Author -

1.SML: Mura – Nafta 1903 (3:0)

Mladinci NK Nafta izgubili proti Celju

Kadeti NK Nafta izgubili proti Celju

Rogaška – Nafta 1903 3:3(2:1)

Nafta 1903 – Ilirija 1911 3:0(1:0)

1.SML Nafta 1903 – Brinje Grosuplje 5:1

Kadeti NK Nafta 1903 premagali Brinje

Mura – NK Nafta 3:0

Mladinci NK Nafta 1903 s prvo točko v 1.SML

Kadeti NK Nafta 1903 ostali brez točk

Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
9. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta K
11 Dominik Drk
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Triglav Kranj
54 Luka Čadež V
2 Jaka Zupan
3 Luka Brkić K
4 Veron Šalja
6 Nejc Skok Jekovec
11 Mark Čeh
17 Oliver Kregar
19 Luka Vuković
22 Dohyun Kim
31 Belmin Bobarić
33 Janko Ivetić
Rezervni igralci
1 Anej Mrežar V
7 Adam Jakupovič
16 Gal Schweiger
20 Matevž Matko
21 Jaroš Čadež
41 Tim Gašperin
76 Martin Magister
77 Stefan Petrović
Trener
Gabor Boer
Trener
Safet Hadžič
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Barnabás László Fehér 1 : 0 29′
Marsel Stare 2 : 0 33′
Dogodki
Dávid Zoltán Gergő 5′
Menjava Jakupovič /  Skok Jekovec 46′
Belmin Bobarić 52′
Barnabás László Fehér 54′
Mark Čeh 56′
Janko Ivetić 58′
Menjava Sulejmanović /  Stare 60′
Menjava Čavara /  Fehér 60′
Menjava Petrović /  Vuković 62′
Menjava Čadež /  Bobarić 70′
Menjava Novinič /  Drk 73′
Menjava Plej /  Haljeta 87′
Menjava Urh /  Szabó 87′