Kadeti Nafte 1903 prvič v 1.ligi

Kadeti Nafte 1903 prvič v 1.ligi

Končni rezultat srečanja 1. kroga 1.SKL, ki ga je kadetska selekcija Nafte 1903 odigrala na stadionu Športnega parka Lendava se je ustavil pri 1:2 v korist NK Aluminij iz Kidričevega.

Vse gole današnjega srečanja smo videli v prvem polčasu. Gostje so povedli v 7. minuti nato pa v 14.minuti povišali razliko na 0:2. Gol za Nafto je v 31.min zadal Tian Kosi.

Fantje so se trudili vendar je rezultat do konca srečanja ostal pri 1:2.
NAPREJ NAFTA!!!

  • 1. KROG U17 2022-2023
    1. KROG U17 2022-2023
    1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

1. KROG U17 2022-2023
1. krog | Lendava, Športni park Lendava | 06.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:2

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
10 Kimi Lavrenčič K
17 Gal Marko
20 Roko Petrinović
22 Tian Kosi
23 Leon Valentin Kuzma
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mario Novak
14 Sergej Ščančar
24 Izidor Horvat
25 Borna Rihtarec
44 Lan Marinič
Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
6 Kris Strelec
8 Tim Metličar Fric
9 Gal Kosar
10 Lan Mesarič K
17 Tino Hamler
19 Matej Kotnik
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
13 Nejc Punčec V
7 Staš Kraner
18 Lan Drevenšek
22 Anej Vodan
23 Cene Grbavac
67 Jon Košat
69 Leander Mark Zelenko
Trener
Simon Koren
Trener
Primož Gorše
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Gal Kosar 0 : 1 7′
Lan Mesarič 0 : 2 14′
Tian Kosi 1 : 2 31′
Dogodki
Anej Roškar 33′
Mitja Kotnik 44′
Menjava Košat /  Kotnik 56′
Leon Valentin Kuzma 57′
Menjava Rihtarec /  Kuzma 59′
Menjava Marinič /  Biro 70′
Menjava Drevenšek /  Kotnik 71′
Menjava Novak /  Marko 74′
Menjava Kraner /  Kosar 79′
Menjava Horvat /  Petrinović 79′
Leon Jurović 94′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′