U17 – Tekme pred nami
Tekme 1.Slovenske kadetske lige
11. krog
31.10.2026, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT
12. krog
07.11.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
13. krog
14.11.2026, Športni park Pobrežje - igrišče z UT
14. krog
21.11.2026, Nogometni park Brinje Grosuplje
15. krog
28.11.2026, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
16. krog
06.03.2027, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT
26. krog
12.06.2027, Nogometna akademija Lendava - igrišče št.1
26. KROG – 2LIGA U-17
26. krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT | 15.05.2026 ob 19.30
U17 26. krog Maribor, Športni park Tabor igrišče z UT 15.05.2026
Novogradnje MB Tabor
6 Luka Mumlek
7 Nik Lubas
8 Rok Završnik
10 Almir Haliti
11 Mihael Klančič
12 Jaka Bravar
13 Matija Kovše
14 Luka Premzl
15 Edvin Fojnica
16 Alen Vugdalić
22 Alen Zobovič

Rezervni igralci

4 Aleksander Založnik
5 Lan Kaligaro
9 Amar Mujić
17 Nikolaj Zorec
18 Faris Ahmetović
Nafta 1903
1 Ajdin Dulić
4 Gabriel Gostan
7 Tim Zver
11 Alex Vukan
13 Marko Strbad
14 Urban Ornik
16 Mark Durič
17 Rene Bakal
22 Márk Gönc
25 Matej Novak
27 Nikola Zobenica

Rezervni igralci

3 Lan Dominko
8 Oliver Virag
9 Nikola Batinić
12 Aleks Munda
18 Josip Ereš
19 Sergej Kapun
20 Szilárd Szegedi
Trener
Franci Kolarič
Trener
Mitja Novinič
Sodnik
Jernej Senekovič
Zadetki
Márk Gönc 0 : 1 1′
Nik Lubas (11m) 1 : 1 8′
Urban Ornik 1 : 2 37′
Matej Novak 1 : 3 44′
Rene Bakal 1 : 4 60′
Rok Završnik 2 : 4 70′
Szilárd Szegedi 2 : 5 76′
Dogodki
Menjava Mujić /  Premzl 21′
Menjava Batinić /  Vukan 46′
Menjava Kapun /  Strbad 46′
Menjava Ahmetović /  Klančič 52′
Menjava Dominko /  Gostan 57′
Menjava Szegedi /  Gönc 57′
Faris Ahmetović 57′
Menjava Založnik  /  Vugdalić 63′
Menjava Ereš /  Zobenica 65′
Josip Ereš 78′
Menjava Zorec /  Haliti 81′
Menjava Kaligaro /  Bravar 89′
Lestvica SKL
Sezona: 2026 / 2027

Lestvica po 20. krogu

T Z N P T
1.Kalcer Radomlje20133442
2.Maribor20131640
3.Brinje Grosuplje20124440
4.Ilirija Extra-Lux20122638
5.Cinkarna Celje20106436
6.Koper20113636
7.Bravo otpbanka20112735
8.Olimpija Ljubljana2092929
9.Aluminij2084828
10.Mojstrovina Bistrica20711222
11.Primorje Leone20631121
12.Jadran Dekani20411513
13.Nafta 190320331412
14.Mura20311610
Združena lestvica U15 in U17
Sezona: 2026 / 2027

Lestvica po 50. krogu

T Z N P T
1.Maribor503983125
2.Olimpija Ljubljana5032612102
3.Brinje Grosuplje5028111195
4.Koper5026101488
5.Cinkarna Celje502462078
6.Bravo OTP banka5021111874
7.Aluminij502192072
8.Radomlje5016122260
9.Primorje LEONE5014102652
10.Ilirija Extra-Lux5012102846
11.Mura501292945
12.Mojstrovina Bistrica5010103040
13.Tinex Šenčur501093139
14.Domžale261051135