Okrepili smo se še z enim srednjim branilcem!

Okrepili smo se še z enim srednjim branilcem!

Okrepili smo se še z enim srednjim branilcem!
Naša ekipa je okrepila z mladim srednjim branilcem, članom madžarske državne mladinske reprezentance. Zoltán Dávid je v Lendavo prišel iz ekipe PMFC iz madžarske 2. lige. Komaj 20-letni srednji branilec je zbral že 44nastopov v madžarski drugi ligi, kjer je igral za PMFC, Kazincbarciko in kot mladinec za ekipo Békéscsabe. Pri 17 letih je večkrat zaigral v madžarski reprezentanci U17.
Želimo mu vso srečo v modro-belem dresu!
Naprej Nafta!

Újabb belső védővel erősítettünk!
Fiatal, magyar utánpótlás válogatott belső védővel erősített csapatunk. á Zoltán a magyar 2. Ligás PMFC csapatától érkezett Lendvára. A mindössze 20 éves belső védő már 44 alkalommal pályára lépett a magyar második osztályban a PMFC, a Kazincbarcika és fiatalon a Békéscsaba színeiben. 17 évesen többször szerepelt a magyar U17-es válogatottban is.
Sok sikert kívánunk neki kék fehérben!
Hajrá Nafta!

Podeli objavo z drugimi

Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
3. krog
Petek, 12.avgust 2022 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
4. krog
Petek, 19.avgust 2022 | Lendava, Športni park Lendava
5. krog
Nedelja, 28.avgust 2022 | Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina
6. krog
Nedelja, 4.september 2022 | Lendava, Športni park Lendava
7. krog
Nedelja, 11.september 2022 | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje
8. krog
Nedelja, 18.september 2022 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
9. krog
Nedelja, 25.september 2022 | Lendava, Športni park Lendava
10. krog
Nedelja, 2.oktober 2022 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Nedelja, 23.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
30. KROG 2.SNL 2021-2022
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 20.05.2022 ob 19.00

REZULTAT TEKME: 5:0

Nafta 1903
12Marko GalošiV
8Nermin Haljeta
9Marko Čuček Bezjak
10Dániel Németh
11Dominik Drk
14Mitja Novinič
18Bence Szabó
20Žan Kumer
25Oleksandr Safronov
28Erik Németh
99Vedran VinkoK
Rezervni igralci
1Safet JahićV
5Lukas Magdič
7Burai Erik Csaba
13Dávid Zana
70Žan Florjanc
95Dániel Fekete
Jadran Dekani
12Darko GabrićV
5Ervin Šehić
11Matjaž BabičK
13Mark Florenin Klavora
17Matteo Tatili
18Rene Piciga
21Malik Bah
22Patrik Bordon
38Adam Vošnjak
77Gal Zorko
99Erik Galina
Rezervni igralci
1Alen JurcaV
7Damir Hadžić
8Žiga Perhavec
9Kristijan Meštrić
19Tadej Zonta
20Tarik Čandić
30Vanja Panić
36Rok Ljutić
47Edvin Suljanović
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Nermin Haljeta1 : 048′
Bence Szabó2 : 052′
Dominik Drk3 : 056′
Dániel Németh4 : 062′
Burai Erik Csaba5 : 070′
Burai Erik Csaba6 : 084′
Dogodki
MenjavaBurai Erik Csaba /  Vinko34′
Malik Bah44′
MenjavaMeštrić /  Bordon46′
MenjavaSuljanović /  Bah46′
Marko Čuček Bezjak58′
MenjavaPerhavec /  Piciga60′
MenjavaPanić /  Galina60′
MenjavaZana /  Čuček Bezjak60′
MenjavaFekete /  Haljeta63′
MenjavaMagdič /  Drk63′
Darko Gabrić73′
Burai Erik Csaba73′
MenjavaČandić /  Vošnjak74′