Nafta 1903 – Vitanest Bilje (2:2)

Nafta 1903 – Vitanest Bilje (2:2)

15. KROG 2.SNL
Prvenstvena tekma
NK Nafta 1903 – Vitanest Bilje
REZULTAT: 2:2 POLČAS: 2:2
 Lendava, Športni park Lendava
04.11.2022

Končni rezultat srečanja 15.kroga 2.SNL.   Nafta 1903 – Vitanest Bilje 2:2(2:2)

Strelca golov za Nafto 1903

Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′


DOGODKI SREČANJA

  • 15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

  • 15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. KROG 2.SNL 2022-2023
    15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

POSTAVA

GOL SO DALI

Lestvica po 30. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Rogaška30215468
2.Aluminij30197464
3.Ilirija 191130166854
4.Krka301411553
5.Beltinci Klima Tratnjek301281044
6.Nafta 1903301181141
7.Primorje eMundia301011941
8.Brinje Grosuplje301151438
9.Kety Emmi&Impol Bistrica309101137
10.Vitanest Bilje301071337
11.Jadran Dekani30714935
12.Triglav Kranj301051535
13.Rudar Velenje307111232
14.Fužinar Vzajemci30871531
15.Krško30661824
16.Primorje1857622
17.Roltek Dob30491721
18.NK Rogaška41215
19.Cherrybox24 Tabor Sežana00000
20.Dravinja00000
21.Gorica00000
22.Kety Emmi Bistrica00000
23.Tolmin00000
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
15. KROG 2.SNL 2022-2023
15. krog | Lendava, Športni park Lendava | 04.11.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 2:2

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
15 Stjepan Igrec
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
3 Niko Zamuda
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
7 Dragan Brkić
97 Kaj Plej
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar K V
2 Marko Hadžić
7 Darius Daniel Jalinous
8 Rok Erniša
11 Jan Štrukelj
14 Tine Koron
15 Matic Slavec
19 Kevin Humar
26 Dawoud Dominik Jalinous
45 Bamba Susso
90 Mark Gomizelj
Rezervni igralci
87 Anže Nabergoj V
4 Marco Budić
21 Nicolo Vallocchia
25 Nick Bizjak Batistič
29 Nik Preradović
77 Tine Pori
Trener
Gabor Boer
Trener
Dominik Beršnjak
Sodnik
Uroš Rađević
Zadetki
Bamba Susso 0 : 1 12′
Dawoud Dominik Jalinous 0 : 2 15′
Stjepan Igrec 1 : 2 19′
Mitja Novinič 2 : 2 32′
Dogodki
Dominik Drk 36′
Dávid Zoltán Gergő 36′
Menjava Brkić /  Čuček Bezjak 65′
Menjava Plej /  Igrec 77′
Menjava Pori /  Koron 80′
Menjava Bizjak Batistič /  Štrukelj 89′
Menjava Pigac /  Fehér 90′
30. KROG 2.SNL
30. krog | Lendava, Športni park Lendava | 19.05.2024 ob 15.00

REZULTAT TEKME: 0:2

Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
9 Toni Lun Bončina
14 Mitja Novinič K
18 Jan Rajh
20 Žan Bešir
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh

Rezervni igralci

1 Luka Andrašec V
12 Safet Jahić V
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő
Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak
8 Žan Napotnik
16 Mateo Koprivc
17 Gabrijel Jevšenak
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
42 Denis Vezjak K
44 Lovro Grajfoner
77 Andraž Kolar

Rezervni igralci

23 Matic Skrbinšek V
5 Jakob Tič
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
19 Aljaž Vodopivec
20 Nik Rauter
31 Matic Kopač
99 Nick Hanik Horvat
Trener
József Bozsik
Trener
Almir Sulejmanović
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Andraž Kolar 0 : 1 37′
Mateo Koprivc 0 : 2 47′
Dogodki
Menjava Igrec /  Rajh 1′
Menjava Rauter /  Jevšenak 27′
Menjava Polić /  Vuica 46′
Žan Ramšak 56′
Žan Bešir 59′
Menjava Zoltán Gergő /  Novinič 61′
Menjava Horvat /  Bončina 61′
Menjava Čakš /  Ramšak 66′
Menjava Kopač /  Kolar 66′
Mateo Koprivc 66′
Žan Kumer 80′
Menjava Sebestyén /  Igrec 84′
Menjava Vodopivec /  Koprivc 85′