4.krog 2SNL NK Nafta 1903 – ND Beltinci Klima Tratnjek

4.krog 2SNL NK Nafta 1903 – ND Beltinci Klima Tratnjek

29.08.2020 smo ob 20:00uri v soju žarometov domačega terena odigrali pomembno prvenstveno tekmo 4.kroga 2SNL proti klubu ND Beltinci Klima Tratnjek. Po dolgem času igranja brez spremstva gledalcev je navijaški val okrepil vrsto začetne enajsterice: Raduha, Körmendi, Židan, Pirtovšek, Ubochioma, Oštrek, Paku, Vinko, Bolla, Novinič, Bizjak, da je postala že v samem začetku dovolj razirgrana in napadalna ter s tem pokazala  smer po kateri bo potekala tekma. Videli smo 5 zadetkov od katerih so kar štirje zatresli mrežo nasprotnika. 3 gole je dal napadalec Uboshioma Meshack (3min, 49min, 80min)  enega pa je po napaki nasprotnika iz enajstmetrovke zadal kapetan Vedran Vinko.  Končni rezultat tekme, ki jo je sodil Aleksander Matkovič se je ustavil pri 4:1.

Glavni trener Dejan Dončič je v 61. minuti dal priložnost Nerminu Haljeti ko ga je kot zamenjavo za Vedrana Vinka poslal v igro. Sledilo je še nekaj zamenjav: Drk/Oštrek 87.min, Pozsgai / Ubochioma 87.min in Pirtovšek/Židan v 90.min.

V 74 in 89. minuti smo videli tudi dva rumena kartona, ki sta jih prejela Nermin Haljeta in Rok Pirtovšek.

Prva postava

1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko

Rezervni igralci

12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
8 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete
Sodnik
Aleksandar Matković
Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 3′
Vedran Vinko (11m) 2 : 0 6′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 3 : 0 49′
Mitja Mauko 3 : 1 60′
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 1 80′
Dogodki
Menjava Haljeta /  Vinko 61′
Nermin Haljeta 74′
Menjava Drk /  Oštrek 87′
Menjava Pozsgai /  Ubochioma 87′
Rok Pirtovšek 89′
Menjava Pirtovšek /  Židan 90′

 

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Glavni trener: Dejan Dončič

Podeli objavo z drugimi

Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′