1.SKL: Mura – Nafta 1903 (0:1)

1.SKL: Mura – Nafta 1903 (0:1)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 6.kroga 1.SKL proti Muri zmagala z rezultatom 0:1. Strelec gola za Nafto je bil Marko Novak v 46.minuti

PRVA POSTAVA

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro

REZERVNI IGRALCI

22 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
15 Leon Valentin Kuzma
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
  • 6. KROG U17 2022-2023
    6. KROG U17 2022-2023
    6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 13.30

Podeli objavo z drugimi

6. KROG U17 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Mura
1 Jan Lampret V
5 Mateo Tomašić
7 Jakob Nejc Ružič
10 Nejc Sečkar
11 Gašper Fišer
15 Samo Sečkar
18 Anej Roman Leljak
19 David Vidmajer
20 Mai Kolbl
21 Anej Kerec
22 Bine Anželj K
Rezervni igralci
12 Mai Rantaša V
4 Jonathan Tobias Rec
6 Marko Jerebic
8 Jaka Žerjav
9 Oliver Ignjič
13 Lucas Vočanec
14 Nejc Vöröš
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
15 Leon Valentin Kuzma
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
Trener
Rok Lovrec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Mediha Durić
Zadetki
Mario Novak 0 : 1 46′
Dogodki
David Vidmajer 20′
David Vidmajer 28′
Mai Kolbl 36′
Bine Anželj 39′
Samo Sečkar 47′
Menjava Ignjič /  Kerec 48′
Menjava Jerebic /  Leljak 56′
Menjava Vöröš /  Kolbl 60′
Menjava Marinič /  Biro 71′
Menjava Simonović /  Petrinović 81′
Menjava Rec /  Sečkar 83′
Menjava Kuzma /  Novak 89′
Marko Blaž Simonović 91′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
11. krog
Nedelja, 9.oktober 2022
11. krog
Petek, 7.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
12. krog
Nedelja, 16.oktober 2022 | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče
13. krog
Petek, 21.oktober 2022 | Lendava, Športni park Lendava
14. krog
Nedelja, 30.oktober 2022 | Dob, Športni park Dob
15. krog
Nedelja, 6.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
16. krog
Nedelja, 13.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
17. krog
Nedelja, 20.november 2022 | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto
18. krog
Nedelja, 27.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
10. KROG 2.SNL 2022-2023
8. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 20.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
7 Žiga Pesjak
10 Afriyie Simon Offei Gyimaha
11 Nejc Plaznik
14 Andraž Paradiž K
19 Geremias Jimmy Lima Mpanzu
21 Ion Ibrian
23 Urh Grešovnik
24 Anže Turičnik
28 Marin Vujčić
73 Luka Posinković

Rezervni igralci

1 Amadej Vršič V
5 Damjan Vukolić
8 Chris Cener
12 Nejc Krivec
17 Nik Krebs
18 Ivijan Svržnjak
22 Jaka Krevh
Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
17 Marsel Stare
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
19 Marko Josip Čavara
77 Blaž Urh
Trener
Simon Oblak
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Barnabás László Fehér 0 : 1 21′
Nejc Plaznik (11m) 1 : 1 54′
Ivijan Svržnjak 2 : 1 73′
Dogodki
Kiss Ágoston Álmos 44′
Menjava Svržnjak /  Lima Mpanzu 46′
Menjava Cener /  Offei Gyimaha 46′
Marsel Stare 51′
László Papp 54′
Menjava Drk /  Florjanc 60′
Menjava Brkić /  Szabó 60′
Olivér Dinnyés 65′
Menjava Sulejmanović /  Dinnyés 68′
Menjava Krebs /  Grešovnik 72′
Menjava Čavara /  Stare 78′
Menjava Urh /  Zoltán Gergő 78′
Ion Ibrian 85′
Menjava Krevh /  Pesjak 90′
Menjava Vukolić /  Ibrian 93′
Tilen Marčič 93′