Nafta 1903 – Primorje (2:4)

Nafta 1903 – Primorje (2:4)

16. KROG 2.SNL
Prvenstvena tekma
NK Nafta 1903 – Primorje
REZULTAT: 2:4 POLČAS: 0:2
 Lendava, Športni park Lendava
13.11.2022

Končni rezultat srečanja 16.kroga 2.SNL.   Nafta 1903 – Primorje 2:4(0:2)

Strelca golov za Nafto 1903

Žan Kumer 1 : 2 60′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′


DOGODKI SREČANJA

  • 16. KROG 2.SNL 2022-2023
    16. KROG 2.SNL 2022-2023
    16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

  • 16. KROG 2.SNL 2022-2023
    16. KROG 2.SNL 2022-2023
    16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

POSTAVA

GOL SO DALI

Lestvica po 30. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Rogaška30215468
2.Aluminij30197464
3.Ilirija 191130166854
4.Krka301411553
5.Beltinci Klima Tratnjek301281044
6.Nafta 1903301181141
7.Primorje eMundia301011941
8.Brinje Grosuplje301151438
9.Kety Emmi&Impol Bistrica309101137
10.Vitanest Bilje301071337
11.Jadran Dekani30714935
12.Triglav Kranj301051535
13.Rudar Velenje307111232
14.Fužinar Vzajemci30871531
15.Krško30661824
16.Primorje1857622
17.Roltek Dob30491721
18.NK Rogaška41215
19.Cherrybox24 Tabor Sežana00000
20.Dravinja00000
21.Gorica00000
22.Kety Emmi Bistrica00000
23.Tolmin00000
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
16. KROG 2.SNL 2022-2023
16. krog | Lendava, Športni park Lendava | 13.11.2022 ob 13.30

REZULTAT TEKME: 2:4

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
5 Marko Čuček Bezjak
7 Dragan Brkić
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
77 Blaž Urh
Rezervni igralci
12 Stefan Moćić V
2 Santino Nikolič
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Primorje
22 Kristian Boglić V
4 Borna Proleta
7 Elian Demirović
9 Mark Gulič
11 Matic Zavnik
12 Leonardo Peixoto Principe
14 Luka Badžim
15 Haris Dedić K
17 Tomislav Valentić
21 Nik Jermol
23 Artur Sagitov
Rezervni igralci
1 Jan Zagomilšek V
2 Miha Dobnikar
3 Maj Fogec
6 Robin Zanjko
8 Marko Nunić
10 Amel Džuzdanović
18 Tarik Čandić
19 Toni Lun Bončina
20 Matic Paljk
Trener
Gabor Boer
Trener
Milan Anđelković
Sodnik
Damjan Novarlić
Zadetki
Artur Sagitov (11m) 0 : 1 30′
Artur Sagitov 0 : 2 44′
Žan Kumer 1 : 2 60′
Marko Nunić (11m) 1 : 3 82′
Stjepan Igrec 2 : 3 90′
Toni Lun Bončina 2 : 4 93′
Dogodki
Menjava Čandić /  Demirović 12′
László Papp 44′
Menjava Igrec /  Čuček Bezjak 46′
Menjava Fehér /  Brkić 46′
Menjava Pigac /  Papp 46′
Nik Jermol 56′
Haris Dedić 58′
Menjava Nunić /  Gulič 64′
Žan Kumer 67′
Menjava Zoltán Gergő /  Drk 70′
Menjava Bončina /  Sagitov 79′
Bence Szabó 81′
Toni Lun Bončina 86′
24. KROG 2.SNL
24. krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin | 06.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm K
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
22 Dani Perše

Rezervni igralci

12 Jaka Konec V
5 Rastko Marsenić
8 Bine Kavčič
11 Luka Simic
19 Vito Čilić
20 Jämp Sebastian Murillo-Duque
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
24 David Frelih
34 Staš Gerbec
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
77 Blaž Urh
Trener
Sanel Konjević
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Rene Prodanović (11m) 1 : 0 23′
Stjepan Oštrek 1 : 1 28′
Vinko Skrbin 2 : 1 74′
Dogodki
Mitja Novinič 22′
Menjava Igrec /  Zamuda 46′
Menjava Simic /  Perše 56′
Vinko Skrbin 57′
Jani Šturm 59′
Marko Furlan 65′
Menjava Urh /  Erniša 67′
Menjava Frelih /  Perše 69′
Menjava Čilić /  Močnik 82′
Rene Prodanović 84′
Matic Paljk 89′