1.SML: Mura – Nafta 1903 (3:0)

1.SML: Mura – Nafta 1903 (3:0)

Mladinska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 6.kroga 1.SML proti Muri izgubila z rezultatom 3:0.

PRVA POSTAVA

1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro

REZERVNI IGRALCI

22 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
15 Leon Valentin Kuzma
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
  • 6. KROG U19 2022-2023
    6. KROG U19 2022-2023
    6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

Podeli objavo z drugimi

6. KROG U19 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Enej Meglič
6 Nenad Ignjič
7 Niko Kasalo
8 Domen Donko
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
18 Nejc Nedeljko
19 Niko Graj
20 Vid Štefanec
Rezervni igralci
12 Niko Draškovič V
2 Nik Lebar
9 Žiga Krušič
10 Jaka Domjan
11 Žan Buček
21 Nino Friš
22 Tim Huber
Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
13 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
11 Erik Glogovec
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Lovro Novak
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Domen Donko 1 : 0 40′
Jaka Domjan 2 : 0 90′
Jaka Domjan 3 : 0 91′
Dogodki
Anej Jelovica 28′
Noa Medved 39′
Menjava Lebar /  Črnko 46′
Menjava Glogovec /  Medved 61′
Menjava Krušič /  Nedeljko 61′
Menjava Ropoša /  Plej 67′
Vid Štefanec 69′
Menjava Buček /  Štefanec 70′
Menjava Brunec /  Zamuda 72′
Menjava Horvat /  Bukovec 77′
Menjava Domjan /  Kasalo 78′
Menjava Fras /  Nikolič 80′
Menjava Friš /  Donko 89′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′