1.SKL: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

1.SKL: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

Naši fantje so v 14.krogu 1.SKL v Kidričevem proti NKBM Aluminij zabeležili zmago z rezultatom 4:5. Čestitamo
na dosežku in novim točkam.

Strelci golov za Nafto:
Rene Leopold 1 : 1 28′
Tian Kosi 1 : 2 38′
Žiga Gonza 1 : 3 41′
Žiga Gonza 1 : 4 60′
Tian Kosi 1 : 5 76′

PRVA POSTAVA

1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat

REZERVNI IGRALCI

12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Florijan Cirkvenčić
17 Marko Blaž Simonović
19 Leon Valentin Kuzma
21 Dominik Biro
  • 14. KROG U17 2022-2023
    14. KROG U17 2022-2023
    14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

Podeli objavo z drugimi

14. KROG U17 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:5

Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan K V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
7 Staš Kraner
17 Tino Hamler
20 Nik Bek
23 Cene Grbavac
32 Žiga Kosar
44 Oskar Medved
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
11 Anej Veber
16 Nikolas Tomasović
22 Anej Vodan
47 Maričić Jaša
99 Anej Lenart
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Florijan Cirkvenčić
17 Marko Blaž Simonović
19 Leon Valentin Kuzma
21 Dominik Biro
Trener
Trener
Simon Koren
Sodnik
Urban Kresnik
Zadetki
Mitja Kotnik 1 : 0 13′
Rene Leopold 1 : 1 28′
Tian Kosi 1 : 2 38′
Žiga Gonza 1 : 3 41′
Žiga Gonza 1 : 4 60′
Tian Kosi 1 : 5 76′
Anej Veber 2 : 5 82′
Mitja Kotnik 3 : 5 85′
Maričić Jaša 4 : 5 86′
Dogodki
Anej Zupan 15′
Menjava Tomasović /  Gajšek 56′
Menjava Novak /  Taradi 56′
Menjava Jaša /  Grbavac 62′
Nik Bek 66′
Mario Novak 67′
Menjava Vodan /  Bek 78′
Menjava Simonović /  Horvat 78′
Menjava Veber /  Kraner 80′
Menjava Lenart /  Medved 80′
Menjava Cirkvenčić /  Gonza 81′
Menjava Sintič /  Jurović 83′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′