Članske objave in novice

NAFTA1903 – ND GORICA 1:3 (0:1)

19.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – ND Gorica REZULTAT: 1:3 POLČAS: 0:1  Lendava,  Športni

18.Krog ILIRIJA – NAFTA1903 2:1 (1:0)

18.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Ilirija Ljubljana – NK Nafta 1903 REZULTAT: 2:1 POLČAS: 1:0  Ljubljana, Stadion

17.Krog NAFTA 1903 – KETY EMMI&IMPOL 3:1 (0:1)

17.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903-Kety Emmi&Impol Bistrica REZULTAT: 3:1 POLČAS: 0:1 Lendava, Športni park

3.Krog Nafta 1903 – Ilirija 2:0 (0:0)

3.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903-ND ILIRIJA REZULTAT: 2:0 POLČAS: 0:0 Lendava, Športni park Lendava

16.Krog Krka – Nafta 1903 1:2 (0:2)

16.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Krka – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:2 POLČAS: 0:2 Novo mesto,

15 krog ND Dravinja – Nafta 1903 0:1 (0:1)

15.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje ND Dravinja – NK Nafta 1903 REZULTAT: 0:1 POLČAS: 0:1  Slovenske Konjice,

14 krog Nafta 1903 – Jadran Dekani 1:0 (0:0)

14.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – Jadran Dekani REZULTAT: 1:0 POLČAS: 0:0 Lendava, Športni

13 krog Nafta 1903 – NK Triglav Kranj 0:0

13.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – Triglav Kranj REZULTAT: 0:0 POLČAS: 0:0 Lendava, Športni

10.krog Brinje Grosuplje – Nafta 1903 1:3(1:2)

10.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Brinje Grosuplje – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:3 POLČAS: 1:2 Grosuplje,
19. KROG 2.SNL
19. krog | Lendava, Športni park Lendava | 03.03.2024 ob 13.00 | Prenos: Sportklub 1

REZULTAT TEKME: 1:3

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Gorica
32 Dennis Zeriali V
7 Haris Kadrić
10 Luka Baruca
11 Luka Marjanac
18 Amadej Marinič
19 Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian
21 Lazar Sajčić
22 Dragan Brkić
23 Adis Hodžić
25 Robert Ćosić
43 Darko Hrka K

Rezervni igralci

16 Alen Jurca V
4 Aljaž Vadjunec
8 Darius Daniel Jalinous
9 Sebastian Lesjak
17 Ilan Libé Mohamed Kouassi
27 Maj Blažič
28 Kalani Carrilho Dos Santos Almeida
55 Denis Cerovec
90 Boris Krstić
Trener
József Bozsik
Trener
Miran Srebrnič
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Luka Baruca (11m) 0 : 1 24′
Lazar Sajčić 0 : 2 48′
Luka Baruca 0 : 3 68′
Toni Lun Bončina 1 : 3 76′
Dogodki
Adis Hodžić 17′
Žan Kumer 22′
Matic Paljk 22′
Menjava Zoltán Gergő /  Pigac 26′
Josip Vuica 27′
Dávid Zoltán Gergő 43′
Menjava Igrec /  Kumer 53′
Raymond Lakeen Inwen Langan Mungian 58′
Blaž Urh 67′
Menjava Jalinous /  Inwen Langan Mungian 69′
Menjava Carrilho Dos Santos Almeida /  Marjanac 80′
Menjava Polić /  Vuica 84′
Menjava Krstić /  Kadrić 87′
Menjava Lesjak /  Brkić 87′

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

18. KROG 2.SNL
18. krog | Ljubljana, Stadion Ilirija | 18.11.2023 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:1

1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
6 Tin Štricelj
7 Ismir Nadarević
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
17 Jon Bartolj
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček
Rezervni igralci
4 Damir Zukić
5 Mark Stojinović
14 Filip Lukežič
16 Nace Lepoša
18 Patrik Jug
23 Črt Rotar
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Robert Kopčič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Jure Žagar
Zadetki
Jon Bartolj 1 : 0 11′
Mihael Rebernik 1 : 1 55′
Dejan Djermanović 2 : 1 60′
Dogodki
Menjava Oštrek  /  Vuica 46′
Menjava Polić /  Erniša 57′
Menjava Igrec /  Zoltán Gergő 57′
Mihael Rebernik 70′
Olivér Dinnyés 71′
Menjava Jug /  Štricelj 72′
Menjava Lukežič /  Nadarević 73′
Menjava Rotar /  Rorič 89′
Menjava Lepoša /  Korošec 89′
17. KROG 2.SNL
17. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2023 ob 16.00 |

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
10 Stjepan Oštrek
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Kety Emmi&Impol Bistrica
12 Primož Fridrih V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
7 Tomi Gobec
9 Chidera Henry Nwoga
11 Andraž Borovnik
17 Žiga Pesjak
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš
66 Rok Frešer
Rezervni igralci
1 Kristijan Župić V
6 Matevž Križnik
18 Maks Markelc
19 Matevž Šega
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
Trener
József Bozsik
Trener
Simon Dvoršak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Chidera Henry Nwoga 0 : 1 21′
Toni Lun Bončina 1 : 1 48′
Silvio Pigac 2 : 1 52′
Toni Lun Bončina 3 : 1 84′
Dogodki
Lan Vidmar 24′
Rok Frešer 42′
Rok Rozman 51′
Toni Lun Bončina 51′
Ante Kuliš 57′
Menjava Križnik /  Gobec 60′
Menjava Pršo /  Kapun 60′
Menjava Igrec /  Paljk 61′
Mihael Rebernik 62′
Silvio Pigac 73′
Menjava Polić /  Rebernik 80′
Menjava Lorbek /  Borovnik 86′
Menjava Zamuda /  Pigac 92′
3. KROG 2.SNL
3. krog | Lendava, Športni park Lendava | 09.11.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
17 Silvio Pigac
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
2 Josip Vuica
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
18 Jan Rajh
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Ilirija 1911
1 Nejc Dermastija V
2 Luka Nadarević
4 Damir Zukić
6 Tin Štricelj
9 Dejan Djermanović K
11 Maj Rorič
18 Patrik Jug
19 Miha Špernjak
20 Jakob Cukjati
21 Žiga Korošec
24 Matevž Medič Slaček

Rezervni igralci

5 Mark Stojinović
7 Ismir Nadarević
14 Filip Lukežič
Trener
József Bozsik
Trener
Robert Kopčič
Sodnik
Janko Golob
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 56′
Matic Paljk 2 : 0 82′
Dogodki
Tin Polić 23′
Miha Špernjak 48′
Menjava Nadarević /  Jug 59′
Menjava Stojinović /  Nadarević 67′
Menjava Paljk /  Igrec 76′
Menjava Vuica /  Polić 76′
Menjava Lukežič /  Štricelj 78′
Ervin Németh 85′
Žiga Korošec 92′
16. KROG 2.SNL
16. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 05.11.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 1:2

Krka
54 Luka Čadež V
3 Hamza Mešanović
4 Andraž Lipec
5 Marko Bedek K
11 Miha Kancilija
12 Lan Milanović
14 Tihomir Maksimović
17 Adis Hodžić
27 Luka Marković
28 Kristijan Blaževski
55 Mark Gliha
Rezervni igralci
31 Dejan Panić V
7 Domen Žur
9 Robert Perić-Komšić
15 Jan Patrik Gabrovec
18 Ivan Horvat
19 Renato Simić
23 Niki Radovič
44 Tilen Kovačič
77 Amir Dervišević
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
Trener
Agron Šalja
Trener
József Bozsik
Sodnik
Nejc Gergič
Zadetki
Stjepan Igrec 0 : 1 35′
Stjepan Igrec 0 : 2 37′
Tilen Kovačič 1 : 2 92′
Dogodki
Menjava Igrec /  Oštrek 18′
Menjava Simić /  Kancilija 46′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Menjava Žur /  Bedek 58′
Menjava Dervišević /  Gliha 58′
Tin Polić 70′
Menjava Gabrovec /  Mešanović 77′
Menjava Kovačič /  Maksimović 86′
15. KROG 2.SNL
15. krog | Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava | 29.10.2023 ob 14.00

REZULTAT TEKME: 0:1

Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
31 Matic Kopač
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner

Rezervni igralci

12 Nejc Vovko V
23 Matic Skrbinšek V
3 Angelo Timotej Rec
14 Jan Satler
16 Mateo Koprivc
17 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
22 Aleksandar Radić
77 Andraž Kolar
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
József Bozsik
Sodnik
Amel Begič
Zadetki
Josip Vuica 0 : 1 42′
Dogodki
Stjepan Oštrek 25′
Žan Ramšak 41′
Blaž Urh 41′
Mihael Rebernik 46′
Silvio Pigac 49′
Rok Erniša 60′
Menjava Kolar /  Čakš 72′
Menjava Igrec /  Bončina 74′
Menjava Cener /  Oštrek 79′
Menjava Vodopivec /  Privošnik 88′
Safet Jahić 92′
Menjava Verhas /  Rebernik 93′
Ervin Németh 94′
Maj Plej 95′
14. KROG 2.SNL
14. krog | Lendava, Športni park Lendava | 21.10.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
7 Rob Rudonja
9 Nace Koprivnik
10 Nik Fortuna
11 Kristijan Meštrić K
22 Rai Rudonja
23 Aleksa Marković
33 Rok Ljutić
49 Leon Sever
97 Tilen Jurman
99 Erik Galina

Rezervni igralci

12 Denis Zulić V
2 Jure Zupan
8 Kebba Kebell Suso
13 Mark Florenin Klavora
17 Leon Djerdji Pavše
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
20 Stipe Zubanović
28 Alen Dizdarević
Trener
József Bozsik
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Žan Jazbec
Zadetki
Chris Cener 1 : 0 83′
Dogodki
Matic Paljk 11′
Menjava Polić /  Igrec 46′
Menjava Dinnyés /  Sebestyén 46′
Tin Polić 55′
Menjava Suso /  Meštrić 63′
Menjava Dizdarević /  Rudonja 63′
Menjava Cener /  Vuica 72′
Tilen Jurman 72′
Menjava Zonta /  Koprivnik 74′
Erik Galina 81′
Rok Ljutić 90′
Menjava Verhas /  Oštrek 93′
13. KROG 2.SNL
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 15.10.2023 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 0:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
1 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Triglav Kranj
1 Tim Kruljac V
3 Nedim Ljubijankič
5 Domen Lečnik Spaić
7 Jaroš Čadež
10 Mark Čeh
17 Tilen Mlakar
21 Nik Podbregar
33 Janko Ivetić
41 Tim Gašperin
76 Tevž Pokorn K
77 Stefan Petrović
Rezervni igralci
54 Žan Malnar V
2 Tin Mijić
6 Marko Kuvek
11 Andraž Rant
19 Leon Kondić
22 Blaž Jemec
31 Gašper Kukavica
Trener
József Bozsik
Trener
Milomir Kondič
Sodnik
Božo Kondić
Zadetki
Dogodki
Menjava Kuvek /  Ljubijankič 25′
Marko Kuvek 32′
Mihael Rebernik 45′
Nik Podbregar 57′
Toni Lun Bončina 59′
Menjava Dinnyés /  Erniša 63′
Menjava Kondić /  Petrović 65′
Tevž Pokorn 80′
Menjava Polić /  Pigac 84′
Menjava Jemec /  Gašperin 90′
Tin Polić 92′
10. KROG 2.SNL
10. krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje | 11.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 1:3

Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
2 Nik Kapun
3 Anže Šparovec
4 Marko Brkić
5 Lan Piskule K
10 Domen Klančnik
11 Jure Perger
18 Aleks Stojaković
20 Matevž Matko
21 Ivan Makovec
23 Nejc Pušnik

Rezervni igralci

1 Maj Pavli V
6 Miha Vrhovnik
7 Nik Zrnec
14 Jan Kovač
15 Jure Žavbi
16 Anel Islamagić
19 Tomaž Kepic
22 Tim Tomažon Beguš
24 Aljaž Zalaznik
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Trener
Goran Markovič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Anže Jerič
Zadetki
Jure Perger 1 : 0 1′
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 1 23′
Stjepan Oštrek 1 : 2 42′
Toni Lun Bončina 1 : 3 50′
Dogodki
Urban Trobec 23′
Anže Šparovec 35′
Menjava Kovač /  Klančnik 46′
Menjava Igrec /  Erniša 46′
Menjava Dinnyés /  Pigac 46′
Matic Paljk 48′
Menjava Polić /  Bončina 61′
Josip Vuica 64′
Menjava Kepic /  Stojaković 66′
Menjava Zalaznik /  Brkić 66′
Menjava Žavbi /  Perger 73′
Menjava Cener /  Oštrek 73′
Menjava Zrnec /  Kapun 81′
Ervin Németh 86′