U-19 Nafta1903 – NK Jarenina 11:0 (6:0)

U-19 Nafta1903 – NK Jarenina 11:0 (6:0)

20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 13.00
U-19 Nafta1903 – NK Jarenina 11:0 (6:0)

Zaključen je 20.krog 2.SML. Na srečanju proti NK Jarenina so Naftini mladinci zasluženo zmagali z rezultatom 11:0 (6:0) in se utrdili na drugem mestu mladinske lestvice.

Čestitke za zmago in NAPREJ NAFTA!!!

DOGODKI S TEKME

  • 20. KROG U19 2021-2022
    20. KROG U19 2021-2022
    20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 13.00

Podeli objavo z drugimi

20. KROG U19 2021-2022
20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 13.00

REZULTAT TEKME:  11:0

Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Daniel Turk
3 David Partlić
6 Dominik Novak
7 Marko Čuček Bezjak
8 Josip Žganec K
10 Niko Frančić
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
18 Matic Donko
20 Antonio Martinjaš
Rezervni igralci
22 Erazem Kos V
4 Andrija Perković
9 Matej Mezga
15 Santino Nikolič
17 Nejc Brunec
23 Lovro Mađarić
95 Marko Furdi
Jarenina
1 Žan Grajf V
5 Rok Vezonik
6 Blaž Lorber
7 Nastja Gavez K
8 Žak Horvat
9 Nino Černelič
11 Žiga Ornik
18 Lan Malek
19 Anej Pupaher
20 Jan Dolšak
21 Jaka Lubej
Rezervni igralci
4 Anej Gomboc
15 Mahir Ahmetović
Trener
Simon Koren
Trener
Roman Žamut
Sodnik
Matej Kapun
Zadetki
Josip Žganec (11m) 1 : 0 11′
Josip Žganec 2 : 0 20′
Niko Frančić 3 : 0 23′
Matic Donko 4 : 0 29′
Dominik Novak 5 : 0 32′
Niko Frančić 6 : 0 45′
Luka Andrašec (11m) 7 : 0 49′
Nejc Brunec 8 : 0 52′
Antonio Martinjaš 9 : 0 55′
Nejc Brunec 10 : 0 71′
Erik Glogovec 11 : 0 81′
Dogodki
Žan Grajf 11′
Anej Pupaher 19′
Jan Dolšak 25′
Menjava Gomboc /  Pupaher 46′
Menjava Ahmetović /  Lorber 46′
Menjava Brunec /  Donko 46′
Menjava Nikolič /  Novak 50′
Menjava Perković /  Partlić 53′
Menjava Mađarić /  Žganec 53′
Menjava Furdi /  Frančić 55′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′