Kadeti NK Nafta izgubili proti Celju

Kadeti NK Nafta izgubili proti Celju

Kadeti lendavske nafte 1903 so končali današnje srečanje 5.kroga 1.SKL proti ekipi AS2 Celje. Gostje so dosegli zmagoviti gol iz enajstmetrovke in s 3. točkami zapustili zelenico igrišča prireditvenega centra v Veliki Polani z rezultatom 0:1

 

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Roko Petrinović
23 Matija Taradi
24 Izidor Horvat
44 Florijan Cirkvenčić
  • 5. KROG U17 2022-2023
    5. KROG U17 2022-2023
    5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

5. KROG U17 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Roko Petrinović
23 Matija Taradi
24 Izidor Horvat
44 Florijan Cirkvenčić
A2S Celje
1 Jakob Kobal V
3 Marko Cvijetić
6 Dušan Vukelić
7 Haris Kahvedžić K
8 Jakob Miklavc
10 Ivano Čančar
11 Timothy Dassena Ček
16 Aljaž Vodopivec
17 Timotej Karapandža
18 Dejan Suhovršnik
20 Nik Arlič
Rezervni igralci
12 Luka Janković V
5 Tai Križnik
9 Anej Dorić
13 Mark Kavrečič
14 Tian Skornšek
19 Žan Luka Žužek
21 Janin Petrak
Trener
Simon Koren
Trener
Marko Gobec
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Dušan Vukelić (11m) 0 : 1 61′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 33′
Borna Rihtarec 45′
Marko Cvijetić 48′
Menjava Petrinović /  Biro 55′
Borna Rihtarec 56′
Leon Jurović 61′
Menjava Petrak /  Cvijetić 67′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 67′
Menjava Simonović /  Novak 71′
Menjava Dorić /  Suhovršnik 73′
Rene Leopold 75′
Roko Petrinović 76′
Menjava Žužek /  Vodopivec 87′
Menjava Skornšek /  Dassena Ček 90′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′