Mladinci NK Nafta 1903 s prvo točko v 1.SML

Mladinci NK Nafta 1903 s prvo točko v 1.SML

Srečanje 2.kroga proti NK Krka v Novem mestu se je za naše mladince zaključilo brez golov in izenačenim rezultatom 0:0. Domov se vračajo s svojo prvo prisluženo točko v 1. SML.

 

Prva postava: 1 Nik Fras V, 2 Dino Horvat, 5 Jaka Bukovec, 7 Noa Medved, 8 Santino Nikolič K 10 Niko Zamuda, 11 Erik Glogovec, 13 Gabrijel Drk, 15 Marck Ropoša, 17 Kaj Plej, 95 Maj Plej

Klop:12 Erazem Kos V, 6 Andy Fras, 9 Marko Furdi, 18 Anej Horvat, 19 Luka Časar, 20 Rok Fras, 23 Nejc Brunec

  • 2. KROG U19 2022-2023
    2. KROG U19 2022-2023
    2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 19.30
2. KROG U19 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 19.30

REZULTAT TEKME:  0:0

Krka
1 Aljaž Božič V
2 Nik Stanič
3 Sergej Božič
4 Jakob Zbašnik
5 Luka Hudomalj
7 Edmond Imeraj
9 Tilen Kovačič
10 Niki Radovič
11 Taj Krupić
21 Jan Patrik Gabrovec
25 Luka Kolegar K
Rezervni igralci
6 Jakob Sečen
8 Nejc Andrejčič
12 Som Kumar
16 Žiga Gazvoda
18 Matic Sotlar
19 Nik Kovačič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Andy Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Rok Fras
23 Nejc Brunec
Trener
Denis Mojstrovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Andrejka
Zadetki
Dogodki
Jan Patrik Gabrovec 14′
Marck Ropoša 14′
Niko Zamuda 23′
Menjava Kovačič /  Gabrovec 30′
Menjava Furdi /  Medved 64′
Jaka Bukovec 66′
Menjava Brunec /  Zamuda 71′
Menjava Časar /  Glogovec 75′
Menjava Sotlar /  Imeraj 80′
Maj Plej 80′
Menjava Sečen /  Kovačič 89′
Nejc Brunec 91′
30. KROG 2.SNL
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.05.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
18 Jan Rajh
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
16 Mateo Koprivc
17 Gabrijel Jevšenak
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner
77 Andraž Kolar

Rezervni igralci

23 Matic Skrbinšek V
5 Jakob Tič
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
19 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
31 Matic Kopač
99 Nick Hanik Horvat
Trener
József Bozsik
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Andraž Kolar 0 : 1 37′
Mateo Koprivc 0 : 2 47′
Dogodki
Menjava Igrec /  Rajh 1′
Menjava Rauter /  Jevšenak 27′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Žan Ramšak 56′
Žan Bešir 59′
Menjava Zoltán Gergő /  Novinič 61′
Menjava Horvat /  Bončina 61′
Menjava Čakš /  Ramšak 66′
Menjava Kopač /  Kolar 66′
Mateo Koprivc 66′
Žan Kumer 80′
Menjava Sebestyén /  Igrec 84′
Menjava Vodopivec /  Koprivc 85′