5.krog 2SNL NK Krka – NK Nafta 1903

Nazaj na KLUBSKA OBVESTILA

V soboto 5.9.2020 smo odigrali prvenstveno tekmo 5.kroga 2SNL proti klubu NK Krka iz Novega Mesta. Tekma se je pričela ob 16:00uri na stadionu Portoval v Novem Mestu. V lepem in prijetno toplem septemberskem popoldnevu smo videli dva zadetka, ki sta na koncu prinesla izenačen rezultat 1:1. Napadalec Nermin Haljeta je za domači klub Nafta 1903  v 65.minuti preko podaje Vinka Vedrana iz mrtvega kota zatresel mrežo nasprotnika in postavil začetni rezultat 0:1. Neprijetna sprememba je sledila v 78 minuti po prekršku Vedrana Vinka, ko je iz prostega strela čez živi zid zadel igralec nasprotnega kluba, Luka Vešner Tičič ter s tem izenačil na 1:1.

Prva in edina zamenjava tekme je bila v 46.min ko je glavni trener Dejan Dončič zamenjal Jako Bizjaka in v igro poslal Vedrana Vinka.

Med igro smo prejeli 4 rumene kartone: Jaka Bizjak 15′ Roland Paku 46′ Rok Pirtovšek 54′ in Stjepan Oštrek 90′.

Medicinska stroka: Nuša Torma

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Mužar Miroslav