KLUBSKE NOVICE

Spremljajte pomembne klubske novice in objave

Sklic redne seje Zbora članov ND Lendava 1903

Lendava, 20.11.2022 Sklic redne seje Zbora članov ND Lendava 1903 V A B I L O   Na podlagi 23.člena

1.SKL: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

Naši fantje so v 14.krogu 1.SKL v Kidričevem proti NKBM Aluminij zabeležili zmago z rezultatom 4:5. Čestitamo na dosežku in

1.SML: Aluminij – Nafta 1903 (3:2)

Mladinska selekcija je v 14.krogu 1.SML na srečanju NKBM Aluminij – Nafta 1903 izgubila tekmo z rezultatom 3:2. Strelca golov

U13 – Šesta zaporedna zmaga

Včeraj se je na umetni travi v Lendavi odigrala prvenstvena tekma U13 med ekipama Nafte in gostujočo ekipo iz Odrancev.

1.SML: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (3:0)

Mladinska selekcija Nafte 1903 je v Športnem parku Radomlje izgubila srečanje 13.kroga 1.SML proti ekipi Radomelj z rezultatom 3:0 PRVA

1.SKL: Kalcer Radomlje – Nafta 1903 (2:2)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 13.kroga 1.SKL proti ekipi Kalcer Radomlje končala tekmo z neodločenim rezultatom 2:2. Strelca

1.SKL: Nafta 1903 – Gorica (1:0)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 12.kroga 1.SML proti ekipi Gorice slavila zmago z rezultatom 1:0. Strelec gola za

1.SML: Nafta 1903 – Gorica (0:2)

Mladinska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 12.kroga 1.SML proti ekipi Gorice izgubila tekmo z rezultatom 0:2. PRVA POSTAVA 1

1.SKL: Maribor – Nafta 1903(4:0)

Kadetska selekcija Nafte 1903 je na srečanju 11.kroga 1.SML proti ekipi Maribora izgubila boj z rezultatom 4:0. PRVA POSTAVA 1
14. KROG U17 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 11.00

REZULTAT TEKME:  4:5

Nova KBM Aluminij
36 Anej Zupan K V
2 Luka Schaubach
3 Dario Letonja
5 Nik Gajšek
7 Staš Kraner
17 Tino Hamler
20 Nik Bek
23 Cene Grbavac
32 Žiga Kosar
44 Oskar Medved
77 Mitja Kotnik
Rezervni igralci
1 Nik Šmigoc V
11 Anej Veber
16 Nikolas Tomasović
22 Anej Vodan
47 Maričić Jaša
99 Anej Lenart
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
20 Izidor Horvat
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
16 Florijan Cirkvenčić
17 Marko Blaž Simonović
19 Leon Valentin Kuzma
21 Dominik Biro
Trener
Trener
Simon Koren
Sodnik
Urban Kresnik
Zadetki
Mitja Kotnik 1 : 0 13′
Rene Leopold 1 : 1 28′
Tian Kosi 1 : 2 38′
Žiga Gonza 1 : 3 41′
Žiga Gonza 1 : 4 60′
Tian Kosi 1 : 5 76′
Anej Veber 2 : 5 82′
Mitja Kotnik 3 : 5 85′
Maričić Jaša 4 : 5 86′
Dogodki
Anej Zupan 15′
Menjava Tomasović /  Gajšek 56′
Menjava Novak /  Taradi 56′
Menjava Jaša /  Grbavac 62′
Nik Bek 66′
Mario Novak 67′
Menjava Vodan /  Bek 78′
Menjava Simonović /  Horvat 78′
Menjava Veber /  Kraner 80′
Menjava Lenart /  Medved 80′
Menjava Cirkvenčić /  Gonza 81′
Menjava Sintič /  Jurović 83′
14. KROG U19 2022-2023
14. krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | 05.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME:  3:2

Nova KBM Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič
4 Alen Jovanović
5 Lukas Hempt
6 Marko Simonič
10 Maj Škoflek
16 Rene Škerget
18 val Mihalič Rader
19 Nik Hren
21 Anej Dukarić K
85 Rok Schaubach
Rezervni igralci
69 Tomaž Šešo Zafošnik V
8 Jure Franci
9 Angelo Macanović
11 Luka Zorec
15 Gašper Cugmas
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
17 Kaj Plej K
18 Silvio Pigac
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
9 Mykyta Babenko
14 Nejc Brunec
15 Lovro Novak
16 Anej Horvat
Trener
Simon Vidovič
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Jure Hrvacki
Zadetki
Luka Časar 0 : 1 16′
val Mihalič Rader 1 : 1 21′
Rene Škerget 2 : 1 22′
Marko Simonič 3 : 1 36′
Silvio Pigac 3 : 2 89′
Dogodki
Menjava Brunec /  Fras 43′
Dino Horvat 55′
Menjava Zorec /  Schaubach 58′
Gabrijel Drk 62′
Menjava Macanović /  Dukarić 65′
Menjava Cugmas /  Hempt 65′
Menjava Horvat /  Zamuda 81′
Menjava Novak /  Rajšp 81′
Menjava Franci /  Škerget 86′
Nik Hren 87′
Kaj Plej 88′
Luka Časar 89′
13. KROG U19 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje | 29.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  3:0

Kalcer Radomlje
1 Patrik Mesarić K V
2 Nejc Žunec
3 Luka Purkart
4 Diego Gorgiev
5 Alex Čosić
8 David Šćira
9 Luka Jerin
10 Rok Štorman
11 Matej Malenšek
13 Hanan Duraković
18 Stjepan Davidović
Rezervni igralci
6 Jan Rovšek V
7 Vanja Praskalo
14 Val Brvar
15 Fran Janušić
16 Jakob Šere
17 Črt Vuković
22 Uroš Stojnić
Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
8 Santino Nikolič K
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
19 Rok Fras
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
9 Mykyta Babenko
15 Lovro Novak
16 Erazem Kos
Trener
Erik Merdanović
Trener
Silvester Bažika
Sodnik
Vanja Janković
Zadetki
Rok Štorman (11m) 1 : 0 3′
David Šćira 2 : 0 56′
Luka Jerin 3 : 0 68′
Dogodki
Santino Nikolič 18′
Gabrijel Drk 38′
Marko Furdi 40′
Dino Horvat 58′
Menjava Brvar /  Žunec 60′
David Šćira 61′
Rok Štorman 63′
Menjava Rovšek /  Duraković 65′
Menjava Praskalo /  Šćira 69′
Menjava Novak /  Rajšp 72′
Menjava Stojnić /  Jerin 75′
Menjava Šere /  Purkart 80′
Jaka Bukovec 82′
Menjava Babenko /  Furdi 85′
13. KROG U17 2022-2023
13. krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT | 29.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  2:2

Kalcer Radomlje
1 Anže Ločnikar K V
2 Mišel Raztresen
3 Sergej Stojanov
4 Matija Volčanšek
6 Tian Marsel
7 Luka Pasutto
8 Roko Mavra
9 Adin Jahić
11 Leo Peranović
13 Maj Kmetič
15 Tarik Hasanić
Rezervni igralci
12 Luka Jelić V
5 Kristian Pernek
14 Alen Muminović
16 Tristan Cizej Miskić
17 Renato Ljubičić
18 Gal Corn
19 Enej Potočnik Slatnar
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
Trener
Dragan Čadikovski
Trener
Simon Koren
Sodnik
Aljoša Markež
Zadetki
Luka Pasutto 1 : 0 44′
Leon Jurović 1 : 1 52′
Tian Kosi 1 : 2 65′
Leo Peranović 2 : 2 84′
Dogodki
Matija Volčanšek 32′
Menjava Novak /  Biro 46′
Menjava Ljubičić /  Volčanšek 55′
Menjava Muminović /  Hasanić 57′
Maj Kmetič 59′
Menjava Cizej Miskić /  Pasutto 68′
Menjava Marinič /  Petrinović 68′
Lan Marinič 72′
Tian Marsel 75′
Sergej Stojanov 85′
Menjava Pernek /  Jahić 86′
12. KROG U17 2022-2023
12. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 22.10.2022 ob 11.30

REZULTAT TEKME:  1:0

Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
3 Rene Leopold
4 Leon Jurović
5 Anej Roškar
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi
10 Kimi Lavrenčič K
11 Roko Petrinović
18 Matija Taradi
19 Mykyta Babenko
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
2 Blaž Sintič
9 Mario Novak
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
17 Marko Blaž Simonović
20 Izidor Horvat
Gorica
1 Luka Petejan V
2 Tit Rušt
3 Filip Vrtovec
4 Aleksandar Perlić
5 Anej Gleščič
6 Ahmed Nalo
7 Žan Pišot
8 Kristijan Stratorski
9 Maks Veličkov K
10 Maj Blažič
11 Rene Humar
Rezervni igralci
12 Luka Figelj V
13 Tilen Bitežnik
14 Noel Lozej
15 Bine Valič
16 Alex Novak
17 David Šušmelj
18 Ardit Kukaj
Trener
Trener
Dejan Dončič
Sodnik
Marko Romih
Zadetki
Tian Kosi 1 : 0 92′
Dogodki
Kimi Lavrenčič 13′
Anej Gleščič 17′
Rene Leopold 18′
Ahmed Nalo 57′
Menjava Šušmelj /  Pišot 68′
Menjava Novak /  Petrinović 70′
Menjava Marinič /  Babenko 83′
Tian Kosi 92′
12. KROG U19 2022-2023
12. krog | Velika Polana, PC Poljana, Velika Polana | 22.10.2022 ob 14.00

REZULTAT TEKME:  0:2

Nafta 1903
1 Nik Fras V
2 Dino Horvat
5 Marko Furdi
6 Luka Časar
7 Noa Medved
9 Marko Čuček Bezjak K
11 Maj Plej
18 Silvio Pigac
20 Fran Jaklin
21 Jaka Bukovec
22 Jakob Rajšp
Rezervni igralci
12 Erazem Kos V
10 Niko Zamuda
13 Gabrijel Drk
14 Nejc Brunec
16 Anej Horvat
19 Rok Fras
Gorica
1 Nik Milenković V
2 Luka Mutavčić
3 Matevž Kobal
4 Alen Korošec
7 Aljaž Vadjunec K
8 Mattia De Bernardi
10 Maj Šuljić
11 Festim Kukaj
14 Vit Felc
17 Luka Majić
18 Tilen Malkoč
Rezervni igralci
12 Luka Figelj V
5 Gregor Oberdank
9 Zahid Ilijazi
13 Ammar Lidan
15 Kristjan Laščak
16 Kris Ivančič
21 Staš Gerbec
Trener
Silvester Bažika
Trener
Simon Živec
Sodnik
Anže Šepec
Zadetki
Festim Kukaj (11m) 0 : 1 55′
Zahid Ilijazi 0 : 2 95′
Dogodki
Fran Jaklin 21′
Aljaž Vadjunec 32′
Silvio Pigac 35′
Matevž Kobal 53′
Noa Medved 58′
Menjava Fras /  Rajšp 65′
Menjava Zamuda /  Furdi 65′
Festim Kukaj 70′
Jaka Bukovec 72′
Vit Felc 75′
Niko Zamuda 75′
Menjava Ivančič /  Majić 76′
Menjava Ilijazi /  Felc 76′
Menjava Horvat /  Časar 81′
Menjava Oberdank /  Šuljić 85′
Menjava Drk /  Plej 85′
Noa Medved 91′
11. KROG U17 2022-2023
11. krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza | 16.10.2022 ob 12.30

REZULTAT TEKME:  4:0

Maribor
1 Marsel Kamenšek Pahič V
4 Nik Voglar
5 Mark Kramberger
6 Jan Jurgec
7 Niko Grlić
9 Alban Veselaj
10 Lanej Bakšič K
13 Žan Petrovič
14 Anej Lorbek
20 Jan Krajnc
24 Nal Lan Koren
Rezervni igralci
12 Nejc Antonič V
3 Alin Kumer
8 Niko Osterc
11 Aljaž Vogrinčič
18 Vito Koren
21 Val Bislimaj
22 Patrik Roze
Nafta 1903
1 Nik Ozvatič V
2 Blaž Sintič
3 Rene Leopold
6 Danylo Malov
7 Žiga Gonza
8 Tian Kosi K
9 Mario Novak
11 Roko Petrinović
17 Marko Blaž Simonović
18 Matija Taradi
21 Dominik Biro
Rezervni igralci
12 Patrik Legen V
13 Lan Marinič
16 Tjan Kuzma
19 Leon Valentin Kuzma
20 Izidor Horvat
22 Borna Rihtarec
Trener
Milan Žurman
Trener
Simon Koren
Sodnik
Andraž Kos
Zadetki
Mark Kramberger 1 : 0 24′
Nik Voglar 2 : 0 47′
Nik Voglar 3 : 0 65′
Nal Lan Koren 4 : 0 83′
Dogodki
Danylo Malov 18′
Jan Krajnc 41′
Nik Voglar 42′
Roko Petrinović 46′
Menjava Vogrinčič /  Krajnc 57′
Menjava Kuzma /  Simonović 57′
Menjava Roze /  Bakšič 64′
Menjava Horvat /  Novak 64′
Menjava Rihtarec /  Taradi 67′
Menjava Kumer /  Petrovič 68′
Menjava Bislimaj /  Veselaj 72′
Žiga Gonza 72′
Dominik Biro 77′
Menjava Marinič /  Biro 80′
Menjava Kuzma /  Gonza 80′
Alin Kumer 80′
Menjava Koren /  Jurgec 84′