11.krog 2SNL Kalcer Radomlje – NK Nafta 1903

11.krog 2SNL Kalcer Radomlje – NK Nafta 1903

Tekma 11.kroga 2SNL se je na razmočenem terenu stadiona v Radomljah kljub lepemu vremenu za našo ekipo turobno končala z  rezultatom 3:1. V prvem polčasu je gostitelj NK Radomlje že po 5. minutah povedel z 1:0. Glavnina dogajanja se je odvijala pred našim golom, kjer je nasprotnik neumorno preizkušal odlične reakcije vratarja Raduhe. Po več zapravljenih možnostih se je polčas zaključil z drugim golom nasprotnika  (23.minuta) in končnim rezultatom prvega dela igre 2:0. V drugem polčasu se je naše moštvo razigralo in stopilo v odločnejši proti napad vendar jim je z obilico smole (strel v prečko Ubochiome Meshacka in akrobacije vratarja Davida Šugića na črti gola) uspelo zadati samo 1 zadetek Jake Bizjaka v 72 minuti. Slab začetek in precej zamujenih priložnosti je na koncu izkoristil še Žan Nikolič in v sodnikovem dodatku dosegel končni rezultat 3:1 za Kalcer Radomlje. Igra je bila športna in brez odvečnih grobosti z obeh strani.

Na tekmi smo pogrešali odličnega Stjepana Oštreka, ki je zaradi bolezni moral ostati doma.

Tekma se je v skladu s situacijo, ki jo diktira zaščita in omejevanje pred okužbo z virusom  odigrala pred prazmimi tribunami. Televizijski prenos, ki smo ga spremljali preko Sportkanala 2 pa je s komentatorskega mesta napačno objavil našega edinega strelca kot Nermina Haljeto namesto Jake Bizjaka.

Prva postava:

1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
8 Nermin Haljeta
9 Jaka Bizjak
13 Kevin Körmendi
18 Bence Szabó
20 Roland Paku
37 Mihael Rebernik
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
99 Vedran Vinko K

Rezervni igralci

12 Ožbej Kisovec V
7 Lucian Pozsgai
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
88 Tim Židan

Zadetki na tekmi:

Sacha Varga 1 : 0 4′
Oliver Kregar 2 : 0 23′
Jaka Bizjak 2 : 1 72′
Žan Nikolić 3 : 1 92′
Bence Szabó 27′
Rok Pirtovšek 68′
Gergő Bolla 87′
Menjava Novinič /  Szabó 46′

Sodniki:
Antič Mihael (glavni sodnik),
Habibović Adis (1. pomoč),
Knafelc Žiga (2. pomoč)

Glavni trener: DEJAN DONČIČ
Pomočnik: STEGNE ANŽE
Oseba medicinske stroke: Torma Nuša
Uradni predstavnik kluba: Šeliga Aleksander

Podeli objavo z drugimi

Neodigrane tekme 2SNL sezona 2022/23
18. krog
Petek, 25.november 2022 | Lendava, Športni park Lendava
19. krog
Nedelja, 5.marec 2023 | Ljubljana, Stadion Ilirija
20. krog
Nedelja, 12.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
21. krog
Nedelja, 19.marec 2023 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij
22. krog
Nedelja, 26.marec 2023 | Lendava, Športni park Lendava
23. krog
Nedelja, 2.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
24. krog
Sobota, 8.april 2023 | Kranj, Športni center Kranj
25. krog
Nedelja, 16.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
26. krog
Nedelja, 23.april 2023
26. krog
Nedelja, 23.april 2023 | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica
27. krog
Nedelja, 30.april 2023 | Lendava, Športni park Lendava
28. krog
Sreda, 3.maj 2023 | Dekani, Športni park Dekani
29. krog
Nedelja, 14.maj 2023 | Lendava, Športni park Lendava
30. krog
Sobota, 20.maj 2023 | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci
17. KROG 2.SNL 2022-2023
17. krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto | 19.11.2022 ob 15.00 |

REZULTAT TEKME: 2:1

Krka
31 Tim Kruljac V
3 Hamza Mešanović
4 Leo Ejup K
5 Marko Bedek
7 Domen Žur
18 Ivan Horvat
20 Andraž Lipec
21 Josip Krznarić
23 Tomaž Zakrajšek
24 Dino Kapitanović
28 Kristijan Blaževski
Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
8 Gregor Medle
9 Mario Jelavić
11 Matic Marcius
12 Luka Jakopović
25 Jan Đapo
34 Rene Prodanović
44 Niki Radovič
55 Matej Potokar
Nafta 1903
22 Stefan Moćić V
5 Marko Čuček Bezjak
8 Mirsad Sulejmanović
9 Nermin Haljeta
10 Stjepan Oštrek
11 Dominik Drk
14 Mitja Novinič K
18 Bence Szabó
20 Žan Kumer
27 Barnabás László Fehér
95 Dávid Zoltán Gergő
Rezervni igralci
1 Kiss Ágoston Álmos V
4 Olivér Dinnyés
6 Silvio Pigac
15 Stjepan Igrec
70 Žan Florjanc
77 Blaž Urh
97 Kaj Plej
Trener
Aleksander Bracović
Trener
Gabor Boer
Sodnik
Mihael Antič
Zadetki
Stjepan Oštrek 0 : 1 26′
Domen Žur 1 : 1 37′
Domen Žur 2 : 1 56′
Dogodki
Mitja Novinič 47′
Menjava Urh /  Kumer 53′
Menjava Igrec /  Fehér 53′
Domen Žur 59′
Dominik Drk 60′
Menjava Florjanc /  Čuček Bezjak 64′
Menjava Dinnyés /  Szabó 64′
Menjava Đapo /  Kapitanović 73′
Blaž Urh 75′
Menjava Medle /  Žur 84′
Menjava Jakopović /  Krznarić 91′