1.SKL: Nafta 1903 – Olimpija (0:5)

1.SKL: Nafta 1903 – Olimpija (0:5)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 8.kroga 1.SKL proti ekipi Olimpija na domačem terenu izgubila tekmo z rezultatom 0:5.

PRVA POSTAVA

1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro

REZERVNI IGRALCI

12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
11 Roko Petrinović
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
  • 8. KROG U17 2022-2023
    8. KROG U17 2022-2023
    8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

8. KROG U17 2022-2023
8. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 01.10.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:5

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
11 Roko Petrinović
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
Olimpija Ljubljana
12 Nik Čebulj V
2 Nikolaj Mihelič
3 Lev Bohinc K
4 Svit Oblak
5 Nik Pirečnik
6 Žan Luka Šega
7 Aldin Jakupović
9 Marcel Petrov
10 Žiga Pečjak
11 Žan Kovačević
18 Mateo Aćimović
Rezervni igralci
14 Luka Lučić
15 Šan Liao Novak
16 Blaž Komić
17 Val Čepin
Trener
Simon Koren
Trener
Jasmin Jerič
Sodnik
Matic Zelenik
Zadetki
Žan Kovačević 0 : 1 17′
Žiga Pečjak 0 : 2 45′
Lev Bohinc 0 : 3 50′
Nik Pirečnik 0 : 4 74′
Žan Kovačević 0 : 5 89′
Dogodki
Leon Jurović 27′
Menjava Liao Novak /  Jakupović 45′
Menjava Petrinović /  Simonović 54′
Menjava Novak /  Kosi 60′
Menjava Lučić /  Aćimović 74′
Nikolaj Mihelič 75′
Rene Leopold 76′
Menjava Horvat /  Biro 77′
Žan Kovačević 79′
Žiga Gonza 79′
Menjava Komić /  Pečjak 82′
Menjava Čepin /  Petrov 82′
Menjava Kuzma /  Gonza 82′
Menjava Sintič /  Leopold 84′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′