Dvojna zmaga na turnirju v Odrancih

Dvojna zmaga na turnirju v Odrancih


DVOJNA ZMAGA NA TURNIRJU V ODRANCIH
V soboto, 18. 5. 2024, sta se ekipi U9 in U13 udeležili turnirja Odranci Open.
Ekipa U9 se je kot skupinski zmagovalec uvrstila v četrtfinale, v katerem je z 2:0 premagala ekipo KMN Benedikt. V polfinalu se je pomerila z belo ekipo NK Maribor Tabor in jo premagala po kazenskih strelih, v finalu pa je s samozavestno igro zanesljivo premagala ekipo NK Bistrica s 5:0.
Ekipa U13 se je prav tako neporaženo prebila v četrtfinale, v katerem je premagala ekipo NK Turnišče s 3:0. V polfinalu so fantje premagali NK Bistrica z 2:0, z enakim rezultatom pa so v finalu premagali tudi ekipo NK Jarenina.
Čestitke fantom zmagovalnih ekip!

KETTŐS TORNAGYŐZELEM ODRANCIN
2024. 5. 18-án szombaton az U9-es és U13-as csapatunk is az Odranci Open nevű tornán lépett pályára.
Az U9-es szelekció csoportgyőztesként jutott a negyeddöntőbe, ahol pedig a KMN Benedikt csapatát győzték le 2-0-ra. Az elődöntőben az NK Maribor Tabor fehér csapatát büntetőkben múlták felül a fiúk, majd a döntőben magabiztosan győzték le 5:0-ra az NK Bistrica csapatát.
Az U13-asok játékosaink is száz százalékos mérleggel jutottak be a negyeddőntőbe, ahol az NK Turnišče csapatát búcsúztatták (3:0). Az elődöntőben az NK Bistrica csapata se jelentett akadályt(2:0), majd a döntőben a fiúk szintén 2:0-ra múlták felül az NK Jarenina csapatát.
Gratulálunk a tornagyőztes csapataink játékosainak!


30. KROG 2.SNL
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.05.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
18 Jan Rajh
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
16 Mateo Koprivc
17 Gabrijel Jevšenak
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner
77 Andraž Kolar

Rezervni igralci

23 Matic Skrbinšek V
5 Jakob Tič
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
19 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
31 Matic Kopač
99 Nick Hanik Horvat
Trener
József Bozsik
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Andraž Kolar 0 : 1 37′
Mateo Koprivc 0 : 2 47′
Dogodki
Menjava Igrec /  Rajh 1′
Menjava Rauter /  Jevšenak 27′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Žan Ramšak 56′
Žan Bešir 59′
Menjava Zoltán Gergő /  Novinič 61′
Menjava Horvat /  Bončina 61′
Menjava Čakš /  Ramšak 66′
Menjava Kopač /  Kolar 66′
Mateo Koprivc 66′
Žan Kumer 80′
Menjava Sebestyén /  Igrec 84′
Menjava Vodopivec /  Koprivc 85′