EKIPI U7 IN U13 ZMAGOVALKI TURNIRJA, EKIPA U9 DRUGOURVŠČENA NA TURNIRJU V VELIKI POLANI

EKIPI U7 IN U13 ZMAGOVALKI TURNIRJA, EKIPA U9 DRUGOURVŠČENA NA TURNIRJU V VELIKI POLANI

V soboto, 4. 5. 2024, so se turnirja v Veliki Polani udeležile naše U7, U9, U11 in U13 ekipe.
Naša U7 ekipa se je z izvrstno predstavo uvrstila v finale, v katerem so naši fantje v tesni tekmi premagali NŠ Muro (3:2).
Tudi naša U9 ekipa se je do finala prebila neporažena, vendar je veliko zapravljenih priložnosti terjalo svoj davek, pokal zmagovalcev je odšel v Turnišče (1:2).
Naša U11 ekipa je v vseh tekmah pokazala dobro igro, a se ji ni uspelo uvrstiti v polfinale.
Zmago na turnirju je slavila tudi ekipa U13, ki je dominirala na vseh tekma in v finalu premagala ekipo NK Polana s 4:0.
Posebej čestitamo Petru Sobočanu (U13) in Timu Šipošu Konstantinu (U9), ki sta bila izbrana za najboljša igralca turnirja.

 

TORNAGYŐZTES U7 ÉS U13, MÁSODIK HELYEZETT U9 VELIKA POLANÁN
2024. 5. 4-én szombaton az U7, U9, U11 és U13-as korosztály is pályára lépett a velika polanai tornán.
Az U7-es csapatunk magabiztos játékkal jutott be a döntőbe, ahol játékosaink egy kiélezett mérkőzésen végül a Mura csapatánál is jobbnak bizonyultak. (3:2)
U9-es csapatunk is veretlenül jutott be a döntőbe, ott azonban a rengeteg kihagyott helyzet megbosszulta magát, így végül a Turnišče csapata emelhette fel a győztesnek járó serleget. (1:2)
U11-es csapatunk minden csoportmérkőzése szoros eredményt hozott, de végül az elődöntőbe nem sikerült a bejutás.
U13-as csapatunk is tornagyőzelmet ünnepelhetett, a fiúk minden mérkőzésen domináltak, a döntőben pedig 4:0-ra győzték le az NK Polana csapatát.
Külön gratulálunk Petar Sobočannak (U13) és Timo Šipoš Konstantinnak (U9), akiket a torna legjobb játékosának választottak!


29. KROG 2.SNL
29. krog | Dekani, Športni park Dekani | 11.05.2024 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:0

Jadran Dekani
30 Karlo Bliznac V
6 Benjamin Dalipi
7 Rob Rudonja
8 Nejc Bračko
11 Kristijan Meštrić K
15 Matija Burin
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Prosper Obiora Nwachukwu
49 Dion Hoti
97 Tilen Jurman

Rezervni igralci

12 Darko Gabrić V
2 Jure Zupan
4 Rene Kodarin
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
16 Andreas Až Šćulac
22 Rai Rudonja
33 Mihajlo Maletić
90 Rok Ražman
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Trener
Alen Ščulac
Trener
József Bozsik
Sodnik
Alen Bubek
Zadetki
Matija Burin (11m) 1 : 0 55′
Matija Burin (11m) 2 : 0 78′
Dogodki
Menjava Paljk /  Čuček Bezjak 1′
Menjava Fortuna /  Dalipi 46′
Menjava Igrec /  Novinič 56′
Menjava Zoltán Gergő /  Vuica 56′
Menjava Koprivnik /  Meštrić 67′
Menjava Polić /  Kumer 71′
Menjava Rudonja /  Hoti 74′
Nik Fortuna 75′
Menjava Šćulac /  Zonta 89′
Menjava Maletić /  Nwachukwu 89′
Stjepan Oštrek 93′