Nafta 1903 – Jadran Dekani 1:1

Nafta 1903 – Jadran Dekani 1:1

13. KROG 2.SNL
Prvenstvena tekma
NK Nafta 1903 – Jadran Dekani
REZULTAT: 1:1 POLČAS: 1:0
 Lendava, Športni park Lendava
22.10.2022

Končni rezultat srečanja 13.kroga 2.SNL.   Nafta 1903 – Jadran Dekani 1:1(1:0)


DOGODKI SREČANJA

  • 13. KROG 2.SNL 2022-2023
    13. KROG 2.SNL 2022-2023
    13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

  • 13. KROG 2.SNL 2022-2023
    13. KROG 2.SNL 2022-2023
    13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

POSTAVA

GOL SO DALI

Lestvica po 17. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Rogaška17124140
2.Aluminij17123239
3.Krka17104334
4.Ilirija 19111785429
5.Nafta 19031774625
6.Primorje1757522
7.Beltinci Klima Tratnjek1764722
8.Kety Emmi&Impol Bistrica1756621
9.Vitanest Bilje1763821
10.Rudar Velenje1755720
11.Jadran Dekani1747619
12.Fužinar Vzajemci1753918
13.Triglav Kranj1753918
14.Krško1643915
15.Roltek Dob1736815
16.Brinje Grosuplje16331012
17.NK Rogaška41215
18.Kety Emmi Bistrica00000

Podeli objavo z drugimi

13. KROG 2.SNL 2022-2023
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:1

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
11 Dominik Drk
15 Stjepan Igrec
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
5 Rafael Luka Stojanović
6 Lucas Vranješ
9 Kristijan Meštrić K
13 Mark Florenin Klavora
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Malik Bah
22 Rai Rudonja
36 Rok Ljutić
77 Jakob Cukjati
Rezervni igralci
30 Miloš Medić V
4 Luka Gotovac
7 Noel Bilić
10 Filip Cukjati
16 Mark Žagar
17 Anes Jakupović
20 Aldin Demiri
28 Nik Fortuna
33 David Iličić
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Dávid Zoltán Gergő 1 : 0 15′
Nik Fortuna 1 : 1 82′
Dogodki
Menjava Drk /  Sulejmanović 46′
Menjava Igrec /  Papp 61′
Menjava Brkić /  Fehér 61′
Menjava Bilić /  Meštrić 68′
Menjava Iličić /  Florenin Klavora 68′
Rafael Luka Stojanović 70′
Tadej Zonta 76′
Žan Kumer 76′
Menjava Jakupović /  Cukjati 78′
Menjava Fortuna /  Rudonja 78′
Menjava Gotovac /  Stojanović 78′
13. KROG 2.SNL 2022-2023
13. krog | Lendava, Športni park Lendava | 22.10.2022 ob 18.00

REZULTAT TEKME: 1:1

Nafta 1903
1 Kiss Ágoston Álmos V
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek K
14 Mitja Novinič
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
24 László Papp
27 Barnabás László Fehér
70 Žan Florjanc
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
22 Stefan Moćić V
7 Dragan Brkić
11 Dominik Drk
15 Stjepan Igrec
Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
5 Rafael Luka Stojanović
6 Lucas Vranješ
9 Kristijan Meštrić K
13 Mark Florenin Klavora
18 Ervin Šehić
19 Tadej Zonta
21 Malik Bah
22 Rai Rudonja
36 Rok Ljutić
77 Jakob Cukjati
Rezervni igralci
30 Miloš Medić V
4 Luka Gotovac
7 Noel Bilić
10 Filip Cukjati
16 Mark Žagar
17 Anes Jakupović
20 Aldin Demiri
28 Nik Fortuna
33 David Iličić
Trener
Gabor Boer
Trener
Alen Ščulac
Sodnik
Blaž Bezjak
Zadetki
Dávid Zoltán Gergő 1 : 0 15′
Nik Fortuna 1 : 1 82′
Dogodki
Menjava Drk /  Sulejmanović 46′
Menjava Igrec /  Papp 61′
Menjava Brkić /  Fehér 61′
Menjava Bilić /  Meštrić 68′
Menjava Iličić /  Florenin Klavora 68′
Rafael Luka Stojanović 70′
Tadej Zonta 76′
Žan Kumer 76′
Menjava Jakupović /  Cukjati 78′
Menjava Fortuna /  Rudonja 78′
Menjava Gotovac /  Stojanović 78′
Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′