U-17 Nafta 1903 – NK Jarenina 10 : 2 (7 : 1) |

U-17 Nafta 1903 – NK Jarenina 10 : 2 (7 : 1) |

20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 11.00
U-17 Nafta 1903 – NK Jarenina 10 : 2 (7 : 1)

V Športnem parku Hotiza se je danes ob 11:00 odigral 20. krog 2.SKL, ki je postregel z visoko zmago naših fantov proti U17-NK Jarenina. Za nove tri točke se je mreža nasprotnika zatresla kar 10x.

Bravo fantje – NAPREJ NAFTA!!!

DOGODKI S TEKME

  • 20. KROG U17 2021-2022
    20. KROG U17 2021-2022
    20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

20. KROG U17 2021-2022
20. krog | Hotiza, Športni park Hotiza | 07.05.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  10:2

Nafta 1903
1 Lan Prosič Vrbnjak V
5 Jaka Bukovec K
6 Marck Ropoša
7 Žiga Gonza
8 Aljaž Lukač
10 Niko Zamuda
22 Tian Kosi
23 Anej Horvat
24 Jakob Rajšp
32 Erik Kovács
69 Rene Leopold
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
3 Tilen Grlec
9 Žan Horvat
11 Dominik Biro
17 Vito Vugrinec
25 Vid Gabriel Lebar
44 Vid Sakač
Jarenina
44 Alex Šipek V
4 Mark Kramberger
5 Tinej Murko
6 Valentin Skrbinšek K
7 Tian Luka Škrlec
8 Vito Koren
10 Adin Jahić
11 Nino Kramberger
18 Nik Grajf
19 Primož Petko
20 Gal Mauko
Rezervni igralci
3 Vid Steyer
14 Aljaž Sužnik
Trener
Aleš Bagola
Trener
Sodnik
Rene Filipič
Zadetki
Adin Jahić 0 : 1 8′
Marck Ropoša 1 : 1 14′
Aljaž Lukač 2 : 1 20′
Niko Zamuda 3 : 1 22′
Niko Zamuda 4 : 1 28′
Anej Horvat 5 : 1 35′
Tian Kosi 6 : 1 38′
Tian Kosi 7 : 1 41′
Adin Jahić 7 : 2 47′
Anej Horvat 8 : 2 51′
Niko Zamuda 9 : 2 67′
Niko Zamuda 10 : 2 77′
Dogodki
Tinej Murko 19′
Menjava Grlec /  Rajšp 41′
Menjava Vugrinec  /  Kovács 41′
Jaka Bukovec 49′
Menjava Sakač /  Kosi 55′
Menjava Farkaš /  Prosič Vrbnjak 55′
Menjava Biro /  Lukač 60′
Menjava Steyer /  Škrlec 70′
Menjava Sužnik /  Mauko 78′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′