1.SKL: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (2:2)

1.SKL: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (2:2)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 13.kroga 1.SKL proti ekipi Kalcer Radomlje končala tekmo z neodločenim rezultatom 2:2. Strelca srečanja za Nafto:

Leon Jurović 1 : 1 52′
Tian Kosi 1 : 2 65′

PRVA POSTAVA

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro

REZERVNI IGRALCI

12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
  • 13. KROG U17 2022-2023
    13. KROG U17 2022-2023
    13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT | 29.10.2022 ob 11.30

Podeli objavo z drugimi

13. KROG U17 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT | 29.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Kalcer Radomlje
1 Anže Ločnikar K V
2 Mišel Raztresen
3 Sergej Stojanov
4 Matija Volčanšek
6 Tian Marsel
7 Luka Pasutto
8 Roko Mavra
9 Adin Jahić
11 Leo Peranović
13 Maj Kmetič
15 Tarik Hasanić
Rezervni igralci
12 Luka Jelić V
5 Kristian Pernek
14 Alen Muminović
16 Tristan Cizej Miskić
17 Renato Ljubičić
18 Gal Corn
19 Enej Potočnik Slatnar
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
Trener
Dragan Čadikovski
Trener
Simon Koren
Sodnik
Aljoša Markež
Zadetki
Luka Pasutto 1 : 0 44′
Leon Jurović 1 : 1 52′
Tian Kosi 1 : 2 65′
Leo Peranović 2 : 2 84′
Dogodki
Matija Volčanšek 32′
Menjava Novak /  Biro 46′
Menjava Ljubičić /  Volčanšek 55′
Menjava Muminović /  Hasanić 57′
Maj Kmetič 59′
Menjava Cizej Miskić /  Pasutto 68′
Menjava Marinič /  Petrinović 68′
Lan Marinič 72′
Tian Marsel 75′
Sergej Stojanov 85′
Menjava Pernek /  Jahić 86′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′