Kaposvári Rákóczi FC – Nafta 1903 1:0(1:0)

Kaposvári Rákóczi FC – Nafta 1903 1:0(1:0)

Pripravljalna tekma
Kaposvári Rákóczi FC. –  NK Nafta 1903
REZULTAT: 1:0 POLČAS: 1:0
Stadion Kaposvár
01.02.2023 – 13h

Srečanje v Kaposvaru je končano z rezultatom 1:0 in zmago nasprotnega domačega kluba Kaposvári Rákóczi FC..


POSTAVA

GOL SO DALI

Lestvica po 30. krogu 2.SNL

T Z N P T
1.Rogaška30215468
2.Aluminij30197464
3.Ilirija 191130166854
4.Krka301411553
5.Beltinci Klima Tratnjek301281044
6.Nafta 1903301181141
7.Primorje eMundia301011941
8.Brinje Grosuplje301151438
9.Kety Emmi&Impol Bistrica309101137
10.Vitanest Bilje301071337
11.Jadran Dekani30714935
12.Triglav Kranj301051535
13.Rudar Velenje307111232
14.Fužinar Vzajemci30871531
15.Krško30661824
16.Primorje1857622
17.Roltek Dob30491721
18.NK Rogaška41215
19.Cherrybox24 Tabor Sežana00000
20.Dravinja00000
21.Gorica00000
22.Kety Emmi Bistrica00000
23.Tolmin00000
24. KROG 2.SNL
24. krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin | 06.04.2024 ob 16.00

REZULTAT TEKME: 2:1

TKK Tolmin
1 Lucas Erjavšek V
2 Marko Furlan
4 Jani Šturm K
6 Anej Kujović
7 Nejc Močnik
9 Matic Perše
10 Rene Prodanović
14 Vinko Skrbin
17 Nejc Kumer
18 Luka Rutar
22 Dani Perše

Rezervni igralci

12 Jaka Konec V
5 Rastko Marsenić
8 Bine Kavčič
11 Luka Simic
19 Vito Čilić
20 Jämp Sebastian Murillo-Duque
21 Ralph Max Alexander Kerrebijn
24 David Frelih
34 Staš Gerbec
Nafta 1903
1 Luka Andrašec V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
8 Rok Erniša
10 Stjepan Oštrek
14 Mitja Novinič K
21 Matic Paljk
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
70 Niko Zamuda
95 Dávid Zoltán Gergő

Rezervni igralci

12 Safet Jahić V
5 Marko Čuček Bezjak
11 Maj Plej
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
17 Silvio Pigac
18 Jan Rajh
19 Blaž Sintič
77 Blaž Urh
Trener
Sanel Konjević
Trener
József Bozsik
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Rene Prodanović (11m) 1 : 0 23′
Stjepan Oštrek 1 : 1 28′
Vinko Skrbin 2 : 1 74′
Dogodki
Mitja Novinič 22′
Menjava Igrec /  Zamuda 46′
Menjava Simic /  Perše 56′
Vinko Skrbin 57′
Jani Šturm 59′
Marko Furlan 65′
Menjava Urh /  Erniša 67′
Menjava Frelih /  Perše 69′
Menjava Čilić /  Močnik 82′
Rene Prodanović 84′
Matic Paljk 89′