Zmaga kadetov in mladincev

Zmaga kadetov in mladincev

Sobotni tekmi 8.kroga  2.SKL in 2.SML sta se končali z zmago obeh domačih moštev in sicer zmago kadetov s 3:0 in mladincev 5:0 proti ekipama NK Šmartna 1928. Kadeti so se utrdili na vodilnem položaju lestvice 2.SKL, mladinci pa so se povzpeli na 3 mesto 2.SML.

  • 8. KROG 2.SML 2021-2022
    8. KROG 2.SML 2021-2022
    8. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.10.2021 ob 13.00
  • 8. KROG 2.SKL 2021-2022
    8. KROG 2.SKL 2021-2022
    8. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.10.2021 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

8. KROG 2.SML 2021-2022
8. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.10.2021 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  5:0

Nafta 1903
1Lan Prosič VrbnjakV
2Borna Škrobar 
3David Partlić 
4Andrija Perković 
6Dominik Novak 
7Marko Čuček Bezjak 
8Josip ŽganecK
9Matej Mezga 
13Gabrijel Drk 
17Santino Nikolič 
20Antonio Martinjaš 
Rezervni igralci
10Niko Frančić 
12Erazem Kos 
14Zoltán Rodek 
16Rene Jaušovec 
19Rok Fras 
23Lovro Mađarić 
95Noa Medved 
Šmartno 1928
22Rok GrašičK V
4Ermin Alić 
5Ožbej Kavšak 
6Dino Ibrahimović 
8Lan Sonjak 
9Tit Doberšek 
10Nejc Nerad 
13Gal Muršič 
18Žak Kocjančič 
19Maj Dogaris 
20Elmas Dedić 
Rezervni igralci
11Ajas Trumić 
15Alen Popović 
Trener
Simon Koren
Trener
Bor Božičevič
Sodnik
Matej Kapun

 

Zadetki
Santino Nikolič1 : 035′
Matej Mezga2 : 041′
Dominik Novak3 : 047′
Borna Škrobar4 : 058′
Noa Medved5 : 078′

 

Dogodki
MenjavaTrumić /  Alić46′
MenjavaMedved /  Nikolič56′
MenjavaJaušovec /  Žganec61′
MenjavaMađarić /  Mezga66′
MenjavaPopović /  Nerad72′
MenjavaFras /  Perković75′
MenjavaRodek /  Novak78′
Ožbej Kavšak85′
8. KROG 2.SKL 2021-2022
8. krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT | 09.10.2021 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Nafta 1903
1Jan FarkašV
3Tilen Grlec 
4Aljaž Lukač 
5Jaka BukovecK
6Marck Ropoša 
7Žiga Gonza 
10Niko Zamuda 
14Rene Leopold 
20Kimi Lavrenčič 
23Anej Horvat 
24Jakob Rajšp 

Rezervni igralci

12Nik OzvatičV
8Tian Kosi 
11Dominik Biro 
17Vito Vugrinec 
25Gal Marko 
44Vid Sakač 
69Amadej Škraban 
Šmartno 1928
1Svit ZagoričnikV
3Maks Novak 
4Juriy Anić 
5Isak Hankić 
7Alen Mujagić 
8Gal Stojko Krevzel 
9Mladen Dimčić 
11Staš Petek 
14Lan Grčar 
16Anej Tamše- Marinič 
17Tim Vuzem 

Rezervni igralci

2Brin Zagoričnik 
6Matic Basle 
Trener
Aleš Bagola
Trener
Toni Lukenda
Sodnik
Blaž Vogrinčič

 

Zadetki
Kimi Lavrenčič1 : 048′
Anej Horvat2 : 061′
Marck Ropoša3 : 079′

 

Dogodki
Žiga Gonza34′
Juriy Anić38′
MenjavaZagoričnik /  Vuzem64′
MenjavaŠkraban /  Rajšp67′
MenjavaMarko /  Zamuda70′
Anej Horvat75′
MenjavaBasle /  Petek78′
MenjavaKosi /  Horvat78′
Brin Zagoričnik79′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
3. krog
Petek, 12.avgust 2022 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
4. krog
Petek, 19.avgust 2022 | Lendava, Športni park Lendava
5. krog
Nedelja, 28.avgust 2022 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
6. krog
Nedelja, 4.september 2022 | Lendava, Športni park Lendava
7. krog
Nedelja, 11.september 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
8. krog
Nedelja, 18.september 2022 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
9. krog
Nedelja, 25.september 2022 | Lendava, Športni park Lendava
10. krog
Nedelja, 2.oktober 2022 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Nedelja, 23.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
30. KROG 2.SNL 2021-2022
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 20.05.2022 ob 19.00

REZULTAT TEKME: 5:0

Nafta 1903
12Marko GalošiV
8Nermin Haljeta
9Marko Čuček Bezjak
10Dániel Németh
11Dominik Drk
14Mitja Novinič
18Bence Szabó
20Žan Kumer
25Oleksandr Safronov
28Erik Németh
99Vedran VinkoK
Rezervni igralci
1Safet JahićV
5Lukas Magdič
7Burai Erik Csaba
13Dávid Zana
70Žan Florjanc
95Dániel Fekete
Jadran Dekani
12Darko GabrićV
5Ervin Šehić
11Matjaž BabičK
13Mark Florenin Klavora
17Matteo Tatili
18Rene Piciga
21Malik Bah
22Patrik Bordon
38Adam Vošnjak
77Gal Zorko
99Erik Galina
Rezervni igralci
1Alen JurcaV
7Damir Hadžić
8Žiga Perhavec
9Kristijan Meštrić
19Tadej Zonta
20Tarik Čandić
30Vanja Panić
36Rok Ljutić
47Edvin Suljanović
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Nermin Haljeta1 : 048′
Bence Szabó2 : 052′
Dominik Drk3 : 056′
Dániel Németh4 : 062′
Burai Erik Csaba5 : 070′
Burai Erik Csaba6 : 084′
Dogodki
MenjavaBurai Erik Csaba /  Vinko34′
Malik Bah44′
MenjavaMeštrić /  Bordon46′
MenjavaSuljanović /  Bah46′
Marko Čuček Bezjak58′
MenjavaPerhavec /  Piciga60′
MenjavaPanić /  Galina60′
MenjavaZana /  Čuček Bezjak60′
MenjavaFekete /  Haljeta63′
MenjavaMagdič /  Drk63′
Darko Gabrić73′
Burai Erik Csaba73′
MenjavaČandić /  Vošnjak74′