno prelomilo srečanje.

NAFTA 1903 – CELJE 1:3 (1:2)

Športni park Lendava, gledalcev 1200.
Sodniki: Bubek, Pospeh, Brezovar.
Strelci: 0:1 Tusha (3.), 0:2 Dukuly (17.), 1:2 Poredoš (33.), 1:3 Zabukovnik (69.).
Nafta 1903: Erjavšek, Pirtovšek, Zorica (od 82. Mićić), L. Pihler (od 76. Omrani), Jašaragić (od 65. Jamiu), Maroša, A. Pihler, Kambič (od 46. Ferreira), Poredoš, Lavrenčič (od 65. Vidnyánszky), Dragoner.

LESTVICA – ČLANI

Lestvica po 12. krogu PLT

T Z N P T
1.Maribor1266024
2.Koper1264222
3.Bravo Ljubljana1254319
4.Olimpija Ljubljana1253418
5.Nafta 19031252517
6.Celje1144316
7.Aluminij1234513
8.Brinje Grosuplje1232711
9.Mura1225511
10.Kalcer Radomlje111467