Mladinci izgubili proti Aluminiju

Mladinci izgubili proti Aluminiju

Končan je tudi 1.krog 1.SML. Naši mladinci so zapustili zelenico lendavskega stadiona z rezultatom 0:4 za nasprotno moštvo NK Aluminij iz Kidričevega.
Mladinska prva postava Nafta 1903 v sestavi: Nik Fras
Andy Fras (vratar), Noa Medved, Santino Nikolič (kapetan) Marko Furdi , Niko Zamuda, Gabrijel Drk , Marck Ropoša, Kaj Plej, Nejc Brunec, Maj Plej.
Na klopi so čakali priložnost: Erazem Kos V, Dino Horvat, Tilen Grlec, Erik Glogovec, Anej Horvat, Luka Časar, Aljaž Lukač
  • 1. KROG U19 2022-2023
    1. KROG U19 2022-2023
    1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

1. KROG U19 2022-2023
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:4

Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Andy Fras
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Furdi
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
23 Nejc Brunec
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
2 Dino Horvat
4 Tilen Grlec
11 Erik Glogovec
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
25 Aljaž Lukač
Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović K
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Klemen Mlakar
16 Rene Škerget
17 Matej Dvoršak
21 Anej Dukarić
27 Rok Schaubach
48 Klemen Rahle
Rezervni igralci
13 Nejc Punčec V
7 Maj Lorbek
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
19 Nik Hren
77 Gregor Dover
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Vidovič
Sodnik
Tilen Kocbek
Zadetki
Marko Simonič 0 : 1 10′
Klemen Rahle 0 : 2 12′
Lukas Hempt 0 : 3 15′
Matej Dvoršak 0 : 4 79′
Dogodki
Klemen Rahle 30′
Menjava Glogovec /  Ropoša 46′
Menjava Horvat /  Medved 46′
Lukas Hempt 51′
Menjava Dover /  Colnarič 59′
Menjava Franci /  Mlakar 61′
Menjava Časar /  Zamuda 66′
Menjava Horvat /  Furdi 66′
Gabrijel Drk 69′
Menjava Zorec /  Simonič 76′
Menjava Macanović /  Rahle 82′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′