KLUBSKE NOVICE

Spremljajte pomembne klubske novice in objave

1.SKL: Nafta 1903 – Domžale (1:4)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 7.kroga 1.SKL proti ekipi Domžale na domačem terenu izgubila z rezultatom 1:4. Strelec

1.SKL: Mura – Nafta 1903 (0:1)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 6.kroga 1.SKL proti Muri zmagala z rezultatom 0:1. Strelec gola za Nafto je

1.SML: Mura – Nafta 1903 (3:0)

Mladinska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 6.kroga 1.SML proti Muri izgubila z rezultatom 3:0. PRVA POSTAVA 1 Nik Ozvatič

Mladinci NK Nafta izgubili proti Celju

Mladinska selekcija Nafte 1903 je na današnjem srečanju proti selekciji AS2 Celje izgubila z rezultatom 1:3. Gol za Nafto je

Kadeti NK Nafta izgubili proti Celju

Kadeti lendavske nafte 1903 so končali današnje srečanje 5.kroga 1.SKL proti ekipi AS2 Celje. Gostje so dosegli zmagoviti gol iz

1.SML Nafta 1903 – Brinje Grosuplje 5:1

Tudi drugo srečanje Nafte proti Brinju se je pod vodstvom trenerja Gregorja Bunca  izteklo po pričakovanju. Mladinska selekcija Nafta 1903

Kadeti NK Nafta 1903 premagali Brinje

Kadetska selekcija NK Nafta 1903  je v 3. krogu 1.SKL na domačem terenu prireditvenega centra Velika Polana zasluženo premagala nasprotnika

Mura – NK Nafta 3:0

Mladinska selekcija Nafte 1903 je na današnjem srečanju proti selekciji NK Mura  izgubila z rezultatom 3:0. 1 Nik Fras V

Mladinci NK Nafta 1903 s prvo točko v 1.SML

Srečanje 2.kroga proti NK Krka v Novem mestu se je za naše mladince zaključilo brez golov in izenačenim rezultatom 0:0.
7. KROG U17 2022-2023
7. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 10.09.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  1:4

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
14 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Domžale
1 Benjamin Matičič V
2 Nejc Štifter
3 Mark Voldrih Simčič
4 David Stojanoski
5 Jošt Remic
6 Aljaž Zabukovnik
7 Anej Koroša
8 Gal Kranjčič
9 Robert Rašić
10 Luka Topalović K
11 Luka Dovžan Karahodžić
Rezervni igralci
12 Jaka Cencelj V
13 Jakub Šupuk
14 Marko Krstić
15 Emin Hodžić
16 Luka Kušić
17 Svit Hočevar
18 Grega Kaluder
Trener
Simon Koren
Trener
Ante Bratić
Sodnik
Uroš Ivanovič
Zadetki
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 1 20′
Luka Topalović 0 : 2 39′
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 3 41′
Luka Dovžan Karahodžić 0 : 4 44′
Leon Jurović (11m) 1 : 4 64′
Dogodki
Anej Roškar 28′
Menjava Šupuk /  Štifter 46′
Menjava Taradi /  Novak 46′
Danylo Malov 55′
Menjava Hočevar /  Kranjčič 58′
Menjava Legen /  Ozvatič 62′
Menjava Simonović /  Biro 65′
Menjava Sintič /  Leopold 65′
Anej Koroša 65′
Menjava Hodžić /  Koroša 71′
Menjava Kuzma /  Petrinović 77′
Menjava Krstić /  Rašić 79′
Jakub Šupuk 81′
Blaž Sintič 84′
Menjava Kušić /  Dovžan Karahodžić 86′
6. KROG U17 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  0:1

Mura
1 Jan Lampret V
5 Mateo Tomašić
7 Jakob Nejc Ružič
10 Nejc Sečkar
11 Gašper Fišer
15 Samo Sečkar
18 Anej Roman Leljak
19 David Vidmajer
20 Mai Kolbl
21 Anej Kerec
22 Bine Anželj K
Rezervni igralci
12 Mai Rantaša V
4 Jonathan Tobias Rec
6 Marko Jerebic
8 Jaka Žerjav
9 Oliver Ignjič
13 Lucas Vočanec
14 Nejc Vöröš
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
13 Lan Marinič
15 Leon Valentin Kuzma
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
Trener
Rok Lovrec
Trener
Simon Koren
Sodnik
Mediha Durić
Zadetki
Mario Novak 0 : 1 46′
Dogodki
David Vidmajer 20′
David Vidmajer 28′
Mai Kolbl 36′
Bine Anželj 39′
Samo Sečkar 47′
Menjava Ignjič /  Kerec 48′
Menjava Jerebic /  Leljak 56′
Menjava Vöröš /  Kolbl 60′
Menjava Marinič /  Biro 71′
Menjava Simonović /  Petrinović 81′
Menjava Rec /  Sečkar 83′
Menjava Kuzma /  Novak 89′
Marko Blaž Simonović 91′
6. KROG U19 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Enej Meglič
6 Nenad Ignjič
7 Niko Kasalo
8 Domen Donko
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
18 Nejc Nedeljko
19 Niko Graj
20 Vid Štefanec
Rezervni igralci
12 Niko Draškovič V
2 Nik Lebar
9 Žiga Krušič
10 Jaka Domjan
11 Žan Buček
21 Nino Friš
22 Tim Huber
Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
13 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
11 Erik Glogovec
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Lovro Novak
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Domen Donko 1 : 0 40′
Jaka Domjan 2 : 0 90′
Jaka Domjan 3 : 0 91′
Dogodki
Anej Jelovica 28′
Noa Medved 39′
Menjava Lebar /  Črnko 46′
Menjava Glogovec /  Medved 61′
Menjava Krušič /  Nedeljko 61′
Menjava Ropoša /  Plej 67′
Vid Štefanec 69′
Menjava Buček /  Štefanec 70′
Menjava Brunec /  Zamuda 72′
Menjava Horvat /  Bukovec 77′
Menjava Domjan /  Kasalo 78′
Menjava Fras /  Nikolič 80′
Menjava Friš /  Donko 89′
5. KROG U19 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  1:3

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec K
7 Noa Medved
8 Silvio Pigac
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Jan Farkaš V
6 Jakob Rajšp
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
A2S Celje
12 Luka Kolar V
3 Jan Satler
4 Nikola Ilinčić
6 Florjan Jevšenak
7 Domen Justinek
8 Miha Sitar K
11 Tian Kujović
14 Luka Mlakar
16 Sen Džumhur
17 Lucas Mačak
19 Nino Milić
Rezervni igralci
1 Urban Brecl Ojsteršek V
5 Luka Mladenović
9 Nejc Bezjak
10 Maj Škoflek
15 Lovro Turinek
18 Tadej Dimec
20 Denis Leban
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Sešlar
Sodnik
Teo Glažar
Zadetki
Tian Kujović 0 : 1 42′
Domen Justinek 0 : 2 48′
Domen Justinek 0 : 3 62′
Luka Časar 1 : 3 75′
Dogodki
Gabrijel Drk 39′
Noa Medved 41′
Kaj Plej 43′
Menjava Furdi /  Glogovec 46′
Menjava Časar /  Medved 49′
Menjava Brunec /  Zamuda 54′
Menjava Leban /  Jevšenak 64′
Menjava Turinek /  Džumhur 64′
Nejc Brunec 72′
Menjava Rajšp /  Ropoša 73′
Menjava Horvat /  Plej 75′
Luka Mlakar 78′
Menjava Škoflek /  Mačak 79′
Menjava Dimec /  Mlakar 85′
Maj Plej 92′
5. KROG U17 2022-2023
5. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 27.08.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  0:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
22 Patrik Legen V
11 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Roko Petrinović
23 Matija Taradi
24 Izidor Horvat
44 Florijan Cirkvenčić
A2S Celje
1 Jakob Kobal V
3 Marko Cvijetić
6 Dušan Vukelić
7 Haris Kahvedžić K
8 Jakob Miklavc
10 Ivano Čančar
11 Timothy Dassena Ček
16 Aljaž Vodopivec
17 Timotej Karapandža
18 Dejan Suhovršnik
20 Nik Arlič
Rezervni igralci
12 Luka Janković V
5 Tai Križnik
9 Anej Dorić
13 Mark Kavrečič
14 Tian Skornšek
19 Žan Luka Žužek
21 Janin Petrak
Trener
Simon Koren
Trener
Marko Gobec
Sodnik
Blaž Prelog
Zadetki
Dušan Vukelić (11m) 0 : 1 61′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 33′
Borna Rihtarec 45′
Marko Cvijetić 48′
Menjava Petrinović /  Biro 55′
Borna Rihtarec 56′
Leon Jurović 61′
Menjava Petrak /  Cvijetić 67′
Menjava Taradi /  Lavrenčič 67′
Menjava Simonović /  Novak 71′
Menjava Dorić /  Suhovršnik 73′
Rene Leopold 75′
Roko Petrinović 76′
Menjava Žužek /  Vodopivec 87′
Menjava Skornšek /  Dassena Ček 90′
3. KROG U19 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 17.00

REZULTAT TEKME:  5:1

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Rok Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Fran Jaklin
23 Nejc Brunec
Brinje Grosuplje
12 Urban Trobec V
6 Din Bjelkić
7 Vid Hojč
8 Kristjan Tomažin
9 Aleks Ristić
10 Nik Zrnec K
14 Peter Čeferin
15 Aljaž Zalaznik
16 Andraž Miklič
17 Blaž Štrekelj
21 Mihajlo Maletić
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
3 Kristjan Penica
4 Kristijan Bandur
11 Val Močnik
19 Jaka Bahor
Trener
Silvester Bažika
Trener
Erik Marinšek
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Erik Glogovec 1 : 0 15′
Vid Hojč 1 : 1 21′
Noa Medved 2 : 1 27′
Luka Časar 3 : 1 53′
Kaj Plej 4 : 1 55′
Marko Furdi 5 : 1 64′
Dogodki
Marck Ropoša 6′
Jaka Bukovec 34′
Peter Čeferin 43′
Noa Medved 43′
Menjava Časar /  Medved 46′
Menjava Furdi /  Glogovec 50′
Menjava Bandur /  Zalaznik 57′
Menjava Močnik /  Hojč 63′
Menjava Bahor /  Štrekelj 67′
Menjava Brunec /  Plej 67′
Menjava Penica /  Miklič 72′
Menjava Horvat /  Furdi 74′
Menjava Jaklin /  Zamuda 78′
Val Močnik 87′
3. KROG U17 2022-2023
3. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 17.08.2022 ob 14.30

REZULTAT TEKME:  2:1

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
9 Mario Novak
10 Kimi Lavrenčič K
20 Roko Petrinović
25 Borna Rihtarec
69 Dominik Biro
Rezervni igralci
11 Tjan Kuzma
14 Sergej Ščančar
17 Gal Marko
22 Patrik Legen
23 Leon Valentin Kuzma
24 Izidor Horvat
44 Lan Marinič
Brinje Grosuplje
12 Jaka Zrnec V
3 Mark Tomšič
5 Žak Grabljevec
9 Luka Čižmek
10 Denis Nikić
11 Tin Jurić
14 Miha Piškur
17 Filip Ježovita
18 David Vitamvas
19 Sergej Lazarević K
22 Miha Mehle
Rezervni igralci
1 Jakob Pušlar V
4 Nik Bizjan
7 Urh Zelnik
8 David Žinko
13 Matej Mehle
15 Eso Hankušić
21 Liam Strnad
Trener
Simon Koren
Trener
Luka Žinko
Sodnik
Vito Založnik
Zadetki
Mario Novak 1 : 0 21′
Tian Kosi 2 : 0 52′
Urh Zelnik 2 : 1 84′
Dogodki
Menjava Zelnik /  Jurić 46′
Menjava Marko /  Biro 46′
Menjava Bizjan /  Tomšič 57′
Tian Kosi 61′
Mario Novak 71′
Menjava Žinko /  Ježovita 74′
Menjava Marinič /  Novak 74′
Menjava Hankušić /  Čižmek 78′
Menjava Mehle /  Grabljevec 82′
Menjava Kuzma /  Petrinović 86′
Menjava Horvat /  Marko 89′
Menjava Kuzma /  Marinič 90′
6. KROG U19 2022-2023
6. krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | 03.09.2022 ob 16.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Mura
1 Vid Šumenjak V
3 Žan Črnko
5 Enej Meglič
6 Nenad Ignjič
7 Niko Kasalo
8 Domen Donko
14 Anej Jelovica
17 Tian Rantaša K
18 Nejc Nedeljko
19 Niko Graj
20 Vid Štefanec
Rezervni igralci
12 Niko Draškovič V
2 Nik Lebar
9 Žiga Krušič
10 Jaka Domjan
11 Žan Buček
21 Nino Friš
22 Tim Huber
Nafta 1903
1 Nik Fras V
6 Luka Časar
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
9 Marko Čuček Bezjak
10 Niko Zamuda
13 Maj Plej
17 Kaj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
11 Erik Glogovec
14 Nejc Brunec
15 Marck Ropoša
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
22 Lovro Novak
Trener
Almir Sulejmanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Tomaž Jezeršek
Zadetki
Domen Donko 1 : 0 40′
Jaka Domjan 2 : 0 90′
Jaka Domjan 3 : 0 91′
Dogodki
Anej Jelovica 28′
Noa Medved 39′
Menjava Lebar /  Črnko 46′
Menjava Glogovec /  Medved 61′
Menjava Krušič /  Nedeljko 61′
Menjava Ropoša /  Plej 67′
Vid Štefanec 69′
Menjava Buček /  Štefanec 70′
Menjava Brunec /  Zamuda 72′
Menjava Horvat /  Bukovec 77′
Menjava Domjan /  Kasalo 78′
Menjava Fras /  Nikolič 80′
Menjava Friš /  Donko 89′
2. KROG U19 2022-2023
2. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | 13.08.2022 ob 19.30

REZULTAT TEKME:  0:0

Krka
1 Aljaž Božič V
2 Nik Stanič
3 Sergej Božič
4 Jakob Zbašnik
5 Luka Hudomalj
7 Edmond Imeraj
9 Tilen Kovačič
10 Niki Radovič
11 Taj Krupić
21 Jan Patrik Gabrovec
25 Luka Kolegar K
Rezervni igralci
6 Jakob Sečen
8 Nejc Andrejčič
12 Som Kumar
16 Žiga Gazvoda
18 Matic Sotlar
19 Nik Kovačič
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Jaka Bukovec
7 Noa Medved
8 Santino Nikolič K
10 Niko Zamuda
11 Erik Glogovec
13 Gabrijel Drk
15 Marck Ropoša
17 Kaj Plej
95 Maj Plej
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
6 Andy Fras
9 Marko Furdi
18 Anej Horvat
19 Luka Časar
20 Rok Fras
23 Nejc Brunec
Trener
Denis Mojstrovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Andrejka
Zadetki
Dogodki
Jan Patrik Gabrovec 14′
Marck Ropoša 14′
Niko Zamuda 23′
Menjava Kovačič /  Gabrovec 30′
Menjava Furdi /  Medved 64′
Jaka Bukovec 66′
Menjava Brunec /  Zamuda 71′
Menjava Časar /  Glogovec 75′
Menjava Sotlar /  Imeraj 80′
Maj Plej 80′
Menjava Sečen /  Kovačič 89′
Nejc Brunec 91′