Nafta 1903 – Vitanest Bilje (2:2)

Nafta 1903 – Vitanest Bilje (2:2)

15. KROG 2.SNL
Prvenstvena tekma
NK Nafta 1903 – Vitanest Bilje
REZULTAT: 2:2 POLČAS: 2:2
 Lendava, Športni park Lendava
04.11.2022

Končni rezultat srečanja 15.kroga 2.SNL.   Nafta 1903 – Vitanest Bilje 2:2(2:2)

Strelca golov za Nafto 1903

Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′


DOGODKI SREČANJA

  • 15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

  • 15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

POSTAVA

GOL SO DALI

Lestvica po 17. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Rogaška17124140
2.Aluminij17123239
3.Krka17104334
4.Ilirija 19111785429
5.Nafta 19031774625
6.Primorje1757522
7.Beltinci Klima Tratnjek1764722
8.Kety Emmi&Impol Bistrica1756621
9.Vitanest Bilje1763821
10.Rudar Velenje1755720
11.Jadran Dekani1747619
12.Fužinar Vzajemci1753918
13.Triglav Kranj1753918
14.Krško1643915
15.Roltek Dob1736815
16.Brinje Grosuplje16331012
17.NK Rogaška41215
18.Kety Emmi Bistrica00000

Podeli objavo z drugimi

15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′