Članske objave in novice

12.krog Rudar Velenje – Nafta 1903 1:5(0:2)

12.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Rudar Velenje – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:5 POLČAS: 0:2 Velenje, Mestni

1. KROG Pokal Pivovarna Union – MNZ Lendava

NK KOBILJE – NAFTA 1903 0:6(0:2) Srečanje prvega kroga za pokal Pivovarne Union MNZ Lendava, ki se je odigralo danes,

Nafta 1903 – Vitanest Bilje 3:1(2:0)

11.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – Vitanest Bilje REZULTAT: 3:1 POLČAS: 2:0 Lendava, Športni

Nafta 1903 – TKK Tolmin 3:0(3:0)

9.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – TKK Tolmin REZULTAT: 3:0 POLČAS: 3:0 Lendava, Športni

Beltinci Klima Tratnjek – Nafta 1903 1:1(0:1)

8.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje ND Beltinci Klima Tratnjek – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:1 POLČAS: 0:1

Nafta 1903 – Tabor Sežana 0:0(0:0)

7.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903 – Tabor Sežana REZULTAT: 0:0 POLČAS: 0:0 Športni park

Primorje eMundia – Nafta 1903 3:0(1:0)

6.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Primorje eMundia – NK Nafta 1903 REZULTAT: 3:0 POLČAS: 1:0 Ajdovščina, Mestni

Kety Emmi&Impol Bistrica – Nafta 1903 1:0(1:0)

2.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje Kety Emmi&Impol Bistrica – NK Nafta 1903 REZULTAT: 1:0 POLČAS: 1:0 2.

Nafta 1903 – Fužinar Ravne 2:0(1:0)

5.krog  2. SNL Sezona 2023-2024 – Prvenstveno srečanje NK Nafta 1903-Fužinar Ravne REZULTAT: 2:0 POLČAS: 1:0 5. krog | Športni
12. KROG 2.SNL
12. krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | 08.10.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 1:5

Rudar Velenje
72 Duje Biuk V
2 Žiga Dajčman
6 Karlo Plantak
10 Urh Gaber Majcenovič
11 Nurulah Harbaš
13 Žan Florjanc K
19 Eric Preljevic
23 Jure Matjašič
30 Borna Panić
33 Bratislav Djukić
47 Matija Munić

Rezervni igralci

31 Jure Ribič V
5 Miro Bakula
8 Duje Pešić
9 Adriano Bloudek
14 Anej Kirbiš
20 Dino Redzic
21 Tim Turinek
22 Stian Džumhur
44 Davud Kokić
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Trener
Adnan Zildžović
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mateo Tozan
Zadetki
Blaž Urh 0 : 1 20′
Stjepan Oštrek 0 : 2 24′
Toni Lun Bončina 0 : 3 48′
Stian Džumhur 1 : 3 50′
Stjepan Oštrek 1 : 4 59′
Silvio Pigac 1 : 5 83′
Dogodki
Menjava Džumhur /  Majcenovič 46′
Menjava Pešić /  Harbaš 46′
Menjava Dinnyés /  Paljk 59′
Menjava Redzic /  Plantak 64′
Menjava Bakula /  Djukić 68′
Menjava Igrec /  Bončina 69′
Menjava Polić /  Rebernik 69′
Menjava Cener /  Oštrek 69′
Menjava Bloudek /  Panić 77′
Menjava Čuček Bezjak /  Novinič 77′
1. krog | Kobilje – Nafta 1903-PPU
1. krog | Kobilje, Športni park Kobilje | 04.10.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 0:6

Kobilje
12 Erazem Kos V
3 Elvis Geisler
4 Uroš Perkič
7 Damir Smej
8 Tadej Genc
9 Staš Vegi
13 Dominik Penhofer
18 Domen Györek K
23 Rene Vugrinec
30 Gašper Recek
77 Domen Bukovec

Rezervni igralci

10 Vilijem Körmendi
16 Žiga Nik Ferencek
19 Tomaž Zver
20 Nejc Ferencek
28 Matic Vršič
Nafta 1903
12 Ervin Németh V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
77 Blaž Urh K
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej

Rezervni igralci

1 Nik Fras V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
70 Niko Zamuda
Trener
Štefan Ivanič
Trener
József Bozsik
Sodnik
Bojan Mertik
Zadetki
Olivér Dinnyés 0 : 1 9′
Tin Polić 0 : 2 21′
Chris Cener 0 : 3 50′
Niko Zamuda 0 : 4 53′
Dávid Zoltán Gergő 0 : 5 64′
Niko Zamuda 0 : 6 71′
Dogodki
Menjava Sebestyén /  Urh 46′
Menjava Zamuda /  Rajh 46′
Menjava Ferencek /  Vegi 52′
Menjava Vršič /  Bukovec 52′
Menjava Fras /  Németh 59′
Menjava Zver /  Smej 76′
Menjava Körmendi /  Geisler 82′
Menjava Ferencek /  Recek 82′
11. KROG 2.SNL 2023-2024
11. krog | Lendava, Športni park Lendava | 30.09.2023 ob 15.30

REZULTAT TEKME: 3:1

Nafta 1903
12 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

99 Safet Jahić V
4 Olivér Dinnyés
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
5 Luka Batič
10 Nejc Doplihar K
11 Luka Marjanac
15 Matic Slavec
18 Eldin Koštić
19 Kevin Humar
31 Luka Džaja
33 Franci Perko
44 Kristjan Trdin
99 Ricard Fernandez Betriu

Rezervni igralci

9 Jan Zagomilšek V
4 Eric Vales Ramos
6 Martin Radulović-Veličković
20 Gonçalo José Gonçalves Paulino
30 Dejan Žigon
Trener
József Bozsik
Trener
Marin Mikac
Sodnik
Denis Halilović
Zadetki
Toni Lun Bončina 1 : 0 2′
Toni Lun Bončina 2 : 0 42′
Matic Paljk 3 : 0 85′
Ricard Fernandez Betriu 3 : 1 90′
Dogodki
Matic Slavec 18′
Menjava Radulović-Veličković /  Koštić 43′
Stjepan Oštrek 44′
Menjava Igrec /  Bončina 46′
Rok Erniša 48′
Kevin Humar 56′
Menjava Dinnyés /  Pigac 60′
Martin Radulović-Veličković 62′
Menjava Polić /  Sebestyén 68′
Menjava Vales Ramos /  Radulović-Veličković 72′
Menjava Cener /  Oštrek 82′
Menjava Gonçalves Paulino /  Humar 88′
8. KROG 2.SNL 2023-2024
9. krog | Lendava, Športni park Lendava | 21.09.2023 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 3:0

Nafta 1903
99 Luka Andrašec V
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
18 Jan Rajh
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
TKK Tolmin
19 Abdulaziz Hamza Fallata V
3 Dylan Georges-Francis Maes
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
8 Bine Kavčič K
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
22 Dani Perše
Rezervni igralci
1 Blaž Drašček V
12 Jaka Konec V
4 Jani Šturm
5 Rastko Marsenić
9 Matic Perše
11 Gabrijel Vidmar
20 Tim Kutin
34 Staš Gerbec
88 Haris Sadiković
Trener
József Bozsik
Trener
Sanel Konjević
Sodnik
Anže Šepec
Zadetki
Stjepan Oštrek 1 : 0 20′
Mihael Rebernik 2 : 0 36′
Lóránt Sebestyén 3 : 0 42′
Dogodki
Toni Lun Bončina 19′
Blaž Urh 37′
Rene Prodanović 41′
Menjava Kutin /  Močnik 46′
Menjava Šturm /  Prodanović 46′
Menjava Perše /  Rutar 63′
Menjava Vidmar /  Kujović 63′
Menjava Sadiković /  Perše 63′
Menjava Igrec /  Oštrek 67′
Menjava Rajh /  Polić 67′
Menjava Cener /  Rebernik 78′
Menjava Plej /  Novinič 84′
Menjava Plej /  Bončina 84′
Maj Plej 86′
Dylan Georges-Francis Maes 92′
8. KROG 2.SNL 2023-2024
8. krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče | 15.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 1:1

Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
4 Ivan Težački
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša
Rezervni igralci
1 Domen Zver V
5 Gašper Vodeb
6 Gal Dvoršak
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
17 Tian Kosi
19 Denis Leban
27 Nejc Slokan
77 Staš Popijal
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
17 Silvio Pigac
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Nik Fras V
99 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
19 Luka Časar
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
Trener
Damjan Gajser
Trener
József Bozsik
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Toni Lun Bončina 0 : 1 12′
Henrik Nerguti 1 : 1 52′
Dogodki
Filip Kosić 44′
Menjava Vodeb /  Zorman 46′
Mihael Rebernik 48′
Gašper Vodeb 58′
Tin Polić 58′
Menjava Igrec /  Polić 67′
Menjava Emruli /  Nerguti 74′
Menjava Cener /  Bončina 79′
Menjava Bujan /  Rantaša 84′
7. KROG 2.SNL 2023-2024
7. krog | Lendava, Športni park Lendava | 09.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 0:0

Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

99 Ervin Németh V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej
Tabor Sežana
1 Žiga Fermišek V
3 Vid Rupnik
4 Marko Furlan K
6 Nikola Emiliyanov Neychev
7 Trojan Maloku
8 Dawoud Dominik Jalinous
10 Tadej Tomažič
11 Eldin Šehić
16 Alexander Stožinič
17 Matic Kompare
20 Mark Seliškar

Rezervni igralci

12 Saša Vuković V
2 Lovro Bjelopetrovič
5 Adnan Jakupović
9 Mihajlo Pavlović
13 Luka Orel Pogačar
14 Mark Vuleta
15 Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy
18 Rok Ražman
19 Jan Kalšek
Trener
József Bozsik
Trener
Nace Kosmač
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Dogodki
Menjava Vuleta /  Šehić 58′
Menjava Zoltán Gergő /  Paljk 64′
Menjava Polić /  Igrec 64′
Menjava Cener /  Vuica 64′
Menjava Pavlović  /  Tomažič 72′
Menjava Ražman /  Seliškar 72′
Menjava Eddy /  Kompare 81′
Menjava Verhas /  Erniša 82′
6. KROG 2.SNL 2023-2024
6. krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina | 02.09.2023 ob 16.30

REZULTAT TEKME: 3:0

Primorje eMundia
22 Tony Macan V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
4 Fabricio Lusa
5 Haris Dedić K
7 Edvin Suljanović
9 Luka Jerin
10 Matic Zavnik
13 Gašper Petek
17 Žan Bešir
21 Nik Jermol

Rezervni igralci

1 Matej Mavrič V
6 Christian Correia Lotitto
8 Tarik Čandić
11 Vuk Vuković
16 David Stanojević
24 Dušan Ignjatović
27 Mark Gulič
Nafta 1903
99 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
21 Matic Paljk
29 Ivan Verhas
37 Mihael Rebernik

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
27 Tin Polić
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő
97 Kaj Plej
Trener
Milan Anđelković
Trener
Sodnik
Dejan Balažič
Zadetki
Edvin Suljanović 1 : 0 45′
Edvin Suljanović 2 : 0 54′
Vuk Vuković 3 : 0 94′
Dogodki
Edvin Suljanović 29′
Menjava Pigac /  Verhas 46′
Menjava Vuković /  Jerin 61′
Menjava Čandić /  Lusa 68′
Menjava Stanojević /  Dobnikar 77′
Menjava Gulič /  Zavnik 77′
Menjava Ignjatović  /  Suljanović 77′
Menjava Urh /  Erniša 77′
Menjava Polić /  Bončina 77′
Menjava Plej /  Oštrek 77′
Mihael Rebernik 84′
2. KROG 2.SNL 2023-2024
2. krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica | 29.08.2023 ob 17.00

REZULTAT TEKME: 1:0

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Kristijan Župić V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
6 Matevž Križnik
7 Tomi Gobec
8 Nejc Bračko
10 Jaša Martinčič
11 Andraž Borovnik
18 Edvin Krupić
55 Ante Kuliš

Rezervni igralci

12 Primož Fridrih V
9 Chidera Henry Nwoga
16 Jaka Nežmah
17 Žiga Pesjak
19 Mateo Katić
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
47 Enej Kapun
66 Rok Frešer
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
27 Tin Polić
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

12 Nik Fras V
5 Marko Čuček Bezjak
6 Silvio Pigac
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
29 Ivan Verhas
70 Niko Zamuda
Trener
Goran Stanković
Trener
Sodnik
Amel Begič
Zadetki
Jaša Martinčič 1 : 0 36′
Dogodki
Edvin Krupić 20′
Tin Polić 41′
Menjava Sebestyén /  Erniša 46′
Menjava Igrec /  Polić 46′
Lan Vidmar 52′
Matic Paljk 57′
Nejc Bračko 59′
Menjava Pršo /  Martinčič 68′
Menjava Frešer /  Krupić 68′
Menjava Nwoga /  Kuliš 68′
Menjava Nežmah /  Gobec 78′
Menjava Kapun /  Borovnik 78′
Luka Pršo 78′
Menjava Verhas /  Novinič 82′
Menjava Cener /  Vuica 82′
87′
Rok Rozman 91′
5. KROG 2.SNL 2023-2024
5. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.08.2023 ob 17.30

REZULTAT TEKME: 2:0

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
16 Lóránt Sebestyén
27 Tin Polić
29 Ivan Verhas
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Chris Cener
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
21 Matic Paljk
37 Mihael Rebernik
70 Niko Zamuda
97 Kaj Plej
Fužinar Ravne
88 Marko Deronja V
6 Denis Klinar K
7 Murat Bajraj
8 Matija Carl
10 Ikenna Divine Igwe
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
24 Din Gutić
32 Matic Turičnik
Rezervni igralci
13 Tilen Marčič V
5 Damjan Vukolić
9 Deen Adrović
12 Gal Kotnik
17 Miha Lakovšek
20 Mario Kvesić
22 Jaka Krevh
28 Nino Grilc
Trener
Trener
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Stjepan Oštrek (11m) 1 : 0 40′
Stjepan Oštrek 2 : 0 62′
Dogodki
Marko Deronja 39′
Menjava Adrović /  Carl 46′
Menjava Rebernik /  Verhas 46′
Razvan Andrei Morariu 55′
Menjava Krevh /  Morariu 58′
Menjava Igrec /  Polić 58′
Stjepan Oštrek 64′
Menjava Cener /  Bončina 68′
Menjava Paljk /  Vuica 68′
Menjava Lakovšek /  Gutić 75′
Menjava Vukolić /  Sintean 75′
Kristjan Irmančnik 89′