Članske objave in novice

24.Krog 2.SNL TKK Tolmin NAFTA1903 2:1 (1:1)

12 24.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje TKK Tolmin – NK Nafta 1903 REZULTAT: 2:1 POLČAS: 1:1 Tolmin,

23.Krog 2.SNL NAFTA1903 – ND BELTINCI 1:0 (0:0)

127 23.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – ND Beltinci Klima Tratnjek REZULTAT: 1:0 POLČAS:

22.Krog 2.SNL TABOR SEŽANA – NAFTA1903 0:4 (0:2)

3 22.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Tabor Sežana NK Nafta 1903 REZULTAT: 0:4 POLČAS: 0:2 Sežana, Stadion

NAFTA1903 – PRIMORJE 2:0 (1:0)

3 21.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – Primorje Sežana REZULTAT: 2:0 POLČAS: 1:0  Lendava, 

NAFTA1903 – ND GORICA 1:3 (0:1)

3 19.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – ND Gorica REZULTAT: 1:3 POLČAS: 0:1  Lendava, 

18.Krog ILIRIJA – NAFTA1903 2:1 (1:0)

21 18.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Ilirija Ljubljana – NK Nafta 1903 REZULTAT: 2:1 POLČAS: 1:0  Ljubljana,

17.Krog NAFTA 1903 – KETY EMMI&IMPOL 3:1 (0:1)

21 17.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903-Kety Emmi&Impol Bistrica REZULTAT: 3:1 POLČAS: 0:1 Lendava, Športni

3.Krog Nafta 1903 – Ilirija 2:0 (0:0)

21 3.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903-ND ILIRIJA REZULTAT: 2:0 POLČAS: 0:0 Lendava, Športni park

16.Krog Krka – Nafta 1903 1:2 (0:2)

9 16.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Krka – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:2 POLČAS: 0:2 Novo
24. KROG 2.SNL
24. krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin | 06.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm K
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
22 Dani Perše

Rezervni igralci

12 Jaka Konec V
5 Rastko Marsenić
8 Bine Kavčič
11 Luka Simic
19 Vito Čilić
20 Jämp Sebastian Murillo-Duque
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
24 David Frelih
34 Staš Gerbec
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
77 Blaž Urh
Trener
Sanel Konjević
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Rene Prodanović (11m) 1 : 0 23′
Stjepan Oštrek 1 : 1 28′
Vinko Skrbin 2 : 1 74′
Dogodki
Mitja Novinič 22′
Menjava Igrec /  Zamuda 46′
Menjava Simic /  Perše 56′
Vinko Skrbin 57′
Jani Šturm 59′
Marko Furlan 65′
Menjava Urh /  Erniša 67′
Menjava Frelih /  Perše 69′
Menjava Čilić /  Močnik 82′
Rene Prodanović 84′
Matic Paljk 89′
23. KROG 2.SNL
23. krog | Lendava, Športni park Lendava | 30.03.2024 ob 20.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
23 Žan Kumer
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
5 Gašper Vodeb
7 Maksimiljan Zorman
8 Patrik Jug
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
47 Alan Kaučič
79 Gašper Černe
88 Marin Rantaša

Rezervni igralci

1 Domen Zver V
4 Ivan Težački
6 Nenad Ignjič
9 Adis Emruli
19 Denis Leban
44 Jakov Katuša
66 Blaž Baligač
77 Žan Črnko
99 Tian Kosi
Trener
József Bozsik
Trener
Damjan Gajser
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Marin Rantaša (ag) 1 : 0 78′
Dogodki
Toni Lun Bončina 25′
Menjava Katuša /  Černe 60′
Mitja Novinič 68′
Žan Bešir 70′
Menjava Težački /  Sočič 73′
Menjava Kosi /  Kralj 73′
Menjava Kumer /  Urh 73′
Menjava Igrec /  Bončina 73′
Maksimiljan Zorman 77′
Mihael Rebernik 77′
Alan Kaučič 85′
Menjava Sebestyén /  Oštrek 92′
21. KROG 2.SNL
22. krog | Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana | 22.03.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:4

Tabor Sežana
22 Žiga Fermišek K V
6 Gabriele De Nuzzo
7 Krasimir Ivanov Todorov
10 Tadej Tomažič
11 Mihajlo Pavlović
13 Trojan Maloku
16 Vid Rupnik
21 Stanislav Hristov Petkov
23 Chigoziem Caleb Chukwuemeka
28 Thaddee Oded Kaleba
93 Axel Mohamed Bakayoko

Rezervni igralci

12 Saša Vuković V
4 Jan Kalšek
5 Adnan Jakupović
8 Rashid Abdul Fuseini
9 Lorenzo Jose Gonzalez Montesdeoca
15 Ros Ukmar
18 Matevž Vrabec
25 Daniel Ćelić
77 Hans Kamta Mpongo
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
Trener
Nace Kosmač
Trener
József Bozsik
Sodnik
Dejan Balažič
Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 14′
Toni Lun Bončina 0 : 2 34′
Toni Lun Bončina 0 : 3 62′
Stjepan Oštrek 0 : 4 69′
Dogodki
Josip Vuica 18′
Mihael Rebernik 31′
Žan Bešir 35′
Menjava Vrabec /  Tomažič 38′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Gabriele De Nuzzo 49′
Menjava Fuseini /  Pavlović 51′
Menjava Mpongo /  Chukwuemeka 51′
Tin Polić 54′
Rashid Abdul Fuseini 55′
Menjava Kumer /  Paljk 74′
Menjava Igrec /  Rebernik 74′
Menjava Gonzalez Montesdeoca /  Rupnik 75′
Menjava Ćelić /  Petkov 75′
Menjava Sebestyén /  Bončina 83′
Menjava Rajh /  Oštrek 83′
21. KROG 2.SNL
21. krog | Lendava, Športni park Lendava | 16.03.2024 ob 17.30 | Prenos: Sportklub 1

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
Primorje eMundia
22 Tony Macan V
3 Maj Fogec
6 Damir Zukić
7 Edvin Suljanović
8 Tarik Čandić
9 Mark Gulič
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
15 Haris Dedić K
18 Goncalo Alexandre Domingues Agrelos
21 Nik Jermol

Rezervni igralci

1 Matej Mavrič V
4 Nikola Kušeta
5 Manuel Linussi
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
17 Alexander Stožinič
19 Gregor Cigoj
24 Dušan Ignjatović
26 Domagoj Babin
Trener
József Bozsik
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Alen Borošak
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 11′
Stjepan Oštrek 2 : 0 71′
Dogodki
Maj Fogec 25′
Menjava Igrec /  Rebernik 64′
Menjava Pigac /  Vuica 64′
Menjava Vuković /  Gulič 65′
Menjava Ignjatović  /  Domingues Agrelos 65′
Matic Paljk 77′
Menjava Babin /  Čandić 78′
Menjava Polić /  Oštrek 81′
Ervin Németh 91′
Menjava Horvat /  Bončina 92′
19. KROG 2.SNL
19. krog | Lendava, Športni park Lendava | 03.03.2024 ob 13.00 | Prenos: Sportklub 1

REZULTAT TEKME: 1:3

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
10 Luka Baruca
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
21 Lazar Sajčić
22 Dragan Brkić
23 Adis Hodžić
25 Robert Ćosić
43 Darko Hrka K

Rezervni igralci

16 Alen Jurca V
4 Aljaž Vadjunec
8 Darius Daniel Jalinous
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
27 Maj Blažič
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić
Trener
József Bozsik
Trener
Miran Srebrnič
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Luka Baruca (11m) 0 : 1 24′
Lazar Sajčić 0 : 2 48′
Luka Baruca 0 : 3 68′
Toni Lun Bončina 1 : 3 76′
Dogodki
Adis Hodžić 17′
Žan Kumer 22′
Matic Paljk 22′
Menjava Zoltán Gergő /  Pigac 26′
Josip Vuica 27′
Dávid Zoltán Gergő 43′
Menjava Igrec /  Kumer 53′
Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian 58′
Blaž Urh 67′
Menjava Jalinous /  Inwen Langan Mungian 69′
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Marjanac 80′
Menjava Polić /  Vuica 84′
Menjava Krstić /  Kadrić 87′
Menjava Lesjak /  Brkić 87′

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

18. KROG 2.SNL
18. krog | Ljubljana, Stadion Ilirija | 18.11.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:1

1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
6 Tin Štricelj
7 Ismir Nadarević
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
17 Jon Bartolj
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček
Rezervni igralci
4 Damir Zukić
5 Mark Stojinović
14 Filip Lukežič
16 Nace Lepoša
18 Patrik Jug
23 Črt Rotar
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Robert Kopčič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Jon Bartolj 1 : 0 11′
Mihael Rebernik 1 : 1 55′
Dejan Djermanović 2 : 1 60′
Dogodki
Menjava Oštrek  /  Vuica 46′
Menjava Polić /  Erniša 57′
Menjava Igrec /  Zoltán Gergő 57′
Mihael Rebernik 70′
Olivér Dinnyés 71′
Menjava Jug /  Štricelj 72′
Menjava Lukežič /  Nadarević 73′
Menjava Rotar /  Rorič 89′
Menjava Lepoša /  Korošec 89′
17. KROG 2.SNL
17. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2023 ob 16.00 |

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Kety Emmi&Impol Bistrica
12 Primož Fridrih V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
7 Tomi Gobec
9 Chidera Henry Nwoga
11 Andraž Borovnik
17 Žiga Pesjak
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš
66 Rok Frešer
Rezervni igralci
1 Kristijan Župić V
6 Matevž Križnik
18 Maks Markelc
19 Matevž Šega
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
Trener
József Bozsik
Trener
Simon Dvoršak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Chidera Henry Nwoga 0 : 1 21′
Toni Lun Bončina 1 : 1 48′
Silvio Pigac 2 : 1 52′
Toni Lun Bončina 3 : 1 84′
Dogodki
Lan Vidmar 24′
Rok Frešer 42′
Rok Rozman 51′
Toni Lun Bončina 51′
Ante Kuliš 57′
Menjava Križnik /  Gobec 60′
Menjava Pršo /  Kapun 60′
Menjava Igrec /  Paljk 61′
Mihael Rebernik 62′
Silvio Pigac 73′
Menjava Polić /  Rebernik 80′
Menjava Lorbek /  Borovnik 86′
Menjava Zamuda /  Pigac 92′
3. KROG 2.SNL
3. krog | Lendava, Športni park Lendava | 09.11.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
2 Josip Vuica
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
18 Jan Rajh
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Ilirija 1911
1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
4 Damir Zukić
6 Tin Štricelj
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
18 Patrik Jug
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček

Rezervni igralci

5 Mark Stojinović
7 Ismir Nadarević
14 Filip Lukežič
Trener
József Bozsik
Trener
Robert Kopčič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 56′
Matic Paljk 2 : 0 82′
Dogodki
Tin Polić 23′
Miha Špernjak 48′
Menjava Nadarević /  Jug 59′
Menjava Stojinović /  Nadarević 67′
Menjava Paljk /  Igrec 76′
Menjava Vuica /  Polić 76′
Menjava Lukežič /  Štricelj 78′
Ervin Németh 85′
Žiga Korošec 92′
16. KROG 2.SNL
16. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 05.11.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Krka
54 Luka Čadež V
3 Hamza Mešanović
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek K
11 Miha Kancilija
12 Lan Milanović
14 Tihomir Maksimović
17 Adis Hodžić
27 Luka Marković
28 Kristijan Blaževski
55 Mark Gliha
Rezervni igralci
31 Dejan Panić V
7 Domen Žur
9 Robert Perić-Komšić
15 Jan Patrik Gabrovec
18 Ivan Horvat
19 Renato Simić
23 Niki Radovič
44 Tilen Kovačič
77 Amir Dervišević
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Agron Šalja
Trener
József Bozsik
Sodnik
Nejc Gergič
Zadetki
Stjepan Igrec 0 : 1 35′
Stjepan Igrec 0 : 2 37′
Tilen Kovačič 1 : 2 92′
Dogodki
Menjava Igrec /  Oštrek 18′
Menjava Simić /  Kancilija 46′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Menjava Žur /  Bedek 58′
Menjava Dervišević /  Gliha 58′
Tin Polić 70′
Menjava Gabrovec /  Mešanović 77′
Menjava Kovačič /  Maksimović 86′